Forum Polityka, aktualnościPolityka

Mazowiecki: Ponowna lustracja to upokarzanie ludzi

Mazowiecki: Ponowna lustracja to upokarzanie ludzi

Wyświetlaj:
krzyhoo1 / 2007-04-26 17:53
Żadna strata - premiera Mazowieckiego w kapitule zastąpi niewątpliwie bardziej odpowiadający Panu Prezydentowi III RP pan wiceprezes Rady Ministrów, prof. dr hon. causa, doskonały praktyk w zakresie polskiego wymiaru sprawiedliwości Andrzej Lepper
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-04-26 16:09
Całowcie zgadzam się z opinią premiera Mazowieckiego.
Nienajlepiej to zaś świadczy o ludziach z gabinetu premiera jak i o samym szefie.
Oznaczać to może (między innymi) , że nie potrafią oni czytać dokumentów ze zrozumieniem, a jest to zakres umiejętności na poziomie szkoły podstawowej.
Jakby tego było jeszcze mało, to ich decyzje mogą mieć wpływ na istniejący stan rzeczy dotyczący wielkich autorytetów, szanowanych i znanych w świecie ludzi.
Czy nieudolność tych ledwie czytających doradców rządowych, powinna nadal w nim występować i śmieszać premiera i Polskę tak w kraju jak i za granicą?
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-04-26 10:49
dlaczego nie upokarza go oświadczenie do ZUS że nie jest rencistą lub emerytem, które ja muszę podpisywać przy każdej umowie -zleceniu.
Protest drogiego Bronisława przeciw złemu prawu, nie ugnę się. Ja też próbowałem się nie ugiąć gdy w Warszawie trzeba by ło płacić za parkowanie. Wtedy jaśnie oświecony trybunał konstytucyjny powiedział, że przepisy (uchwalone przez SLD i PO) choć są złe to obowiązują aż do napisania nowych i przez rok płacić trzeba było. Wtedy drogi Bronisław nie stanął po stronie oszukanych i nie powiedział nie ugnę się ze wszystkimi tego konsekwencjami. Prawo do póki nie zostało uchylone obowiązuje i trzeba go przestrzegać, a w sejmie walczyć o jego zmianę jeśli uważa się że jest złe.
Od dziś jeżdże lewą stroną i na czerwonym świetle bo stanie i czekanie mnie upokarza nie ugnę się - czyżby nowe credo drogiego Bronisława?
. / 2007-04-26 15:54 / ................
nie rozumiesz,ze PIT,ZUS itd. zmieniaja sie stale.Wiec potrzebne jest ich odnawianie.
Lustracja dotyczy ZYCIORYSU.A tam juz nic sie nie zmienia.nie mozna zmienic przeszlosci.Wiec domaganie sie ponownego skladania tego co juz bylo zlozone jest w tym przypadku idiotyzmem.
Nie mozna tego wymagac tylko dlatego,ze paru durniow w Sejmie zapomnialo dopisac w ustawie,ze nie dotyczy JUZ zlustrowanych.
maja racje Geremek i mazowiecki.Trzeba miec swoj honor a nie skakac na kazde kretynskie polecenie glupiej wladzy.
. / 2007-04-26 15:54 / ................
nie rozumiesz,ze PIT,ZUS itd. zmieniaja sie stale.Wiec potrzebne jest ich odnawianie.
Lustracja dotyczy ZYCIORYSU.A tam juz nic sie nie zmienia.nie mozna zmienic przeszlosci.Wiec domaganie sie ponownego skladania tego co juz bylo zlozone jest w tym przypadku idiotyzmem.
Nie mozna tego wymagac tylko dlatego,ze paru durniow w Sejmie zapomnialo dopisac w ustawie,ze nie dotyczy JUZ zlustrowanych.
maja racje Geremek i mazowiecki.Trzeba miec swoj honor a nie skakac na kazde kretynskie polecenie glupiej wladzy.
antyeuropejs(ki) / 213.158.197.* / 2007-04-26 11:24
a mnie upokarza płacenie podatków, szczególnie tych które finansują Parlament Europejski - tę lewacką zakałę Europy, która nie dopuści swych oponentów do mikrofonu - taka to wolność słowa panuje w tym dziadostwie.
bezpartyjna / 83.6.136.* / 2007-04-26 21:11
A może by tak zacząć lustrację od naszych władców ,którzy studia pokończyli za komuny , pracowali na stanowiskach więc musieli być partyjni , a ich rodzice w więkrzości . Co w tym kraju się dzieje oskarża sie wszystkich o wszystko a o sobie nic , jest brzydkie powiedzenie ale prawdziwe, że dobry but nogi nie zepsuje tylko byle jaki kapeć biada im jak ich potomni będą ich rozliczać Po co tyle partji my na tych nierobów pracujemy , minister 36 lat i zarobił na wybudowanie dwóch domów , zgroza precz z nimi

Najnowsze wpisy