Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Mgr Inż. Inżynierii Środowiska

Mgr Inż. Inżynierii Środowiska

adamsulek / 2011-01-13 16:51
Poszukuję pracy w zawodzie. Jestem Absolwentem Inżynierii Środowiska na Politechnice Opolskiej (Wydział: Mechaniczny, specjalizacja: Racjonalne Gospodarowanie Energią, temat pracy dyplomowej: Sekwestracja Dwutlenku Węgla). Posługuję się biegle programami: AutoCad 2010 w 2d i 3d (certyfikat ECDL), Catia, ProEngineer, Audytor OZC, Office (Project, Excel, Word, PowerPoint, FrontPage, Outlook Express), Internet. Władam biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Mam roczne doświadczenie jako pomocnik w biurze projektowym w branży instalacyjno-budowlanej: Projekty instalacji: centralnego ogrzewania, sanitarne, kreślenie w środowisku AutoCAD, inwentaryzacje budowlane. Potrafię tworzyć strony www w html., ukończyłem kurs Administratora Serwerów Windows, Kurs CAD, Kurs technik szybkiego czytania i uczenia się. Odbyłem praktykę studencką na Uniwersytecie w Barcelonie (automatyzacja oczyszczalni ścieków w MATLAB i Simulink), ukończyłem 1 semestr studiów w Hiszpanii w ramach programu wymiany studenckiej. Rozpatrzę każdą ofertę pracy.

Najnowsze wpisy