Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Mieszkania częściej za gotówkę. Jest nowy trend

Mieszkania częściej za gotówkę. Jest nowy trend

Wyświetlaj:
wczesny gierek / 89.71.10.* / 2013-02-07 10:53
ja też chcę kupić za gotówkę ale przy pokazywaniu mieszkania pośrednicy chcą wyciągnąć moje dane takie jak pesel , numer dowodu i wtedy nieważne czy kupię czy nie a dane są a potem w skrzynce reklamy się nie mieszczą bo w polsce to każdy traktowany jest jak przekrętas i złodziej a ci pośrednicy to tak są przygotowani że śmiać się chce bo ja wiem więcej o danej nieruchomości niż oni , zero wiadomości jaki remont został wykonany , czy mieszkanie jest toksyczne itd
zycie_pi / 2013-02-06 12:18
prosta sprawa przy obecnym kryzysie i trudnoscia w uzyskiwaniu kredytów, ludzie wola kupowac wszytsko za gotowke, nawet mieszkania. Pytanie tylko skad w takim razie wziac gotowke jak jest kryzys? No i bledne kolo dalej sie kreci. A zeby sie legalnie dorobic trzeba wziac kredyt na rozwijanie swojej firmy. No i tak mozna sie krecic w nieskonczonosc niestety.
ananalityk / 81.219.87.* / 2013-02-04 20:23
"Od dziewięciu miesięcy coraz chętniej kupujemy mieszkania za gotówkę - wynika z danych firmy Home Broker."-Nieprawda -Od dziesięciu miesięcy kupują mieszkania ci co mają gotówkę i nie za tyle ile chcą sprzedający tylko za tyle ile kupujący jest skłonny dać a banki przestały kupować już mieszkania kredytobiorcom bo ceny lecą na łeb .
bp / 77.254.165.* / 2013-02-05 22:45
No z tym lecą na łeb to bym nie przesadzał...

Najnowsze wpisy