Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Migalski: PiS zrozumiał, że nie podoba się wyborcom

Migalski: PiS zrozumiał, że nie podoba się wyborcom

Wyświetlaj:
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-01-30 08:32
Pozwółcie poruszac jeszcze jeden temat . Przed ostatnimy wyborami spotkałem sie Panem Hubertem kto ma juz 86 lat (!) i grzecznie zapytałem , co słychać Panie Hubercie? No i czekałem że będzie narzekał na prostatę na serce, na emeryturkę itp. Nic tego !!
Prosze pana, odzywał się do mnie problem jest dziś tutaj w Polsce ,że NIE MA KOGO WYBRAĆ !!!!!!

Oto POLSKA PRAWDA !!
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-01-30 08:20
Nie podobało się judeo-komuszkom którzy dokonali udana pranie mózgów obywatelom którzy mają sklerozis multuiplex . Kaczki . na pewno zrobili bledy ale inwigilacja np. Ziobra to totalny atak na sprawidliwość., note bene charakterystycznay przekręt polskich bolszewików Musieili go wykonczyc bo co tylko ruszał Fozz, mafia paliwowa, przekrety nobilitasów etc. tam smierdziało !! Ja myślałem że ten naród jest mądrzejszy od węgierskiego ale widze że pelen tu fjutami
NoseyCheetah / 83.24.101.* / 2009-01-29 23:47
Obie partie mają dobre strony i złe strony... Zapewne któraś jest troche lepsza. Tak to wygląda. Każdy powinien wybrać ta, która uważa za lepszą.

To jest niemożliwe zeby jedna była calkowicie dobra, a druga calkowicie zła. Wasze wypowiedzi wskazuja, ze tak to widzicie, a to oznacza, ze nic nie widzicie:D

To jest problem naszej demokracji. Ludzie w Polsce nie zastanawiają się nad tym na co głosują. Wybierają sobie tylko drużyne, której bedą kibicować, nie ważne czy gra dobrze czy źle. TO WY JESTESCIE PROBLEMEM NASZEGO KRAJU. NIE POLITYCY. ZAKICHANY BEZKRYTYCZNY ELEKTORAT. KULA U NOGI MOJEJ OJCZYZNY.
warwick business school / 137.205.71.* / 2009-01-30 01:47
sfrustrowany dzieciak?
szczepan z / 87.205.177.* / 2009-01-29 22:21
panie Migalski, chcieć a móc to dwie różne rzeczy, ja wiem że pan by chciał ale my nie chcemy,wystarczyło 2 lata rządów a teraz te 3 panie mówią co PIS zrobiło to dlaczego wyborcy tego nie docenili.obłuda i hipokryzja panie Migalski i nie dziwie się że pan DOKTOR tego nie może pojąć-widocznie dlatego nie może pan zrobić habilitacji.
Paliknot / 83.29.225.* / 2009-01-29 20:02
Ale zmiany już widać na każdym kroku, gdzieś zanika obślinianie sie w tramwajach, pojawią się dziury stringach bo na nowe nie bedzie stać, i gdy na widok zapiekani ślina bedzie ciekła, bo w kuferku bedzie pusto - wtedy PiSa i kaczorów bedzie bezpłodzie po j.a.j.c.a.ch obśliniać, by po psujach tuskowych remont wielki zrobić
n. / 151.92.176.* / 2009-02-02 09:26

wtedy PiSa i kaczorów bedzie bezpłodzie
po j.a.j.c.a.ch obśliniać, by po psujach tuskowych remont wielki
zrobić

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha..................!!! Dobre...PIS i porządek...W dodatku w gospodarce...Jeszcze lepsze...Z taka armią "fachowców"...(?!)
Wiesz co? Jak PIS zacznie robić porządek, to masz rację, nie będzie zapiekanek ani stringów (ojciec dyrektor nie pozwoli, a fe!) będą za to szare mundurki, więcej służb policyjnych żeby nikomu ślinka nie ważyła się cieknąć bez pozwolenia i wszędzie kamery i podsłuchy , żeby Jarosław Wielki(?) (obecnie w owczej skórze) miał pewność że wszyscy są zadowoleni i szczęśliwi...-)
stańczyk / 149.254.219.* / 2009-01-29 17:14
kU CHWALE LEWICY :D
Na nastepnego premiera proponuję tego który już raz nim był, co skonczył politologie na WUML ?

Co do Kaczyńskiego J. to jego mądrość /strategia/polegała na tym że wciagnieciem w koalicje LPR-u i Samoobrony pomógł weliminować elektoratowi tych krzykaczy. Druga sprawa jakby przewidział, że lata prosperity zostaną zakończone kryzysem światowym i może zbić na tym polityczny kapitał.

jakie będa nastepne rzady ? tak samo awanturnicze i plujące jadem jak poprzednie. Polsce sa polityczne kłotnie nie potrzebne, zyczyl bym sobie polityka który nie kierował by państwem jak prywatnym folwarkiem, tudzież partią.
Dalsze podzialy społeczne są zbędne, trzeba raczej naprawiać krzywdy i zaniedbania, uczynić państwo przyjaznym dla ludzi.
Potrzebne są rządy specjalistów, nie odbrania pieniedzy lecz od działania tak by wszyscy obywatele byli zadowoleni, że żyją w takim wspaniałym kraju jak Polska i żeby nie chcieli emigrować za chlebem!
777c / 149.254.219.* / 2009-01-29 16:32
Mi się Pis kojarzy głownie z Kaczyńskimi, można powiedzieć że wszystkie polskie partie mają twarze swoich liderów, podobie Platforma ma twarz Tuska. Kiedyś było trzech "tenorów" założycieli Platformy: Olechowski, Tusk, Plażyński, ostał sie ino Tusk, może nic innego nie potrafi w życiu robic, jak nie robić nic i być średniej, a nawet kiepskiej klasy politykiem, podobnie jak Kaczynscy. Zauważyłem że w polskiej polityce nie ma ludzi zbyt błyskotliwych, moze to i wina wyborców, ogólnie polityka ta to coraz większa degrengolada, a ludzie naprawde inteligentni trzymaja sie od tego z dala,
pluto85 / 84.38.99.* / 2009-01-29 15:56
Widze wiele bledow obecnej ekipy, ale do PiSu nic mnie nie przekona -widzialem ich w akcji i dziekuje bardzo.
Roar / 194.139.171.* / 2009-01-29 15:33
Był kiedyś taki odcinek "Dexter's loboratory", w którym Dexter zostaje najlepszym kumplem w szkole, bo mu się stłukły okulary i wszyscy zaczynają uważać, że jest czadowy. Żeby utrzymać swoją popularność, przygotowuje kilka par stłuczonych okularów w różnych kolorach na wypadek, jakby poprzednie przestały się podobać jego koleżankom i kolegom. Nie mogę pozbyć się poczucia analogii między Dexterem, a tym żałosnym typem.
bieszcz / 83.25.168.* / 2009-01-29 15:01
PiS tylko wtedy wypłynie i spodoba się wyborcom gdy będzie się POdlizywał, robił słodkie miny, oszukiwał...czyli okłamywał dla własnej POpularności, mówił to co lud chce słyszeć a pilnował własnego interesu. Jednym słowem, nie warto mówić prawdy bo TVN, GP i jakieś wp i onet zrobią z takiej osoby wroga mało myślącego ludu. Zamiast prawdy POdlizywanie...to jest lekarstwo:))) To dobrze ma wypracowane SLD no i za jego przykładem jeszcze ulepszone PO.
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 15:39

Zamiast prawdy POdlizywanie...to jest
lekarstwo:))) To dobrze ma wypracowane SLD no i za jego
przykładem jeszcze ulepszone PO.

Ale mistrzem i tak zawsze pozostanie PIS ! Vivat!
anig / 2009-01-29 12:05
W garniturach szytych na miarę, z uczesaną głową i butami uzbrojonymi w nowe sznurówki a i tak widać, że "KRÓL JEST NAGI!"
panczekalski / 79.188.238.* / 2009-01-29 13:11
wymień chociaz jedną ważna ustawę tuskową dla biuznesu lub młodych ? a może coś dla rodziny polskiej ?

nie powtarzaj za maleszkowatą, sam myśl !
man13 / 2009-01-29 14:18 / Tysiącznik na forum
Opieka medyczna, edukacja, podatki i rozliczenia z pracy poza granicami RP, medialna, ustawy "Palikota", itd... itp.
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 13:16

79.188.238.* | panczekalski

Wymień jedną ustawę PIS-owską dla biznesu lub młodych? Nie będę wspominac o becikowym z czystej przyzwoitości, bo nie kopie się leżącego...
Nie powtarzaj bezmyślnie za godfather dyrektore!
Żydów tez nienawidzisz?
propaganda / 83.25.58.* / 2009-01-29 15:24
lalunia.............super etat u Schetyny... :))))
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 15:37

83.25.58.* | propaganda
lalunia.............super etat u Schetyny... :))))
- i to wszystkie "merytoryczne argumenty"? Jak pusta głowa to i Salomon nie naleje...-)
A etet u Schetyny? Why not? Sympatyczny, uprzejmy, przystojny...Chętnie a masz jakieś dojścia?
-)
anrza / 217.76.116.* / 2009-01-29 13:31
Ustawę o CBA, wspomnę. Jak nie jesteś przedsiębiorcą to nie docenisz nigdy znaczenia tej ustawy.
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 14:39

217.76.116.* | anrza
Ustawę o CBA, wspomnę.

Hahahahahahahahaha......................................Dobre...Byłam przedsiębiorcą i nadal nie rozumiem jakie ta ustawa ma znaczenie dla przedsiębiorstw, że nie wspomnę o młodzieży...Wszyscy mamy sie bać? O to chodzi?
skneruska / 2009-01-29 11:54
Pan Kaczyński teraz się chwali ile to ludzi za jego rządów dostało pracę, jak to spadało bezrobocie, jakich to dokonywał cudów. zapomniał tylko dodać, że te miejsca pracy powstały w czasie jednego z najlepszych okresów dla świata a na tym skorzystała i Polska. Bezrobocie spadało ponieważ bardzo dużo ludzi wyjeżdżało z Polski do pracy a gdzie ta reszta cudów ??? Cudem było chyba tylko to, że postanowili zrobić przedterminowe wybory. Teraz zaś jak sępy żerują na tym że od roku trwamy w kryzysie i samo przez się rozumie, że spadają miejsca pracy, firmy bankrutują bo nie mają zamówień i czy przy sterze będzie PO czy PIS to i tak kryzys będzie a po jakimś czasie minie. Dokładnie jak z giełdą raz hossa raz bessa. A mi odpowiada ekipa Tuska. W końcu biorą się za emerytury, zabierają nieuzasadnione uprzywilejowania bo niby dlaczego my mamy pracować na młodych byków? Nikt tego wcześniej nie zrobił , każdy bał się o notowania a w końcu znalazł się ktoś kto rusza to całe gówno. Najwyższa pora, aby zrobiono porządek ze służbą zdrowia. Teraz jeszcze nie widać efektów ich poczynań, ale myślę, że w przeciągu 2-3 lat powinny być widoczne
Jokes / 77.254.102.* / 2009-01-29 20:56
Przecież PiS przejął rządy po SLD z 7% wzrostem. Ich sukces to to że nie wtrącali się do gospodarki. Ale i tak roztrwonili dorobek min. Kołodko. A pamiętacie że SLD przejęło rządy z 90miljardową dziurą Bauca? Nie jestem akurat fanem SLD, ale trochę prawdy nie zaszkodzi.
anuta / 77.65.43.* / 2009-01-29 11:45
Ładny ! Jeszcze tylko wymiana mózgu i będzie OK
fryzjerQ / 79.188.238.* / 2009-01-29 13:09
to recepta dla twojej lali tuskowej, bezradnej aż do śmieszności, już wkróce się okaze że żadnych obietnic nie spełni.
popatrz na ten rząd , oni myslą, że nadal sa gabinetem cieni. Miała być liga mistrzów a przed nami okręgówka z Palikotem i Niesiołowskim i to chyba tez wygórowane określenie.
żenada
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 13:21

79.188.238.* | panczekalski


79.188.238.* | fryzjerQ

Żenada pan mówisz? A co pan powiesz o "spieprzaj dziadu", "Irasiad" czy orderze dla Jaruzelskiego?
A o bezradności bądź nie rządu, nie można dyskutować z kimś kto powtarza jak mantrę słowa ojca dyrektora (nie rozumiejąc za bardzo nawet ich sensu) - nie mając już swojego mózgu.
Bardzo współczuję.
Cspostrzegawczy / 2009-01-29 16:27 / Tysiącznik na forum
spieprzaj dziadu", to tekst sprzed wyborów na prezydenta Warszawy 2003 roku - chyba rozmawiamy o czasie bardziej obecnym i raczej o sprawach gospodarczych czy rządowych a nie o nadmuchanych wpadkach prezydenta.
To tak wygląda jak w słynnym "a u was murzynów biją"
?! / 2009-01-29 11:51 / Tysiącznik na forum
anuta - trafiłaś/eś w sedno sprawy! :)))
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 09:46
Zauważyliście w tym spocie reklamowym jak się Jarosławowi zaokrągliły policzki?
Dobrze mu sie żyje na państwowym, jak widać...Teraz sam wygląda jak księżyc w pełni, który kiedyś ukradł razem z bratem...A może go połknął???
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy