Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Migalski: PiS zrozumiał, że nie podoba się wyborcom

Migalski: PiS zrozumiał, że nie podoba się wyborcom

Wyświetlaj:
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-01-29 09:03
PiS-owi dorobiły twarz merdia na usługach agentury i teraz albo PiS zyska bo wyborcy dość bdą mieli Thuzka z ferajną albo te same merdia będą delikatnie nadymały PiS albo jedno i drugie! Należy pamiętać, że PiS, PO, SLD, PSL to beneficjenci stołu, podobno bez kantów a więc te medialne wojny pomiedzy nimi to wyreżyserowany tyjater!!!
KAP / 2009-01-29 09:42 / Tysiącznik na forum
odbilo sie Michnikiem malenstwu?
karrol / 79.184.72.* / 2009-01-29 08:58
jaruś przebrał się za podstarzałego kielnera i myśli,że zyska poparcie.Spoko pis juz dawno ma poparcie tych
z pod budki z piwem,a inni wiedzą swoje.
d2d2d2d / 193.219.28.* / 2009-01-29 08:38
CHYBA nie zrozumiał, inaczej BY nie zmianiął IMAGE :)
bo w tym SĘK że ta zmiana IM NIC nie DA, i TEGO nadal nie kumają :)
pchelek / 2009-01-29 08:29 / Tysiącznik na forum
PiS jest martwy u nic mu juz nie pomoze. Zerowanie na kryzysie i zadza waaadzy zemsci sie srogo.
Józef Stalin Beria Kaczyński moze sie opalac, zmieniac krawaty i garnitury, czyscic buty - ale to prozne zabiegi.
zbyszok / 91.90.180.* / 2009-01-29 08:37
PiS zrozumiał ale Ty nic nie kumasz dalej. PiS to jedyna szansa dla Polski. Żądza władzy to ogarnęła Tuska i jego poplecznikow, dla osiągnięcia celów są im potrzebni wlaśnie tacy jak Ty , ślepo wpatrzeni w słońce peru-Tuska. Wielu się sparzy.
pchelek / 2009-01-29 15:16 / Tysiącznik na forum
PiS to jedyna "szansa" by tu wprowadzic dyktature ciemniakow, zwolennikow, faszolstwa i czerwonej komuny. PiS to szansa dla tych msciwych, beznadziejnych wielbicieli czwartej ERPE.
niedoczekanie - komunizm w Polsce juz byl
jur / 213.25.9.* / 2009-01-31 20:35

komunizm w Polsce juz byl

A mógłbyś powiedzieć "geniuszu" kiedy to było?
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 09:43

Żądza władzy to ogarnęła Tuska

Tusk już ma władzę jakbyś nie zauważył, to po pierwsze a po drugie wytłumacz mi na czym polega to że PIS jest jedyna szansą dla Polski? Co proponuje pożytecznego? Tylko mi nie wyjeżdżaj ze środkami unijnymi, bo za swoich rządów (2 lata!) nie wykorzystali ani złotówki...
Więc? Gdzie ta "jedyna szansa" dla Polski?
KAP / 2009-01-29 10:22 / Tysiącznik na forum
"glupie" pytanie. wstaw sobie do rownania: Kaczynski = Panstwo i juz jasne.
?! / 2009-01-29 11:33 / Tysiącznik na forum
Już tacy byli: "Lenin, to partia, partia, to Lenin..." Nie daj Boże powtórki!
KAP / 2009-01-29 09:43 / Tysiącznik na forum
projekcja wlasnych emocji i fobii na innych. Tj PiSu na PO.
dars. / 83.14.34.* / 2009-01-29 09:41
Pan Kaczyński miał swoje pięć minut w czasie kiedy była hossa w gospodarce niestety nie przeprowadził ani jednej trudnej reformy, w tym czasie był zajęty szukaniem układu, paranoja. Teraz ten człowiek też nic nie zrobi a pociągnie nas na dół. NIedoczekanie. Liczę na czysty umysł naszego społeczeństwa.
bieszcz / 83.25.168.* / 2009-01-29 15:14
oglądałam kiedyś taki film i nie daj Boże wyczyścić umysł Polakom, bo to nic dobrego nie wróży. Już teraz jest wielu bezmyślnie powtarzających co im wkłada do głowy TVN, 24 na dobę. "A pociągnie nas na dół"...z szybkością śmigania na nartach w Alpach, nasz obecny szefunio. Oj...musimy się mooocno trzymać:(
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 15:45
Taaak...Stare Jarkowe metody, jak nie ma kogo winić za totalną porażkę (bez względu na wizerunek) to winna jest telewizja, ewentualnie układ...Saint Jaruś, nigdy!
Brawo PIS-seczki...za porażający brak rozumu.
-)
?! / 2009-01-29 11:50 / Tysiącznik na forum

niestety nie przeprowadził ani jednej trudnej reformy

a może sety? Przynajmniej nic nie schrzanił! Nie jest sztuka rzadzic w czasach koniunktury, ale w czasach kryzysu już tak.
dars. / 83.14.34.* / 2009-01-29 13:49
Trudne reformy prowadzi się z dobrych czasach.
?! / 2009-01-29 16:46 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się, ale do tego trzeba było mieć trochę politycznej odwagi, a nie kunktatorstwa i podlizywania się Lepperowi i Giertychowi byle tylko rządzić. Co do tego "stety", to jest to trochę na przekór, niejako pod prąd, bo jak się zawiera ZERO umów na wykorzystanie środków unijnych w czasie swoich nieudolnych, pomimo świetnej koniunktury gospodarczej, a potem krytykuje nastepców, którzy powoli, acz zbyt wolno chyba, coś jednak robią, to chyba lepiej, że nic nie zrobili aniżeli mieliby coś na większą skalę sp***ć.
Emila Kasza / 89.107.158.* / 2009-01-29 11:11
I to BYLA bardzo WAŻNA reforma. UKŁAD jest obecny (np. Olewnik) i JEST GORSZY od złej USTAWY EMERYTALNEJ. TYLKO Z VAT ucieka kilkanaście miliardów rocznie. A CO z inwestorami przestraszonymi republiką bananową Tuska? Wiesz ilu zrezygnowało z inwestycji w Polsce od 2007 roku? Poczytaj analizy E&Y za 2006, 2007 i 2008.
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-01-29 13:06

89.107.158.* | Emilo Kaszo

Tak...Układ jest obecny...Masz do wyboru: rosyjski, żydowski lub niemiecki...Aha zapomniałabym o esbeckim...Który ci sie najbardziej podoba?
TYLKO Z VAT ucieka kilkanaście miliardów rocznie
- gdzie ucieka i w jaki sposób? Do układu??? Podaj mechanizm...

A CO
z inwestorami przestraszonymi republiką bananową Tuska?
- Jaka republiką bananową???O czym ty bredzisz dziecko?Jesteśmy jednym z nielicznych państw w Europie które z kryzysem OGÓLNOŚWIATOWYM (to tak żebyś nie mówiła że to wina PO) radzą sobie najlepiej i wbrew pozorom niektórzy moi koledzy analitycy twierdzą że ten kryzys to szansa dla Polski żeby dogonić Europę ekonomicznie...Ja nie wiem czy to jest takie dobre ale są takie opinie.

Wiesz ilu zrezygnowało z
inwestycji w Polsce od 2007 roku? Poczytaj analizy E&Y za 2006, 2007 i 2008.
- ILU??? -))) Żaden poważny?
Wiesz co? Przeczytanie bajki "Lokomotywa" nie znaczy że staniesz sie specjalistą od kolei...Pomyśl o tym...
dars. / 83.14.34.* / 2009-01-29 11:35
Poważnie reforma w szukaniu układu ?? i pokasz mi proszę jakiś udany skok na układ, zrozum to wszystko pod publikę, zasada Rzymu chcieli igrzysk mają igrzyska, nie mówili o niczym innym tylko o tym, to jest zupełnie niepotrzebne. Jeśli chodzi o inwestycję, te planuję się przynajmniej z wyprzedzeniem 12-24 miesięcznym. W trakcie przejęcia władzy przez panów K. przykładowo zmniejszyła się ilość dokumentacji drogowych bo wszyscy szukali układu. Słuchaj wierz mi nie jestem miłośnikiem PO jednak na ten moment nie ma lepszej alternatywy.
?! / 2009-01-29 11:55 / Tysiącznik na forum
Tyle, że Emilka lubi spoty i potem głosuje na nie :)
fared z Dąbrowy Górniczej / 93.175.82.* / 2009-01-29 17:39
Aktualnie elektorat już nie choruje na amnezję - jest to jedna z form jego dojrzewania pewnie w niekrótkim czasowym procesie, myślę że lewica się przekonała, PiS jest w jego trakcie, więc mam obawy co do wyraźnej skuteczności, poprawa wizerunku to tylko retusz, nie tego oczekuje myślące społeczeństwo, co "najgorsze" że już to odróżnia". PO gdyby popełniło nie popularną decyzję dotkliwą w negatywnym aspekcie dla znacznej części społeczeństwa-może przełożyc się na sondaże, w mniejszej skuteczności jednak na elektorat ze względu na jego ilość i czas, w którym będzie podejmował decyzję.Oczekiwanie na taki projekt wykonawczy nie służy Polsce dobrze, przecież chcielibyśmy powodów do zadowolenia spłeczeństwa bez względu jaki kolor to czyni. Chciałbym żeby dobro wytworzone dla społeczności polskiej miało kolor tęczy. Jeżeli Ktoś uważa inaczej to jest niepoprawnym sympatykiem PiS-u - dlaczego? - Mannheim.
Monika Olejn_k / 93.175.82.* / 2009-01-29 19:18
Re: Migalski: PiS zrozumiał, że nie podoba się wyborcom
P_S , gdzie jest I , jest ale brak kropki nad nim.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy