Forum Polityka, aktualnościKraj

Minister sportu nie poda się do dymisji

Minister sportu nie poda się do dymisji

Money.pl / 2013-05-15 09:03
Komentarze do wiadomości: Minister sportu nie poda się do dymisji.
Wyświetlaj:
rembert2 / 2013-05-15 20:37 / Tysiącznik na forum
Nie pierwsze to tlumaczenie ze nie zlamano prawa w wyrzucaniu w bloto pieniedzy podatnikow-a moze to byly prywatne pieniadze pani minister i nieotrzebnie sie jej czepiamy?
Wapniak / 2013-05-15 20:29 / Tysiącznik na forum
I słusznie. Następny będzie inny... lepszy?...
antyziemian / 2013-05-15 11:17
muszka jest fajna :D taka seksi w rzadzie i moze i ladnie wyglada ale politycznie nie reprezentuje nic! z kim przstajesz takim sie stajesz i taka walsnie sie stala jak cala reszta politykow! tylko pieniadze na wlasny interes sie licza a nie dobro obywateli i dobro polski ;/
ela47 / 79.175.230.* / 2013-05-15 16:44
No pewnie ze sie nie poda sama.... szkoda jej stolka i kasy na nim, gdzie taka kase zarobi ???
Martyna 76 / 2013-05-15 13:32
No ale dlaczego ma sie podać do dymisji? A kto zapewni jej taki dobrobyt jak teraz za nasze publiczne pieniądze? Minister sportu i tak w założeniu nic nie robi...
Anna21120 / 77.253.224.* / 2013-05-15 09:12
Kaczyński jest jednak z klasą.Nie miał odpowiedniego poparcia w Sejmie to podał się do dymisji i rozpisał wybory ale takich polityków w Polsce jest nie wielu.
debos / 79.191.182.* / 2013-05-15 09:22

Nie miał odpowiedniego poparcia w Sejmie to podał się do dymisji i rozpisał wybory ale takich polityków w Polsce jest nie wielu.

Kaczyński był na tyle głupi, że doprowadził do przedterminowych wyborów bo myślał, że naród tak go umiłował, że dostanie z pięćdziesięcioprocentowe poparcie. A naród z niego zakpił i pokazał mu co myśli o nim i jego IVRP. Następne siedem chyba wyborów które przegrał jeszcze dobitniej pokazały Kaczyńskiemu jego miejsce w szeregu. W następnych wyborach parlamentarnych skończy się tak samo. Nie rób sobie nadziei. A przede wszystkim - Aniu staraj się mądrze analizować. Bo to co napisałaś, co mam nadzieję z mojego postu jasno wynika sensu nie ma.
atelie / 94.42.189.* / 2013-05-15 11:09
naród, masz na myśli tych co głosowali na PO ? to wątpliwa etykieta. Ten "naród" akceptuje gigantyczne długi tuska.

oficjalny dług publiczny to 3,2 biliona złotych ( z Zusem)

gierkowski dług 40 miliardów USD do 1000 miliardów USD tuska to pikuś.

niech ten "naród" zapyta się swojego wybrańca jak zamierza i z czego spłacac ten dług ?

gdy dla 5 milionów Polaków nie ma pracy w kraju
debos / 79.191.143.* / 2013-05-15 11:54

naród, masz na myśli tych co głosowali na PO

Tylko dwie partie są w Polsce?
niech ten "naród" zapyta się swojego wybrańca jak zamierza i z czego spłacac ten dług ?

Z bieżących przychodów. Miedzy innymi z tej infrastruktury i dzięki posiadananej infrastrukturze którą zbudowaliśmy finansując deficytem. Im większy PKB a on jest coraz większey a po wyjsciu ze światowego kryzysu bedzie jeszcze większy tym łatwiej, lżej i przyjemniej będzie się ten dług finansować. Który w stosunku do PKB ( a tak to trzeba mierzyć )nie jest przecież taki ogromny. Ja nie muszę mojego " Boga " o to pytać bo ja to wiem. Każdy przytomny to wie. Dlaczego Ty nie wiesz? Sam sobie odpowiedz a jak ci się nie uda to zwróć się do mnie. Ja ci odpowiem. Chociaż lepiej byłoby gdybyś sobie sam na to pytanie odpowiedział. Dla ciebie lepiej.
rtfyo89ui0o / 178.37.141.* / 2013-05-15 09:31
Analiza godna pieciolatka:))))))))))))))))))))))))))
debos / 79.191.182.* / 2013-05-15 09:38

Analiza godna pieciolatka:))

Tylko tyle. Tak jak pod sklepem GS-u? A może walnąłbyś swoją analizę. Może byłaby płaszczyzna do dyskusji.
Genowefa od bombek / 31.11.240.* / 2013-05-15 09:11
No pewnie, bo któż by się oddawał panu płemierowi
do dyspozycji.
wyborca152 / 77.253.224.* / 2013-05-15 09:03
Tacy są politycy z PO trudno oderwać im się od koryta.
debos / 79.191.182.* / 2013-05-15 09:15

Tacy są politycy z PO trudno oderwać im się od koryta.

Mucha jest dobrym ministrem. A, że wszelkiej masci szczekacze jak kazdego kto działa w sferze publicznej opluwają ja bezustannie to nie powód żeby muchę dymisjonować. Gdyby zastosować do pragnień nieuków paranoików to co dzień mielibyśmy zmiany na stanowisku ministra. W sporym kraju, w środku Europy pragnienia dotkniętych chorymi emocjami trzeba lekceważyć. Niezależnie jak są zdeterminowani i jak głośno drą japy.
dteryytruty / 178.37.141.* / 2013-05-15 09:33
Jeszcze twoja mucha wyladuje w pudle jak nie za 2 to za 6 lat, analizatorze:))))))))))))))))))))
Synapsa_2013 / 87.205.155.* / 2013-05-15 10:43
Zakładam, że jesteś znawcą prawa karnego, administracyjnego, procedur itd. skoro już ją skazałeś. Mnie też się nie podoba ta afera z koncertem, ale nie śmiem - nie znając dokładnie tematu - ferować wyroków.
Przecież tylko naiwny może sądzić, że media są obiektywne i nie chodzi mi tu o jakąkolwiek opcję polityczną. Mówiąc w kontekście ogólnym sprzedaje się tylko sensacja i to niekoniecznie oparta na prawdzie. Żeby zająć określone stanowisko trzeba znać dość dobrze wszystkie aspekty danej sprawy, a nie tylko niektóre. Tak się składa, że jest kilka tematów stricte technicznych, które znam świetnie z racji zawodowej i niejednokrotnie zęby mnie bolały, gdy czytałem wypowiedzi "fachowców - dziennikarzyków" związane z niektórymi z nich. Ale sensacja była, a że pisali totalne bzdury ? Kogo to obchodzi, "ciemny ludek" kupi wszystko. Jeżeli więc tak jest w znanych mi tematach, to mam pełne prawo podejrzewać, że w innych jest podobnie, jak choćby w tej sprawie.
Powtarzam jeszcze raz - nie bronię Muchy, ale też jej nie skazuję, bo nie mam do tego uprawnień - będzie postępowanie w tej sprawie, zostanie to wyjaśnione. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że sądy są stronnicze, jest jedna klika itd. ale w ten sposób wkraczamy w sferę obłędu.
debos / 79.191.143.* / 2013-05-15 12:02

Zakładam, że jesteś znawcą prawa karnego, administracyjnego, procedur i

Niepotrzebnie.
Mnie też się nie podoba ta afera z koncertem, ale nie śmiem - nie znając dokładnie tematu - ferować wyroków.

Bardzo mi się to podoba. Czekam na epidemię takich postaw. Słabą mam nadzieję, że w naszym plebejskim kraju na nią doczekam. Chciałbym tez dożyć takich czasów kiedy lud nie bedzie z powodu koncertu albo nie zamknięcia przez jakichś cymbałów dachu na stadionie wzywał do dymisji ministra będacego w rządzie czterdziestomilionowego blisko kraju w centrum Europy. Oczywiście bez znaczenia jest z jakiej partii czy opcji bedzie ten rząd się wywodził.
filomidanek / 192.109.140.* / 2013-05-15 11:56
Zamożność kraju na kredyt ? Podaj adres tym pracującym za 1000zł .[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Najnowsze wpisy