Forum Forum inwestycyjnePortfel

Możecie mi zaproponować jakąś firmę brokerską

Możecie mi zaproponować jakąś firmę brokerską

Leszek235 / 212.7.215.* / 2022-04-21 09:50
Możecie mi zaproponować jakąś firmę brokerską, która gwarantuje obsługę w języku polskim a jednocześnie gwarantuje profesjonalną i sprawną obsługę? Jak możecie coś pod tym kątem poradzić to dajcie znać jaką firmę wybierać, na co zwracać uwagę, gdy u brokera będzie się zakładało konto.
Wyświetlaj:
kami442 / 154.184.109.* / 2022-05-18 22:26
Wiesz, wszystko przecież zależy czy chcesz oszczędzać czy pomnażać oszczędności. Jak chcesz oszczędzać to od tego są lokaty, ale jako że są poniżej inflacji to tak naprawdę nic na tym nie zarobisz. Za to twórcy Mbanku stworzyli kolejny projekt jakim jest darmowa aplikacja wealthseed. I dzięki niej w prosty sposób zakupisz sobie światowe akcje lub ETF-y. https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW Apka spoko bo po polsku więc każdy sobie z nią poradzi.
AdamSz91 / 91.145.156.* / 2022-05-14 17:57
Mi zależało przede wszystkim na bezpieczeństwie moich środków i dostępności do najważniejszych rynków i dużych dobrze zbilansowanych ETF-ów. Do zakupu akcji używam darmowej aplikacji wealthseed https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW która jednocześnie jest naprawdę funkcjonalna w codziennym użytku. Wszystko jest zgodne z bieżącymi notowaniami, także mogę reagować na zmiany i dopierać ciekawe spółki na dłuższy termin. Pozdrawiam i oczywiście oby udało się Wam też wynikami przebić inflację :)
JanBart / 77.111.246.* / 2022-04-28 10:15
Dobrze funkcjonuje między innymi na tym polu Lynx, świetnie zorganizowani, przede wszystkim gwarantują nie tylko dobrą ofertę bo podlegają po IB, ale też mają obsługę w języku polskim. Zawsze sprawnie reagują i można liczyć na pomoc jak taka potrzeba się pojawia. Pod tym katem ich mogę polecić.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy