Forum Polityka, aktualnościKraj

Możliwe odwołanie Rydzyka?

Możliwe odwołanie Rydzyka?

Money.pl / 2006-04-27 08:23
Komentarze do wiadomości: Możliwe odwołanie Rydzyka?.
Wyświetlaj:
Obserwator / 84.10.24.* / 2006-04-29 21:37
Marzenia pań i panów z liberalnego jasnogrodu o samolikwidacji "imperium zła" ojca Rydzyka. Kochani - pamiętajcie jednak, że nie wszystkie marzenia się spełniają. Zaoszczędzi to wam dalszych frustracji.
PK / 153.19.250.* / 2006-04-29 15:13
dobrze mu tak, wiara nie łączy się z polityką
lesio / 83.5.188.* / 2006-04-28 11:50
Rydzyk jest tylko narzedziem, bedzie inne. Wazne, zeby takie RM przynosilo wymierne dochody. To wszystko tak naprawde jest malo istotne, mamy zycie bardzo krociutkie i szkoda czasu na bagienka cywilizacyjne. Uczmy sie, ksztalcmy i niech nasze dzieci beda madre, to takie RM, czy inne patologie nie beda mialy racji bytu.
wierny_słuchacz_radia_Erewań / 83.26.247.* / 2006-04-27 18:21
Naszego o. Rydzyka do Afryki? Skandal, przecież tam nie ma dróg do jazdy Cinquecento, a co dobiero naszym składkowym Maybachem
warren buffet / 2006-04-27 20:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sie naprawi, sa fundusze ;)
Wapniak / 83.28.144.* / 2006-04-27 16:11
Jako ateista od 14 roku życia, jestem przeciw !!!
Dzięki Niemu nie muszę słuchać jedynie słusznej tuby propagandowej obecnych mediów, bolszewickiego kapitału!
Podobno kiedyś pod przewództwem naszego znakomitego Noblisty walczono i wywalczono wolność a w tym i wolność słowa. Więc co? Non capito!
Wprawdzie w moim wieku zdarzają się różne przypadłośći, ale jak dotąd i na złość moja pamięć mnie nie zawodzi. Niestety. Może to źle?...
menda / 83.22.236.* / 2006-04-27 20:46
Proszę wybaczyć, Panie Wapniak ,ale mnie się w ten Pański ateizm nie bardzo chce wierzyć , w świetle tego co Pan był uprzejmy napisać.
Wapniak / 83.28.144.* / 2006-04-28 11:23
No cóż, staram się kierować tylko rozumem i to w miarę rozsądnie i obiektywnie. Przy ocenie rzeczywistości czy mi się podoba czy nie, nie kieruję się żadnymi sentymentami. Uczucia zostawiam bliskim. Religia zaś, żadna mnie nie interesuje chyba, że poznawczo. Proszę spróbować!... Warto zawsze; słuchać medialnych adwersarzy!!!
Wapniak / 83.28.144.* / 2006-04-27 16:15
...słuchać tylko jedynie.../przepraszam/
Rozsmieszony / 217.96.127.* / 2006-04-27 15:36
mysle ze to jest niemozliwe ... a jesli nawet to wstawia sie za nim o. Jaroslaw K, o. Lech K i wielu innych ojcow z wiejskiej i nie tylko ... -;)
fred / 2006-04-27 08:23 / Bywalec forum
Trochę późno. Już to wszystko kojarzy się ponad miarę z "cywilnym partyjniactwem", pieniądzem, układami.
Mocccher / 83.23.228.* / 2006-04-27 10:21
Bedzie tak jak z ksiedzem Jankowskim.
Dopóty wrogowie koscioła beda maglować ten temat i obwiniać niewinnego, dopóki przełozeni o.Rydzyka dla spokoju coś z tym nie zrobia.
Takie sady GAZETOWE, wiadomo z jakich żródeł pochodzace ale nie nazwe tego po imieniu bo podniesie sie jak zwykle wrzask o anty..................
TYLKO SAD RZECZPOLSPOLITEJ PRAWOMOCNYM WYROKIEM MOŻE WSKAZAĆ WINĘ LUB UNIEWINNIĆ
PODEJŻANEGO!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
A takie walki podjazdowe stosowane od tysiecy lat budza odraze porzadnych ludzi w cywilizowanych krajach świata.
menda / 83.22.205.* / 2006-04-27 13:57
Czy Ty aby nie pomyliłeś mediów ? Po co zadajesz sobie trud czytania czegokolwiek poza polskojęzycznymi mediami ks. Rydzyka? Proponuję wymianę poglądów na ND czy też w RM ( o ile jakakolwiek wymiana poglądów jest tam możliwa).
mdk / 194.7.114.* / 2006-04-27 11:36
A co on zrobil 'dobrego dla Polski' ?
Raczej widze 'dobrego dla siebe' !!
Mocccher / 83.23.252.* / 2006-04-27 13:15
spróbuj zrobić od podstaw radio dla SPOŁECZENSTWA a nie dla klik czy władzy to bedziesz wiedział co zrobił o.Rydzyk dobrego.
Nie wspominam juz o Wyzszej Szkole kształcacej NIEWYPACZONYCH dziennikarzy, którzy nie bedą mieli zmienionych dusz i rozumu na komputery sterowane przez "inostrańców" i Pseudo-Liberałów.
Dosyć mamy Moniki Olejnik, Pana Lisa itp dziennikarzy, ze nie wspomne o Jerzym Urbanie.
To bardzo duzo jak na jednego człowieka.
Wiem, ze zaraz beda powtarzane te bzdury typu posiadanych drogich samochodów i pałacy itp.
O.Rydzyk wielokrotnie tłumaczył, ze zakonnik nie moze posiadac tego typu kosztownosci ale Ty tego oczywiscie mdk nie słyszałeś.
Spróbuj zbudować coś takiego-zobaczysz z jakim poswięceniem i z jakimi przeciwnosciami losu nalezy sie zmierzyc aby dokonać tego.
A co widzisz "dobrego dla siebie" -podaj konkrety popare sprawdzalnymi dowodami a nie pomówieniami w GW czy TVN24.
bananas / 2007-10-25 02:06
czytam i jestem pewien ze ten kolo sobie drwi,to ironia musi byc zaiste bo przeciez wyraza sie jak by umial czytac i pisac
mexx / 212.76.37.* / 2006-04-27 16:50
Stary.. wypad stąd z tą frazeologią rodem z jakini/ pełnej dzikusów/tu na tym forum raczej nie ma potrzeby edukacji o tym profilu
hower / 80.53.43.* / 2006-04-27 15:18
Jesteś jak komunizm - NIEREFORMOWALNY!!! To jest radio dla społeczeństwa? A kto go słucha? Jaki procent Polaków słucha RM? Jaki jest ich przekrój wiekowy? Jakie jest ich wykształcenie? Próbowałem wielokrotnie; fałsz, obłuda, głupota, średniowieczna ciemnota, lana słodkim, gejowskim głosem wyznaniowca. Takie radio nie ma szans np. w Niemczech. Nie ma tam takiej rozgłośni i nikt za taką nie tęskni. Samo to, że powstało ze środków zbieranych na ratowanie stoczni, świadczy o przekręcie jakiego dokonał obywatel Rydzyk. Miał rację Kaczyński, że brak nam wolnych mediów. Nie dopowiedział tylko, że nie są one wolne, bo zależne od kościelnej i politycznej doktryny i nomenklatury. Wolę już słuchać Urbana, Olejnik czy Lisa niż Rydzyka i jego moherowych mądrości. Wolę czytać GW, NIE, Fakty i Mity, Angorę czy RzP. Coś takiego zbudować? W Polsce żaden problem; wystarczy być księdzem robić przekręty i korzystać z głupoty samorządowych, włażących koniunkturalnie w tyłek sutannowym, urzędników. A co dobrego wynika z działalności RM? Co ja dla siebie tam znajduję? Mam przekładać koraliki i szeptać katolickie zaklęcia? A może mam nauczyć się biegłości w słodkiej wyznaniowej nienawiści? A może mam odmawiać prawa bycia Polakiem gejom, prawosłanym, wyznawcom islamu? Może mam się nauczyć nienawiści do Żydów? Jeśli nie przemawia do ciebie życie w Polsce; bieda, dzieci niedożywione, nieleczeni starcy, młodzi uciekający za granicę, nietolerancja religijna, wybory w których nie chcemy uczestniczyć, brak świadczeń socjalnych dla większości bezrobotnych, głupota polityków i pseudodemokracja, to zadne inne przykłady nie zmienią sposobu myślenia twego mocccherowego mózgu. Wszystkim otwartym i rozbudzonym intelektualnie, którzy potrafią analizować i wyciągać wnioski, polecam cytaty na stronie http://www.radiomawryja.pl/cytaty.php
tol / 80.53.253.* / 2006-04-27 14:28
Mocccher - jakie konkrety, jakie dowody??? Atmosfera tajemnicy, nie ujawnianie niczego, zakaz wstępu "nieswoim", niesporządzanie obowiązkowych raportów, sprawozdań - to są fakty i konkrety! Reszta to już tylko opinie.
drozd / 83.22.205.* / 2006-04-27 14:01
Pytanie do Pana M. : czy pobiera Pan wynagrodzenie za reklamowanie Radia Maryja i szkoły założonej przez Rydzyka ?
Obserwator / 84.10.24.* / 2006-04-29 21:57
W moim zakładzie pracy często są dyskusje o roli RM w społeczeństwie i zwolenników tego radia nie jest zbyt wielu. Postanowiem spróbować dowiedzieć się co szczególnie mocno irytuje jego przeciwników. Na moje pytanie jak często słychają RM i kiedy ostatni to czynili, nikt z zapytanych nie potrafił podać żadnego konkretu. Potwierdza to moje przypuszczenie iż ten stan świadomości został wykreowany przez koalicję Tusków, Czarzastych i Urbanów - umijętnie stosujących maksymę dr. Josifa Gebbelsa: "kłamstwo powtórzone 1000 razy zostanie uznane za prawdę"
Zbig / 62.87.178.* / 2006-05-04 16:53
Akurat oni nie słuchali RM. Ale w Watykanie chyba wiedzą co tam nadają? I nakazali coś z tym zrobić. Ale to też chyba propaganda rodem z Goebbelsa?

Najnowsze wpisy