Forum Forum finansoweBanki

Najbardziej nie lubiane banki w sieci.

Najbardziej nie lubiane banki w sieci.

catpower / 2012-02-06 08:32
Chciałbym założyć konto internetowe, czy możecie mi polecić, których banków powinienem unikać? Słyszałem, że niektóre są mniej przyjazne i często pojawiają się jakieś problemy z ładowaniem stron, z księgowaniem przelewów. Czy w ogóle takie konta mają dobry system zabezpieczeń ?
Wyświetlaj:
ninaq / 89.73.195.* / 2015-02-27 16:58
Zastanawiam się, czy jest zgodne z prawem, że Getin Leasing prowadzi taką działalność: FV za monity, monity monitujące monity, po czym FV za wystawienie monitu itp.. Jest jeszcze coś: inne banki bezpłatnie zmieniają nazwę firmy, ale Getin Leasing wystawił mi FV na 121, 70 zł za zmianę nazwy mojej firmy. Mam bardzo niskie raty w Getin Leasing (zaledwie 395 zł brutto) na 3 lata – kredyt na auto. Ustawiłam sobie comiesięczną spłatę 10. bm. Przychodzą do mnie FV, które bez otwierania daję księgowej. Ale ostatnio musieliśmy zmienić naklejkę na szybie. Przyszła za to FV 200 zł, której niestety nie otworzyłam na czas. Przyszedł MONIT, bo FV nie została opłacona i przyszła FV 100 zł. za wystawienie MONITU . Co mnie zszokowało. Nigdy wcześniej żaden bank, ubezpieczyciel itp. nie wystawiali FV za przysyłanie MONITU…. Na szczęście, gdy zadzwoniłam do Getin Leasing (do osoby, która wystawiała mi monit) dowiedziałam się, że dobrze się składa, że zaraz opłacę zaległą FV, bo to spowoduje, że następny MONIT do mnie nie przyjdzie. Niestety przyszedł, wystawiony tego samego dnia, w którym zapłaciłam zaległość, ale wystawiony przez inna osobę . No i w drodze jest zapewne FV za wystawienie MONITU. Zastanawiam się, czy jest zgodne z prawem, że Getin Leasing prowadzi taką działalność (FV za monity, monity monitujące monity, po czym FV za wystawienie monitu itp.).
piotr900 / 31.175.105.* / 2015-02-27 18:53
No,współczuje , bank idzie na dno ,rok do roku - 30 procent strat dlatego łoją klientów na czym się da, radzą przejść do innego banku
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Eini / 212.76.33.* / 2012-02-06 22:04
Moge z pewnoscia odradzic DnB Nord. Jedno czego sie mozna spodziewac po ich portalu bankowosci elektronicznej to tylko tego, ze wystapi "nieoczekiwany blad" kilka razy w miesiac, zupelnym przypadkiem pod koniec i na poczatku miesiaca. Zdecydowanie odradzam
anty22 / 2012-02-06 12:40 / Bywalec forum
Nie wiem, jakie są najgorsze. Natomiast mogę Cię zapewnić, ze Credit Agricole (dawny Lucas bank) jest całkiem dobry. Ja przynajmniej jestem zadowolony. Jak załozysz konto internetowe, dostaniesz tokena, taki małe urządzenie, gdzie co minutę zmienia się konfiguracja 6 cyfr, które musisz wpisać (oprócz swojego kodu osobistego) żeby uzyskać dostęp do konta.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: