Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nelly Rokita odeszła z Platformy Obywatelskiej

Nelly Rokita odeszła z Platformy Obywatelskiej

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-01-02 20:21 / Tysiącznik na forum
Był czas, że z niedowierzaniem patrzylem na poczynania społeczne i polityczne żony posła Rokity. Mile mnie zaskoczył rozwój politycznego ducha i dawania sobie rady w polskim piekielku politycznym, naprawde za szczęśliwca może uważać się posel Rokita mając przy swoim boku taką żonę. Myślę, że rozsądni politycy bedą analizować jej wybór, czas najwyzszy żeby nastąpiły zmiany bo politycy Platformy ze szczytu trójkąta władzy, weszli za daleko i pogubli sie jak dzieci w pisakownicy. Prosze przyjrzeć się mizerii obchodów sylwestrowych w Warszawie, okzazało sie , że dama PO z nazwiska patronka tańca zwanego walcem, nie potrafila nic przygotować dla warszawiaków i całej reszty zainteresowanych w Polsce. Za co Platforma sie weźmie, to następuje wpadanie w sen zimowy niedźwiedzi, nic dobrego nie nalezy oczekiwać. Pani Nelly Rokita, życzę satysfakcjonującej aktywności w życiu spolecznym i politycznym i wspieraniu swojego męża, bo jest on perelką polskiej polityki, ale mi zal , że tak dlugo marnuje sie wsród przeciętnych krokodyli władzy PO. Będe obserwował, co zycie przyniesie w koszyku z darami, czy lewica wiejska i miejska zjednoczy się z PO, co się aktualnie dzieje ale nikt do tego się nie przyznaje.
Jaśka / 89.191.130.* / 2007-09-16 00:39
i związała się z pisowskim prezydentem-nadal jesteś dla niej pełen podziwu?
xxl / 87.206.143.* / 2007-01-02 16:45
i ch....j w twoją zoraną du..ę nelli
orka7 / 83.5.229.* / 2007-01-03 19:33
Dlaczego administrator pozwala na takie teksty kolejny smiec pisze lajdackie uwagi co to ma znaczyc!!!!
Kero niezwerbowany / 83.238.145.* / 2007-01-02 16:43
Jakkolwiek jeszcze popieram PO tak Tusk już jest dla mnie mało znaczącym człowiekiem. To, że jeszcze jest u sdzczytu swojej partii nie powinno mu odbierać rozumu a jednak odbiera.
Są oszołomy w Samoobronie ale nie brak ich i w PO.

Pani Nelly postąpiła słusznie a wszyscy ignoranci jej wystąpienia są żałośni i dowodzą jaki mają naprawdę stosunek do głosu szeregowego partyjego kolegi czy koleżanki. Niektórzy są na scenie już za długo. Ja postąpiłbym podobnie jak Pani Nelly, wolę wzgardzić niż zostać wzgardzonym.
jim / 194.116.193.* / 2007-01-04 13:55
co do walorów intelektualnych p.Tuska i jego znaczenia nie będę sie odnosił bo jest to nie na miejscu, co by nie mówić Tusk jest politykiem dużego formatu jak na nasze warunki, mimo wszystko znamienny jest jednak brak wewnątrz danej formacji tutaj w PO z faktu przegrania wyborów. stawiam jako pytanie otwarte czy lider który przegrał wybory powinien być w dalszym ciagu liderem? Jeśli nie Tusk to kto, Komorowski?
Wapniak / 83.28.138.* / 2007-01-02 16:13
To chyba news dnia, tygodnia....?
Tooth / 83.238.1.* / 2007-01-02 16:12
Czy to jakaś sekretna forma ultimatum: Jan Maria albo ... śmiech?
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-02 14:59
"przyjacielskie relacje Tuska z Aleksandrem Kwaśniewskim"

Anyway, ja osobiście na ŻADNEGO przyjaciela Kwacha nigdy nie oddam swego głosu.

Najnowsze wpisy