Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nerwowa sesja na warszawskiej giełdzie

Nerwowa sesja na warszawskiej giełdzie

strokuś / .* / 2005-09-20 19:51
Komentarze do wiadomości: Nerwowa sesja na warszawskiej giełdzie.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-09-20 21:00
Chciałbym uroczyście przeprosić Pana Rekina! Rzeczywiście zachowałem się jak gówniarz pisząc że TIm będzie kosztował 7,7 . POmyłka o 10 groszy była kosztowna bo to co mi Pan zaserwował to nowe doświdczenie (fuj)A jeszcze eurofuck mnie wyfakał okrutnie i ciężko mi się siedzi:)Słowo honoru że sprzedaję go od 3 sesji i to wcale nie wystawiając bardzo do góry a tu nic ...........Mimo to i tak dziś zarobiłem czego i Panu Rekinku życzę !ps przykro mi że Pan nigdy nie polata:) wiem jaki to ból:)
strokuś / .* / 2005-09-20 20:40
15.09 CAIB podnosi wycenę Amrestu do 35 złakurat te chłopaki wiedzą co mówią - organizowali IPO amrestu - a wolumen prawie 200 000 to potwierdza"Wielka dokładka" to hasło wrześniowej promocji w Pizza Hut - pasuje jak znalazł :)
strokuś / .* / 2005-09-20 19:51
kto zapiął pasy, a kto wyleciał na zakręcie?u mnie wypadł tylko jeden gość z telewizji
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy