Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nerwowa sesja na warszawskiej giełdzie

Nerwowa sesja na warszawskiej giełdzie

strokuś / .* / 2005-09-20 19:51
Komentarze do wiadomości: Nerwowa sesja na warszawskiej giełdzie.
Wyświetlaj:
Pablo / .* / 2005-09-21 16:55
Dziękuję Strokusiowi za analizę Amici,dzięki także Orłowi za słowa zrozumienia i otuchy.
Pablo / .* / 2005-09-21 16:51
Z mojego czyszczenia portfela nic dzisiaj nie wyszło. Ustawiłem za wysokie limity. Może jutro się uda.
orzeł / .* / 2005-09-21 16:08
analizuję od dawna myślałem o kupnie od 10,8 a rekomendacja przychyliła szalę i mam :)
orzeł / .* / 2005-09-21 15:32
moim nowym sportem od dziś będzie forte:) dokupiłem (tym razem bez wpadki - nie tak jak wczoraj 50 sztuk hihihihi
jujo / .* / 2005-09-21 15:53
kierujesz sie rekomendacja czy dokonales analizy mebelkow
orzeł / .* / 2005-09-21 14:54
pamiętasz Jujku jak Ci mówiełem że ja bym teraz drozda nie sprzedawał :) cieszę się i dlaczego nie sprzedałem całego pko bp - bo dupa jestem i tyle i sam siebie nie słucham :)
jujo / .* / 2005-09-21 15:47
tak z drozdzikiem juz wyszedlem na zero wiec czas moze i pare zlotowek zarobic, a z PKO tez jak wiesz przechytrzylem bo dalem po 34 ale on wroci zobaczysz
Andrzej / .* / 2005-09-21 14:29
Ampli, wczoraj kupione, dzisiaj sprzedane. Mam nadzieję, że nie będę żałował. :)
euroentuzjasta / .* / 2005-09-21 20:31
ja to samo, po ile sprzedałeś średnio ???? ja średnio 3,02 k***a :-)
sława / .* / 2005-09-21 14:07
czy warto kupic igroup,soft i CSG
euroentuzjasta / .* / 2005-09-21 11:28
spójrzcie na ampli, coś sie święci, dajcie opinie
euroentuzjasta / .* / 2005-09-21 13:44
yeah, mega zakup i po ampli :-)
Młody / .* / 2005-09-21 10:59
a dacie wiarę, że mam Redan od 12,8 i nie sprzedałem jak pikował w dół, ja to jestem leszcz. Teraz to kamień do szyi i czekać aż się zbierze na północ. Może macie pomysły
boczek / .* / 2005-09-21 10:54
Czy na amice nie obserwujemy właśnie klasycznego podwójnego dna??- czy to tylko złudzenie?
orzeł / .* / 2005-09-21 00:21
co do wypadnięcia na zakręcie to ja dziś sprzedałem simple(ostatnią cząstkę) - cóś pięknego jak mi się współpracowało z tą spółeczką ! i czy jutro wzrośnie czy nie to już ją odpuszczam ! muszę się dowigować czymś z dwudziestki:)moje absolutne hity z ostatniego okresu to :SterrrrrrAmresteurocashsimpleoraz Tim (mam czuja że wyskoczy jeszcze wyżej) i odlewnie :) no i komarek a jakżeczekam na rafako i betacom (ciągle wierzę w nowe szczyty już wkrótce!) oraz polimex który swą siłę może pokaże już jutro !Pablo nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem! Sam robiłem porządki nie jeden raz - czasem nie patrząc na związane z tym koszty iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii prawie zawsze wychodziłem na tym dobrze czego i Tobie życzę i trzymam kciuki!!!!!!!!! wywal co jest w wyraźnym ciągu na dno i kupuj lekkość latających spółek! pozdrawiam rekiny i inne zwierzyny papap
strokuś / .* / 2005-09-21 00:04
jak już jesteśmy przy A (alma, amica, ampli) to nie sposób nie wspomnieć o agorzedobry klimat na w20, atr wybijający się z trendu spadkowego, adx informujący o kształtowaniu się trendu rosnącego, masa innych dobrych sygnałów i na to wszystko zasmażka, czyli buy back (niezbyt agresywny, ale zdecydowanie wspomagający - ago była dzisiaj jedną z niewielu spółek W20 z białą świeczką)oczywiście lepiej było wejść jak kilka dni temu padło tutaj pytanie o w miarę pewną inwestycję, ale myślę że nadal jest to ciekawa opcja
strokuś / .* / 2005-09-20 23:13
Andrzej, ampli to nie mój teren
Pablo / .* / 2005-09-20 23:07
Witam wszystkichOd jutra chwile pełne uniesienia i niespełnienia dla mnie. Czyszczę 40% mojego portfela (pozostałe 60% stanowi Amica). Będę to musiał jakoś przeżyć tym bardziej, że nie jest to przyjemne. Nie będę się rozpisywał jakie spółki obejmie, bo wstyd się przyznać. Myślę że czas jest odpowiedni. Historia to osądzi. Przez najbliższy czas zostanę pewnie tylko obserwatorem rynku. Musi minąć trochę czasu aby opadły emocje i niemiłe uczucia poszły w niepamięć. Jeśli miałbym w coś teraz wchodzić to chyba lepiej przeczekać na głębszą korektę (choćby to miało trwać nawet kilka miesięcy). Chyba że odbije w końcu Amica i poprawi stan mojego budżetu. Głęboko wierzę w to, że kurs będzie i to niedługo ok. 35zł. Przecież wartość fundamentalna spółki jest o wiele większa niż rynkowa. Poza tym prawidłowa struktura bilansu, perspektywy dalszego rozwoju, nowe inwestycje i wysoki zysk za 2004r. Ujemne informacje to brak dywidendy, stosunkowo niewielki zysk w roku bieżącym i to co najważniejsze – brak zainteresowania ze strony inwestorów. Mam nadzieję że to się zmieni.
strokuś / .* / 2005-09-20 23:38
Pablo, IMHO amica wkrótce na chwilę odbije, ale na pewno nie do 35kurs jest praktycznie idealnie skorelowany z €/pln (trochę się opóźnia co daje czas na reakcję)żeby doszedł do 35 to € musiałoby dojść do ok 4.3 na co, w moim mniemaniu, nie ma szanslicz raczej na to, że nadejdzie korekta na gpw, PO uzyska gorszy wynik w wyborach i € ujrzy poziomy 4.0-4.1 - i wtedy zwiewaj z amicido Polski dalej będzie się lał strumieniem kapitał i złoty będzie się umacniał, a to dla Twojego ulubieńca nic dobregoAT wskazuje na możliwość odbicia: spore (12%) odchylenie kursu od SMA-45, ADX blisko 40, spadająca zmienność (ATR), wyprzedanie wg RSI, bullish belt hold na świecy z 14.09z drugiej strony jeśli € spadnie do 3.85 (co jest możliwe) może dojść do pokonania 24.6 co będzie b. niemiłe tak czy siak w górę 27-28 to chyba wszystko co będzie można osiągnąć
strokuś / .* / 2005-09-21 08:54
no i chyba wykrakałemw najnowszym sondażu OBOP PiS (34%) wyprzedził PO (32%)sondaż był na zlecenie Faktu - produktu tak samo populistycznego jak PiS ostatnimi czasy
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy