Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Neumann: więcej świadczeń u lekarzy rodzinnych

Neumann: więcej świadczeń u lekarzy rodzinnych

Wyświetlaj:
sraluch / 31.175.97.* / 2013-06-05 22:05
Sk....syny, wreszcie dochodzą do celu, pacjencie masz kasę to się lecz a reszta do piachu.
sraluch / 31.175.97.* / 2013-06-05 22:02
To jest zwyczajne chamstwo władzy, już w tej chwili nie można się dostać do lekarza rodzinnego, a jeśli zleci się jemu jeszcze to czego nie umie, to koniec z leczeniem.
rychwał / 195.74.48.* / 2013-06-05 20:59
Żeby lekarze rodzinni mogli wykonać więcej badań diagnostycznych muszą dostać na to pieniądze oraz
sprzęt. Całe to wieloletnie marudzenie o uzdrawianiu służby zdrowia jest po prostu żałosnym obrazem całej
rzeszy polityków od lewa do prawa którzy nie mają pojęcia o rządzeniu. Czy ktoś policzył ile pieniędzy podatników utopiono w oddłużanie i ratowanie różnych placówek medycznych? ile pieniędzy które miały "iść"
za pacjentem poszły gdzie indziej? ilu cwaniaków
"skręciło lody" na tym interesie?
Pytanie dlaczego jest tak jak jest jest pytaniem
retorycznym. Zbyt wielu ma w tym interes.
Alveo1 / 89.66.69.* / 2013-06-05 15:10
I znów wciskanie ciemnoty w oczy pacjentom, o poprawie służby zdrowia!! Niech zlikwidują składki na Ubezpieczenie Zdrowotne, skoro i tak jest odliczane od podatku. Po co ta biurokracja???

Jak ktoś nie potrafi rządzić, to próbuje powoływać kolejne instytucje licząc, ze ona coś pomoże. Pomoże - wyrwać kasę od obywateli i nic więcej!!!
AK17 / 82.177.150.* / 2013-06-05 14:40
Tyle, że wzrost PKB wcale nie musi wiązać się ze stopą życiową Kowalskiego, wg niektórych jest abstrakcyjnym wskaźnikiem istniejącym tylko dla użytku ekonomistów rozważających świat teoretyczny.
AK17 / 82.177.150.* / 2013-06-05 14:37
Tyle, że niedawno mój lekarz pierwszego kontaktu skarżył się, że już nie może kierować mnie na badania zastrzeżone do dyspozycji specjalistów, był za to karany. Teraz w druga stronę...?
A przy okazji - nawet specjalista miał limitowaną ilość badań na jedną wizytę, musiałem czasem przychodzić drugi raz w tej samej sprawie...
ewa955 / 158.75.89.* / 2013-06-05 14:43
A jak ja rejestrowałam się miesiąc wcześniej do specjalisty, do którego byłam skierowana przez innego specjalistę na którego czekałam 3 miesiące, i przez parę godzin czekałam i na rejestrację i na wejście w dniu na który byłam zapisana - to na pierwszej wizycie tylko stwierdził że rzeczywiście, trzeba by zrobić badanie, na kolejnej je przeprowadził.
kalamara / 83.20.39.* / 2013-06-05 10:31
i zwowu pacjent z bólami głowy bedzie miał wykonane kt glowy bo to nic rodzinnego nie kosztuje zamiast morfologii za która trzeba zapłacic 5 zł a przyczyna bólów glowy była własnie anemia. Juz to raz przerabialismy./przypadek w rodzinie/
Waniek / 193.105.180.* / 2013-06-05 09:21
Ciąg dalszy jak dać kasę na nic nie robienie!!!! (o przepraszam leczenie bez sprzętu ten poszedł do lepiej opłacanych świadczeń)
Koniuszy / 91.215.33.* / 2013-06-05 08:44
No i rodzinni są znacznie tańsi a w większości z ubezpieczenia, no coś tak ktoś da. Ale w prywatnych to za 5 minut 120 zł co dzień tysiące na czarno u jednego a jest ich milion. Minister Rostowski niszczy gospodarkę a pobłaża kolegom z wyższej sfery. A to tylko kropla w jeziorze.
debos / 79.191.190.* / 2013-06-05 11:23

No i rodzinni są znacznie tańsi a w większości z ubezpieczenia,

W większości za leczenie płaci NFZ. W prywatnych lecznicach też. Za swoje mało kto się leczy a jeśli już to jest to taki extra dochód dla lecznicy.
Minister Rostowski niszczy gospodarkę

Gospodarka się rozwija a nie zwija. Ile w tym zasługi Rostowskiego to obojętne. Pamiętaj jak jest wzrost PKB, a jest to znaczy, że gospodarka się rozwija. Jak jest wzrost PKB to nie ma kryzysu. Własciwie ten nasz plebejski lud bez ingerencji lakarzy powinien to zrozumieć. Bo to proste i oczywiste. Dlaczego nie rozumie? Bóg raczy wiedzieć. A może jednak konieczna jest jakaś zbiorowa terapia.

Najnowsze wpisy