Forum Forum emerytalneInne

Nie tak szybko na świadczenie przedemerytalne

Nie tak szybko na świadczenie przedemerytalne

wstyd / .* / 2004-04-20 09:07
Wyświetlaj:
Krys / .* / 2004-04-29 15:19
wirze głęboko, że los pokara tych gnojów parlamentarzystów, którzy poparli plan idioty hausnera. Zycze im aby zdechli z głodu. Hausner wyglada juz jak wieprz, za 670 zł powinien zdechnąć pierwszy. Wsydze sie, ze mieszkam w ktraju żadzącym przez kretynów. Gdzie jest Kwasniewski- przedstawiciel wszystkich Polaków- gdzie?...pewnie juz mysli jaki palacyk i gdzie wyremontowawac dla swojej rodzinki i Jolusi za nasze pieniądze podatnikow. Ludzie.......obudźcie sie nim nas zdepcza całkowicie!!!!!!!!!!
asd / .* / 2004-04-26 08:02
po co zmieniać ustawy emerytalne - przecież najproście wprowadzić eutanazję! stary, zużyty, niedołężny - do piachu!a ile pieniędzy będzie można zaoszczędzić w budżecie hohohoho. oczywiście nowelizacje ustaw nie mogą obejmować parlamentarzystów i ich rodzin bo to by było po prostu nieuczciwe...
wstyd / .* / 2004-04-20 09:07
W ten sposób utrzymuje się główny kierunek przyrostu naturalnego - ujemny - czyli po wdrożeniu planów będzie nas mniej niż przed. Rząd dba o to by było nam .... .A czy któryś z tych bandytów spróbował przeżyć za 670 zł cały miesiąc. Zdechnie z głodu koło 5-ego a potem rozdziobią go kruki, wrony ... .Nie wiem czy doczekam emerytury?
xxxxxx / .* / 2004-04-20 10:37
Uważam że w tej chwili ludziom jest bardzo ciężko i jest wiele w Polsce głodujących ludzi oni tego nie widzą bo kto mając zarobki ponad przeciętną zwróci uwagę na bezrobotnego to jest totalna znieczulica i nie wiem jak to dalej będzie bardzo kiepsko widzę swoją przyszłość w tym świecie mam nadzieję że kiedyś los nie oszczędzi tych tam w Ministerstwie chciałabym tylko żeby spróbowali życia za najniższą krajową

Najnowsze wpisy