Forum Forum inwestycyjneFundusze

nie wiem w co ulokować gotówkę

nie wiem w co ulokować gotówkę

kariolka / 77.89.65.* / 2007-09-19 17:33
po wycofaniu w lipcu z akcyjnych umieściłam całość środków na lokacie,teraz zastanawiam w jakich proporcjach zakupić fundusz obligacji i akcyjny,obawiam się głębszej korekty jeszcze w tym roku,jestem początkującym inwestorem:-) i każda rada będzie bardzo cenna
Wyświetlaj:
miki3d / 83.16.54.* / 2007-09-21 13:56
Moja żona inwestuje swoje oszczędności w przemysł tekstylny i kosmetyczny.
radziej / 2007-09-19 21:12 / Bywalec forum
co do tej lokaty i ewentualnego jej zerwania, a także zysku jaki masz odebrać od banku za ulokowane pieniążki, to nie słuchaj corteza bo chłopu kalkulator wcale nie działa, rozsądek mu zasłonił cały świat, gotów siedziec na lokacie np 3 miesiące do dnia ostatecznego odnotowania odesetek na koncie, a to tylko dlatego ze jest konsekwentny i jak w coś wejdzie z kasą to siedzi bez wzgledu na to co sie dzieje dookolo... maskra jakaś.
cortez / 2007-09-19 22:38 / Bywalec forum
radziej jakbys czytał moje inne posty to byś wiedział, że zwolennikiem lokat to akurat ja nie jestem. Lokatom to ja mówię stanowcze nie.
Kalkurator w porządku, działa bez zarzutu.
Rozsądek i konsekwencja to według mnie pozytywne cechy, zwłaszcza inwestora.
I na koniec: każdy ma swoją strategię inwestycji, ja obrałem swoją i wszelkie moje wypowiedzi, tudzież podpowiedzi opieram na własnym doświadczeniu i obserwacjach. Można się zgadzać lub nie. Chętnie podjąłbym polemikę merytoryczną, ale w sumie nie podajesz innej propozycji. Czyli jak Ty to najczęściej piszesz....nuda:)
Pozdrawiam
cortez / 2007-09-19 20:56 / Bywalec forum
jeśli wycofałaś na początku lipca to tylko pogratulować trafnej decyzji. Kobieca intuicja?
Powrót teraz nie wydaje się najlepszym pomysłem, zwłaszcza z wchodzeniem w akcyjne. Możesz zacząć od funduszy z założenia bezpieczniejszych, stopniowo angażując kapitał w akcyjne. Do tego najlepszy będzie parasol (najszerszą ofertę ma union).
Na jaki okres jest ta lokata i czy zdajesz sobie sprawę, że jeśli zerwiesz umowę lokaty wcześniej, to polecą Ci po zyskach?
Przewodnick / 2007-09-19 17:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wrzuć w obligacyjny większość i w równych odstępach czasu konwertuj jakas kwotę na akcyjny (obserwuj przy tym rynek).
kariolka / 77.89.65.* / 2007-09-19 18:15
chciałabym zostać w jednym TFI i dobierać powoli akcyjne,mam apetyt na rynki wschodzące,ale po decyzji FED i silnych wzrostach powinnam chyba poczekać,dzięki za sugestie:-)
radziej / 2007-09-19 21:05 / Bywalec forum
na co czekać? jak teraz to się trochę nie ruszy to przez wstrzymane decyzje zesra się rynek dalej, prosta sprawa... ktoś doprowdział do spadków, to teraz ktoś musi bazę odbudować.
TaS / 2007-09-19 19:02 / Tysiącznik na forum
nie rozumiem dlaczego koniecznie chcesz byc w jednym tfi?


naprawde wycofałaś się w lipcu? a moze jednak pod koniec lipca? ;)
Przewodnick / 2007-09-19 17:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Aaaa - i nie inwestuj w jedno TFI - wybierz dwa lub trzy
radziej / 2007-09-19 21:06 / Bywalec forum
jedna z lepszych porad na całym rynku... awansowałeś
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy