Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie zasłaniajmy się słupkami

Nie zasłaniajmy się słupkami

Money.pl / 2007-10-19 07:34
Komentarze do wiadomości: Nie zasłaniajmy się słupkami.
Wyświetlaj:
jack2 / 217.197.73.* / 2007-10-20 17:36
Czy czytając niektóre posty nie macie Państwo wrażenia, że z okazji wyborów zostali wypuszczeni pacjenci z psychiatryków? W końcu w niedzielę każdy głos będzie się liczył
pocieszony? / 83.24.222.* / 2007-10-20 18:54
mam takie wrażenie czytając wypociny Płaskiegokonia - zawsze.
tylk nie w twarz, w twarz? w twarz? / 83.31.48.* / 2007-10-20 16:32
Autor jak zwykle nie ma nic do powiedzenia i sili się na orginalność. Poprostu żal ściska pewną część ciała gdy czytam, czytam czytam i nic z treści nie wynika! No żesz ty we frędzle szarpany. Fruwa twoja marynara. Żeby cie Tekla nie poznała. W te i nazad, w rąbek wycinany. Twojej siostry szwagra kónia brat bedzie cie woził na oklep. Patrzysz jakbyś sto wsi spalił i silisz się na atrakcyjność, a jesteś jak koromysło u dołu rozcapie­rzone, a u góry rozstrychnięte, w te i nazad.
jack2 / 217.197.73.* / 2007-10-20 17:45
Jeśli tylko zwieracze nie trzymają, dobrze zażyć węgiel i nie opuszczać wychodka. Pomaga też kompot z leśnych jagód. Jeśli natomiast szwankuje co nieco powyżej to już powazniejszy problem i zwyka etopiryna nie pomoże, mimo ze Goździkowa zachwala.
DA-old / 195.225.71.* / 2007-10-19 18:39
Głównym celem PO jest właśnie zobaczenie miny Kaczyńskiego po porażce (platforma.org.pl). Przykro mi. Nie zobaczą. A sama mina jest chyba mniej ważna od tego, co zamierza sie dla Polski robić. Rozumiem, że podładowana "intelektualnie" Gombrowiczem elita wykształciuchów chce prowadzić pojedynek na miny. NIe ma szans. Do poniedziałku. I wtedy chciałbym zobaczyc mine Pana Płaskonia. Bo Tuska już raz widziałem i z pewnością zobaczę ją ponownie.
MN2 / 2007-10-19 19:50 / Bywalec forum
Lista wykształciuchów:
Kaczyński, Dorn, Tusk, Rokita,Ja? Kto to jest wykształciuch, człowieku?
acomitam / 83.25.215.* / 2007-10-22 14:33
Wykształciuch to ktoś, kto skończył studia i wydaje mu się, że dzięki temu stał się mądry. W swojej ograniczoności nie zauważa, że mądrość to cecha wrodzona, a nie nabyta. Wykształciuch to także ktoś, kto koniecznie potrzebuje "autorytetu", aby ten powiedział mu, co ma myśleć, co jest słuszne, a co nie, co jest prawdą, a co zwykłym łgarstwem. Stąd takie natężenie wykształciuchów w środowiskach zawiązanych emocjonalnie z Gazetą Wyborczą. Wykształciuch to wreszcie ktoś, kto za kapustę gotów jest na wszystko, gotów jest zmienić orientację i poglądy o 180 stopni, a także pięknie to uzasadnić. Wisi więc taki u klamek tych, którzy w swojej łaskawości są gotowi płacić mu za usługi, gdyż sprzedawanie swoich wdzięków to to, co wykształciuchowi wychodzi najlepiej.
NAGA PRAWDA / 80.53.15.* / 2007-10-19 17:36
Jesli ktos chce niech glosuje na Kaczynskiego,ale musi wiedziec ze wybiera nie PRZYSZLOSC lecz ciagle wracanie do przeszlosci i rzady mniejszosciowe,gdyz nikt z tym AGRESYWNYM I PODSTEPNYM czlowiekiem nie bedzie tworzyl koalicji.
prawiezaratustra / 2007-10-19 23:42 / _
każda formacja, (poza PO) chętnie stworzy koalicję z PiS i to na każdych warunkach. A PO nie pójdzie na kompromis bo złodziejstwo ma wypisane na mordzie i bez niego nie istnieje. No chyba żeby zmieniła lidera...
MN2 / 2007-10-20 21:28 / Bywalec forum
PO też wejdzie otwór PiSowi. Wszyscy wejdą w otwór PiSowi, he, he. I wtedy, marzenie Kaczyńskiego, będzie miał wszystkich w otworze. Bo on ma wszystkich w otworze, nieprawdaż? W końcu zdradził nawet swoich przyjaciół z Solidarności.
geremkowahołota / 83.24.222.* / 2007-10-20 21:59
a oni tak bardzo zawiedzeni tą "zdradą" jak najszybciej udali się do Golenia - szefa.
~kazek / 2007-10-19 16:19 / Bywalec forum
Jeśli ktoś z czytelników tego forum chce zagłosować na Platformersów, to niech sobie z góry odłoży sporą sumkę na konto.
Będzie wkrótce potrzebne na leczenie.
Bez tego nie ma mowy - nie będą leczyć. To co słyszeliśmy do tej pory to tylko wierzchołek góry lodowej. Lekarze z układu już zacierają ręce.
MN2 / 2007-10-19 19:55 / Bywalec forum
Lekarze z układu? Co to jest? Zdefiniuj.
To, wykształciuchy?
A ty jesteś z układu?
maa / 2007-10-19 16:45 / Tysiącznik na forum
Oj durnyś ty "kaziuk", durny...

A ci, co zagłosuja na PiS też o tym nie zapominają.
Będą musieli jeździć do lekarzy czeskich i słowackich - najbliżej. Ci ich za darmo leczyć nie będą...

Ale poważnie:

Na razie chodzę do prywatnych przychodni, kontroktujących usługi w NFZ-cie. Czyste, małe kolejki (rejestracja robi co powinna - umawia na konkretne godziny). W państwowej brud, kolejki... Też finansowna z NFZ...

Nikt na świecie (poza Polakami) nie płaci pieniędzmi służbie zdrowia. Płaci się ubezpieczycielom...
No chyba, że się złamało warunki umowy: nie chodziło z zebami do leczenia - wtedy trzeba za protezę płącić.
Floyd / 2007-10-20 10:48 / Tysiącznik na forum
Z tymi zębami to coś pokręciłeś. Za leczenie też się płaci i to słono, jeżeli chce się mieć zrobione według najnowszych standardów. Można też zrezygnować jak się nie ma kasy. Ostatecznie bez zębów można żyć ale np. bez wątroby to chyba nie bardzo.
Prywatne przychodnie opłacane z NFZ rzeczywiście obsługują elegancko ale to sprawy groszowe w porównaniu z poważnymi zabiegami szpitalnymi.
W prywatnych szpitalach które mają z założenia zarabiać zaproponuje się pacjentowi dopłatę lub odeśle do NFZ po odpowiednią należność gdy dofinansowanie będzie zbyt niskie i nie pokrywające wszystkich kosztów.
W efekcie niektórym pozostanie tylko znachor.
prawiezaratustra / 2007-10-19 13:53 / _
Cóż, Money to niewątpliwie dobry portal finansowy. Rozumiem, że w sprawach politycznych, społecznych i obyczajowych tutejszy pieniądz wybiera doktrynę liberalną. Nie ma problemu, bliżej mi do konserwatywnej, ale chętnie poznaję ludzi i ich argumenty. Jednak ten Płaskoń wygląda mi na żywcem wyjętego z Trybuny Robotniczej. Jego felietony brzmią jak czołg jadący bez kierownicy. Przedziwnych ludzi wynosi to Opole. Nie wierzę, że w tym mieście nie ma zdolnych dziennikarzy. Hej, biznesmeni, po co wam ktoś taki?
MN2 / 2007-10-19 20:26 / Bywalec forum
A propos konserwatystów i money. Za PiS złotówka jest najtwardsza od 6 lat. Ciekawe co będzie, jeżeli będzie, za PO?
Agit / 2007-10-20 22:29 / Bywalec forum
A jak bardziej stwardnieje to co? Głupio Ci będzie?
Patrząc na to co zrobił PiS dla gospodarki, to pewnie nawet jeśli tym krajem nikt by nie rządził przez ostanie dwa lata, to też mielibyśmy najtwardszą złotówkę od 6 lat.
maa / 2007-10-19 16:35 / Tysiącznik na forum
No dobrze. Zaczął Pan dobrze, zgodnie z zasadami retoryki pochwała, potem atak.

Ale dlaczego ten atek tak mizerny jakoś? Jedynie co przeczytałem, to parę argumentum ad hominem.
Czyli atak po pisowsku: kopa w jaja, i w mordę, i opluć go... A potem dumnie pierś wyprężyć i dumnie krzyknąć"alem się utrudził dla Polski, Ojczyzny mojej kochanej!"

Może tak trochę konkretniej, na argumeny, nie inwektywy?
Nie podoba się? Wspaniale, ale zamiast ;

żywcem wyjętego z Trybuny
Robotniczej
...Przedziwnych ludzi ...
..w tym mieście nie ma zdolnych dziennikarzy..

może by Pan napisał, dlaczego tak sądzi? Bo ja czytałem tego typu gazety ale nie widzę tego, co Panu udało sie zobaczyć. Napisał, pan jedynie o swych wnioskach(?!), a słowa nie ma dlaczego. Płaskoń kłamał? Gdzie?
To raczej w pańskim nagromadzeniu insynuacji widzę ducha tej gazety.
prawiezaratustra / 2007-10-19 19:34 / _

Babcię też zabierzmy, skoro sam premier prosił. 600 sekund drogi do lokalu to wystarczająco długo, aby babci wytłumaczyć, że nie musi wybierać nazwiska, które jej podyktowano. Niech babcia wyrzuci karteczkę i niech wie, że również ma swój rozum.

czy babcia A.D. 2007 to dla Autora niepiśmienna, zagubiona wiejska kobiecina? Niech spojrzy na swoją matkę, to zapewne babcia Jego dzieci...

Tu cytat musi się urwać, gdyż dokończenie zdania naruszałoby reguły ciszy czy wręcz byłoby jawną agitką.

czy dalsza treść nie jest jawną agitką?

po dwóch latach totalnego harmidru, o którym inny poeta powiedziałby: "wiele hałasu o nic".

A sąsiadka Autora, ta Opolanka z torebką i jej opolski kolega poseł zaludniający więzienne cele, to nie czasami efekt czyszczenia stajni kontynuowany przez te 2 lata?
jack2 / 217.197.73.* / 2007-10-19 14:18
Nie powiedzieli wam na szkoleniu ideologicznym, że czołg nie ma kierownicy, lecz drążki?
prawiezaratustra / 2007-10-19 15:01 / _
ano właśnie, TACY felietoniści przyciągają TAKICH rozmówców. Zarządzanie drobnymi ze skarbonki to nie ten portal młody Kolego...
jack2 / 217.197.73.* / 2007-10-19 15:32
Kiedy brakuje argumentów, lecą inwektywy. Posługiwanie się demagogią, to faktycznie nie ten portal, starszy Kolego.
baranomwon / 84.234.0.* / 2007-10-19 12:35
Cytat Płaskonia "Przed wejściem w strefę wyborczej ciszy dostałem sms-a. Leci tak: ,,Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie głosu 120 sek. A potem radość przez długie godziny z powodu zobaczenia miny..." koniec cytatu.

Miny Płaskonia jak mu Tusk z ferajmą oststnią złotówkę zrabuje a telewizja i GWno powie mu, że jest wszystko OK.
MN2 / 2007-10-19 20:00 / Bywalec forum
A tobie kto mówi co jest OK? Sam to sobie wymyślasz czy korzystasz z pomocy?
Komu Tusk zrabował złotówkę?
Rzucasz błotem i pewnie sam się trochę ubabrzesz.
~kazek / 2007-10-19 16:21 / Bywalec forum
Jest inne wyjście. Zagłosować przeciw korupcji, przeciw układom, przeciw prywatyzacji szpitali, przeciw rozkradaniu Polski.
I po wyborach zobaczymy głupią minę Płaskonia.
.....!!!..... / 83.29.57.* / 2007-10-19 09:44
Pan Płaskoń pisze, że trzeba będzie zrobić porządek w okolicha żłobu. Ma na myśli, że do władzy dojdzie PO i będzie chciała wiele spraw zatrzymać.
To chyba tak nie będzie. Polska kilkakrotnie przeżyła szok związany z porównaniem sondaży i wyniku wyborów. PO nie wygra!.
U ludzi jest zbyt duże przerażenie ogłoszeniami typu:

Szpital PO promocyjnej cenie sprzedam PO wyborach.
?! / 2007-10-19 11:16 / Tysiącznik na forum

Szpital PO promocyjnej cenie sprzedam PO wyborach.

Mózgowie, jak orzeszek.
Oto moja wcześniejsza wypowiedź, jako odpowiedź na te brednie:

Koni_kp': zanim wypowieszs się w sprawie "prywartyzacji"
szpotali dowiedz sie na czym ona miałaby polegać!!! Ano
mianowicie nie na sprzwdawaniu działek i stojacych na
nich budynkach, bo te samorzady, jako właściciele i
organy założycielskie wnosiłyby jako współudział, ale na
"sprzedawaniu" mozliwości, czyli poprzez dzierzawe
nieruchomości na pozwoleniu na doinwestowanie w sprzęt,
dobre zarządzanie i coś, co okresla się mianem
"know-how". To poprzez takie brednie rozpowszechniane
przez PiS ludzie wierzą w idiotyczne spoty, ze
prywatyzacja szpitali, doprowadzi do odmowy przyyjazdy
karetki. A czy Twoje mózgowie wie, ze ratownictwo
medyczne NIE MA nic wspólnego ze szpitalami??? Ot,
klasyka bredni PiSuarów.
Moja zona jest księgowa w NZOZ (czy bezmyślni zwolennicy
PiSu wiedzą, co ten skrót oznacza?) i placówki te
przyjmują pacjentów BEZPŁATNIE w ramach kontraktów z NFZ,
a oprócz tego mogą przyjmować odpłatnie. Czy zwolennicy
PiSu są na tyle ślepi, aby nie zauważyć, że podstawowa
opieka zdrowotna, to praktycznie w 100% NZOZy (czyli
PRYWATNE przychodnie???). Ileż obłudy, zakłamania i
bezczelności musi miec tzw. premier (wstydze się go), aby
wciskac Polakom takie KŁAMSTWA, a jak naiwni musza być
ci, którzy w te kłamstwa wierzą? Bez komentarza.
Brawo SABRE, to esencja "polskości" według PiS. Ja też im
nie wierzę, ale WIERZĘ, że takich, jak TY 21 października
będzie więcej! Pozdrawiam
alan77 / 80.50.242.* / 2007-10-19 11:43
tylko gdy juz szpitale wpadna w lapy konowalow, nagle okaze sie ze gwarantowany koszyk swiadczen dziwnie i skurczyl... placz i plac!
jliber / 212.180.147.* / 2007-10-19 11:57
Przynajmniej teoria pokryje sie z praktyka wreszcie.
konio_kp' / 83.29.28.* / 2007-10-19 10:27
Gdyby Platforma wygrała, to prawdopodobnie rerający premier powoła Beatę Sawicką na stanowisko doradcy premiera d/s prywatyzacji szpitali.
maa / 2007-10-19 11:06 / Tysiącznik na forum
Myślę, że raczej prokuratura nie będzie się bać zacząć śledztwo obejmujące ją, Kamińskiego, J. Kaczyńskiego i agenta CBA - prostytuta.
Ona jest winna korupcji, służby PiS-u podżegania do przestępstwa.
maa / 2007-10-19 10:07 / Tysiącznik na forum
CBA szuka pracowników.
Spełnisz sie jako kochanek, sadysta i patriota!
I godziwie zarobisz!
ontowiejaksiętorobi / 83.24.229.* / 2007-10-19 17:43
robiłeś kiedyś podobny nabór do SB?
man13 / 2007-10-19 10:02 / Tysiącznik na forum
Pan Plaskon cytuje prezia Kaczorka. Czytac nie umiesz?
wernyzdrowa / 84.234.0.* / 2007-10-19 09:42
Cytat tow. P ".Przed wejściem w strefę wyborczej ciszy dostałem sms-a. Leci tak: ,,Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie głosu 120 sek. A potem radość przez długie godziny z powodu zobaczenia miny..." Koniec cytatu.

Jakiś zwolennik rabowania Polski popełnił plagiat. Ja dawno pisałem, że warto iść głosować na PiS tylko po to aby potem obejrzeć minę Tuska, która bedzie przypominała minę Rycha Kalisza na paradzie zboczeńców. Bo co by nie powiedzieć to Rycho owszem jest zboczeńcem intelektualnym (jest postkopmuchem) ale nie seksualnym lecz rozkaz lewactwa z zachodu trzeba było wykonać wbrwe swej woli. Natomiast podejście tow. Płaskonia do afery łapówkarskiej to czyste lewactwo na granicy siermiężnej głupoty, żeby nie powiedzieć debilizmu. Prowokacja to znakomity oręż do walki z przestępcami a tow. Płaskoniowi kojarzy się to z melodramatem. Gdyby nie prowokacja to kto wie czy bomby atomowe, walizkowe prod. rosyjskiej nie wybuchałyby pod tyłkiem tow. Płaskonia. Dzięki prowokacji jaką dysponują resorty siłowe w Polsce i na świecie nie mamy tu piekła, tow. Płaskoń. Owszem bedziemy mieli piekiełko jak wygra obłąkane lewactwo z Tuskiem na czele. Ale to jest nie możliwe bo Polacy swój rozum mają w odróżnieniu od tow. Płaskonia i zwolenników rabowania Polski ze szpitalami włącznie.
maa / 2007-10-19 10:08 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
itakwkółko / 83.24.229.* / 2007-10-19 17:45
robiłeś kiedyś podobny nabór do SB?
Sabre / 2007-10-19 09:14 / Tysiącznik na forum
Ja mam nawet pewien sprytny plan. Wstaję rano, jem śniadanko, po czym wychodzę na spacer z synem. Kręcę się niby bez celu, pogwizduje pod nosem i nagle ... skaczę do lokalu wyborczego! Biorę kartki do głosowania - a co, myslały mohery że pozwolę wybierać analfabetom? A na kartkach są pytania: czy wierzysz że facet bez prawa jazdy zadba o nasze drogi? Że ktoś bez rodziny zrozumie rodzinne problemy? Że nie mając nawet konta w banku, pokieruje gospodarką? Że zdekomunizuje kraj, mając koło siebie byłych komunistycznych prokuratorów i sędziów, zasłużonych w walce z opozycją? Że ktoś, kto całe życie mieszka z mamusią i tańczy jak mu pewien zakonnik zagra, może samodzielnie pokierować krajem? Kpina jakaś, te pytania. Oczywiście że nie wierzę!
konio_kp' / 83.29.28.* / 2007-10-19 10:08
Brawo Sabre! Ja też na kartkach wyborczych napiszę NIE WIERZĘ.
Nie wierzę partii, w której posłanki chcą sprzedawać szpitale.
Nie wierzę partii, w której posłanki chcą na majątku narodowym kręcić lody.
Nie wierzę partii, w której posłanki prowadzą rozmowy telefoniczne językiem mafijnym.
Nie wierzę partii, której lider brał udział w nocnym zamachu czerwcowym na demokratycznie wybraną władzę.
Nie wierzę partii, która krzyczała do młodych "będziecie mogli wyjeżdżać za granicę", a teraz woła zobaczcie co oni zrobili, że wyjeżsżacie za granicę.
Nie wierzę partii, która jest kolejnym wcieleniem UD, KLD, UW.
Nie wierzę partii, której ludzie mówili, że pierwszy milion trzeba ukraść (zobaczcie co tewraz zrobiła posłanka PO).
Nie wierzę partii, która organizowała wyprzedaż majątku narodowego za bezcen.
Nie wierzę partii, która zaciekle broniła swojego posła W. Dzikowskiego i posłanki sojuszników Ostrowskiej przed utratą immunitetu i postawieniem im prokuratorskich zarzutów.
Nie wierzę partii, której lider dwa tygodnie przed poprzednimi wyborami, po dwudziestu latach życia na kocią łapę, bierze ślub kościelny.
Nie wierzę partii, której lider szydzi z ludzi słuchających Radia Maryja, a gdy chodzi o zdobycie kilku punktów wyborczych, aż się rwie by chjoć chwilę wystąpić w Radiu Maryja.
Nie wierzę partii, której lider mówił "Polska to nienormalność", a dzisiaj zgrywa wielkiego patriotę.
Nie wierzę partii, która nie popiera polskiego interesu narodowego.
Nie wierzę partii, która na kolanach jest przed Niemcami i Rosją.
Nie wierzę partii, która przymierza się do sojuszu z SLD.
Sabre, tego można jeszcze dużo więcej napisać...

Nie chcę sepleniącego premiera (Ty wolisz określenie: rerającego premiera).
Sabre / 2007-10-19 12:51 / Tysiącznik na forum
Co do wielu twoich bzdurnych zarzutów odnośnie prywatyzacji i korupcji, to ładnie ci już odpowiedzieli jliber, ?!
i maa. Bełkot odnośnie ślubu kościelnego jest, jakby to powiedzieć, waszą radiomaryjną cechą i we mnie wzbudza odrazę. Ale co do występu Tuska w radiu, czy też Trwam - czy to źle? Przecież wasze media, według was oczywiście, były jedynymi obiektywnymi. Taka to jest ta wasza "obiektywność"? Lekacie się że jakiś polityk ze złej opcji zamiesza w "uporządkowanych" główkach słuchaczy?
Nikt tak naprawdę nie liczył, że Tusk zostanie do was zaproszony. To był jedynie gest, chęć dialogu. A wasz guru, jak zwykle pokazuje co potrafi. Po katolicku?
A wy mu przyklaskujecie ... "katolicy".
P.S.
Obecny premier sepleni.
jliber / 212.180.147.* / 2007-10-19 12:04
Nawet gdyby to co mówisz to prawda (niestety cienko z tym), to co mi po uczciwych socjalistach z PiS? Uczciwie i rzetelnie wprowadzą u nas znowu socjalizm, to prawda. Rozliczą wszystkich którzy próbowali wprowadzić kapitalizm, to prawda. Nawet gdyby w PO było 10 razy więcej aferzystów niż w PiS (niestety wydaje mi się że odwrotnie), to i tak głosowałbym PO bo w systemie liberalnym będzie 10 razy mniej urzędników którzy mieliby te afery robić, i 10 razy mniejsze podatki które składają się na "żłób" aferzystów. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie żyję w świecie fantazji gdzie wszyscy zwolennicy partii którą popieram są święci, doskonale sobie zdaję sprawę z ludzkich słabości, tylko ja wiem że wymiana urzędasów na swojaków to żadna rewolucja, do tego aby problem np korupcji rozwiazac potrzebne jest wiecej kapitalizmu a mniej socjalizmu a nie odwrotnie, wiecej wladzy wolnego rynku a mniej urzednika. Socjalisci narodowi z PiSu tego nie rozumieją.
P__S / 156.17.85.* / 2007-10-19 15:06
Jesli chodzi o poglady gospodarcze, zgadzam sie z Toba jliber calkowicie. Brak mi tylko Twojej wiary w to, ze PO wprowadzi system liberalny. Wrecz przeciwnie, gdzies na formum juz napisalem, ze zycze wszystkim wolnorynkowym zwolennikom Paltformy, by ta wygrala wybory i utworzyla rzad. Zycze im tego, by mogli zobaczyc jak pod rzadami PO absolutnie nic sie nie zmieni. Wszak nie po to panowie z KLD i UW macili wode, by teraz utrudniac sobie lowienie ryb.
jliber / 212.180.147.* / 2007-10-19 17:16
Zobaczymy. KLD miało 7%, UW zawsze koło 10% max. Ja pamiętam jeszcze "rządzenie" UW które polegało na przedstawianiu liberalnych propozycji następnie obcinanych i odrzucanych przez socjalistycznego koalicjanta AWS. Jedyna szansa to rządy samych liberałów, ewentualnie socjalistów z LiD/PiS/PSL ale jako mniejszość.
?! / 2007-10-19 11:12 / Tysiącznik na forum
Koni_kp': zanim wypowieszs się w sprawie "prywartyzacji" szpotali dowiedz sie na czym ona miałaby polegać!!! Ano mianowicie nie na sprzwdawaniu działek i stojacych na nich budynkach, bo te samorzady, jako właściciele i organy założycielskie wnosiłyby jako współudział, ale na "sprzedawaniu" mozliwości, czyli poprzez dzierzawe nieruchomości na pozwoleniu na doinwestowanie w sprzęt, dobre zarządzanie i coś, co okresla się mianem "know-how". To poprzez takie brednie rozpowszechniane przez PiS ludzie wierzą w idiotyczne spoty, ze prywatyzacja szpitali, doprowadzi do odmowy przyyjazdy karetki. A czy Twoje mózgowie wie, ze ratownictwo medyczne NIE MA nic wspólnego ze szpitalami??? Ot, klasyka bredni PiSuarów.
Moja zona jest księgowa w NZOZ (czy bezmyślni zwolennicy PiSu wiedzą, co ten skrót oznacza?) i placówki te przyjmują pacjentów BEZPŁATNIE w ramach kontraktów z NFZ, a oprócz tego mogą przyjmować odpłatnie. Czy zwolennicy PiSu są na tyle ślepi, aby nie zauważyć, że podstawowa opieka zdrowotna, to praktycznie w 100% NZOZy (czyli PRYWATNE przychodnie???). Ileż obłudy, zakłamania i bezczelności musi miec tzw. premier (wstydze się go), aby wciskac Polakom takie KŁAMSTWA, a jak naiwni musza być ci, którzy w te kłamstwa wierzą? Bez komentarza.
Brawo SABRE, to esencja "polskości" według PiS. Ja też im nie wierzę, ale WIERZĘ, że takich, jak TY 21 października będzie więcej! Pozdrawiam.
Sabre / 2007-10-19 11:28 / Tysiącznik na forum
Dziwisz się ludziom że łykają te bzdury? Przecież nawet ich prezydent uważa, że przecież cała służba zdrowia jest publiczna i on będzie bronił jej przed prywatyzacją:)
Wczoraj też oświadczył, że Religa nie ma zupełnie nic wspólnego z PiSem:)
Czy naprawdę handel kokainą w prezydenckiej kancelarii się już skończył?
maa / 2007-10-19 10:37 / Tysiącznik na forum
Ja też nie chcę sepleniącego premiera, ale tego naprawdę sepleniącego.
A dla twojej wiadomości - Tusk nie ma wady wymowy. To wpływ środowiska, z którego pochodzi. Jego reranie jest typowe dla biednych rodzin na Kaszubach. To taka gwarowa specjalność na tych terenach.

I wiesz, koniowaty, ja też nie wierzę partii na którą będę głosował. PO jest tak podobne do was, neobolszewików z PiS, jeśli chodzi o służby specjalne.

A nawiasem,
jeśli PiS wygra, to Sawickiej włos z głowy nie spadnie. Wiesz dlaczego? Bo razem z nią na ławie oskarżonych musiałby zasiąść
1. agent-kochaś;
2. jego bezpośredni zwierzchnik;
3. Kamiński jego szef;
4. Jarosław K. szef Kamińskiego
Ciekawi cię za co? Za czynne podżeganie do przestępstwa - zarzut nie do obalenia, jeśli nie udowodnią Sawickiej, że wcześniej brała łapówki. Kodeks Karny jest nadrzędny nad ustawą o służbach specjalnych i ich prawie do prowokacji. To, że Ziobro zakazał wszczynania postępowania o podżeganiu nie ma znaczenia, bo może to zrobić sama Sawicka.

Oczywiście, jeśli Sawicka wcześniej nie brała i jeśli jej wersja,że CBA wyszło z inicjatywą jest prawdziwa.

PS
Jeszcze sądów, ani TK nie "odzyskaliście", jeszcze nie funkcjonują według wzorców stalinowskich. Jeśli wygracie wybory i "odzyskacie" je, marny będzie los nie tylko Sawickiej, ale i mój, czy twój, koniowaty... Bo wtedy po zeżarciu nas, zaczniecie się żreć wzajemnie. I nić was nie obroni - nawet koleś w na wysokim szczeblu w PiS - będzie się bał ryzykować...

Moi znajomi prawnicy dziwią się, po co baba robiła taki cyrk. Bo nic jej nie grozi, dopóki rządzi PiS.
Sabre / 2007-10-19 11:20 / Tysiącznik na forum
Ten cyrk zrobiła, by podtrzymać polityczny i medialny szum wokół jej sprawy. Zapewne cwany adwokat jej to doradził - zyskała dodatkowy punkt przed rozprawą. Sąd najprawdopodobniej odrzuci dowody CBA, i Sawickiej, mimo iż jest winna, nic nie można będzie udowodnić.
Czy można dać przykład większej nieudolności CBA?
leberał / 83.12.226.* / 2007-10-19 09:41
Jeśli ktoś nie ma rodziny, to przynajmniej nie musi o nią dbać - niech zatem zadba o rodziny innych...
Wierzysz, że inny facet, który zrobi koalicję z LiD zdekomunizuje kraj?
Sabre / 2007-10-19 09:49 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy mu się uda, ale wiem że przynajmniej spróbuje. Bo Kaczyńskiemu wcale nie chodziło o dekomunizację. On tylko udawał że to robi. Pisząc tak bzdurną i pełną błędów ustawę, by Trybunał nie miał wyjścia i musiał tego gniota odrzucić.
A taką minikoalicję z LiD, czy też prekoalicję, już PiS stworzyło - współpracując z Kwaśniewskim przed debatą z Tuskiem.
man13 / 2007-10-19 09:01 / Tysiącznik na forum
Wspaniala tresc.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-10-19 07:34 / NiePOsPOlity Intelekt
"Trzeba będzie choćby odnaleźć te 50 tysięcy złotych, które zapodziały się podczas produkcji romansu sensacyjnego w wykonaniu studia filmowego CBA."

Płaskoniu, aż do tego zdania nawet dało się Ciebie czytać bez obrzydzenia oraz wypuszczania pawia. Ale nie jednak wytrzymałeś i rzygnąłeś manipulacją. Otóż wszystkim (oczywiście poza GWnianą) wiadomo, że pani Sawicka miała romans z Pichetą.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-10-19 07:43 / NiePOsPOlity Intelekt
"Dzisiaj rano w TOK FM, Morozowski, którego trudno posądzić o sympatię do PIS-u powiedział: "wczoraj podczas konferencji (czyt.płaczu) Sawickiej zadzwoniłem do znajomego z PO, bo chciałem umówić Sawicką do swojego programu. A on mi na to: poczekaj, teraz nie mogę rozmawiać, bo zaraz Sawicka ma zemdleć (czy zemdleje - juz nie pamiętam) i ja muszę ją złąpać". Powtarzam, mówił to Morozowski. Kto nie wierzy, odsyłam do powtórki rannego programu, który trwał od 8 do 9. W zwiazku z tym pytam się, co jest większym draństwem; konferencja CBA, czy teatr odwalony przez Sawicką, a wyreżyserowany przez PO?"

Kto nie wierzy - niech posłucha fragment z 1'30" ze strony internetowej TOK FM (tej medialnej tuby Gazety Wykształciuchów).

Dyskusja w "Poranku Radia TOK FM": Mirosław Czech (Gazeta Wyborcza), Andrzej Morozowski (TVN/TVN24) i Piotr Gursztyn (Dziennik)
Prowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska (2007-10-18 09:15)


ZAŚLEPIONYM FANATYKOM PLATFORMY
SKŁADAM SZCZERE GRATULACJE, GDYŻ
UPATRZYLIŚCIE SOBIE NIEZŁYCH SK...SYNÓW...
ŁowcaWykształciuchów / 2007-10-19 07:53 / NiePOsPOlity Intelekt
Z OSTATNIEJ CHWILI:
podobno Tuba GWnianej zdążyła już wycofać ten materiał ze swojej strony.

Bez komentarza
jack2 / 217.197.73.* / 2007-10-19 10:11
Ciekawe jaka robotę dostanie od poniedziałku Łowca Wykształciuchów. Jeśli tuskowe wezmą go na swojego tropiciela rozmaitych forumów, niech mu zafundują kurs logicznego myślenia i jasnego wyrażania się, bo kaczkowe wolały posyłać na szkolenia dla członków rad nadzorczych. Wtedy Wykształciuch się dowie, że skoro autor felietonu napisał o romansie sensacyjnym, to nie można wciskać kitu, że nie napisał. RZYGNIJ Pan sobie jeszcze kilka razy, bo poniedziałek coraz bliżej
maa / 2007-10-19 11:00 / Tysiącznik na forum
NIektórzy spoza Krakowa dziwią się, dlaczego absolwentów AGH nazywamy brzydko agiehamami (agiechamami?). Otóż właśnie dlatego, że ich część, na tyle duża, by nadawać ton, jest w stylu naszego "łowcy" - młodego absolwenta tej uczelni.

Proszę zwrócić też uwagę, że osobnik ten ma też kłopoty z logicznym myśleniem - zwolennik Milton Friedmanna (bo chyba nim jest, skoro deklaruje się jako zwolennik UPR?) popiera jawnie socjalistyczny PiS.

Najnowsze wpisy