Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niedźwiedzie mocno śpią

Niedźwiedzie mocno śpią

Money.pl / 2007-02-09 17:47
Komentarze do wiadomości: Niedźwiedzie mocno śpią.
Wyświetlaj:
Ross / 83.21.235.* / 2007-02-10 12:58
Mnie to aż wstyd jakie mam spółki bo zaraz usłyszę że wszystkie spekulacyjneale tu albo się dużo zyska albo dużo straci czasami sprzedaję i kuuję tęsamą spólkę jeśli podłapię jakiś komunikat tak zrobiłam na Wasko , b3system Mewapda. Obecnie mam na plusie:mewa pda, resbud spory plus, fsshing duda ipp dudy graalpp, a na minusie ppwk , point group, jupiter, karen, i nieszczęsna lubawa i 15% gotówki. W pogotowiu do sprzedania. Czytam wszystkie Wasze posty, cenię Wasze wypowiedzi i wyciągam wnioski. Nie mogę cały czas korzystać z komputera bo rodzina mi nie pozwala dlatego postanowiłam kupić dla siebie laptopa. Proszę więc o poradę który model kupić toshiba satellite a 100-071 czy p 100-257 a może inną firmę mi polecicie. Za udzieloną informację z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
kramer1 / 83.26.60.* / 2007-02-10 14:08
toshiba satellite to dobry wybór, mam i jestem bardzo z niego zadowolony
de havik / 2007-02-10 14:41 / portfel / "Tysiącznik na forum"
mam również, 1,5 roku bez usterek
trochę duża ale poza tym bez zastrzeżeń
Ross / 83.21.235.* / 2007-02-10 15:08
Ale 15,4 czy 17 ekran?
de havik / 2007-02-10 15:49 / portfel / "Tysiącznik na forum"
model M30X-118, 15,4 clerview
panoramiczny, ale to przydaje się średnio, chyba że do pracy w 2 dokumentach jednocześnie.
Ross / 83.21.235.* / 2007-02-10 16:08
Dzięki
Krzych / 2007-02-10 13:16 / Płoteczka na forum
co do DUD ja jestem spokojny , poczytaj
www.zmduda.pl/r_prasa.php
Ross / 83.21.235.* / 2007-02-10 15:31
Na temat Dudy to jestem na bieżąco.
de havik / 2007-02-10 12:50 / portfel / "Tysiącznik na forum"
http://firma.onet.pl/1483207,wiadomosci.html

chyba należy się cieszyć, choć jeśli wykorzystują już prawie 100% to nie bardzo mogą zwiekszyć moce produkcyjne

to raczej przemawia za pewnym odpoczynkiem, jeśli chodzi o wydajność pracy i wzrost zysków
warren buffet / 2007-02-10 12:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
w pewnym momencie w ekonomii jest tak, ze wyprodukowanie kolejnej jednostki wcale ci nie dodaje zysku a wręcz podraża koszty. o tym chyba każdy wie. dlatego gospodarka to sinusoida. giełda również. i o tym nalezy pamietac
samuraj jack / 2007-02-10 13:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
sorry warren...:)
niżej w poście również użyłem słowa sinusoida...
napisałem po Tobie, ale dopiero teraz doczytałem Twego posta...
gdybym doczytał wcześniej, to odesłałbym do Twego posta

pozdrawiam
de havik / 2007-02-10 14:17 / portfel / "Tysiącznik na forum"
trochę inny kontekst więc warto przeczytać oba :)
warren buffet / 2007-02-10 13:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ależ proszę pisać, ja tu najmądrzejszy nie jestem. wiem tylko ze samochód obciążony maxymalnymi obrotami przez jakis czas będzie sie nadawał przynajmniej do gruntownego remontu..... zwanego recesją w gospodarce
orzeł / 2007-02-10 12:37 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Jerry Jampolsky w swej książce „Miłość to uwalnianie się od lęku” napisał: ”Pogoda ducha – nasz jedyny cel – to najpotężniejsze źródło do jakiego możemy dotrzeć”.
Jeśli uzmysłowimy sobie, że naszym celem jest spokój wewnętrzny, w bardziej wyrazisty sposób będziemy dostrzegali, jakie wybory okazują się być właściwe. Uwolnimy się od nastawień obronnych i od przymusu kontrolowania sytuacji; pogodzimy się z niedoskonałością życia i ludzi; będziemy świadomie podejmowali wysiłki na rzecz tego, by żyć w harmonii z własnymi najszczytniejszymi ideałami. Stworzymy sobie szansę na to, by uczyć się i rozwijać własne rozumienie samych siebie i innych ludzi.
Pogoda ducha jest cudownym skutkiem wyzbycia się samoograniczających złudzeń i reakcji własnego ego. Uwalnia od napięć, lęku, niepokoju, udręk, winy, złości, trosk i poczucia nieszczęścia. Rodzi łagodność, harmonię i miłość.:)
Pozwala uświadamiać sobie, że rzeczy toczą się prawidłowo i prowadzi do podejmowania jeszcze trafniejszych decyzji.
Pogoda ducha, stanowiąca cel, wyznaczająca sposób spojrzenia i reagowania na życie, umożliwia dokonywanie najlepszych wyborów i powoduje spokojne życie.
tak rzecze Veronica :)
u mnie świeci słońce jak u Was?
portfelos podam w łikent
życzę miłego w cieple rodzinnym
Pablo / 2007-02-10 15:56 / "Uznany Gracz Giełdowy"
dobrze prawisz Orzełku, najważniejsze aby żyć w zgodzie z samych sobą, w wewnętrznej harmonii,
bebe / 2007-02-10 14:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
bardzo to madre co napisales, ciesze sie - bo jestem na tej drodze, ale byla ona poprzedzona wieloma bardzo bolesnymi doswiadczeniami zyciowymi,ale nadal prosze Najwyzszego o dalsze doswiadczenia i to wczsniej, abym mogla szybciej byc madrzejsza, poki jestem jeszcze na silach wplywac na dzialanie i pomoc wiedza moich bliskich, celem samodoskonalenia siebie.
bollullos / 2007-02-10 13:23 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Dzięki za dobry tekst. Jak śpiewał Kazio: spokojnie, spokojnie... spokojnie spokojnie.... nerwy zniszczą Ciebie jak zniszczyły niegdyś mnie. A dziewczynom proponuję rozstrzygającą walkę w kisielu - sam bym się wybrał popatrzyć. Pamiętacie ten song z TV? Teraz by było: A2 i Brydzia walczą w kisieeelu, chciałbyś zobaaaczyć jeeee. Yeah!
warren buffet / 2007-02-10 13:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to by było niezłe :)
Ross / 83.21.235.* / 2007-02-10 13:01
Nad zalewem szczecińskim cudowna pogoda.
orzeł / 2007-02-10 12:39 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
spadek jest zwyczajnie spadkiem a wzrost wzrostem
ja mam 182 hehe
trzymcie się ludziska
warren buffet / 2007-02-10 12:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jest cudownie, a wieczór zapowiada sie jeszcze cudowniej. warto zyc ;-) pozdrawiam
orzeł / 2007-02-10 12:40 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
oj jak ja CIę lubię :)
warren buffet / 2007-02-10 12:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=)
A2 / 2007-02-10 12:10 / Spekulantka
Przeczytalam starannie wszystkie wpisy te atakujace mnie i te broniace.Wszystkim dziekuje. Moj portfel prawie sie nie zmienil poza tym co posiadalam. PBG, KRUK, Getin, Comarch.Na poczatku roku sprzedalam Ponar , czekam na pp,dokupilam budmimex , inmatrix oraz troche vistuli.Prawie codziennie gram na dt .Ostatnio zmniejszylam kwote , ktora ryzykuje.Gielde traktuje jako moja prace ale nie jako jedyne zrodlo dochodu. Srednio zajmuje mi ponad 9 godzin.Codziennie przygotowuje sie do pracy aby moc grac na dt.Jednak dt robie w obrebie spolek , ktore znam .Ostatnio np.to wasko , kotre jak wiecie dobrze znam bo to byla Hoga. To tyle .Nie interesuje mnie czy mi ktos wierzy czy nie .Ja sama musze zarobic i nikt mi nie dolozy. Na tym koniec.
Pablo / 2007-02-10 15:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
9 godzin dziennie czy na tydzień. Jeśli dziennie to nigdzie nie pracujesz na stałe. A czy opłacasz sobie ZUSy:)) ?
to był żart
Jeck / 2007-02-10 13:27 / "Poławiacz perełek"
A2 - wg mnie nie musisz sie tłumaczyc, bo nie masz z czego!!!
Uważam Ciebie i anne za najbardziej wiarygodne uczestniczki forum.
Tak więc nie kop sie z koniem bo nie ma to sensu.

pozdrawiam
warren buffet / 2007-02-10 15:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to moje haslo :)
de havik / 2007-02-10 15:49 / portfel / "Tysiącznik na forum"
to hasło Belki ;)
A2 / 2007-02-10 12:27 / Spekulantka
2007-01-02 12:51:30 | *.*.*.* | A2
budimex..............2 stycznia zakupilam budmimex na podstawie artykulu w Parkiecie na temat potencjalu wzrostu
slaw / 2007-02-10 12:12 / Uznany Gracz Giełdowy
brawo
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-02-10 12:18
Jezu, jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń,
Kiedy pełną kieszeń znowu mam.
Znowu mogę myśleć trochę jakby ściślej
I wymyślać śmiało nowy plan.
I pięknie jest, nieskromnie bardzo jest.
Kiedy mija, tak jak wszystko, ta euforia kilkudniowa
Wstawać i brać, schować i mieć, nie bardzo mogę,
nie bardzo chcę.
Jezu, jak ja lubię, jak ja bardzo lubię,
Chyba tak nie umie lubić nikt.
Lubię się zaszywać, lubię nadużywać,
Szukam wciąż okazji i je mam.

A2- dla mnie jesteś superlaska !
Big Lebowski / 2007-02-10 12:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chcialbym tylko powiedziec ze - gielda jest tylko dla doroslych...
slaw / 2007-02-10 12:05 / Uznany Gracz Giełdowy
coś mi sie wydaje że to mówienie Brydzi o 100% w gotówce jst blefem.... zawsze najbarziej nerwowa jest na spadkach....

i dodałbym że giełda jest dla cierpliwych.... ludziska sie naczytały o stop lossach, cieciach tracacych pozycji itd itd. i nerwi sie robia bo uważaja że kierunek jest jeden tylko w góre..... Każdy dla zdrowia psychicznego powinien mieś choć raz w życiu papier który zbankrutuje ....
Big Lebowski / 2007-02-10 12:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadzam sie z Toba , powinno sie pamietac o dwoch kierunkach na gieldzie i z mysla o tym stawiac na jakosc.. co do papierow ktore zbankrutuja tzn istnieje taka mozliwosc to maja ludziska pelne portfele - tak jak pisze Kenobi obudza sie z reka w nocniku...
de havik / 2007-02-10 12:11 / portfel / "Tysiącznik na forum"
no może nie aż tak :)
mnie 1 lekcję dał bioton - pierwsza strata 30% zrealizowana w połowie, druga 25% poszło już wszystko. Nie zbankrutował ale uświadomił, że może spadać naprawdę (kupowałem bardzo wysoko oczywiście;)

W dłuższym terminie wyszedłbym pewnie na swoje ale potraktowałem to jako nauczkę i wycofałem się. Trzeba mieć przkonanie a mnie w tej chwili go brakuje
slaw / 2007-02-10 11:53 / Uznany Gracz Giełdowy
O kurcze co wyście porobili z tym forum wczoraj. Myślałem że na giełdzie graja ludzie, którzy są wolni od zazdrości o to czy inni zarobili więcej lub mniej. Skąd sie to bierze w narodzie nie wiem. Brydzia idź do pracy bo...... uważam brak Ci dystansu do giełdy i myślę że bardzo sie stresujesz tym że musisz miesiecznie ugrać na życie i to jeszcze na poziomie lepszym niz sąsiedzi. Ja nie muszę i ..... nie mam powodu nie wierzyć ani A2 ani nikomu innemu że zarobił bądź nie. Forum nie konfesjonał. Moze wiecej umią, moze wiecej czytają, moze maja lepsze wyczucie rynku ode mnie, moze wiecej pracuja nad tym co robią. A A2 kiedys napisala że ma Kruka i Ponar - wtedy te spółki miały ceny po kilkadziesiat zł.
tigerous / 2007-02-10 14:45
Slaw! "może więcej umieją" jest bardziej poprawnie, ale nie o to chodzi... bardzo podobają mi się Twoje poglądy i szacunek dla Ciebie za owe myśli... jak to przeczytałem to przypomniał mi się ostatnio czytany w prasie wątek o tym, że 90% Polaków nie zrzesza się i nie tworzy żadnych współnot, ponieważ... zwyczajnie w świecie sobie nie ufają, mają się za oszustów. w innych krajach (dla porównania były podane wyniki) tego zjawiska nie ma a wspólnota działania to podstawa w społecznościach lokalnych (wspominałeś o sąsiadach). u nas tego jeszcze długo nie będzie, społeczeństwo tego nie rozumie, kieruje się logiką o której wspomniałeś, zazdrość i zawiść, wszystko gra póki masz więcej od innych, jak tylko przekroczą próg o którym mowa, to już po Tobie, sympatia mija i przeradza się w to, o czym wspomniałem, nóż masz już na gardle. Ludzie opamiętajcie się. pracuje w miejscu, gdzie 80% ludzi sobie wzajemnie się nie kłania, nie mówi dzień dobry, żeby tylko nie mówili, ale oni wręcz udają, że się nie widzą, unikają wzroku i jakegokolwiek kontaktu. to już jest bliskie zagłady społeczeństwo, które zna się od ponad 20lat, tak nie można. mam nadzieję, że również miałeś to na myśli i że podzielasz moje zdanie. nie gniewaj się za dżołk w pierwszym zdaniu, zwyczajna kąśliwa uwaga w moim stylu, broń boże zazdrość :) pozdrowienia
warren buffet / 2007-02-10 12:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jest za, aby ten problem i temat zakonczyc. kto nie chce podawac swojego portfela to nie, kto chce to chce.

teksty ze sprzedałem dzis ganta i mam 50% w tydzien - ale tydzien temu o tym nie napisalem - sa bez sensu i nie wnoszą nic do forum, takze apeluje - jak juz nie podawac portfela to nie pisac finalnych finezji. i tyle. natomiast kazdy moze sobie pisac co chce - tylko zeby nie bylo takiego burdelu.
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 12:14
tak jest zamknijmy to i koniec.ale jak będziemy pisać co będziemy chcieli to pojawi się pewnie sporo kosmitów i abyśmy nie kopiowali bankiera i jemu podobnych..

howgh:)
flugo nileogo / 212.122.206.* / 2007-02-10 12:09
kto nie pije ten kabluje
slaw / 2007-02-10 12:08 / Uznany Gracz Giełdowy
ale Warren niech ludzie piszą i sie cieszą że zarobili przeszkadza Ci to bo mi nie .... wi 99% ludzi na forum nie przeszkadza.... czytałeś zeby np:Orzeł kiedyś za to kogos objechał bo ja nie .... i o to chodzi.
warren buffet / 2007-02-10 12:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie, ja sie sam jak debil czasem ciesze. tylko pisanie ( nie mam nic do A2 akurat ) jaki to bystrzak jest bystry i ile zarobił i ze ma plan doskonały jest absurdem. ja sie ciesze jak inni sie cieszą. a jak sprzedaje spolke to zycze jeszcze wzrostu 1000%. bo ja zyczliwy jestem.
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 12:26
i pamiętaj nie zachłanny:-) pozdrawiam
warren buffet / 2007-02-10 12:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak jest :)
pklark / 2007-02-10 11:34 / portfel / -
Wczoraj dokonalem zakupu ziemi 1,07 ha w województwie lubuskim -grunt rolny 5 klasa ( podatku rolnego się nie placi),polozony za ostatnim domkiem w podupadlym miasteczku 5 tys.mieszkanców ,...wzdluz drogi (asfaltowej ) idzie prąd ,woda w ostanim domku ok. 50 m od granicy mojej dzialki .....w gminie brak planów zagospodarowania .....za dzialke zaplacilem 10 000 zlotych -czyli 0,95 zl/mkw ............traktuje to jako dlugoterminową inwestycje ,pomyslcie czy nie warto ...........
bebe / 2007-02-10 15:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
warto,zwlaszcza, ze juz sa media
avers / 2007-02-10 12:48 / Bywalec forum
---dobre.
Witam Wszystkich.
Mam pytanie : Czy sa jakieś ograniczenia, wymogi
aby nabyć ziemię (grunt) rolny.
Z gory dzieki za info.
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 12:07
myślę że warto, jak to powiedział Tonny Soprano "ziemi nie doprodukują syny" czy coś w tym stylu
warren buffet / 2007-02-10 11:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze to dobra inwestycja
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-02-10 11:23
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Brydzia- nie lubisz pisiorów a zachowujesz się czasami dokładnie jak oni:)))

wyobraźcie sobie,że wczoraj piłem whisky" black&white"
4 butelki poszły- jak w teledysku kombi :))))
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-02-10 11:31
Twój normalny dzień zawsze black and white

Żyjesz jak rakieta, wręcz uwielbiasz start
Mówią: mostów nie pal, śmiechem gasisz strach
Ziemia twa ma inny kształt, kostki wziętej z gry
Stoisz u fortuny bram, butem kopiąc drzwi

Krzyczysz: większy kontrast, tylko czerń i biel
W życiu nie ma środka, kochaj, rządź i dziel
Twa zakrętka pali mnie, chociaż w tęczy sal
Skąd tak dobrze znamy się, jestem taki sam

Ref.
Twój normalny dzień zawsze black and white
Kiedy kochasz się, zawsze black and white
Kiedy pijesz coś, zawsze black and white
Twe kolory to zawsze black and white
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 11:34
pisz mi tak
de havik / 2007-02-10 11:19 / portfel / "Tysiącznik na forum"
3/4 firm wchodzących w indeks S&P opublikowało wynki za 4q. Średni wzrost zysków rok do roku wynosi 10,9%

za cnn
samuraj jack / 2007-02-10 11:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
hm...
a ile index wzrósł przez rok?
de havik / 2007-02-10 11:37 / portfel / "Tysiącznik na forum"
mniej więcej 14,5%, o ile dobrze policzyłem (1260/1438)

różnica nie tak wielka
samuraj jack / 2007-02-10 13:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
no fakt, odchylenie niezbyt duże...
ale indeksy mają to do siebie, że poruszają się po sinusoidzie na linii wznoszącej;
patrząc na obecne odchylenie w grę może wchodzić wstęga o szerokości od -5 do +5 proc. od kursu odpowiadającego przyrostowi zysków;
a to oznacza, że spokojnie może spaść z obecnego poziomu o jakieś 10 proc., co na wig20 daje jakieś 20 proc.
de havik / 2007-02-10 13:26 / portfel / "Tysiącznik na forum"
czyli poziom 2900-3000 mniej więcej
na to należy być chyba przygotowanym, niestety
samuraj jack / 2007-02-10 13:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
2007-02-08 12:59:14 | *.*.*.* | samuraj jack [ Tysiącznik na forum/ Bloguje na bblog.pl!
] | komentowany artykuł
a gdzie TFI? [2]
zapyta ktoś...
otóż wg mnie TFI mają czas i spokój...
zauważcie - na początku stycznia byliśmy na poziomie ok. 3350
doszliśmy do 3560; (200 pkt do góry)
gdybyśmy zatem spadli do 3150 (200 pkt w dół od 3350) to nikt z posiadających nawet tego
zauważny - a jak zauważy, to pracownicy BM wytłumaczą, że w maju była zdecydowanie
większa korekta, a jednostki uczestnictwa mają teraz zdecydowanie wyższą wycenę;
dopiero spadek poniżej 3150 może wzbudzić konsternacją; ale jeżeli nie jest to jeszcze
bessa, to poniżej 3150 (gdzieś do 2800-2900) będą ostro skupowały;

i jeszcze - dla funduszy mniej się liczy jak głęboko spadnie; istotnie jest to, aby to
była krótka czasowo korekta
de havik / 2007-02-10 14:28 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja już odpuściłem łapanie górek i dołków
nie przypuszczam żeby bessa zaczęła sie niebawem a przed korektą raczej się uchronię, to co mam chce mieć jeszcze co najmniej 1-2 kwartały, więc chyba odpuszcze ucieczkę, przy poziomie ok 3000 nie powinenem stracić całego zysku
samuraj jack / 2007-02-10 13:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
errata - na osi wnoszącej
samuraj jack / 2007-02-10 13:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
errata - na osi wnoszącek
rocoman / 2007-02-10 11:18 / Tysiącznik na forum
w tym tygodniu sprzedałem Warimpex-a ( niewypał ) dokupiłem TIM-a, mam sporo NE MNI ale póki co nie ma ich na rachunku to ich nie uwzględniłem
Teta 14.4%
AB 12.8%
DOM 10%
TIM 9.2%
Kable 7%
MNI 3.2%
lokata 43.4%
wiera1 / 2007-02-10 10:31 / "Waleczny Roman"
kiedy będą wyniki konkursu tygodniowego - myślę że tym razem za mój capital zarobię jakiś punkcik
de havik / 2007-02-10 10:57 / portfel / "Tysiącznik na forum"
csg w każdym razie okazał sie niewypałem ;)))
dominik 30 / 2007-02-10 10:12 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
Witam!
Poczytałem sobie wczorajsze posty i doszedłem do wniosku że muszę zabrać głos w sprawie: Brydzia ma rację ja sobie nie przypominam aby A2 napisała kiedyś post że właśnie jej coś wpadło tylko mam, sprzedałam itd.,itp.(albo coś przeoczyłem). Jeżeli będziemy wszyscy tak pisali to proponuję zmienić forum, to forum tak sobie myślę powinno nam pomóc w inwestowaniu nie jesteśmy wszyscy alfą i omegą , jeżeli tacy tu są to współczuję...
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-02-10 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich...pozwole sobie zabrac glos w tej sprawie... nie znam za bardzo A2 -ale jej portfel znam , nie caly ale czesc spolek znam - dlaczego ? dlatego ze A2 jest inwestorem i jest dziewczyna ktora - za taka ja uwazam ma pokladane dobrze w glowie. Brydzi portfel pisalem przed miesiacami swieci pustkami i nikt inny tylko ona specjalizuje wlasnie w tym ze kupila i zarobila a.jak nie kupila to przez kogos...Brydzia zaatakowala tu juz wiekszosc ale czy przeprosila kogos...- nikogo... wczesniejszy zwyczaj pokazywania portfela uwazalem i uwazam za glupi- gdyz mniej doswiadczeni inwestorzy popelniali kardynalny blad robiac zakupy pod wplywem emocji i w grupie ..portfel nalezy ukladac w skupieniu i z dala od tlumu ...
warren buffet / 2007-02-10 11:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak, masz racje. juz kiedys siepan chyba napisal ze takie mowienie sprzedalem dzis to.... 50%.... zarobilem - ale kiedy kupilem ? to nie ma sensu. ale kazdy moze pisac co chce. nikt tu nie ma obowiazku meldowania sie z akcjami... to dobra wola. jednak takich ataków nie popieram. niech sobie tak pisze - zarabia - jej sprawa. nie zarabia a blefuje - jeszcze bardziej jej sprawa. natomiast takie dyskusje do niczego nie prowadza...
Ross / 83.21.235.* / 2007-02-10 11:43
Warren jak tam w mieszkaniu meble nie latały po wstrząsie?
warren buffet / 2007-02-10 11:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mowisz o tąpnieciu ?
de havik / 2007-02-10 11:49 / portfel / "Tysiącznik na forum"
nieźle zabujało, w zabrzu w każdym razie :)
warren buffet / 2007-02-10 11:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czułem, ale szafki całe. tylko u mnie tak buja ciągle...
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 11:32
wiem że do niczego nie prowadzą i nikt nie ma obowiązku meldować co posiada w portfelu to jest nasza dobra wola,ale nie uważasz że to trochę nie tak, a może jesteśmy poprostu naiwni pisząc co posiadamy
warren buffet / 2007-02-10 11:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dlaczego ? bo duzi nam psikusa zrobią ? zapraszam ich na NFI... natomiast to forum jest inne od wszystkich wlasnie dlatego, bo nie ma tu pustego pisania - tylko konkrety. kupilem spolke XXX dzis. jak bedzie spadac to trace. jestem tylko człowiekiem. a nie wierze ze ktos ma 100% decyzji. chyba ze jest z kosmosu
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 12:03
warren pisanie co mam w portfelu ma nie służyć jako drogowskaz dla mniej doświadczonych i kupujcie co ja mam bo to będzie up, ma chyba służyć do ewentualnego zwrócenia uwagi na spółki które może by nam umkneły!
W to co inwestujemy to jest nasza indywidualna sprawa, a jak ktoś będzie wierzył że ma 100% trafnych decyzji to go giełda zdradzi, ona to jak kobieta trzeba ją kochać, ale podchodzić z dystansem:)
warren buffet / 2007-02-10 12:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgadzam sie. w 100%. ja nawet nie chce moich spolek sugerowac nikomu, bo sam nie wiem czy dobrze czynie... zgadzam sie
de havik / 2007-02-10 10:31 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Uważasz, że to usprawiedliwia takie ataki?
Zresztą A2 jest kolejną "ofiarą"

O ile mnie pamięć nie myli Brydzia obecnie nie pisze ani słowa o swoich zamiarach, wspominjąc jedynie, że "coś" upatrzyła, więcej ewentualnie po fakcie

Nic nie mam do Brydzi, ale chyba zbyt wielką uwagę przywiązuje do tego czy kto coś powiedział albo nie powiedział
dominik 30nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 10:51
nie, ja jej nie usprawiedliwiam, ale uważasz że jest ok pisanie takie coś tam sobie kupiłam a dziś coś sprzedałam to może w tygodniu powinniśmy pisać sobie co będzie na obiad,a w piątek napisać coś kupiłem,sprzedałem i zarobiłem-oby
Wiem że giełda to rynek na którym każdy chce kogoś oszukać, tak jak jest na innych forach, tu było inaczej aczkolwiek i tu zaczyna się zmieniać....
de havik / 2007-02-10 10:56 / portfel / "Tysiącznik na forum"
no ja mam nadzieję, że się nie zmieni
może jestem naiwny ale jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś tu próbował coś ugrać kosztem innych formowiczów - mam na myśli stałych uczestników
dominik30 nlogo / 83.15.240.* / 2007-02-10 11:27
to forum służy chyba nam, z założenia jest chyba po to abyśmy sobie pomagali w inwestycjach-może się mylę-nie naganiamy i nie chcemy zarabiac kosztem innych forumowiczów, ale pomagamy, a czy ktoś coś kupi to jest indywidualna sprawa każdy z nas inwestuje swoje środki i sam ponosi ryzyko...-pozdrawiam
de havik / 2007-02-10 11:32 / portfel / "Tysiącznik na forum"
dokładnie...
na tym tle pretensje o których pisze Brydzia nie mają uzasadnienia, moim zdaniem
każdy jest kowalem sowjego portfela
a jeśli forum jakoś w tym pomoże, tym lepiej, ale nie należy raczej na nim budować swojej strategii

pozdrawiam
dominik 30 / 2007-02-10 10:13 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
sorrki przypomniałem sobie kiedyś A2 napisała że wpadł jej PBG:)
warren buffet / 2007-02-10 09:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale na forum gorąco :) taki kącik weekendowy :)
samuraj jack / 2007-02-10 09:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
dziś dopiero do redakcji wysłałem wiadomość o treści następującej:

"Witam

ech, wiem, że jestem spóźniony; jedno dziecko kładłem spać, z drugim grałem w "Eurobiznes":)
i później sam usnąłem...
gdybym jedna nie był spóźniony postawiłbym w konkursie na poziom wig20 na 3150

pozdrawiam
Samuraj Jack

ps. wiem, że między wczoraj a dziś nic się nie wydarzyło, sesji dziś nie ma na GDP ani w USA; ale cóż spoźniony jestem"


i cóż, w tej sprawie nic wiecęj dodać nie mogę
stp / 2007-02-10 09:49
ja jestem na giełdzie od 1996r mam jeszcze akcje które mają wąsy, teraz dopiero wyszły na + ,stx jeszcze nie,w sumie nie jest żle, nie udzielam się na forum ale często was czytam dlatego proszę was trzymajcie poziom,
brydzia, też ma rację ,niektórzy jak będą blizej ziemi będzie spokojniej, pozdrawiam
antonienko / 2007-02-10 10:05
a ja jeszcze nie jestem na prawdziwej giełdzie, na razie kupiłem i umorzyłem mój pierwszy fundusz arkę akcji - ale mówię Wam o wszyscy wielcy - mam niesamowite przeczucie! ;-)))! Jak zleciłem zakup jednostek, w maju 06 akurat był 1 dzień po pikowaniu, później jeszcze dokupiłem w czerwcu choć byłem wtedy strasznie wystraszony - był to 1 dzień po dołku, (kupiłem chyba po 31,80), teraz umorzyłem i zdążyłem załapać sie na spadek z czwartku (he,he).
Ale na poważnie - czytam Wasze wypowiedzi i dużo mi dają . Pozdrawiam.
. / 2007-02-10 05:58 / ................
No naprawde,takich komentarzy jeszcze tu nie widzialem.Takich zupelnie nie zwiazanych z tematyka forum.I takiego poziomu agresji wobec innych.
Rozumiem,ze wielu ponioslo duz straty.
A przeciez jestesmy na WIG20 zaledwie ok. 3,5 % pod szczytem.
Wiec coz bedzie,gdy spadnie wreszcie o 10 % ?????
Albo ciut wiecej???
Czy wtedy trzeba bedzie odlozyc wizyty na tym forum do odwolania??
Przeciez wszyscy wiecie,ze Brydzia jest nierowna,jak to kobieta ,zwlaszcza z obowiazkami rodzinnymi.Wiec po co na nia napadacie???
Brydzia: po co zaczepiasz A2 ?? To mloda dziewczyna wiec i jej podejscie do roznych spraw jest inne.
Wiec przylaczam sie do apeli: panujmy nad soba,nie dokuczjamy innym i nie komentujmy kretynskich wpisow,wowczas autorzy sami sie zniecheca.
Inaczej wyrownamy do roznych forum np. w G.W. gdzie w niektorych zostalo juz tylko kilku oblakancow,wzajemnie sie od dawna napedzajacych.
Milego week'endu.
radekidz / 2007-02-10 08:14 / Mazur z Mazur
jestem za , więcej luzu i wyrozumiałości dla siebie i innych :) pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy