Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niedźwiedzie mocno śpią

Niedźwiedzie mocno śpią

Money.pl / 2007-02-09 17:47
Komentarze do wiadomości: Niedźwiedzie mocno śpią.
Wyświetlaj:
orzeł / 2007-02-10 00:19 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
DO BRYDziuNI:)
ustawiam stopy bo giełda staje się ostanio zmienną jak ........ nie pamiętam jak to dalej leci :)
stopy nie zadziałały bo nie mogły
sprzedałem świnksa i ciecha i śrubki i wsio co podałem w ostatnim poście (bo jak coś robię to piszę - np obiecałem Warrkowi że jak sprzedam ibsa to napiszę i nie napisałem bo nie sprzedałem:)
Książki kupowałem pisałem, fucka kupowałem pisałem, Wandzię kupowałem po 8,14 i 8,2 pisałem itd a że są to spółki mniej popularne niż energopol, ferrum i lubawa to i uwadze pewnie Twej umykają w mych skromnych nieatakliwych zdaniach kilku.
TO wszystko mi urosło a dziś jeszcze IDM i O2 o którym też pisałem (choć zły że mi portfel zepsuł bo wtedy akurat jak kupiłem spadł :)
na KSiążkach mam prawie 6 % dla mnie to dużo jak pisałem CI już nie raz każdy procent dla mnie to dużo tak już mam że nie muszę mieć strzałów po 20 na sesji bo bym umarł pewnie z pychy :)
książki sprzedam po 12,4 najwcześniej (choć jak się rynek popsuje to wywalę bez sekundy zastanowienia)
Brydziu ja nie zarabiam tak jak Dżejek mój kochany czy inni jak Raczek po 500% rocznie natomiast staram się tak majstrować coby jakoś to wszystko szło :)
przecież czy gdybym chciał manipulować faktami to chwaliłbym się że sprzedałem sky po 11,4 !!!!?
milczałbym sobie spokojnie jakby spadł do 10 to napisałbym że już nie mam a jakby rósł jak rośnie tobym pisał że mam :)
prawda jest trudna bo kole w cośtam
prawda jest dziwna bo rzadka ja ją mam i mam to szczęście mówię Ci ! i niech to brzmi jak chce mnie to pyka :)
pozdrawiam Cię i odnajdź spokój ducha on jest bezcenny
brydzia / 2007-02-10 00:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
już jestem spokojna i nie robię sobie jaj ,

ja Tupa sprzedałam po 12,8 i po tyle kupiłam , dlatego nie zarabiam tyle ile Dżej który na moją analizę powiedział że jestem w błędzie a sam sobie kupił , kiedyś napisałam analizę o budimexie a później się dowiaduję że A2 po tygodniu od wzrostów napisała że kupiła ,
wiesz teraz o co mi chodzi , ja już żadnej analizy na forum nie napiszę , a chciałam pokazać mniej doświadczonym jak sobie kombinuję , a nie każdy chce sie taką wiedzą podzielić

pozdrawiam Cię Orle i nie tłumacz mi się , przecież wiesz że jesteś twórcą tego forum i jak ja mogłabym Ciebie pouczać
A2 / 2007-02-10 12:25 / Spekulantka
2007-01-02 12:51:30 | *.*.*.* | A2
budimex............2 stycznia 2007 ........
de havik / 2007-02-10 10:26 / portfel / "Tysiącznik na forum"
mam TUPa od listopada, czytałem Twoje wypowiedzi i tylko utwierdziły w przekonaniu, że warto. Natomiast nie mogę zrozumieć Twojej frustracji - dżej napisał wtedy mniej więcej tyle, że zysk 4-5zl na akcje wcale nie musi przełożyć sie na wzrost ceny akcji o dziesiątki %. To uwaga co najwyżej ogólna... jak możesz mieć pretensje???
Skoro sobie to wszystko wyliczyłaś trzeba było wejść i trzymać - miałąbyś 100% w 2 miesiące.

Tak dużo czasu poświęcach gdziełdzie, a masz pretensje do wszystkich, że ktoś Ci czegoś nie powiedział albo powiedział.... przecież to chyba jedynie dodatek w procesie decyzyjnym???

Absolutnie nic do Ciebie nie mam - ale czytając forum od jakiegoś czasu zdecydowanie straciłaś dystans i umiar, zwłaszcza wobec innych uczestników forum
Ktoskomunieodpisujes / 83.19.60.* / 2007-02-10 02:45
Brydzia, jestes bardziej zakompleksiona niz myslalem, bardziej przyglupawa niz ktokolwiek sadzi, pokazujesz to juz nie pierwszy raz. Jak mozesz cos takiego napisac:"ja już żadnej analizy na forum
nie napiszę , a chciałam pokazać mniej doświadczonym jak
sobie kombinuję , a nie każdy chce sie taką wiedzą podzielić"
Prosze Cie nie pisz juz nic bo dla mnie jestes zwykla fochiara, ktora uwaza sie za niewiem co!!! Nic juz najlepiej nie pisz, znajdz sobie inne forum. Tak Cie boli ze jestes na tyle podatna na innych ze po raz ktorys musisz pokazac (w tym przypadku przede wszystkim autorowi tego posta) ze tututaj ci zle radza, ze ustrzelilas moze spolke swojego zycia, ale nie trzymalas akcji bo ktos ci napisal ze nie warto. Wiec moze napiszmy jakiegos posta do redakcji niech go wyszczegolnia, ze tutaj jest drugie forum Bankiera!!!
Jestes zalosna, szkoda mi Cie, nie potrafisz sie uniesc ponad wszytko i pokazac ze jestes kims, ze mialas racje ale jednak nie zaryzykowalas, bo to Cie najbardziej boli, choc w tym przypadku jest to takie proste, ale nie dla ciebie... woiisz plakac jak dziecko nad rozlanym mlekiem!! choc gdybys miala troche zimnej krwi i tak sie nie rozczulala to kazdy by wiedzial ze jestes z krwi i kosci i ze zawsze warto przeczytac twojego posta. Po takim rozczasaniu tego tematu nie chce mi sie Ciebie wiecej przekonywac ze zle robisz, na gieldzie jestes odemnie duzo madzejsza ale w zyciu nie, choc moze to tylko charaktery...
Ehhh "niektorzy maja duzo tu a nic tam...."
Zdenerwowalem sie bo lubie to forum i zalezy mi na nim....:/
bebe / 2007-02-10 00:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Brydzia, wiesz czego Ci zazdroszcze - Czasu
brydzia / 2007-02-10 00:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
to jest pierwszy i ostatni raz tak późno w nocy nawet nie zauważyłam która godzina , robię zjazd
bebe / 2007-02-10 00:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie o ten czas /zreczna jestes/ mi chodzilo - czas dla swojej milosci - gieldy, zeby bylo jasniej.Pisz dalej - jutro gieldy nie ma , wyluzuj , ciesz sie - to czas jest niewazny
bebe / 2007-02-10 01:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Brydziu, wiem jedno. tu na tym Forum udzielasz sie bardzo fachowa wiedza, wiec w mysl klamstwo zabija klamce - jest : zdobyta wiedza o zdobyciu pieniedzy, udostepniona innym wraca w postaci zarobionych pieniedzy - widocznie Ty jestes tym klasykiem.
Bull / 2007-02-10 00:16 / Bywalec forum
Brydziu pamietaj ze najbogatszy jest ten co najmniej mowi o pieniadzach, swoich dochodach. Wiem to z doswiadczenia, spotkalem w zyciu wielu naprawde bogatych ludzi. Twoje ponizsze posty pokazaly tylko to iz z takim postepowaniem nie zajedziesz daleko. btw pisalas ze mieszkasz lodzi no powiem ci ze ja kolo lodzi i mam nieruchomosci przy skrzyzowaniu autostrad w strykowie. Mowie to calkiem serio, chce je sprzedac, mam juz kilku zainteresowanych inwestorow, ale mam tego dosyc sporo wiec jak chcesz zapraszam do negocjacji.
brydzia / 2007-02-10 00:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
słuchaj , jeżeli Ty masz nieruchomości pod Strykowem to jesteś bardzo bogatym człowiekiem a ja kupuję ziemię w Sokolnikach koło Łodzi jak kojarzysz gdzie to jest , gdzie mi tam do Ciebie , tam hektar ziemi jest droższy niż cały mój wkład na giełdzie

pozdrawiam , jestem biedna ,

są 2 rodzaje bogatych ludzi , np, pan z samoobrony od cementu który pokazuje plik banknotów i taki który jest jego przeciwieństwem i nie pokazuje że ma pieniądze
jakby to się dla niego nie liczyło

a ja jestem zwykłym szaraczkiem

pozdrawiam
Bull / 2007-02-10 00:31 / Bywalec forum
no jesli to byla prowokacja to dalem sie nabrac:) sokolniki znam, bylem tam kilka razy. Jesli cos ci moge doradzic to wedlug mnie nie jest to atrakcyjny teren. W strykowie ziemia zaczela nieznacznie spadac, obecnie jest po 40-50zl/ha a kilka lat temu jeden z holenerskich koncernow kupil tam 60ha placac 80zl/m2. Ziemi mam duzo lecz przyznam ci sie ze nie jest tak kolorowo jak sie wydaje. Jesli ja sprzedam to bedzie cud. Problemem sa ludzie i ich plany, no ale to nie sa rzeczy na publike. Pozdr.
brydzia / 2007-02-10 00:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
a w sokolnikach po 100 - 200 zł za metr kwadratowy
moja ciocia ma bardzo dużą działkę a obok niej jest ziemia z lasem tylko rolna i przeraża mnie to załatwianie żeby była pod budowę , i taka rolna ziemia jest po 12 zł

ja oglądałam program w telewizji że sami milionerzy są w Strykowie bo sprzedali ziemię pod centra logistyczne
risky-rainmaker / 2007-02-10 01:03 / Ostatni Optymista
na moim osiedlu na przedmieściach Wrocawia cena sięga 400 zł....ale jak tak pójdzie to w czerwcu będzie po 500zł...od działeczka za 0,5 mln
brydzia / 2007-02-10 00:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
a i Ty w Sokolnikach chyba byłeś dawno , cała Łódź tu się przenosi , skoro sprzedając mieszkanie w blokach można było jeszcze niedawno mieć dom z ogrodem a teraz tylko działkę
Bull / 2007-02-10 00:47 / Bywalec forum
szczerze mowiac bylem tam kilka lat temu, nie podrodze mi do sokolnikow, a wracajac do strykowa to fakt jest tam kilkanascie osob co dostalo sporo kasy, najwieksza grupa sa ci co sprzedali holendrom, lecz obecnie nie jest juz tak rozowo, byc moze cos sie ruszy jak zaczna budowe nowego odcinka autostrady, bo tak to klapa
cathcart / 2007-02-10 00:21 / Tysiącznik na forum
hmmm...post brydzi odebralem jako kompilacje większości "optymistycznych" postow na tym forum..taka prowokacja aby zwrocic naszą uwagę na to co się pisze...często po fakcie. .....

..mi brakkowalo tylko stwierdzenia, ze obkupila sie na maxa jednocześnie siedząc na kasie :)).....no wiecie...taki mix...
brydzia / 2007-02-10 00:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
pozdrówko
orzeł / 2007-02-10 00:26 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
:) ależ się uśmiałem z mixa
bebe / 2007-02-10 00:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja tez.
orzeł / 2007-02-10 00:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Warr opowiem krótko jak kupowałem ziemię :)
Plan akcji : notariusz, sprzedający z żoną, Orlica i ja, kumpela z agencji nieruchomych.
Odczytanie aktu umowy przedwstępnej i nagle paragraf X gdzie pan sprzedający dowiaduje się że w terminie 14 dni musi zapłacić podatek skarbowy (10%)
Sprzedający : niesłychanie wyraziście wymalowane zdziwienie na facjacie i stwierdzenie : "ale przecież w marcu mija 5 lat?"
NOtariusz: "Ależ proszę pana w tym przypadku liczy się rok kalendarzowy"
i tak oto zakończyło się moje bycie właścicielem ziemskim :)
dziś Pan sprzedający zadzwonił i zaproponował że jeśli zapłacimy podatek na połówkę to sprzedaje
Ja: "no wie Pan co obraża mnie Pan prawie :)
stało się choć emocji miałem masę pozytywnych i zostały zgaszone ciutkę:)
przepraszam za odejście od tematu :)
g1962 / 2007-02-10 11:41 / Tysiącznik na forum
jeżeli miejsce super wg mnie to zapłaciłbym całe 10%,aby spełnic swoje marzenia ,10% podzelić na jakieś 30 lat to się opłaca pozdrawiam
brydzia / 2007-02-10 00:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Orle , pojechałeś teraz na całego , spuściłeś giełdę sprzedażą przez się akcji a tu taki suprise że ziemi nie nabyłeś

ale jaką ziemię chciałeś kupić rolną czy budowlaną
orzeł / 2007-02-10 00:31 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
chciałem kupić kawałek ziemi budowlenej by na niej zrealizować swe marzenie czyli budować cóśtam a że kawałek w fajnym miejscu wię i cena niezajefajna :)
ale było minęło
orzeł / 2007-02-10 01:04 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
"warunków zagospodarowania przestrzennego"
cathcart / 2007-02-10 00:22 / Tysiącznik na forum
mam takie pytanie... taka mini sonda...po czym rozpoznajecie, ze ziemia jest budowlana czy tez rolna ??:)
risky-rainmaker / 2007-02-10 00:39 / Ostatni Optymista
Nie ma czegoś takiego jak ziemia budowlana czy rolna...no może i jest , ale używa się bardziej stwierdzenia o jej przeznaczeniu wynikającym z warunków zagospodarowania przestrzennego. W przypadku wygasłych planów...większość nie zabudowanych działek stało się z natury rolnymi i są sprzedawane tzw umowami warunkowymi po przez zapytanie do Agenicji Rolne. I tak przed wygaśnięciem planów działki były oznaczone w Katastach jako budowlane teraz rolne. Budowa na takich działkach w przypadku braku palnu zagospodarownia przestrzennego opiera się na wspomnianych warunkach i uwarunkowaniach takich jak pierwsza linia zabudowy przyległe zabudowania, dostęp do drogi...itp.

Więc mowa o działkach rolnych czy budowlanych nie ma sensu. Ważne jest jakie będzie jej przeznaczenie i czy uda nam się przepchać plan zagospodarownia przestrzennego i uzyskać tym samym chciane warunki niezbędne do budowy domu.
cathcart / 2007-02-10 00:43 / Tysiącznik na forum
widze,ze kolega oblatany w temacie...wlasnie!!
najbardziej co mnie tu dziwilo to "przekwalifikowanie" roli w budowlanke :)
brydzia / 2007-02-10 00:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jak masz działkę budowlaną z prawem do zabudowy to możesz odrazu budować a jak kupisz pole i chcesz je przekształcić na działkę budowlaną to nie takie proste
risky-rainmaker / 2007-02-10 00:48 / Ostatni Optymista
nie ma czegoś takiego jak działka z prawem budowy...no chyba że budowa już jest rozpoczęta...ale ktoś musiał przejść to wcześnie.... Wszystko zależy od planów jeśli są to spokojnie ....warunki i pozwolenie na budowę. Jeśli nie ma planu to warunki w opraciu o wspomniane przesłanki dodałbym np studium...itp. Jeśli nie dostaniesz warunków - nie ma pozwolenia na budowę. Wtedy w mniejszych gminach możesz zawalczyć o stworzenie planu...da się to załtwić :)) W dużych miastach też....ale nawet nie wnikam jak i przy jakich kwotach...I jak masz plan to dostaniesz warunki i pozwolenie na budowę..
cathcart / 2007-02-10 00:47 / Tysiącznik na forum
tylko ze jak nie ma planu to nic nie stwierdza ze dzialka jest budowlana....

prawo do zabudowy- rozumiem przez to decyzje o warunkach zabudowy (i zagospodarowania teren)
jezeli nie ma planow a masz dzialke "budowlaną z prawem do zabudowy" to ona wlasnie byla rolna po uzyskaniu decyzji o warunkach..
najogolniej - kazda jest wtedy rolna i trzeba zaczynac od uzyskiwania warunkow zabudowy..
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 00:32 / portfel
po planie zagospodarowania przestrzennego:) jesli takowy gmina posiada
cathcart / 2007-02-10 00:40 / Tysiącznik na forum
tak tak..ja wiem...(i nie chodzi mi tu tylko o plany)....chodzi mi o to jak inni podchodzą do tego..
risky-rainmaker / 2007-02-10 00:43 / Ostatni Optymista
W skrócie...dla mnie wszystkie ziemie są budowlane...zależy od siły parcia i czy uda nam się stworzyć plan zagospodarowania przestrzennego.....niezapominając o klasie gruntu...I-III to możemy sobie zapomnieć o budowie ;)) No chyba że ktoś jest taki mocny...ale nie poznałem jeszcze takiej osoby.
piciu / 2007-02-10 14:32 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Masz dom, 100 metrów dalej mieszka sąsiad między wami jest pole np "druga klasa" które uprawiasz, ale w planach zagospodarowania jest że to są działki budowlane to nie ma żadnego problemu z budową
cathcart / 2007-02-10 00:48 / Tysiącznik na forum
hehe...oczywiscie ze na I-II mozna sie budowac:))
risky-rainmaker / 2007-02-10 00:50 / Ostatni Optymista
kosztowna sprawa.....z wydzieleniem terenu...pod budowę nie przekraczającego...ileś tam nie pamiętam. Ale koszt jest spory.

Różne cuda się dzieją....:))
cathcart / 2007-02-10 00:55 / Tysiącznik na forum
nie chodzi o to....chodzi o ustawe o ochronie terenow rolnych...:) jest cos takeigo jak wylączenie terenu z produkcji rolnej..i wartość tej oplaty za to wynosi wspolczynnik_za_uzytek_i_klase*cena kwintala zyta(chyba zyta)...
ale ale...jest myk....jest to oplata poczatkowa, a pozniej przez 10 lat 10%...ale od początkowej odejmuje sie wartosc rynkową gruntu..wiec jezeli wartosc rynkowa (np, przy węzle autostradowym) jest wysoka to ta oplata jest relatywnie niska (pierwsza...bo od rocznych sie nie da uciec) :))
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 01:01 / portfel
jeśli twój dom będzie miał powierzchnię do 500 m kw., za wyłączenie nie musisz nic płacić:)
cathcart / 2007-02-10 01:06 / Tysiącznik na forum
tak do 5arow wylaczenie jest bezplatne (pod cele budownictwa mieszkaniowego)...a będzie jazda dla takich inwestorow co to im geodeta wydzielil wiecej niz 5a "budowlanki" :))..ale to jeszcze chwila az otr'y w departamentach katastru sie polapią :))
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 01:06 / portfel
a zeby jeszcze namieszac to sytuacja o ktorej mowimy uwzglednia sytuacje, ze wyłaczamy ziemie dobrej jakości! bo jesli ziemia jest złej jakości. Czyli są to użytki rolne klas IV, IV a, IV b, V i VI wytworzone z gleb pochodzenia mineralnego. Nie potrzebujesz wyłączenia - od razu składasz wniosek o pozwolenie.:)hehehe pozdrawiam
cathcart / 2007-02-10 01:08 / Tysiącznik na forum
ale i tak zalezy to jescze od gminy czy nie uchwalila ochrony np IV klasy :PP
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 01:12 / portfel
Fakt czasami zgoda jest potrzebna przy gruntach klas IV, IVa i IVb pochodzenia mineralnego. Dzieje się tak, jeśli rada gminy podjęła uchwałę o ochronie tych gruntów na swoim obszarze. :):)
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 01:14 / portfel
Wrocek, tylko ze juz przeksztalcili na UP:) wymóg europejski
cathcart / 2007-02-10 01:07 / Tysiącznik na forum
tak jest.. w ustawie są przeliczniki...
risky-rainmaker / 2007-02-10 00:58 / Ostatni Optymista
dokładnie o to mi chodziło...:))
cathcart / 2007-02-10 01:00 / Tysiącznik na forum
tylko ze to sie placi nawet wtedy jak sie ma decyzje o warunkach zabudowy ..czyli...nawet jak dzialka jest budowlana :)))
risky-rainmaker / 2007-02-10 01:00 / Ostatni Optymista
a nawiasem szkoda ze niebędzie Ciebie we Wrocławiu...temat można było by pogłębić nie publicznie :)))
cathcart / 2007-02-10 01:02 / Tysiącznik na forum
moze na liste rezerwowych sie wpisze:))..
kurcze..tragicznie z czasem u mnie...praca, fuchy, egzamin panstwowy na karku...gielda (ta to pochlania ale tez jest to dość odwzajemniona milosc jak na razie...a nawet jak sie traci to i tak mi sie podoba)
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 00:55 / portfel
SĄ DWIE OPCJE:
a) Gmina ma plan zagospodarowania przestrzennego. W planie jest zaznaczone, jaka powierzchnia ziemi umożliwia ci budowę domu. Zazwyczaj jest to hektar. Innymi słowy kupujesz hektar i od razu możesz składać wniosek o pozwolenie na budowę.
b) Gmina nie ma planu zagospodarowania przestrzennego.
W tym wariancie pozwolenie na budowę dostaniesz jednak bez problemu tylko wtedy, gdy "gospodarstwo związane z tą zabudową przekracza średnią powierzchnię gospodarstwa rolnego w danej gminie". Ta średnia waha się zazwyczaj od 7 do 20 ha.

Jaka jest średnia powierzchnia gospodarstwa, dowiesz się z uchwały rady gminy.
btw ahh te studia na AR:):)
cathcart / 2007-02-10 01:11 / Tysiącznik na forum
AR gdzie?? :)
zamaskowany muczaczo / 2007-02-10 00:46 / portfel
zanim kupisz ziemię rolną, zobacz w planie zagospodarowania przestrzennego, czy jest już odrolniona.Jeśli twoja upatrzona działka leży w gminie, która nie ma aktualnego planu (ani go nie przygotowuje), zrezygnuj z zakupu, bo póki gmina nie opracuje planu, nic na niej nie zbudujesz.
risky-rainmaker / 2007-02-10 00:53 / Ostatni Optymista
Nie jest tak źle....odrolnić można wydzieloną część po d budowę domu....ale kosztuje to i jest zależne od klasy ziemi...co do planu...kosztuje kilkanaście tysięcy max...w mniejszych gminach...sam możesz go sfinansować.

Jak nie wiesz co zrobić...idziesz do prezesa lokalnego klubu :)) Łubububu
orzeł / 2007-02-10 00:21 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
no widzisz Brydziu i jak myślisz jakbym był prostakiem kłamcą to czy chwaliłbym się swą nieudolnością bo tak to chyba trzeba nazwać :)
mialem odpis z księgi wieczystej gdzie była data zakupu działki przez pana sprzedawcę ale nie znam się na wszystkim więc stało się jak się stało :)
bebe / 2007-02-10 00:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Brydziu, jak Ty to robisz, chyba Najwyzszy obdarzyl Cie podwojnym czasem, albo jestes juz tak bogata, ze masz sluzbe, a na gieldzie grasz dla przyjemności - nie no nie wierze - bo nie zadawalabys sobie tyle trudu z czytaniem, poszukiwaaniem informacji i sledzenie gield tylko dla samej przyjemnosci grania i zarabiania.
brydzia / 2007-02-10 00:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
ja kocham giełde jak Sikorski polskie wojsko
bebe / 2007-02-10 00:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Ja tez ja kocham, a ona nie dala mi tyle jak inne moje dzialania.Ja ja kocham i dlatego tu jestem, ale to jedna z wielu takich milosci - np do miecia pieniadza.
brydzia / 2007-02-10 00:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
też wolę pieniążki niż ten elektroniczny zapis
orzeł / 2007-02-09 23:57 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydziu zanim odejdziesz napisz chociaż jak to się robi żeby po skończonej sesji w Stanach przypomnieniem sprzedać akcje :)
dobra koniec żartów :)
zerknąłem na wcześniejsze posty z sesji hmmm działo się oj działo
powiem tak jeśli ktoś zawsze zarabia i zawsze na spadkach jest bez akcji to znaczy że go tak naprawdę nie ma czyli jest nie naprawdę:)
ja znam takie dwie osoby tutaj i dlatego czytam je inaczej niż inne :)( pewnie też są tutaj potrzebne coby krzywa Gausa zaistnieć mogła:)
ludzie kłamstwo zabija kłamcę przysięgam Wam kochani wierzę w to jak normalnie nie wiem w co :)
uśmiechy na buziaki bo jutro łikent czyż to nie piękne
bebe / 2007-02-10 00:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak, zgadzam sie z Toba "klamstwo zabija klamce" i td.
Jeck / 2007-02-10 00:13 / "Poławiacz perełek"
:) nie wiem czemu orle, ale jakos Ci wierzę :-) i wierzę, że z dziobka Ci leci, i widze, że nie piłeś..(bo jakże to w chorobie) pozdrawiam serdecznie i zdrowia życze.
orzeł / 2007-02-10 01:07 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
dzięki Jeck:)
brydzia / 2007-02-10 00:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
życzę zdrówka

no jakaś taka mało kumata jestem i za późno mi się przypomniało

Orle bo mnie to ciekawi , jak to jest że ustawiłeś stopy a masz rekordy albo czegoś nie skumałam , ale ja głupio jestem i chyba dlatego zawsze mi się tak udaje na tej giełduni

pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-02-09 23:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Atmosferka coraz bardziej ciekawa - musze przyznac....
warren buffet / 2007-02-09 23:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
stanowisko niezmienione :) ?
Big Lebowski / 2007-02-09 23:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
warren pisze tu od pazdziernika i raczej wszyscy znaja moja opinie o rynku - to nie oznaczaze nie umie pisac w druga strone - uwazam ze pisanie w druga strone jest latwiejsze co zreszta zaprezentuje...
Big Lebowski / 2007-02-09 23:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mowienie o wojnie z Iranem oznacza ze wielcy przygotowuja grunt do ogromnych spadkow- bedzie to tak wygladalo jak bys w urzadzeniu elektryczny przecial kabel...he he to jest oczywiscie zart z mojej strony...
brydzia / 2007-02-10 00:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
ja czytałam o wojnie z Rosją
Big Lebowski / 2007-02-10 00:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no o tym jeszcze nie zdazylem napisac...
warren buffet / 2007-02-09 23:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak tylko pytalem :)
Big Lebowski / 2007-02-10 00:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na przyszly tydzien -trudno powiedziec,tzn . od korekty sie zacznie ale nie musi byc to tydzien spadkowy...
Big Lebowski / 2007-02-10 00:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kazdy ma inny styl inwestowania - gielda jest dla indywidualistow , kazdy styl nalezy szanowac- i ja staram sie to robic ...
de havik / 2007-02-10 00:05 / portfel / "Tysiącznik na forum"
od jak dawna inwestujesz, jeśli można spytać
Big Lebowski / 2007-02-10 00:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od 1993r...
Eres / 2007-02-10 08:10 / portfel / Wieczny debiutant
Moje pierwsze zakupy - Vistula i Wólczanka 15.09.94 (pomoczone na długo :)
bebe / 2007-02-10 00:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
oj to ja tu chyba jestem staruszka gieldowa, no i wiecznie sie ucze, ale ze skutkiem - bo mi to sluzy.
de havik / 2007-02-10 00:13 / portfel / "Tysiącznik na forum"
no właśnie, trochę czasu potrzeba by nabrać dystansu...:)

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-02-10 00:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pozdrawiam...
de havik / 2007-02-09 23:53 / portfel / "Tysiącznik na forum"
też jestem ciekaw....
Jeck / 2007-02-09 23:59 / "Poławiacz perełek"
de havik`u- skąd jesteś ?? z Pomorza?
de havik / 2007-02-10 00:02 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ze Śląska
Jeck / 2007-02-10 00:15 / "Poławiacz perełek"
Południe Śląska?
de havik / 2007-02-10 00:21 / portfel / "Tysiącznik na forum"
okolice Gliwic

?
Jeck / 2007-02-10 00:36 / "Poławiacz perełek"
Rybnik :-)
de havik / 2007-02-10 11:08 / portfel / "Tysiącznik na forum"
no to jesteśmy sąsiadami niemal - mieszkam w Knurowie, docelowo w Gliwicach jak gpw pozwoli :)))))))))))))
Jeck / 2007-02-10 13:45 / "Poławiacz perełek"
rzut kamieniem :) odezwij sie na GG 1801286 , mam temat :-)
orzeł / 2007-02-09 23:34 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydziu tak jakoś sobie w przeziębieniu wnioskuję że JUJO to mój mąż oj oj niedobrze
Warren będzie świadkiem w sądzie, że pisałem o nFI 2 zaraz po kupnie wkurzony na się że straciłem na nim procentów kilka a że wzrósł to co ja Ci na to poradzę :)
brydzia / 2007-02-09 23:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jujek to Twój kolega a ja piszę o moim mężu który ciągle mi daje cynk co kupić , po co ja to napisałam , teraz każdy powie że sama kobitka by tego nie wymyśliła

dobra uciekam , ale się cieszę , nie zaglądam na notowania przez najbliższe 2 miesiące , po co , żeby stracić
brydzia / 2007-02-09 23:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
czy ja coś piszę , chwalę się bo się cieszę , a że nie miałam rano notowań to i nie sprzedałam za wcześnie i super zysk , też sobie ziemię kupię , to lepsze niż te elektroniczne papiery , wyjdę na łąkę , powącham świeżego powietrza ,

na tym stracić nie idzie
warren buffet / 2007-02-09 23:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Brydzia do czegos innego pije. Całkiem niepotrzebnie zresztą. Choc troszke w tym racji jest.... Nie sprzedawaj tej 02 jeszcze.... być moze pofrunąć wyżej.
orzeł / 2007-02-09 23:39 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Warr to o so chosi myślałem że pilnujesz porządku :)
pozdr
warren buffet / 2007-02-09 23:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wroć dzis do postów brydzi... będziesz wiedział. Ja sie tam nie wtrącam w takie rzeczy, bo ja wyznaje zasade ze tylko niezywy sie nie myli....
brydzia / 2007-02-09 23:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
Warren, ja nic nie mam do A2 , poważnie piszę prawdę

sama nie wiem jak ja mogłam tyle zarobić , nic tylko głupi ma szczęście
warren buffet / 2007-02-09 23:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ależ ja o A2 nawet słowa nie wspomniałem :) kocham blondynki :)
brydzia / 2007-02-09 23:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
tam niżej pisałeś , wywal tego midasa i kup Tupa , tu się jazda dopiero zaczyna , giełda w dół to będziemy baloniki dmuchać
warren buffet / 2007-02-09 23:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tupa będe obserwowal :) midasa wywale, tylko jeszcze troszke :)
brydzia / 2007-02-10 00:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
żartuje z tym midasem , sam wiesz lepiej jak on się zachowuje
orzeł / 2007-02-09 23:32 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydzia do kogo pijesz albo do kogo się opiłaś raczej :) ja p********* dżekyle hajdy i wsio w jednym :) toż to się porobiło :)
orzeł / 2007-02-09 23:38 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
coby jasne było nie przeklinam cytuję się : p i e r d z i e l ę
orzeł / 2007-02-09 23:30 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydzia co jest przyczyną Twej frustracji !?)
normalnie miałem spać ale takie hity z satelity że nie mogę :)
brydzia / 2007-02-09 23:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
zapomniałam dodać że jeszcze na skyeurope zarobiłam w tym tygodniu 80% , kurde człowiek pracuje to ma

pozdrawiam , do nikogo nie piję tylko się cieszę
brydzia / 2007-02-09 23:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
i żeby nie było że bajeruję to proszę sprawdzić kiedy o skyu pisałam
sumani / 2007-02-09 23:13 / Plankton giełdowy
dobry wieczór wszystkim dopiero z pracy widzę że mamy korektę korekty :)))
KM / 2007-02-09 23:08 / Bywalec forum
Piątek wieczór to jednak piękny czas. Czas na sen. Dobranoc.
brydzia / 2007-02-09 23:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie pisałam wcześniej bo nikomu nie chciałam niczego sugerować ale od kilku dni miałam Tupa , 2 nfi , mewe pda , wasco , no i dzisiaj nabyłam idma i capitala

dzięki mój męźu że kazałeś mi to kupić , dzięki tobie mamy na merca przez tydzień ,


pozdrawiam forumowiczów , te spólki mam bo nikt na innych forach nie polecał , chyba się zgłosze do parkiet challange , będę najlepsza ,


dobra uciekam , nie to żebym się chwaliła , mam jeszcze kilka spółek na oku które sobie kupię i za tydzień też się pochwale ile zarobiłam ,
ahoj giełdziarze
07 długo dystans / 83.28.102.* / 2007-02-09 23:14
ty masz faktycznie chora głowe
brydzia / 2007-02-09 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
pamiętaj że trzeba być nieźle szurniętym żeby dobrze na giełdzie zarabiać , to tak jak z profesorem który wykłada zarządzanie , on tylko wykładać potrafi a inny bez wykładów zarządza
KM / 2007-02-09 23:05 / Bywalec forum
Oby tak dalej! Męża trzeba słuchać!
warren buffet / 2007-02-09 23:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie baw sie w A2 :) nie wystarczy ci Ford Fiesta :) ?
brydzia / 2007-02-09 23:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
a zapomniałam dodać , właśnie zerknęłam na USA i zapomniałam że już na koniec sesji wszystko mi się sprzedało , odezwę się w przyszły piątek

no i oczywiście dzisiaj czułam że na koniec trzeba wziąść parę eSek , kurde jak ja lubie zarabianie , same trafne strzały mam , moja giełdunia

nie bawię się w A2 , po prostu się cieszę że w tydzień 100% wyciągnęłam , bo na tupie to kilka razy dziennie grałam , no i zapomniałam napisać że jeszcze w tygodniu 15% na centrostalu gdańsk zarobiłam w 2 godziny

pozdrawiam i nie zazdrośćcie
Jeck / 2007-02-09 23:27 / "Poławiacz perełek"
ile wypiłaś????
albo ktoś sie pod brydzię podszywa... :-)
Lumpex / 2007-02-09 23:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chyba sobie zapalę
brydzia / 2007-02-10 00:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
byle nie zioło bo odlecisz i pomyślisz że też tyle zarobiłeś

pozdrawiam
hannibal / 2007-02-09 23:16 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mija się z prawdą mówiąc oględnie...ale chyba sami to wiecie
warren buffet / 2007-02-09 23:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
więc żałuje że nie będziesz na zjęździe, moze byś mi piwo postawiła.... a może i 2 :) szkoda :-) pozdrawiam cie ;-))
brydzia / 2007-02-09 23:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie ma sprawy tyle zarobiłam że wyśle ci kurierem , jakie ma być , może Heinekena
warren buffet / 2007-02-09 23:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
cudownie :) moje ulubione :)
Tadek Niejadek / 83.6.137.* / 2007-02-10 00:05
Czy Wy żeście wszyscy poszaleli? Brydzia, która chrzaniła ciągle o spadkach i o tym, że nie zostaje na noc z żadnymi akcjami pisze że od tygodnia zarabiała i zarobiła 100%! Warren, który ciągle pisze o jakichś Piastach itp. nagle pisze że Heineken to jego ulubione piwo!
Ja cię kręcę! Sami łgaże z Was! A ja głupi polubiłem Was jako zwykłych życzliwych ludzi. Ehhhh......
KM / 2007-02-09 22:58 / Bywalec forum
Ludzie, promocja! Piasta dają po 50 groszy! (bez kaucji)
KM / 2007-02-09 22:48 / Bywalec forum
Już widzę jaki będzie kwik na BBIDEV 13go i 14go, dowód:
http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=614163&strona=1

Jak takie typki to mają teraz to wolę stać z boku.
warren buffet / 2007-02-09 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=) we srode kurs spada
KM / 2007-02-09 22:52 / Bywalec forum
Normalnie sami bankruci :***(
KM / 2007-02-09 22:54 / Bywalec forum
Ale że nieznajomość reguł i brak edu szkodzi to temat-rzeka...
warren buffet / 2007-02-09 22:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=) i na tym temat giełda polega :)
KM / 2007-02-09 23:01 / Bywalec forum
Chyba naprawdę uwierzę we własne przepowiednie, że przerobią go na co najmniej 2 peeleny. I tanio będzie.
orzeł / 2007-02-09 22:41 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Sesja zaskakująca :) wszędzie miałem stopy a te stopy pozytywnie wykopały mnie na mojego historycznego maksa":)
po sprzedaży (ostatnio podanej do wiadomości) dziś Eurofuck, Książki (WSiP) wreszcie :) i kilka innych składowych (powszechnie znanych) pozwoliło mi zakończyć tydzień w ładnym stylu - No i NFI2 - dzięki JUJku :)
POwróciłem również sentymentalnie do dwóch przyjaciół :
starego IDM na początku sesji
i niedawnego czyli SOFTA nieco później
Ostatnio obserwuję rynek starając się nie czytać nic oprócz suchych bezemocjonalnych faktów coby sobie nie robić halo w głowie :) a coby nie robić go innym również fakty only podaję :)
Interesują mnie spółki których nazw nie znajduję na forum Bankiera, Parkietu i tu na Money, a szczególnie te, które ostatnio poddały się mocniejszej korekcie technicznej.
Stąd wybór wandzi,softa (ta nazwa mi leży ), książek
Kupiłem dziś równiez lentex choć w jego przypadku nie o korektę chodziło mi bynajmniej.
POzdrawiam wszystkich,a o tym jak to się okazało że Żuławy moje nie będą opowiem we Wrocku bo pisać wstyd i śmiechota.
pozdrawiam serdecznie
brydzia / 2007-02-09 23:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Orle nie załamuj mnie , Ty grasz Wsipem ,

jezzuuuu


pozdrawiam , chyba że coś wiesz , może w deweloperke wchodzi
brydzia / 2007-02-09 23:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Orle , jeszcze jedno , wiesz że jestem pamiętliwa

pisałeś kiedyś że na inne fora nigdy nie zaglądasz to skąd wiesz co na innych forach polecają

oj Ty kłamczuszku

pozdrawiam i życzę zdrówka
Big Lebowski / 2007-02-09 22:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Orzel te Zulawy to byl zart... pozdr...
lelekx / 2007-02-09 22:55 / Walk beside the pony
Dlaczego nie..
warren buffet / 2007-02-09 22:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czyli co orle, lubawy nie kupisz :) ?
lelekx / 2007-02-09 22:44 / Walk beside the pony
Toteż spływam ze spółek , których nazwy są szargane ..Tisze jedziesz dalsze budziesz ... czy jak tam :)))).
PedroGonzalez / 2007-02-09 22:51 / Uznany Gracz Giełdowy
taaa to motto Karkosika :-) Tylko cos jego "trzodka" ostatnio podupadla strasznie i sie podniesc nie moze :) No chyba ze wygra ten przetarg na telefonie hehe to Midas sprezynka sie okaze i znow raj dla spekulantow :)
orzeł / 2007-02-09 22:42 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
i dobrej nocki życzę bo ja z przeziębionym dziobem właśnie dziś wyjątkowo wcześnie ją zacznę :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy