Forum Polityka, aktualnościPolityka

Niemiecka prasa: Polski rząd nieudolny i bez wdzięku

Niemiecka prasa: Polski rząd nieudolny i bez wdzięku

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-02-24 00:09 / Tysiącznik na forum
Sąsiedzi zapisali się w historii , ze historii zapomnieć nie mozna, ale życie wspołczesne jest inne, elektronika robi swoje, globalizacja jest faktem, jest euro zamiast marki, sa artykuły różne , dziwne, nieszczere, nastawione żeby macic na potęgę. Demokracja chodzi krętymi drogami, jest przenikająca dobrem i złem, ale jak promyki słońca dobro się przebija, mam nadzije że dziennikarze ochłona i nie bedą dyspozycyjni jak niewolnicy kiedyś. Niemcy dali kasę aby pojednanie sie dokonało, duzo wzięlo pieniądze ale wielu nie wzielo i nigdy nie weźmie. Zatem jeżeli ktoś patrzy z poziomu ktory dal, i mysli że mi wszystko wolno, myli sie bo w Polsce jest duzo ludzi ktorzy akceptuja pojednanie ale takie prawdziwe , bez mamony w tle, o tym tez powinni pamietać dziennikarze jak piszą oszczercze, nieprawdziwe, zionace nienawiścia teksty bo godzą w dobre imie ludzi wrażliwych, prawdziwych patriotow, a tych w Polsce jest naprawdę wielu. Przestrzegam ludzi prasy w niemczech zeby zastanowili sie , jest jeszcze czas na refleksje, szkoda straconego czasu, na pokretne zdania i słowa.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-09 15:56
To dopiero początek, Kaczki najpierw zrobią wojne w kraju potem...
observator / 84.131.223.* / 2007-02-09 18:31
Tak to jest , kiedy sie probuje heblowac siekiera.

Najnowsze wpisy