Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: PiS wystartował w wyścigu o większy wieniec

Niesiołowski: PiS wystartował w wyścigu o większy wieniec

Wyświetlaj:
wykałaczka / 79.188.238.* / 2010-05-11 10:31
zbycho, rycho,grzecho, rycho
ta czwórka niech będzie prezydentem a szefem gabinetu niech będzie zakochana Sawicka !
będzie CYMES

tusek nocną zmianę organizował, nie "skrewił" teraz ktoś zorganizował kolejną ZMIANĘ poranną tym razem.
deprawator / 198.28.92.* / 2010-05-11 10:26
Niesiołowski - skąd tyle chamstwa w Tobie? Skąd tyle kłamstwa? Skąd tyle złośliwości, zawiści? Czy Ty możesz spać wogóle? Polecam - RELANIUM, POLSEN i inne preparat konkretnie uspokajające. Dla zdrowia, dłuższego życia. Dbaj o siebie, człowieku. Żal mi cię.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-05-11 10:39
Widzę,że kolega jest obeznany ze specyfikami na uspokojenie...
FILOMIDANEK / 192.109.140.* / 2010-05-11 10:22
PANIE NIESIOŁOWSKI JEŻELI MACIE TAKIE POPARCIE TO DLACZEGO W JAWORZNIE W 3 L.O. ZBIERAŁA DZIEWCZYNA PODPISY NA KOMOROWSKIEGO MÓWIĄC ŻE MUSI MIEĆ ZEBRANYCH ILEŚ PODPISÓW ŻEBY BYĆ CZŁONKIEM KOMISJI WYBORCZEJ?
anari / 83.22.86.* / 2010-05-11 10:16
Niesiołowski może poszedłbyś pobawić się rekwizytami z PALIKOTEM
XXXXXXXLLLLLLLLLL / 79.188.238.* / 2010-05-11 10:13
"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)
To dość osobliwe oświadczenie Donalda Tuska, jako wicemarszałka Sejmu, zawarte z jednym w wywiadów dla Przekroju
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk<

Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski

Niesiołowski tak opisywał PO "recydywa tymińszczyzny bez żadnego programu dla Polski" wtedy był w ZChN. człowiek mucha leci do miodu zawsze, ale czasami jak mucha siądzie na gównie !
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-05-11 10:07
Pan Niesiołowski, kiedyś chciał wysadzać pomnik Lenina a teraz, dzień w dzień, konsekwentnie, wysadza z siebie - elementarną normalność, żeby nie powiedzieć - człowieczeństwo!
Skoro tak, to proponuje panu Niesiołowskiemu, aby zmajstrował swoją karastrofę, która przyćmi katastrofę, utaożsamianą z PiS-em.
Nie wiem jak ma to zrobić, czy wypić litr rycyny i wystawić do kamery w Sejmie,to co wystawiła w teatrze Joanna Szczepkowska, czy też wyeksponować coś, wzorem Palikota, nie korzystając z plastikowych rekwizytów.
W każdym razie PO musi mieć własną karasrtofę, króra przyćmi wszystko - co zdarzyło się po biblijnym potopie!
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-05-11 10:57
Namordowaleś się czlowieku zupelnie niepotrzebnie. Niesiolowski nie jest po prostu naiwny. I taka jest konkluzja. Nie dawaj się nabierać. Te aniolki z PIS jak czytają teksty podobne do twojego to ich brzuchy ze śmiechu bolą.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-05-11 09:53

Jarosław Kaczyński to kulturalny, spokojny starszy pan

Stefan Niesiołowski to kulturalny, spokojny starszy pan
Jacek ........
Donald .......
Marian ..........
Maciej ........
Andrzej ..........
Marek ..............
Waldemar ..................

Puenty nie będzie - to jest puenta.
niewierzący ateusz / 83.9.164.* / 2010-05-11 09:31
bo młody -36 lat- więc trudno zwać go komuchem, ale Napieralskiego poparł jaruzelski , więc dziękuję
na komorowskiego glosować nie zamierzałem, II turę bym zwyczajnie olał, ale komorowskiego poparł jaruzelski, o jaruzelskim można powiedzieć wszystko-od bohatera po zaprzańca- ale nie można powiedzieć,że jest idiotą kłapiącym dziobem o swym poparciu bez uzgodnienia z zainteresowanymi, więc skoro jaruzelski poparł komorowskiego to sorki ale ja oddam głos na kaczora , mogę wiele ścierpieć i wybaczyć, ale nie jaruzelskiego

jak kogoś dziwi moja reakcja na jaruzelskiego to wyjaśniam

Grzegorz Przemyk

Grzegorz został śmiertelnie pobity przez bydlaków z milicji ZA NIC , tylko dlatego że jego matka działała w opozycji, Grzegorz nie działał w opozycji, był zwyczajnym nastolatkiem, w chwili zabójstwa zdawał maturę, czemu mnie tak tak to rusza? bo był niespełna rok starszy ode mnie i też się polityką nie interesował, wtedy dotarło do mnie, że w zasadzie milicja może bezkarnie zakatować każdego nawet nie mającego nic do władzy człowieka, tylko dlatego,by zastraszyć rodzinę

bydlaki z MO nie ponieśli,żadnej kary, po 1989 były procesy,jakiś wyrok skazujący , ale w końcu sąd najwyższy orzekł,że sprawa się przedawniła, w prlu-u za śmierc Grzegorza oskarżono i skazano sanitariuszy i lekarkę, jeden z sanitariuszy nawet przyznał się do winy, bo zagrożono mu śmiercią rodziny, I TAKIE DZIAŁANIA APROBOWAŁ jaruzelski a może nawet zalecał

i ja mam wierzyć,że człowiek jeśli nie godzący się na zakatowanie to godzący się na chronienie i zapewnienie bezkarności bydlakom z MO odpowiedzialnym za zakatowanie nikomu nie wadzącego nastolatka działał dla mego dobra albo dobra społeczeństwa czy narodu

mam uwierzyć,że napieralski i komorowski przyjmujący poparcie jaruzelskiego zrobią coś dla mojego dobra albo dobra społeczeństwa czy narodu

ja jestem niewierzący i w takie bzdury nie wierzę

panie napieralski życzę panu mniej niż 3% głosów

panie hrabio komorowski nie będę pisał co o panu myślę , bo staram się publicznie nie używać przekleństw

ps potencjalnych komentatorów ostrzegam,że jestem pod wpływem silnych emocji i mogę być niemiły, więc ważcie słowa
poprawnik / 78.159.87.* / 2010-05-11 11:16
i swieta prawda!!gdybym był kiszczakiem albo jaruzelskim zagwarantowałbym sobie nietykalnośc przy okrągłym stole zawłaszczając władzę sądownicza i prokuratorską.Zaniechanie lustracji i odizolowanie od decyzji sejmu,polityków,społeczeństwa jest kontynuacja tych gwarancji.To dlatego milicja mogła katować,inwigilować,zastraszać.Te srodowiska nadal sa obsadzone ludzmi kiszczaka,coraz częściej ich spadkobiercami.Ryba psuje sie od głowy a ta głowa gnije juz dawno smród czuć w sprawie olewnika,kluski i można tu mnozyc przykłady i mnożyć i nic z tego nie wynika.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-05-11 10:37

ja oddam głos na kaczora , mogę wiele ścierpieć

I to jest sedno twojej wypowiedzi...
niewierzący ateusz / 83.9.164.* / 2010-05-11 12:00
owszem wiele,ale nie jaruzelskiego i ludzi których on popiera
Binarek / 2010-05-11 10:34 / Tysiącznik na forum
Proszę udowodnić poparcie Jaruzelskiego dla Komorowskiego.
Jeżeli tego nie zrobisz niewierzący ateusz to jesteś zwykłą łajzą i oszustem
niewierzący ateusz / 83.9.164.* / 2010-05-11 11:54
"W drugiej turze będę głosował na Komorowskiego – zapewnił generał"

nie widział binarek wywiadu z jaruzelskim po panoramie? nie czytał binarek nic w necie od wczoraj? wszedł dziś binarek do sieci taka tabula rasa i od razy pechowo trafił na mój tekst, i birnarek nie uznał za stosowne poczytac w sieci tylko od razy wyzywa mnie łajz i oszustów

binarek nie będę pisał co o tobie myślę z tego samego powodu jak o hrabim komorowskim
raf73 / 89.171.138.* / 2010-05-11 10:29
W zasadzie podzielam Twoje zdanie o Jaruzelskim, zwłaszcza, że jest całkiem wyważone, ale wyobraź sobie, że jutro Jaruzelski poprze Kaczyńskiego. I co wtedy?
niewierzący at6eusz / 83.9.164.* / 2010-05-11 11:57
wtedy zagłosuje na chocby lepera
m-53 / 83.24.27.* / 2010-05-11 09:42
Mimo silnych emocji wyraziłeś to bardzo delikatnie.

Wspomnieć przy okazji należy Jaruzela modlącego się za Kaczyńskiego (całe życie tępił jakiekolwiek przejawy wiary w wojsku), Komorowskiego z Jaruzelem w Katyniu (któż, jak nie Jaruzel fałszował historię).

Komorowski z Jaruzelem w Katyniu to wyjątkowej lasy k...stwo.
PKB / 2010-05-11 09:57 / Bywalec forum
A jakie to kurestwo, kiedy się mówi obecnie o Rosjanach przyjaciele, kiedy kilka tygodni temu się na nich pluło?

Hipokrycja Jarusia sięgnęła Himalajów.
konserwa / 2010-05-11 12:15 / Tysiącznik na forum
Kolega chyba przez ostatni miesiąc był w kosmosie czy ma deja wu. Już list przygotowany przez Lecha Kaczyńskiego łagodził stanowisko (list, który nie został odczytany w Katyniu). Zachowanie Rosjan po katastrofie, łącznie z wizytą Miedwiediewa na pogrzebie Prezydenta (mimo, że tzw europejczycy sprawę olali). Człowiek nie jest osłem potrafi zmienić zdanie, kiedy znajduje dobre argumenty. Widocznie znalazł i taka odezwa powstała. Jeszcze jedno to odezwa do Rosjan nie do aparatu władzy a to jest różnica. Uwielbiam muzykę Czajkowskiego i książki Tołstoja, ale nigdy nie przemawiały do mnie idee Lenina, czy działania Stalina i Berii.
Czy kolega aby to rozumie????
rosochaty / 79.188.238.* / 2010-05-11 10:20
koleś nie na rosjan, tylko na ich kagiebowski zarząd.
Dziwię się że naród o takiej osiągnięciach w kulturze światowej, cała plejada twórców, dał sobie narzucić ten łajdacki zarząd.
Uruchom myślenie, przestań czytać pomyje wyborcze.
promień 54 @wp.pl / 79.186.9.* / 2010-05-11 09:38
Profesorze ,dleczego Pana tak rzucalo na lotnisku ,gdy witano ostatnie trumny.Mialam wrażenie ,że to nie chodziło o zmęczenie kręgosłupa.Pan był wyraźnie "nieobecny"!!!
Observer. / 79.184.74.* / 2010-05-11 09:20
Cała władza w jednych rękach? Nigdy! Wszyscy, tylko nie kandydat PO.
nnn / 83.16.248.* / 2010-05-11 09:05
No właśnie Panie Stefanie ; na co wy jeszcze w tej Platformie czekacie ?
Przywalcie Kaczyńskiemu ! W końcu pomysł zamordowania Lecha Kaczyńskiego ( co prawda tylko literacki ) miał już swoją premierę .
Zapewne dyżurni Wajdowie i Kutzowie wyjaśnią Narodowi pańską pianę na ustach jako warunek demokracji . A i tfurcy teatralni jakąś sztukę o pańskim geniuszu też stworzyć gotowi . Najmodniejszy obecnie rekwizyt teatralny czyli goła d..a, wyjaśni zapewne każdemu inteligentowi skomplikowane meandry tak rozumianej polityki .
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-05-11 08:59
Wczoraj PIS zorganizowal spotkanie pod palacem informując kogo chcial. Nic dziwnego, że nie bylo niepoinformowanych. Sasin minister w palacu skrytykowal tych polityków. To nie jest granie wieńcami? A jeśli robi to minister urzędu konstytucyjnego to powinien wylecieć na zbity pysk.
z centralnej PL / 83.26.22.* / 2010-05-11 08:29
Urban od Niesioła jest inteligentniejszy
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-05-11 08:08

Ja to robię cały czas, w każdym wystąpieniu przypominam o IV RP i koalicjach Kaczyńskiego.

to Kaczyński uwolnił nasz parlament od LPR i Samoobrony ?
głosuję na niego !!!!!!!!!!
zbyszek52 / 109.243.24.* / 2010-05-11 08:53
Teraz czas na uwolnienie od siebie samego.
m-53 / 83.24.27.* / 2010-05-11 10:00
Uważaj, byś nie uwolnił się od własnego rozumu, myślenia. Od siebie samego też.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-05-11 09:23
najpiowr wolałbym uwolnienie od PO - potem faktycznie, wskazana by była samolikwidacja PiS.
Binarek / 2010-05-11 08:00 / Tysiącznik na forum
Bardzo dobry wywiad Panie Macieju. Dziękujemy

Smutne, że Prezes największej opozycyjnej partii podczas swoich rządów nic nie zbudował. Jedyne, co mu się udawało to niszczenie i szczucie.
Teraz za to próbuje korzystać ze współczucia Polaków.

Najnowsze wpisy