Forum Polityka, aktualnościKraj

Nieunikniona podwyżka OC

Nieunikniona podwyżka OC

Money.pl / 2007-01-08 17:48
Komentarze do wiadomości: Nieunikniona podwyżka OC.
Wyświetlaj:
marvin / 83.23.191.* / 2007-01-11 20:30
Czy to jest możliwe że obecnie leczenie ofiar wypadków nie jest opłacane z OC sprawcy? Przecież chyba po to się płaci OC - żeby z polisy pokryc wyrządzone szkody, zarówno "materialne" jak i "na ciele"?
strzelec / 2007-01-08 17:48 / Bywalec forum
Paranoja to już przesada, ja mam prawo jazdy od 10 lat nie spowodowałem nigdy wypadku i mam płacić za idiotę, który regularnie tłucze samochód i krzywdzi innych ludzi na drodze bo jego odpowiedzialność jest równa tyle co odpowiedzialność SZYMPANSA?. To jest niedorzeczny pomysł, spowodowałeś wypadek to płacisz w kolejnym roku wyższą składkę i tak za każdym razem, a nie żeby każdy miał odpowiadać za błędy innych, którzy prawo jazdy zdobyli fuksem, a teraz się uczą jeździć krzywdą innych użytkowników drogi. Czy przypadkiem to nie jest wbrew konstytucji tak w ogóle?. Od kiedy to obowiązuje Odpowiedzialność Zbiorowa w Polsce. To co kolejnym durnym przepisem może zwiększcie ubezpieczenie wszystkim oczyszczalniom ścieków, bo jedna oczyszczalnia źle działa, więc za jej błąd niech zapłacą inni, albo może zwiększcie opłaty ubezpieczenie za błędy lekarskie, bo przez pomyłkę jednego lekarza niech płacą wszyscy, a może opodatkujcie POWIETRZE TO JEST NAJDURNIEJSZY POMYSŁ JAKI KIEDY KOLWIEK WYMYŚLONO LECZCIE SIĘ TYLKO DAJCIE SPOKÓJ JUŻ KIEROWCĄ.
Trzeba więcej kasy na becikowe to co podnosi się akcyzę i tak ze wszystkim, może byście mniej przez d.. przepuszczali i rozpoczęli logicznie myśleć, choć jak widać po kolejnych durnych pomysłach jaki wymyślacie to w tym składzie Rządu jest nie możliwe.
maniuś / 83.27.75.* / 2007-01-08 18:38
A czego spodziewałeś się po zlodziejskim państwie które szuka pretekstu do drenaży ludzkich kieszeni.Ci rządzący to pomioty komusze i niedojdy życiowe.Dbają i myślą aby okradać porządnych obywateli,a wyłudzone pieniądze spożytkować na swoje zbytki.Pomysły obecnego ministra zdrowia graniczą z debilizmem i są tak głupawe że aż się zastanawiam czy ten człowiek nie powinien odwiedzić zakład psychiatryczny.Ja posiadam uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych od 23 maja 1963 roku.Do roku 2003 jeżdziłem zawodowo samochodami o bardzo dużym tonażu.a obecnie też dużo jężdżę samochodem osobowym w firmie mojej żony i nigdy nie uczestniczyłem w żadnej kolizji drogowej ze swojej winy.Wobec takowej sytuacji chcę zapytać oszołomów którym zaświtał tak głupawy pomysł obciążenia kierowców którzy nie spowodowali ze swojej winy kolozji drogowej?

Najnowsze wpisy