Forum Forum finansoweBanki

Noble Bank - co sądzicie?

Noble Bank - co sądzicie?

Calvin1 / 2009-01-20 19:26
Witam .Chcę założyć lokatę w Noble Banku .Byłem u nich ,rozmawiałem z doradcą i mam mieszanie odczucia co do nich .Lokata na 8,5 % na rok .Czy ktoś ma doświadczenie w współpracy z nimi .Proszę o jakieś wypowiedzi .Z góry dziękuję .
Wyświetlaj:
acan / 87.205.204.* / 2009-01-22 17:53
mam u nich lokaty , jak były wieksze, ale jeszcze ich nie odzyskałem, to nie mam zdania. Troche dziwne ale chcą mi proponować przedłuzenie lokat , ale chyba na gorszych warunkach.
Calvin1 / 2009-01-22 19:18
Miałem zakładać u nich lokatę jak było 10 % ,jak się zdecydowałem to dostałem telefon ,że już się skończyły przed czasem ,trochę to niepoważne .Teraz zastanawiam się nad 8,5 i miałem wczoraj telefon ,że jest info z góry o aktualności do poniedziałku .Czuję się jak na jakimś targowisku i chyba nie założę tam lokat .
mfundusz.pl / 77.253.125.* / 2009-01-22 22:25
Ogólnie jest tak, że teraz zasady zmieniają się z dnia na dzień. Po pierwsze rynki finansowe są rozchwiane. Po drugie stopy procentowe na świecie są poobcinane do granic możliwości, a co za tym idzie u nas też pewnie będą spadały. Czyli wkrótce znalezienie lokaty z oprocentowaniem powyżej 8% będzie niemożliwe. Z lokatami trzeba teraz podejmować decyzję bardzo szybko. Dziś w GW ukazał się ciekawy artykuł na ten temat.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: