Forum Forum finansoweBanki

Twoje pieniądze w niebezpieczeństwie !

Twoje pieniądze w niebezpieczeństwie !

lekko zdenerwowany / 82.146.247.* / 2009-01-19 23:44
Już chyba czas żeby ktoś postraszył banki. My szaraczki nie zdajemy sobie sprawy że nasze pieniądze na kontach tracą wartość a nie kiedy poprzez fundusze znikają i sami nie bardzo rozumiemy dlaczego. A tym czasem banki mają sie dobrze. Za powierzone nasze pieniądze osiągają zyski i to kilkuset milionowe. I tu dotarłem do sedna, jutro idę do banku i zabieram swoje pieniądze czego radzę innym. Wspomnicie moje słowa i to niebawem.
Wyświetlaj:
moin12 / 2009-01-21 09:14
Wiele racji. I konkretny przypadek; Tabela Opłat Funduszy Inwestycyjnych ING
z dn.7-08-2008. - pkt 1. opłata dystrybucyjna. - pkt 2. Opłata za konwersję wynosi 0% (opłata nie jest pobierana). - pkt3. Opłata za zamianę wynosi 0% (opłata nie jest pobierana). Prawda, że jednoznaczna definicja?
Tak, ale nie stosowana od grudnia 2008 roku. Informuję i ostrzegam Wszystkich Posiadaczy Subfunduszy działających w ramach ING Parasol SFIO, że bez powiadomienia klientów o zmianach reguł, opłata za konwersję jest pobierana. W moim przypadku dwukrotnie. Do grudnia 2008 nigdy. Ponadto na merytoryczne uzasadnienie tego procederu oczekuję już bezskutecznie ponad dwa tygodnie. Proszę o opinię Doradców finansowych oraz innych Inwestorów szczególnie w Subf. ING Parasol SFIO. Jak Państwa zdaniem nazwać taki taki proceder i co robić dalej ? pozdrawiam
gsdgsdf / 217.153.72.* / 2009-01-20 15:59
a po drodze kup skarpetki żebyś miał gdzie forsę trzymać ;-)
ulżyło mi / 82.146.247.* / 2009-01-20 20:06
Komentarz odpowiedni do ilorazu inteligencji. Myślę że to ktoś kto czerpie korzyści z naszych pieniędzy. Ale myślę że już niedługo.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: