Forum Polityka, aktualnościKraj

Nocne czuwanie pod krzyżem smoleńskim

Nocne czuwanie pod krzyżem smoleńskim

skomentuj
Wyświetlaj:
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-08-04 10:42
Ten krzyż jest symbolem i pamiątką przebudzenia narodowego po katastrofie smoleńskiej - jest symbolem spotkania Polaków zatroskanych o los Ojczyzny. Ten krzyż to memento dla zdrajców i zbrodniarzy - oni się nas boją !!!

Jedną z pierwszych decyzji PO-prezydenta było usunięcie tego symbolu, bo on w nich tkwi jak wyrzut sumienia.
Sklave / 83.2.33.* / 2010-08-04 10:58

przebudzenia narodowego po katastrofie smoleńskiej

Ty to tak widzisz jako zwolennik jednej z frakcji politycznej.
Zdejm klapki z oczu i popatrz na świat .
Przebudzenie "motłochu" wczoraj zostało pokazane światu.
Wstydzę się tego bardzo i podżegaczy surowo bym ukarał.

Wyciągam do nich dłoń i chociaż na razie jest ona często odtrącana i słyszymy słowa, które nie powinny padać, ta ręka jest ciągle wyciągnięta" - podkreślił J.Kaczyński.
Kto to mówił "kto nie zemną ten przeciw mnie" chyba Stalin
a może Kaczyński????
PełOwizna to Zgnilizna / 83.29.5.* / 2010-08-04 09:38
CHRYSTOFOBY przegięły pałe, wole bardziej tysiac razy NAWIEDZONYCH MOHERÓW, niz zdziczałych i zakłamanych CHYSTOFOBÓW depczących powszechne normy społeczne w imię PRAW CZŁOWIEKA, a tak naprawdę to w imie ZŁOTEGO CIELCA, któremu zaprzedali i ROZUM i CIAŁO. a bliźniego swego utopili by w łyżce wody, byleby wora dopełnić.
miki-dwa / 83.17.147.* / 2010-08-04 10:11
nocne czuwanie
Kim Ty jesteś, że dajesz sobie prawo oceniać innych - być może lub na pewno lepszych od siebie- językiem blokersów lub kiboli. Tylko głupiec myśli, że jeśli czegoś nie widzi, nie może dotknąć to tego nie ma, nie istnieje. O człowieku świadczy również to, że okazuje szacunek człowiekowi innemu od siebie, ceniącemu inne wartości. To właśnie odróżnia człowieka kulturalnego od /przepraszam/ prostackiego chama
Elektro Devil / 2010-08-04 09:07 / Tysiącznik na forum
ale rządowi to na rękę.

Ciemny lud ma igrzyska i można mu dokręcić śrubę wyższym VATem.
yamato33 / 213.77.6.* / 2010-08-04 08:52
JAROSŁAW był do tej pory dla mnie niski. Noo.. mały. Teraz to.. "karzeł" !!!! W sensie politycznym i...ludzkim. Bo tylko ktos taki może manipulować i wykorzystywać tych starszych, rozchwianych emocjonalnie, prostych...ale często pełnych dobrej wiary ludzi !!! SKARLAŁEŚ jarosławie w ostatnich dniach..straszliwie !!! Jestes tak..mały, ze juz prawie Cię nie widać !
wy / 83.10.149.* / 2010-08-04 08:51
ha,ha boicie się muzułmanów,a chrzęścijanstwo to opium dla ciemnoty.
************** / 84.38.95.* / 2010-08-04 07:58

Przecież księża poinformowali, że miejsce, gdzie ma znaleźć się krzyż, musi zostać
wyremontowane


A od kiedy to co oni mówią ma rangę aktu wykonawczego, jakąś siłę sprawczą???? Co to ??? Państwo w państwie?? Prawo i obowiązek jego przestrzegania jest dla wszystkich obywateli! Dla duchownych również!!!!!!!!!!!!!
Oszołomowaty / 80.239.242.* / 2010-08-04 07:49
Takiego maja POmidory prezydenta elekta na jakiego zasługują. Dopasowany do ich poziomu. Tak będzie właśnie rozszerzał zgodę wśród Polaków. A wystarczyło tylko tematu nie ruszać ... Ale mądrość zespołu PR Tuskomendy nie zna granic:
"Dlaczego dzisiaj miało odbyć się przeniesienie krzyża spod pałacu Prezydenckiego do kościoła Świętej Anny? Przecież księża poinformowali, że miejsce, gdzie ma znaleźć się krzyż, musi zostać wyremontowane. Co więc jest przyczyną że miało to się odbyć akurat w dniu dzisiejszym?

Jak zwykle zadziałała propaganda doradców premiera. Po pierwsze krzyż miał zniknąć przed zaprzysiężeniem B. Komorowskiego na prezydenta. Bo pod Pałacem Prezydenckim krzyż przeszkadzał by nowemu mieszkańcowi pałacu. Poza tym mogłyby tam odbywać się manifestacje, żądające wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. A to byłoby nie po myśli rządu i władzy D. Tuska.

Jednak ważniejszym powodem wybrania dzisiejszego dnia na uroczystości przeniesienia krzyża jest zła sytuacja gospodarcza Polski i nieudolne działania rządu. D. Tusk woli by media zajmowały się przepychankami policji i władz porządkowych z ludzmi niż zastanawiali się nad szkodliwymi dla Polski i Polaków pomysłami rządu na uzdrowienie gospodarki.

Nadal brak jest rzetelnej informacji o stanie finansów państwa. Bo po co głupi ludzie mają zaprzątać sobie tym głowy.Zapowiedź podniesienia podatku VAT o jeden punkt procentowy ekonomiści z Polskiej Rady Biznesu, Centrum im. Adama Smitha, Biznes Center Clab, oceniają jako środek nie dość, że niewystarczający to jeszcze sprzeczny z założeniami liberlanej partii, za jaką podaje się partia D. Tuska. Rząd zamiast skupiać się na stronie przychodowej budżetu powinien skupić się raczej na stronie wydatkowej. Nadal nie wiadomo, co będzie z wiekiem emerytalnym, który chce podnieść. Nie znany jest los KRUS-u. A przecież z tej formy ubezpieczenia korzystają nie tylko obszarnicy, ale też ci co nie mają nic wspólnego z rolnictwem. Oszczędności można szukać w zmianie struktury niektórych wydatków socjalnych. Po co bogatym dopłaty z tytułu becikowego, tańsze finansowane przez państwo leki.Nie jest to reforma finansów, a jedynie łatanie dziury. Rząd D. Tuska zrzuca koszty swego niedołęstwa na biednych Polaków. Wspierające go elity nawet tych podatków nie odczują. Zajęci są przecież „kręceniem lodów” Gdyby rząd chciał naprawdę mieć więcej pieniędzy w budżecie, nie zarzynałby gospodarki. Należy znosić bariery biurokratyczne, przerost zatrudnienia w administracji. Działania rządu są niewystarczające, po to, żeby uniknąć poważnych problemów dla budżetu w roku przyszłym.

D. Tusk i W. Pawlak chcą kupić czas dla swoich partii przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Dlatego będą ciągle wymyślać tematy zastępcze, a wierne im media trąbić o tym dniami i nocami..."
Agnen / 151.13.237.* / 2010-08-04 09:20
A ja ci odpowiem tak. Gdyby opozycja byla opozycja z prawdziwego zdarzenia to olalaby sprawe krzyza, a zainteresowalaby sie np sprawa VAt-u, podatku od aparatow cyfrowych, udzialem ekspertow NATO w sledztwie itp. No ale PIS-uary sa za glupie by zrozumiec, ze sa wpuszczane w maliny. Lepiej sie pienic bez mydla pod krzyzem niz zrobic cos rozsadnego. Poza tym wali mnie kto rzadzi, PIS czy PO. Dla mnie to taka roznica jak roznica miedzy dzuma i cholera.
fdsfsfsfds / 193.109.225.* / 2010-08-04 17:10
A ja Ci powiem tak: różnicą jest używanie polskich czcionek w wypowiedziach na forum niż ich nie używanie. Jeśli jesteś Polakiem to pisz po polsku.
Sklave / 83.2.33.* / 2010-08-04 06:54
Postawić okazały pomnik prezydentowi a lepiej jeszcze mauzoleum i będzie spokój.
Ja już zacząłem zbierać puszki po piwie bo z kasą krucho tylko gdzie wysłać, powstał już może jakiś komitet.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-04 07:10
Mauzoleum bez głównego lokatora?
Konieczne przeniesienie z Wawelu!!
skomentuj

Najnowsze wpisy