Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowe MacBooki Air. Komputerowa ofensywa na jesień

Nowe MacBooki Air. Komputerowa ofensywa na jesień

skomentuj
Wyświetlaj:
Jan Mazurczak / 85.221.177.* / 2010-10-21 21:43
co za zlepek błędów!
znów świetnie zorientowana dziennikarka napisała newsa?! :)

"Opcja ta umożliwia prowadzić video-rozmowy z osobami posiadającymi najnowszego iPhone lub iPada" - chyba iPoda? bo z iPadem to wybiegliśmy w przyszlość o jakieś 3 miesiące ;)

"Podobnie jak w iPadzie pozwalają użytkownikowi szybko wznowić pracę." - wszystkie MacBooki szybko wznawiają pracę od wielu lat, sam nie wyłączam swojego MacBook'a.. .wznawiam pracę... od lat... ciekawe nowości przedstawia Pani Redaktor.

Ja dla odmiany obejrzałem CAŁĄ wczorajszą konferencję Apple i przypomnę Pani Beato, że Steve pokazał nam całkiem niezłą niespodziankę, w postaci pierwszego spojrzenia na nowy system OS X Lion przygotowywany na lato... szkoda, że o tym Pani nie wspomniała, ani o AppStore uruchamianym również dla Mac OS X...

aha!

"Nowością w iPhoto jest między innymi geolokalizacja zdjęć i możliwość oglądania albumów z poziomu mapy." - ta funkcja była już w poprzedniej wersji... dostępnej od półtora roku.

Pozdrawiam! jasiofilm@gmail.com
jan kowalski / 2010-11-15 16:30 / Tysiącznik na forum
lapki z podobnym oprogramowaniem pod windows kosztowałyby kilkakrotnie więcej. To nie cena sprzętu, to cena systemu i oprogramowania...
skomentuj

Najnowsze wpisy