Forum Forum inwestycyjneForex

O co chodzi z tym Secured Forex?

O co chodzi z tym Secured Forex?

Niechybny / 2012-07-08 14:30
Witam wszystkich,

To mój pierwszy post na tym forum, ale założyłem ten temat bo dręczy mnie jedna kwestia... Otóż, przeszukując przepastne zasoby Internetu pod kątem informacji na temat inwestowania w Forex, zacząłem się ostatnio natykać na wzmianki o firmie Secured Forex, oferującą możliwość założenia rachunku zarządzanego u takich brokerów jak chociażby ThinkForex. Generalnie część osób wypowiada się o nich pozytywnie, a część ma wątpliwości.

I teraz moje pytanie do Was. Czy warto? 5000 usd na pierwszą wpłatę to już sporo pieniędzy i wiadomo, że człowiek chciałby się upewnić zanim zainwestuje taką sumę w cokolwiek. Czy taki model inwestycyjny jaki się oferuje w tym rachunku zarządzanym rzeczywiście jest bezpieczny? Czy strategie algorytmiczne rzeczywiście dadzą radę? No i oczywiście czy będę zadowolony z zysków? Prosiłbym o jakieś opinie, spostrzeżenia itp. :)
Wyświetlaj:
Atlantyk / 176.104.115.* / 2012-07-09 13:08
Algorytmy działają na bardzo prostej zasadzie. Robią dużo mało ryzykownych transakcji i w ten sposób zarabiają. Osoby inwestujące samodzielnie na forexie wolą samodzielnie dokonywać analizy technicznej, bo w ten sposób można zarobić więcej. Niestety można się też pomylić i stracić. Roboty transakcyjne zarabiają mniej, ale są raczej pewne, czysta matematyka i zbieranie pozycji z zyskiem.

Oczywiste też jest, że potrzeba do tego większego kapitału niż stówa czy tysiąc złotych. Chodzi o to by zbierać zysk przy niewielkim lewarze, bez ryzyka, zatem im większy kapitał tym lepszy zysk. Mimo to jak wyrobi się na rachunku zarządzanym 1000 zł miesięcznie z 20 tys wkładu to według mnie to i tak dobra sprawa.
Dagma / 2012-07-09 12:38
5000 na start to bardzo dużo - ja bym nie ryzykowała... na forexie gram trochę, ale chyba taką sumę pieniędzy bym zaufała sobie, niż jakieś firmie... Nie wiem, dużo teraz takich firm, a broker to jednak broker...
make_money / 2012-07-09 13:18
Być może to dużo, ale moim zdaniem samemu się nie zdobędzie takiej wiedzy, żeby zarządzać taką sumą lepiej niż profesjonalny trader.
inwestor34 / 80.53.182.* / 2012-08-17 12:49
tu się nie zgodzę... Zajmuje się Forexem od roku, Przestudiowałem kilka książek, troszkę wiedzy zdobyłem empirycznie - straciłem na początku troszkę ale znalazłem metodę w której się najlepiej odnalazłem i od kilku miesięcy nie schodzę poniżej 30-40% miesięcznie grając naprawdę bardzo bardzo bezpiecznie. Jeśli ktoś myśli o inwestowaniu z doskoku to niech najlepiej nawet nie podchodzi. Jak każde zajęcie albo się temu oddajesz i pogłębiasz cały czas wiedzę, albo zostaniesz w tyle - w tym przypadku bez kasy
Atlantyk / 176.104.115.* / 2012-07-09 13:13
A ja właśnie bardziej bym zaufał firmie, która ma robota transakcyjnego niż sobie. :) na forexie trochę obeznany jestem, ale wiem jak to jest zbierać zysk i jedną transakcją pogrzebać to co się zyskało. Na szczęście po takich wpadkach nie straciłem kapitału.

Natomiast algorytm się nie pomyli drastycznie. To że jedne pozycje zamknie z zyskiem a inne ze stratą to jest wpisane w strategie inwestowania, zdarza się. Jednak mimo wszystko w całym miesiącu algorytm wyjdzie na plus. Bo nie ryzykuje tak jak człowiek pod wpływem emocji.
azer / 2012-07-10 20:39
Widać, że myślisz racjonalnie :) Ale jak sam przyznajesz nie jesteś zupełnie "zielony" i wiesz jaki nieobliczalny może być Forex. Niestety, jest mnóstwo osób, które przeceniają swoje siły i myśląc, że uda im się zbić kokosy na Forexie próbują tam szczęścia w pojedynkę. A jak to się kończy, to nie trudno się domyślić...
Dagma / 2012-07-10 12:09
Ale wtedy taka osoba nie nauczy się grać na forexie - będzie tylko zdana na matematykę i algorytmy, które za nią podejmą decyzję - to nie jest dobre rozwiązanie dla kogoś, kto chciałby sam nauczyć się grać...
azer / 2012-07-08 17:32
Z tego co się orientuję, to rachunki zarządzane secured forex pozwalają na inwestowanie na Forexie osobom, które samodzielnie na tym rynku by sobie nie poradziły. Jest to dużo bezpieczniejsza opcja wejścia na Forex i zarabiania właśnie dla kogoś, kto na inwestowaniu i na Forexie się nie zna. Co do zysków, to to czy będziesz zadowolony, to wszystko zależy od tego, jakie kwoty Cię satysfakcjonują:) Z rachunkiem zarządzanym możesz co miesiąc mieć 7-15 proc. czystego zysku. Oczywiście jak liczyć na zyski w wysokości 200-300 proc., to chyba się rozczarujesz... No, ale coś za coś, albo gwarancja bezpieczeństwa i stabilne kilkunastoprocentowe zyski co miesiąc, albo ryzyko i balansowanie na krawędzi.
aleksy / 83.6.244.* / 2012-09-01 08:01
Jakie rachunki zarządzane w secured forex? -NIE MAJA I NIE ZARZĄDZAJĄ ZADNYMI RACHUNKAMI.
To są pośrednicy ,którzy żyją z prowizji wpłacanych przez baranów.
andruhan / 2012-07-08 15:51
5000 minimalne....to jest nie wiem co.
make_money / 2012-07-08 16:04
5000 minimalnie to pewnie jest po to, aby na takie rachunki decydowali się ludzie, dla których to nie będzie chwilowa zabawa. To faktycznie trochę zniechęca, bo przecież powierzasz dość dużą sumę trochę w ciemno. Ale z drugiej strony patrząc na to z kim Secured forex wpsółpracuje nie bałbym się tej inwestycji.
Swoją droga wyszukałem ich strony w sieci i oferta brzmi ciekawie.
andruhan / 2012-07-08 16:10
wszyscy widzą sytuację w swój własny sposób.
Na przykład mam zasadę: Nie należy wkładać pieniądze w Internecie.
andruhan / 2012-07-08 15:39
Dawno,temu ja też szukałem, aby zdobyć pieniądze do zarządzania.
Znalazłem program, gdzie początek był od 100 dolarów.Pieniądze otrzymał.
Program ma na celu znalezienie skutecznego przedsiębiorcy.
Teraz drugi etap. W zarządzaniu 500 dolarów.
Jest oczywiste, że to za mało, ale firma, sprawdza, czy jesteś czy jesteś prawdziwym Traderom.
Jeśli masz jakieś pytania dotyczące programu - mogę odpowiedzieć
Przepraszam za błędy, jestem z Ukrainy.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy