Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Oburzeni wyjdą na ulice tysiąca miast. Nadciąga rewolucja?

Oburzeni wyjdą na ulice tysiąca miast. Nadciąga rewolucja?

Wyświetlaj:
Neskes / 82.115.78.* / 2012-01-25 06:48
ZAPOWIADA SIĘ REWOLUCJA NIE TYLKO W INTERNECIE NIE BUJMY SIE WALCZYĆ O TO DO CZEGO MAMY PRAWO CZEMU MY MAMY ZACISKAC PASA NA KAŻDYM KROKU JAK ONI SIE BAWIĄ NASZYM KOSZTEM. CZEMU MŁODZI MUSZA UCIEKAC ZA GRANICE ZEBY JAKOŚ PRZEŻYĆ CZA ROZBIĆ TĄ ŚMIETANKE ANONIMUS TO TYLKO POCZĄTEK MAM NADZIEJE ŻE NIE TYLKO JA NIE BEDĘ BAŁ SIE WYJŚĆ NA ULICE LUDZIE WLCZCIE O SWOJE WALCZCIE O NIEZALEŻNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ ONI TYLKO MYDLĄ OCZY I NAPYCHAJĄ SWOJE KIESZENIE WALCZMY O WOLNĄ POLSKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asdcvb / 83.11.249.* / 2011-10-19 12:45
u nas tak powinni zrobic.w koncu po cos ten fejsbuk jest.
door / 83.12.255.* / 2011-10-17 19:19
Finansista miliarder, szef niszczących funduszy hedgingowych i śmiały globalista
George
Soros publicznie stwierdził że popiera (czytaj- wspiera finansowo) protesty na Wall

Street.

Część z grup protestujących na Wall Street jest pracownikami fundacji Sorosa i
partii
demokratycznej, z której wywodzi się Barack Obama.
door / 83.12.255.* / 2011-10-17 19:18
Patrick Gaspard, doradca ACORN w Biały Domu, związany jest z Working Family Party, która zorganizowała niedawno protest na Wall Street. Gaspard kreuje obecnie politykę wewnętrzną w kraju. Zanim trafił do Białego Domu, pracował w licznych organizacjach skrajnie lewicowych.

Według portalu NLPC.org, Gaspard zamieszany był w fałszerstwa wyborcze i podatkowe. Jako polityczny dyrektor oddziału ACORN w Nowym Jorku – popularnej w USA organizacji niosącej pomoc ubogim i różnym grupom etnicznym – blisko współpracował ze związkami zawodowymi. Jest założycielem skrajnie lewicowej Working Family Party, która zorganizowała ostatnio „okupację Wall Street”, oskarżając bankierów i wielkich finansistów o spowodowanie obecnego kryzysu. W wyniku interwencji sił porządkowych osadzono w areszcie ponad 700 osób.

WFP działa głównie w Nowym Jorku. Podczas protestu płaciła antyglobalistom i innym młodym ludziom, by kontynuowali „okupację”. WFP zachęca do członkostwa, oferując intratne posady i atrakcyjne szkolenia.

Na portalach internetowych pojawiają się sugestie, że prezydentowi, który traci na popularności, zależy na wszczynaniu protestów obywatelskich. Niektórzy komentatorzy uważają, że może chodzić o wprowadzenie pewnych praw, ograniczających swobody obywatelskie.

Źródło: Thegatewaypundit.com, AS
jacek67712 / 178.183.168.* / 2011-10-17 19:14
To trzeba to stłamsić , jak oglądam w 24 tych ,,bandytów'' jak słusznie są nazywani w przez reporterów tvn-u
zaczynam się bać, o swoje zdrowie jakim prawem oni buntują się przeciwko rządom i finansjera powinno się ich zamknąć a rząd powinien być surowszy i nie dawać tyle swobody ludziom oraz zacząć nasz wszystkich monitorować za pomocą chipów RFID może wtedy nastanie porządek i hołota weźmie się do pracy przy autostradach a nie zagrażać porządnym obywatelom !!
Amerykanin / 81.219.26.* / 2011-10-16 07:53
Ci mlodzi ludzie maja zupelna racje bo nie dosc ze nie ma dla nich pracy to jeszcze zadluzamy ich na moc i potege. Kto jak nie oni i ich dziecie beda musieli splacic te kredyty publiczne; USA ponad 15 bilionow $, Unia 15 bilionow Euro, Japonia 250% PKB. Przeciez to oni beda zmuszeni splacac za nas, a my zyjemy na kredyt i mowimy o rozwoju. Unia i USA przejadla 100% PKB, a Japonia ponad 200%. Maja racje ze sie buntuja na taka gospodarke, bo to sa ich pieniadze. Dodam jedynie ze Ci Emeryci ktorzy dzisiaj maja niskie, rozsadne emerytury w granicach 1000 zlotych nie wyrzadzaja im krzywdy, ale cala biurokracja, bankierzy i pozostala czesc powinna sie naprawde zastanowic nad tym co czynia.
Adam Rama II / 77.253.32.* / 2011-10-16 00:56
Niewolniczy System

http://youtu.be/mf3WH7FbbFI
Adam Rama II / 77.253.32.* / 2011-10-16 00:53
Kapitaliści, twórcy cywilizacji śmierci, producenci wojen, masowi ludobójcy i bandyci, siewcy kryptoniewolnictwa, siewcy konsumpcjonizmu, rozkładu moralnego i dehumanizacji człowieka, siewcy chciwości i pożądania, redukujący dzieło Boga do matriksowej bateryjki zasilającej korporacyjny system, redukujący człowieka do szczura goniącego za odpadkiem ze stołu miliardera, odpadkiem, który mu wmówiono, że jest cudem, nad cudami, za który oddaje wszystko co najcenniejsze, zdrowie duszy swojej, życie rodzinne, relacje międzyludzkie, czas swego życia...

Władza i pieniądz psuje, więc z natury jest zepsuta, a im większa władza i większy pieniądz, tym większy występek przeciwko "najmniejszemu z braci moich", przeciwko jednostce, przeciwko Człowiekowi.

Bóg przemawia poprzez gniew Ludzi. Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy prawem pomnażania dobytku drogą solidnej i uczciwej pracy, a zalegalizowaną grabieżą na drodze wyzysku i spekulacji.

Kiedy Ludzie Stają Się Naprawdę Wolni

http://youtu.be/r-KsyTkEjUo
bbbbbbbbb / 81.219.26.* / 2011-10-15 22:19
W koncu budza sie sily ktore wyzwola Swiat od finansowania bankierow, milionerow z pieniedzy podatnika. Wszscy widza i znaja Pensje bankierow w milionach lub setkach milionow rocznie. Przeciez z Pensje szefa Deutsche Bank moze byc zatrudnionych 600 dobrych fachowcow, i podobnie jest we wszstkich bankach. Szef banku pobiera pensje roczna rownowartosci 600 fachowcow. No a pozniej kiedy brak kasy, to wyciaga reke po pieniadze podatnika.
szofer_Hilera / 94.251.139.* / 2011-10-15 19:16
Powtórzę się bo to fajne co napisałem:
A to działa tak:
1. Jestem bank A i nie mam nic pieniędzy
2. Przychodzi klient bo chce kredyt na dom
3. Jak pozytywna decyzja kredytowa to bank często zadłuża się w Narodowym Banku na np 4%i daje kredyt klientowi na np 8%
4. Narodowy Bank (np. NBP) kasę bierze albo z mennicy albo z obligacji które emituje i sprzedaje na wolnym rynku (czyli zadłuża całe społeczeństwo=dług publiczny)
4. Bank A kasę przelewa do dewelopera.
Wynik jest następujący:
- Klient ma dom na dług i tyra na niego całe życie,
- bank A ma duże odsetki 8% które płaci klient a 4% bank A płaci do Narodowego Banku,
- Narodowy Bank płaci kupon 4% tym co zainwestowali w obligacje
- Deweloper dostał kasę i idzie budować nowy budynek.
- Państwo ma większy dług publiczny i wzrost PKB

O to cała filozofia chorego rozumienia systemu kapitalistycznego i gospodarki pseudo-rynowej
Mariusz7408 / 77.115.22.* / 2011-10-16 13:28
Dobre zgadzam się w całej rozciągfłości morze zacznijmy wszyscy wypłacać swoje pieniądze z banków wtedy to napewno polowa by padała albo ogłosiła by bankrudztwo.
Nie tylko ludzie bezrobotni, emeryci, i nieudacznicy popierają oburzonych ja mam pracę powodzi mi się dobrze a jak będzie trzeba to wyjde na ulice bo rzygać sie chce jak się na to patrzy.
szofer_Hilera / 94.251.139.* / 2011-10-15 19:23
I komu to się opłaca deweloperowi, korporacji - zarobili i teraz kupują złoto
a Państwo może trzymać przez jakiś czas społeczeństwo za jaja do póki się wszyscy nie zoriętują co jest grane.
Potem robi się rewolucja albo jakaś wojna, wymyśla się jakiś nowy system i zabawa zaczyna się od nowa :-))))
k aczordonald / 92.20.46.* / 2011-10-15 18:09
nadciaga rewolucja BUUUUUUAHA HA HA HA HA A, nie moge z tytulu.
I co sie wydarzy.Moze na poczatek polowa niepotrzebnych politykow i urzednikow w Polsce dobrowalnie odda stanowiska.Moze polowa niepotrzebnych poslow-darmozjadow kosztujacych podatnika kilkanascie tysiecy zlotych miesiecznie kazdy, dobrowolnie odejdzie od koryta.
Moze bankierzy zrezygnuja z przyznawania sobie rocznych premii wysokosci dochodu 5000 przecietnych pracownikow

rewolucja a hah ha ha ha
Eternit z Azbestu / 2011-10-15 17:33 / Tysiącznik na forum
Oto efekty ograniczania prędkośći, fotoradaró i polityki prorodzinnej. Mamy przeludnienie a pracy dla wszystkich nie ma i nie będzie. Jedyne co może nam pomóc to spadek narodzin i wzrost śmiertelności.
k aczordonald / 92.20.46.* / 2011-10-15 17:25
gawiedz wyskoczyla pokrzyczec na moznych tego swiata ::::)))))
Ale sa wazni, teraz im pokaza.Moze nawet gdzies zbija szybe ho ho ho.
Ale od poniedzialku wracac mi do roboty, bo odsetki na kartach kredytowych pochlaniaja juz 20% rocznego dochodu rodziny.Tak wiec o splacie kapitalu nie moze byc juz mowy.
Pokupowali sobie plazmy na sciane, co roku na wakacje na Majorke za karty z firmy ktora jest moja wlasnoscia.Dalem tez kredyt z mojego banku na 2 pokojowa cele z kredytem do konca zycia.
O co im chodzi, beda teraz zapierniczac na mnie do konca zycia.

Jak to dobrze ze tu, na wsokosci 10 000 metrow, w moim prywatnym odrzutowcu, nie slychac wrzaskow tej holoty.O, dobre te cygarka po 1000 USD sztuka.Lece teraz odpoczac na moim 150 metrowym jachcie, zacumowanym przy mojej prywatnej wyspie.

Ehhh, za czasow mojego dziadku poszczuto by psami te holote.
oburzonyy / 178.37.123.* / 2011-10-15 16:57
banki przede wszystkim powinny być traktowane jak każda firma , np: w mojej firmie gdy dłużnik mi nie płaci za towar muszę sądzić się latami ,ponosząc koszty , straty , a taki bank bez rozprawy sądowej dostaje klauzule wykonalności komornikowi , ludzie gdzie my żyjemy ? to trzeba zmienić !
Pilsener / 2011-10-15 16:45 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Udało się w końcu politykom poszczuć jakiś naiwniaków na banki i korporacje. A kto tym bankom kazał udzielać kredytów? Kto je hojnie podlewał pieniędzmi podatników? Kto odpowiada za taki a nie inny system?

Pretensje do polityków! Wbijcie sobie do głowy, że za sytuację w danym kraju odpowiada ten kto tam rządzi a nie "jacyś inni". W latach 30-tych winni byli Żydzi, dziś bankierzy a za 20 lat na kogo politycy zwalą winę? Na Eskimosów pewnie?

I wielu tych "oburzonych" nawet nie wie, czego chce - ich postulaty wzajemnie się wykluczają i są ze sobą sprzeczne.
mate777 / 83.22.168.* / 2011-10-15 16:53

W latach 30-tych winni byli Żydzi

Ja teraz jestem ciekaw kiedy i gdzie wyłoni się nowy A. Hitler
szofer_Hilera / 94.251.139.* / 2011-10-15 18:43
W latach 30 winna były korporację IG Farben i Standard Oil - wpływające na rządy aby była wojna bo miały na tym interes (patenty, większy rynek zbytu, darmowa siła robocza, eksperymenty na ludziach w celu wynalezienia nowych leków/terapii).
To nie żydzi ale wszyscy i kasa (fakt że żydów wśród nich było najwięcej bo trzymają i bogacą się razem a nie każdy z osobna).
szofer_Hilera / 94.251.139.* / 2011-10-15 18:47
Ps. temat trwa do dziś, co oznacza że ci co wojnę rozpętali to ją tak naprawdę wygrali mimo że w książkach do historii pisze się odwrotnie.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy