Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ogólnikowe i słabe - politycy o expose dla Money.pl

Ogólnikowe i słabe - politycy o expose dla Money.pl

Wyświetlaj:
czeszka / 2006-07-20 08:27
polityka jest dla mnie źródłem nieustającej walki o rząd. Bo-każda partia ma jakieś tam swoje założenia i chce je realizować. dlaczego nie może byc tak że wszyscy politycy zajeliby sie czyms konkretnym a nie trzczym gadaniem, które i tak nie zostaje realizowane. każdy pięknie mówi ale nikt nic nie robi.tyle to co jest tu w naszym rządzie przedstawiane to i ja wiem ale nie poto mamy "naszych polityków" żeby mówili mósimy,przydałoby się, itp itd.wybraliśmy ich aby działali!!!!!!
pg / 217.98.20.* / 2006-07-19 15:50
Wszystkie wypowiedzi są w podobnym tonie, ale dwie trochę się wyróżniają:
Tuska: 4 problemy podstawowe - żadnej nawet namiastki w expose nt. drogi ich rozwiązywania - czyli widzimy, chcemy, tylko pojęcia nie mamy jak.... POPULIZM Kaczyńskiego
Leppera: wspaniały szef - tak, tak. Trzeba wycisnąć z innych co się da (z banków, Unii i innych bogatych nie z pracowitości własnych rolniczych rąk)...POPULIZM Leppera trochę inny, ale jak się klei ładnie do populizmu Kaczyńskiego....
No cóż, nie każdy ma gadane przekonywujące innych argumentami. Hasłami chyba każdy potrafi operować.
tOMI X / 83.18.93.* / 2006-07-19 14:32
Rysiek w PSL ...NIEZŁE...
x / 217.74.68.* / 2006-07-19 14:25
Sugeruje wywalic ten artykul i tu wstawic podsumowane komentarze, z forum dotyczace artykulu o expose. Sa o wiele ciekawsze...
xxx / 83.23.146.* / 2006-07-19 14:52
To było bardzo dobre przemówienie. Biorąc pod uwagę, że mówił do swojego elektoratu, który nie miał dość rozumu, żeby na PIS nie głosować, to wszystko jest OK. Ten elektorat nic nie musi rozumieć, ma tylko "właściwie" zagłosować, a reszta ...... kto w tym kraju słucha głosu rozumu? To nie jest w dobrym tonie, dlatego mamy i Samoobronę i LPR i PiS. Nie wolno się dziwić, że Polak i przed szkodą i po szkodzie..... To już dawno powiedziano, a my kochamy tradycję.
Marek53 / 83.24.21.* / 2006-07-20 00:31
Dzięki za wnikliwą analizę zdolności elektoratu PiS-u no i oczywiście wnioski. Potraktuję je jak zalecenia światlejszej części społeczeństwa i zagłosuję zgodnie z nimi - na PiS.

Najnowsze wpisy