Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
OFAKSIOMETR / 82.160.131.* / 2013-10-18 22:22
Podłe oszustwo to tlen dla tej firmy aby jej serce mogło pracować, Gdyby przestali oszukiwać klientów organizm OPEN FINANCE byłby sztucznie utrzymywany przy życiu. Koniecznie nagrywajcie rozmowy z tymi hienami finansowymi. Bez dowodów te hieny z open finance całą winę za CHYBIONE DECYZJE scedują na Was ,podobnie jak szerszenie z AXA.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-11-07 10:48
Z przykrością stwierdzam, że ciężko jest odnieść się do Pana krytyki, gdyż nie jest ona poparta żarnym konkretnym argumentem. Nasza firma bardzo ceni sobie opinie naszych Klientów - przede wszystkim te negatywne - z których zawsze wyciągamy wnioski na przyszłość. Jeśli zatem istnieje możliwość uzyskania od Pana opinie opartej na rzeczowych argumentach, to serdecznie proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
kkkpo / 79.190.40.* / 2014-01-28 17:16
jak napisalem do waszego dzialu reklamacji, ze doradca mnie oklamal w kazdym aspekcie umowy (koszty, oplaty, zyski, limity) to dostalem odpowiedz ze kontaktowali sie z nim i on twierdzi ze nie klamal, wiec reklamacji nie moga uznac. Jak to sie nazywa cenienie opinii klientow, to chyba zyjemy na innych planetach, Panie Piotrze.
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-23 23:13
Szanowny Panie, nasi doradcy finansowi są uczulani na to, aby wyjaśniać Klientom każdy punkt umowy przed jej podpisaniem. Przykładamy do tego ogromną wagę. Ostateczna decyzja należy jednak do Klienta. Proszę powiedzieć, czego dotyczyła umowa?

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
były Klient OF / 93.154.175.* / 2013-11-21 20:45
BZDURA - kłamiesz Pan i top bezczelnie !!!
Proszę konkrety: Każda opinia (oczywiscie negatywna) jest usuwana z opineo.pl - ciekawe dlaczego ?
Ponadto jest wyraźnie zaznaczone, żę Open Finance NIE SŁUCHA swoich klientów !!!
Dlatego RADA dla wszystkich - Proszę powiadamiać o wszystkim KNF - to jedyny bat na nich. Ja tak zrobilem i sam jakis wazny dyrektorek musial sie tlumaczyc. Jak bedzie wiecej takich akcji, to moze ktos sie im dobierze w koncu.
Oszukany przez OF / 82.160.131.* / 2013-11-11 19:35
Opisywałem już trzem doradcom swoją sytuację z OPEN FINANCE i jak zwykle obiecywano bardzo dużo,że się tym zajmą ,wyjaśnią itd. i tak naprawdę nikt nie odpowiedział do dzisiaj ,nawet e-mailowo. Ujawnię całość po zakończeniu drogi sadowej. To mi tylko pozostało. Wasza firma gdyby ceniła swoich klientów to nie proponowała by Im tak podłych rozwiązań finansowych. Koniec kropka.
OFAKSIOMETR / 82.160.131.* / 2013-10-18 22:22
Podłe oszustwo to tlen dla tej firmy aby jej serce mogło pracować, Gdyby przestali oszukiwać klientów organizm OPEN FINANCE byłby sztucznie utrzymywany przy życiu. Koniecznie nagrywajcie rozmowy z tymi hienami finansowymi. Bez dowodów te hieny z open finance całą winę za CHYBIONE DECYZJE scedują na Was ,podobnie jak szerszenie z AXA.
Wojtek$$$ / 83.28.198.* / 2013-10-16 11:29
Jeżeli ktoś już chce skorzystać z usług tej firmy to musi wsiąść kopie notatek które zrobił doradca i NAGRAĆ rozmowę ( większość telefonów komórkowych ma taką opcje ). Jeżeli coś będzie nie tak ( a będzie na pewno ) to składajcie reklamacje i ewentualnie jak to nie pomoże kierujcie sprawę do sądu ( jest dużo osób poszkodowanych przez OF także z pozwem grupowym nie powinno być problemu ). I moi drodzy pamiętajcie o czytaniu OWU ( mi wysłali mailem nie od tego produktu co trzeba, doradca tłumaczył się że to pomyłka - ot tak zaminił OWU z produktu 10 letniego na 3 letni ), czytaniu tabeli opłat i limitów oraz wszystkich załączników, chociaż jeżeli nie macie wiedzy o finansach wątpie czy to was uchroni przed manipulacją. I najważniejsze: NIE WPŁACAM PIENIĘDZY NA INWESTYCJE KTÓREJ NIE ROZUMIEM A JUŻ NA PEWNO NIE NA 10 LAT - SKĄD WIECIE CO BĘDZIE ZA 10 LAT? CZY FIRMA KTÓRA WAS OBSŁUGUJE NIE ZBANKRUTUJE? CZY FUNDUSZ NP. OBLIGACYJNY NIE SPADNIE ZNACZĄCO? ( POCZYTAJCIE O IDM S.A. - SPADKI O 40-50% NA OBLIGACJACH KORPORACYJNYCH ).

Ps. Żeby ktoś zarobił, ktoś musi stracić - proste prawda? :)
josepanterra / 89.69.15.* / 2013-10-16 15:45
Drogi imienniku!
Uważam, że to co napisałeś powinno być wykładane już w podstawówce. Dziwi mnie podejście naszych krajan do takich ofert: nic nie wiem, nic nie rozumiem, pójdę do fachowców.
Ha! Ha! Fachowcy BEZSTRONNIE znajdą Tobie najlepszą ofertę w jednym z dwudziestu kilku banków. Hmmm dwadzieścia kilka banków!
U nikogo nie pojawia się refleksja:
Zaraz! Chyba jest u nas więcej niż dwadzieścia kilka banków! Charytatywnie te expandery i openfinance nie pracują, takie ładne biura i tylu doradców, to musi SPORO kosztować!
Ludzie!!! "Chłopski" rozum to podstawa!

etc itd
Bożena P. / 178.182.210.* / 2013-10-18 13:27
Nie wiem , czy Twoja opinia jest pozytywna , czy nie , bo jakoś nie zrozumiałam. Wyjasnię Ci to jakoś ,żeby bronić tej firmy - bo niezła jest. Nikt nikogo nie zmusza do korzystanie z ich ofert, w każdej chwili można z oferty zrezygnować, ludzie są fajni, profesjonalność na poziomie naprawdę najwyższym,kultura, jakiej bym sobie życzyła na co dzień, a na dodatek można z Ich ofert naprawdę skorzystać, choćby dla porównania. Bardzo zapraszam do Białegostoku , bo tam korzystałam. I jestem naprawdę zadowolona.
Wojtek$$$ / 83.28.197.* / 2013-10-18 18:58
Widzę że nie zrozumiałaś. Z oferty można zrezygnować ale z umowy jak wpłacisz już pieniądze na różnego typu idiotyczne inwestycje dostępne w tej firmie juz nie. Dostajesz ofertę na zakup np. złota a dostajesz po zakupie stop cyny i miedzi - na tym właśnie polega problem. Teraz już rozumiesz?
1miras2 / 83.5.246.* / 2013-10-18 22:46
Ależ ty bzdury piszesz. pracowałem w biurze maklerskim przez 6 lat. Mozna powiedzieć, ze rynek nieco rozumiem i wkręcić mnie w instrument finansowy nie jest łatwo. Sam gram ale w swoim portfelu też mam ofertę Skandii. Lubię chodzic na spotkania z doradcami, choć raczej nie sa w stanie mnie namówić na ich usługi, ale takich glupot o sprzedaży jakiegoś stopu zamias złota to nie słyszałem. Porozmawiaj z nimi. Dodam, ze osobiście niezbyt wysoko cenię doradcow Opena. Jeśli chodzi o kredyty to zupełnie inna bajka. Tam budżet finansujący doradców nie pochodzi bezpośrednio z kredytu. jesli chcesz to Ci to wyjaśnię. kilka lat temu współpracowalem z jedną siecią.
Wojtek$$$ / 178.42.137.* / 2013-10-19 10:42
Nie pisałem tego dla ciebie tylko dla Pani powyżej i to łopatologicznie bo inaczej nic by nie zrozumiała ( o stopach to była przenośnia - inteligentni ludzie zrozumieli ). Jeżeli przez 6 lat pracowałeś w biurze maklerskim i sam masz w ofercie Skandie gdzie opłaty to od 6% do nawet 10% rocznie to zajmij się czym innym a nie pracą w finansach bo widać że ci to nie idzie.
adam852 / 86.155.0.* / 2014-01-08 18:30
W Skandii nie ma takiego oprocentowania, nie wiem jak ty liczysz, ale chyba slabo. W stosunku do pierwszej rocznej skladki moze ono tyle wynosic, ale im dalej trwa umowa stosunek oplaty stalej do ilosci zgromadzonych srodkow sie zmienia i nie przekracza 4,5 procent.
czaki460 / 91.90.62.* / 2013-10-16 08:46
uwazajcie na pana Grzegorza Zajaca pracujacego w placowce na ulZeligowskiego straszy swoich klijentow jesli nie skorzysta sie z jego pomocy nikomu nie polecam tego pana
Marina / 83.28.135.* / 2013-10-05 21:48
Ja jestem zadowolona z ich usług . Doradca przygotował papiery , to on rozmawiał z bankiem,był przy podpisaniu umowy.Wszystko było i jest tak jak opisał w wstępnej rozmowie.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:05
Dziękuję za opinię. Z którego oddziału naszej firmy Pani korzystała?


Pozdrawiam, Piotr Szymański
___________________________
Online Ekspert Open Finance
badzik1 / 77.253.205.* / 2013-10-08 13:11
Witam.

Ja rownież kozystałem z uslug oszustow w stargardzie szczeciński w celu dowiedzenia się czegoś na temat kredytu. Nie dosc ze doradca nie udzielal mi konretnych odpowiedzi na moje pytania bo caly czas mnie zwodzil. wcisnol mi konto w celu sprawdzenia mnie jak wyglada moja historia kredytowo. jak sie okazalo pozniej nie musial mi zakladac konta z ktorego nie moge teraz zrezygnowac a dokladnie moje wypowiedzenie umowy gdzies dziwnym trafem w oddziale zaginelo. na infolini nikt nie jest mi w stanie pomoc tylko caly czas obiecuja ze oddzwonia i nikt sie za mna nie kontaktuje. tak wiec nie polecam ich usług. sa oszustami
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-14 10:13
Proszę donieść kopie wypowiedzenia umowy rachunku bankowego z uzyskanym w dniu jego złożenia potwierdzeniem odbioru dokonanym przez naszego pracownika. To powinno w zupełności wystarczyć. W przypadku dalszych kłopotów proszę o kontakt.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
KasiaC / 83.10.222.* / 2013-10-04 09:19
ostatnio korzystałam z usług open finance własnie przy doborze kredytu hipotecznego, nie polecam ! doradca, z którym miałam "przyjemność" współpracować okazał się być naprawdę nierzetelny. Okłamał mnie już na wstępie mówiąc że mam zdolność kredytową w konkretnym banku, gdzie jak się potem okazało żadnej zdolności nie miałam, zwlekał z udzielaniem jakiekolwiek odpowiedzi na moje konkretne pytania. Zero kontaktu telefonicznego ani mailowego. Po mojej reklamacji napisał mi maila że przecież już dawno dał mi odpowiedź, która dziwnym trafem do mnie nie dotarła. Nie polecam i nigdy nie będę polecać.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:09
Szanowna Pani,

doradcy naszej firmy nie decydują o posiadaniu przez Klienta o zdolności kredytowej na określonym poziomie. Ta kwestia jest wyłączną domeną banku. Nasi doradcy mogą jedynie przewidywać, że Klient będzie miał zdolność kredytową na określonym poziomie, bazując na swoim doświadczeniu, jednak decyzja zawsze należy do banku.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________
Online Ekspert Open Finance
Bożena Pankiewicz / 178.182.210.* / 2013-10-18 13:38
Jestem niezwykle zadowolona z Państwa doradztwa. Jesteście niezwykle profesjonalni, świetnie zorganizowani oraz bardzo mili na dodatek. Szczególne uznanie winna jestem dla pracownika Oddziału Białystok - p. Justyny Matuszkiewicz, która poświęciła wiele godzin, w celu uzyskania przeze mnie najlepszej opcji kredytu.Bardzo Państwu dziękuję.
KasiaC / 83.4.251.* / 2013-10-08 07:52
Oczywiście i to pewnie dlatego wmawiał mi że mam tę zdolność, a wystarczyła moja jedna wizyta w oddziale żebym się dowiedziała że takiej zdolności nie posiadam. Gratuluję doświadczonych pracowników.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-14 10:19
Nasi doradcy podczas rozmowy telefonicznej bazują jedynie na informacjach uzyskanych od Klientów. Jest mi niezmiernie przykro, że po wizycie w naszym oddziale i szczegółowym badaniu Pani sytuacji finansowej okazało się, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom naszego doradcy, nie posiada Pani odpowiedniego poziomu zdolności kredytowej. Zapewniam Panią jednak, że nasi doradcy zawsze starają się pomóc Klientowi i jestem przekonany, że i w tej konkretnej sytuacji zachowanie doradcy pokierowane było szczerą chęcią pomocy.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
______________________
Online Ekspert Open Finance
MAXIMUS544 / 5.174.28.* / 2013-10-02 17:52
OPEN FINANCE OSZUST NR 1 W POLSCE OKRADALI RTARUSZKÓW OBECNIE TOCZĄ SIĘ SPRAWY KARNE W OSTROWIE ,CZĘSTOCHOWIE ,GDANSKU ,WARSZAWIE,GDYNI I WIELU INNYCH MIASTACH SA RÓWNIEŻ ZGŁOSZENIA W PROKURATURACH
!Stefan / 178.42.137.* / 2013-10-03 13:04
Proponuje NAGRYWAĆ rozmowy w trakcie spotkań z doradcami - później w sądzie jest dowód, że padliśmy ofiarą oszustwa ( notatki ze spotkania też proponuje zachować )
Łucja732 / 83.28.179.* / 2013-09-25 15:55
Dla mnie są spoko. Korzystała z ich porad w sprawie kredytu hipotecznego i jak na razie jest tak jak mówił doradca . Może to zależy od placówki.
Kalina Ka. / 31.0.204.* / 2013-09-29 23:52
My też byliśmy zadowoleni. Korzystaliśmy z oddziału na warszawskim Bródnie i nie mogę marnego słowa powiedzieć. Od początku do końca dbano o każdy, najdrobniejszy szczegół.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-04 23:43
Serdecznie dziękuję za Pani opinię.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Grzegorz Gibki - Łódź / 46.76.66.* / 2013-09-19 16:45
Nie powierzajcie im swoich pieniędzy.
Spytajcie najpierw jak zakończyły się dla klientów lokaty o pięknie brzmiących nazwach:
- Skarby Pustyni ?
- Pewna Dziewiątka ??
- 4 Strony Świata ???
Afera Amber Gold - Bis !!!
Monika986 / 5.173.1.* / 2013-12-21 20:57
Ja szczerze POLECAM na początku miałamobawy ale gdy skorzytałam z ich usług zmieniłam zdanie jeśli chodzi o Teren Łomżyński szczerze polecam Panią Anie Jeziorowską sympatyczna,rzetelna wszystko na najwyższym poziomie!
Jurek1 / 89.71.3.* / 2013-09-17 08:28
Open Finance nagania frajerów dla TU Europa z Wrocławia. Open Finance ma wyszkolonych naciągaczy a Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa ma specjalistów od zagarniania wpłaconej kasy. Klient nigdy nie zobaczy zysku, a niejednokrotnie wypłaci mniej niz wpłacił. Człowieku jak chcesz stracić swoje oszczędności to doradzą Ci fachowcy z Open Finance a TU Europa skutecznie sie tym zajmie
Piotr Szymański / 178.36.160.* / 2013-09-26 22:42
Nasza firma bardzo ceni sobie głosy krytyki naszych Klientów. Jednakże, proszę dać nam szansę na wyciągnięcie z tej krytyki jakiejś nauki. Aby było to możliwe musi Pan podeprzeć negatywną opinię rzeczowymi argumentami. Ciężko jest polemizować z Pana zdaniem, jeśli nie ma w nim żadnych konkretów.

Liczę na rzeczową dyskusję.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
były klient OF / 93.154.175.* / 2013-11-21 20:50
BZDURA - kłamiesz Pan i top bezczelnie !!!
Proszę konkrety: Każda opinia (oczywiscie negatywna) jest usuwana z opineo.pl - ciekawe dlaczego ?
Ponadto jest wyraźnie zaznaczone, żę Open Finance NIE SŁUCHA swoich klientów !!!
Dlatego RADA dla wszystkich - Proszę powiadamiać o wszystkim KNF - to jedyny bat na nich. Ja tak zrobilem i sam jakis wazny dyrektorek musial sie tlumaczyc. Jak bedzie wiecej takich akcji, to moze ktos sie im dobierze w koncu.
Jurek1 / 89.71.3.* / 2013-09-17 08:23
Open Finance to naciągacze, ludzie omijajcie takie firmy bo każdy pośrednik mysli tylko o swoim zysku a klienta urabiaja do momentu podpisania zobowiązania a potem maja Cie w d..ie Open Finance to oszuści, niestety odczułem to na własnej skórze dlatego teraz przestrzegam innych aby sie trzymali od nich jak najdalej
Piotr Szymański / 178.36.160.* / 2013-09-26 22:50
Nasz firma nie jest firmą pośrednictwa kredytowego, lecz firmą doradczą branży finansowej. Różnica zasadnicza pomiędzy powyższymi uwidacznia się najdobitniej w kwestii wynagrodzenia. Nasze nie jest oparte o procent przyznanego Klientowi kredytu, więc nie można mówić tu o prowizji. A bez prowizji ciężko mówić o pośrednictwie.

Nasze wynagrodzenie otrzymujemy od banku za- kolokwialnie mówiąc - przyprowadzenie Klienta. Ponadto nie jest ono ukryte w koszcie kredytu, co każdy Klient może ocenić samodzielnie, porównując naszą ofertę do tej oferowanej bezpośrednio przez bank. W 100% przypadków te oferty będą takie same.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
macyk / 82.160.131.* / 2013-09-13 23:27
Nie po to powołano to stado hien by mogło być przy jakimkolwiek doradzaniu .
Justyna222 / 91.200.238.* / 2013-11-29 02:04
Czytam i czytam te forum...
więcej złego niż dobrego o Open Finance.
Szczerze podziwiam Pana Piotra Szymańskiego za cierpliwość i wyrozumiałość. Cóż moim zdaniem doradcy to też ludzie, każdy jest inny. Państwo tu piszący, wręcz ubolewający nad swoją sytuacją (niby)spowodowaną przez doradców Open Finance, to moim zdaniem mało inteligentni, nie rozumni i zdesperowani ludzie, którzy kiedyś chcieli kredyt nie mieli zdolności, bądź jak wiadomo każdy bank sprawdza historię BIK, skrzywdzili ją sobie i DZIŚ MAJĄ PRETENSJĘ DO DORADCY ZE ON IM NIE POMOŻE. Bądź ze zostali oszukani z lokatą na 14 %??? takie oprocentowanie założę się że ma swoje warunki (które trzeba spełnić aby otrzymać takie oprocentowanie), które są jasno podane. TO NIE JEST WINA DORADCY ŻE LUDZIE SĄ TACY PAZERNI!!! Ja jestem ich klientką i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i doradztwa jakie prezentują. Co do tematu czy doradca ma z nas prowizję?? nie wiem, ale powiem szczerze jako ich klientka w ogóle mnie to nie interesuje. Kredyt dostałam na lepszych warunkach niż w banku (tak, na początku wspólpracy z open finance- zweryfikowałam ich propozycję a co z tym idzie rzetelność)więc uważam że nawet jeżeli to oni przecież też nie pracują za darmo?!?! całe te forum pięknie obrazuje polską rzeczywistość- znaczy zawiść i zazdrość ludzi. przykre ale prawdziwe. Przede wszystkim oceniajcie osoby, a nie firmę. Bo mój doradca nie zasługuję na tego typu opinie, a wnioskuję to po czasie który mi poświęcił i dojazdach do mnie do domu czy do pracy po dokumenty.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:14
Jest mi niezmiernie przykro, że Pana ocena usług świadczonych przez naszych doradców nie jest satysfakcjonująca. Proszę o wyjaśnienie powodów, dla których nie był Pan zadowolony z jakości naszych usług.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
aśka363 / 83.144.120.* / 2013-09-05 23:03
Wybieranie kredytu hipotecznego w banku nie jest łatwe i jest przede wszystkim czasochłonne, kto obejdzie wszystkie banki i porówna oferty? W ogóle mnóstwo rzeczy trzeba zrobić przy kredycie, a zwykły człowiek nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. Byłam w open finance na spotkaniu, na Domaniewskiej w Warszawie i doradca objaśnił mi wszystkie rzeczy, porównał oferty i nie, nie wybrałam w getinie, więc tak źle nie jest.
Piotr Szymański / 178.36.160.* / 2013-09-26 22:46
Dziękuję serdecznie za Pani słowa. Tym bardziej, że powód, dla którego odwiedziła Pani naszą placówkę jest kwintesencją naszej usługi. To bowiem, co oferujemy naszym Klientom to fachowa i niezależna porada w zakresie oceny korzystności ofert różnych banków. To coś, czego nie otrzyma się udając się do jednego z nich, oraz co bardzo trudno zrobić samemu, gdy poza koniecznością wzięcia kredytu ma się na głowie obowiązki służbowe, a często także rodzinne.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
NIIKA / 31.132.65.* / 2013-11-23 21:29
tak tak "a świstak siedzi i zawija je w te sreberka" ja nawet nie byłam klientem tej pożal się Boże instytucji a i tak ich doradca wykorzystując moje dane (łamiąc prawo)nieźle mi namieszał jestem w plecy 8000 PLN. Cytując tegoż właśnie doradcę " DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO FIRMY" a ja naiwna myślałam że człowiek.
Jan_JAN / 83.31.217.* / 2013-08-22 20:02
Ostrzegam wszystkich przed Multistrategią z TU Europa!!!!!
Obiecywano mi kilka tysiecy zysku po 2 latach, a zysk osiagniety to 36, 40zl!
pracownik w Warszawie wprowadzil mnie w blad mówiąc o planowanych zyskach i nawet nie ostrzegl, ze w ogole moze ich nie byc.
Firma doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ze naciaga ludzi. Po zakonczeniu tego okresu nikt z Open nie zadzwonil do mnie tak jak zwykle gdy konczyly sie lokaty i nie zaproponowal nowej inwestycji.
Tlumaczenia ze zysk jest uzalezniony od indeksu i od rynku bylyby sensowne gdyby powiedziano o nich przed podpisaniem umowy.
Stefan! / 83.24.71.* / 2013-09-04 12:57
Proponuje NAGRYWAĆ rozmowy w trakcie spotkań z doradcami - później w sądzie jest dowód, że padliśmy ofiarą oszustwa ( notatki ze spotkania też proponuje zachować )
józik / 93.176.241.* / 2013-08-16 08:48
Nie logujcie się przez internet że jesteście zainteresowani - dzwonią jak postrani ! Byłem umówiony, później dzwonili chyba jeszcze z 12 razy ( 12 innych osób ) że chcą się umówić !
Piotr Szymański / 178.36.3.* / 2013-08-31 21:26
Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji. Staramy się reagować najszybciej i najskuteczniej jak tylko potrafimy na każde zgłoszenie pozostawione poprzez naszą stronę www. Jeśli z jakichś powodów zmienił Pan zdanie i nie życzy Pan sobie już kontaktu z naszej strony, bardzo serdecznie proszę po prostu zwrócić na to uwagę przy najbliższej rozmowie telefonicznej.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Renata508 / 80.54.122.* / 2013-09-02 09:02
Mi skończyła się lokata 28lipca i do dziś nie udało mi się odzyskać moich pieniędzy!!!! co 3 dni dzwonie, raz w tygodniu jestem w placówce i nic, czuje sie okradziona
Moja Pani opiekun nie odbiera telefonów odemnie, jak jestem w placówce obiecuje że oddzwoni jutro, że sprawa zajmuje się kierownik, tylko nikt nie oddzwania.
Nigdy więcej nie chce mieć z openfinance doczynienia!!!!!!!!!!!!
Paskudna obsługa, miła tylko przy zakładaniu lokaty, ostrzegam wszystkich!!!
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:19
Kwestia zwrotu należności z lokaty leży w kompetencjach funduszu, w którym została utworzona. Nasz doradca może jedynie próbować interweniować u doradcy. Jednakże nigdy nie spotkałem się z kłopotem ze zwrotem środków z lokaty. Z rozmów z Klientami wynika, że środki zazwyczaj są na ich kontach kilka dni po zakończeniu okresu, na który została zawarta lokata. Proszę skontaktować się z biurem obsługi klienta.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________
Online Ekspert Open Finance

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: