Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
Zosieńka / 178.235.145.* / 2013-06-21 18:01
Braliśmy z mężem kredyt hipoteczny w Open Finance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Maja bardzo korzystne warunki, doradcy są bardzo kompetentni, oferta jasna, beż ukrytych zapisów, rate mamy dopasowana idealnie do naszych możliwości. Jak potrzebowaliśmy dobrać sobie później na remont, to też nie było problemu, także z mojej strony jak najbardziej polecam:)
Piotr Szymański / 77.254.46.* / 2013-06-24 22:08
Wypada mi podziękować Zosience za miłe słowa :)

Barrbaa zapraszam Panią do najbliższego oddziału Open Finance. Na stronie http://www.open.pl/mapa/xml.php#ma%C5%82opolskie,Krak%C3%B3w znajdzie Pani interaktywną mapę, dzięki której bez problemu odszuka Pani najbliższy oddział naszej firmy.

W imieniu naszych doradców mogę zapewnić Panią, że otrzyma Pani pomoc w przeanalizowaniu ofert 23 różnych banków, spośród których doradca wybierze kilka najkorzystniejszych dla Pani. Nasz usługi są bezpłatne. Jestem przekonany, że po skorzystaniu z naszej pomocy będzie Pani naszym kolejnym zadowolonym Klientem.

W razie pytań jestem do dyspozycji.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
cukeror / 89.76.55.* / 2013-06-26 22:05
Jestem zainteresowany produktami strukturyzowanymi, wiem, że to aspecyficzne pytanie, ale może mi Pan powiedzieć ile mogłoby trwać spotkanie z doradcą w takiej sprawie, dużo pracuję ;)
Piotr Szymański / 178.56.235.* / 2013-07-06 08:47
Około 20-40 minut.

Tutaj -> http://www.open.pl/mapa/index.php znajdzie Pan interaktywną mapę naszych placówek. Proszę podejść w wolnym czasie do tej, do której Panu wygodnie. Wszędzie pracują profesjonalni doradcy :)


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
miauek / 89.76.55.* / 2013-07-08 00:37
Dziękuję, na pewno skorzystam! :)
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 11:45
Serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
miauek / 89.76.55.* / 2013-07-27 14:17
Skorzystałem z oddziału na Focha w Bydgoszczy. Miło, szybko i mam fajną lokatę w Idea Banku :)
Piotr Szymański / 178.36.160.* / 2013-09-25 11:41
Dziękuję za opinię.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
grzegosz / 83.3.32.* / 2013-08-01 12:07
Chyba coś Ci się pomyliło. Oni nie mają w ofercie Idea Banku!
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-07-29 09:10
Proszę nie zapomnieć podzielić się z nami pozytywną opinią po współpracy z naszym doradcą :)

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
jedraz / 89.76.55.* / 2013-08-10 14:27
A więc ja korzystałem z oddziału na Alejach Jerozolimskich w Warszawie i byłem miło zaskoczony słysząc wcześniej dużo różnych opinii. Doradca był bardzo kompetentny i przedstawił mi ofertę 5 banków w sprawie kredytu hipotecznego, który w końcu w jednym z nich dostałem :)
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-08-15 11:11
Dziękuję Panu za tę wypowiedź. Zawsze miło czytać opinię Klienta, którego oczekiwania pokryły się z jakością usług świadczoną przez naszego doradcę. Liczę, że również w przyszłości będziemy mogli pomóc Panu w niejednej sytuacji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Stefan! / 83.24.72.* / 2013-06-21 16:06
Uwaga na naciągacza z Warszawy Pana Michała Nowaka - powiedział, że inwestycja jest na 10 lat ale zapewniał, że można w każdej chwili wypłacić piniądze!!!!!!!!!!! - ma zablokowane duże środki, pójdę z tym do sądu...
Piotr Szymański / 178.42.255.* / 2013-07-31 11:29
Wszystkie produkty inwestycyjne oferowane przez naszą firmę umożliwiają Klientowi wycofanie się ze współpracy w każdym momencie. Oczywiście zerwanie przez Klienta warunków podpisanej umowy poprzez niedotrzymanie terminu, na który została ona zawarta, musi wiązać się z jakimiś konsekwencjami. Doradcy są uczulani na informowanie Klientów o sposobie naliczania opłaty związanej ze wcześniejszą rezygnacją Klienta z produktu. Istnienie samej opłaty jest z kolei związane z zobowiązaniami, jakie w ramach współpracy z Klientem Open Finance zawiera z innymi podmiotami, aby móc wypełnić zobowiązania wobec Klienta. Najważniejsze zobowiązanie, którego nasza firma nie jest w stanie wypełnić przed umownym terminem zakończenia współpracy to zobowiązanie do zwrotu 100% wkładu wniesionego przez Klienta. Jest to zobowiązanie, z którego zagwarantowania każdemu Klientowi jesteśmy dumni, więc kwestię jego dochowania traktujemy bardzo honorowo.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
mateuszh / 91.233.60.* / 2013-07-02 12:45
Witam, również zostaliśmy naciągnięci przez tego oszukańca. Proszę o kotakt.
kamil szczecin / 5.173.64.* / 2013-06-10 18:55
witam własnie chciałem wziąść u nich kredyt na kwote 8 tysiecy gośc zaproponował mi ze obejdzie sie bez bik jak mysilicie można odnich wziąsc kredyt prosze o szybką odpowiedzi
Pamela111 / 31.182.161.* / 2013-06-19 20:23
Tak, ja polecam. To samo mi zaproponowali, również podobną kwotę potrzebowałam :) Obyło się bez BIKu. Prawda jest taka, że doradca mnie uspokoił, bo bałam się trochę. Ostatecznie nie żałuję i polecam.
Kuba!123 / 83.28.135.* / 2013-06-17 16:45
Idź do banku z którego jest ta oferta i weź tam kredyt bezpośrednio - Open musi na tym zarobić a ty za to zapłacisz, zresztą to samo tyczy się "inwestycji" które wciskają ludziom ( opłaty przewyższają zyski )
mietsek / 178.37.80.* / 2013-07-24 07:14
jesteem Doradcą w ołpenie a to co ty piszesz pajacu to szczyt chamstwa. Doradca pracuje cały czas abyś debilu miał ofert dopasowana do twoich możliwości. Nie zawracaj głowy openowi jak zammierzasz tak działać. Przejdz sie cam po 20 bankach i w kazdym usłyszysz to samo--mamy najlepsza ofertę na rynku. Nikt ci w banku nie policzy i nie porówna, nie powie jak szybko to załatwią. bankowcy maja premie za składanie wniosków, wiec jak nawet nie ma możliwości udzielenia ci kredytu w tym banku składasz wnioski i czekasz jak debil.Doradcy w bankach nie znają ofert konkurencji bo i po co. zatrudnieni po znajomościach bez doświadczenia, ne sa w stane odpowadać na najprostsze pytana dotyczące ich ofert a doradcy opena znają oferty 20 banków.
Piotr Szymański / 77.254.46.* / 2013-06-24 22:14
Usługi Open Finance są całkowicie bezpłatne dla naszych Klientów. Nieprawdą jest też, że korzystając z naszych usług Klient otrzyma gorszą ofertę. Gdyby tak było zawsze mógłby powiedzieć nam dziękuję i udać się bezpośrednio do banku. Opieramy nasze usługi o zaufanie, wybierając dla naszego Klienta najlepszą ofertę z 23 różnych banków, składamy wnioski do kilku, a nie do jednego, dbamy o wszystkie formalności, monitorujemy cały proces, a na koniec negocjujemy dla naszego ostateczne warunki kredytu. Na każdym etapie naszych usług decyzje podejmuje Klient.


W razie pytań jestem do dyspozycji.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
sisko / 89.76.55.* / 2013-06-26 21:46
A nie jest tak, że popycha się klientów do konkretnych banków, bo od nich doradca dostaje większą prowizję?
Piotr Szymański / 178.56.235.* / 2013-07-06 08:53
Nie, nie jest. Jaki mielibyśmy cel w "popychaniu" Klienta do konkretnego banku, jeśli w innym samodzielnie znalazłby lepsze warunki kredytowe? Gdyby taki Klient sam to sprawdził - stracilibyśmy Klienta. Gdyby dowiedział się o tym po podpisaniu umowy kredytowej z bankiem - zyskalibyśmy Klienta, który nie powie o nas nikomu dobrego słowa. Nasi doradcy zawsze polecają zatem bank, który w przypadku konkretnego Klienta okaże się najkorzystniejszy właśnie dla Klienta.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
___________________________

Online Ekspert Open Finance
sisko / 89.76.55.* / 2013-07-08 00:39
No dobra, wierze ;) Sprawdze w praktyce ;)
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 11:47
Proszę nie zapomnieć opisać swoich doświadczeń ze współpracy z Open Finance. Jestem przekonany, że będą pozytywne, a takich nigdy za wiele :)


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
sisko / 89.76.55.* / 2013-07-27 14:16
No to piszę - miło, kompetentnie. Pierwszy rekonesans w sprawie kredytu hipotecznego za mną :) Póki co polecam oddział w Warszawie na Saskiej Kępie.
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-07-29 09:12
Dziękuję za opinię. Cieszę się, że jest Pan/i zadowolona :)

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Adi! / 83.28.175.* / 2013-06-03 22:30
Przyszedłem skuszony lokatą na 10% i co się okazało? Dostanę taką lokatę pod warunkiem wejścia w inwestycje ING na 10 lat przy czym jest ona oparta na funduszach a doradca próbował mi wmówić że obligacje korporacyjne to to samo co fundusz obligacyjny - oszuści!!!
O ile na obligacjach korporacyjnych jest stały zysk pod warunkiem, że firma która wystawia obligacje nie upadnie o tyle przy funduszach poza ryzykiem upadku emitenta dochodzą jeszcze koszty funduszy ( około 2-3% rocznie ) oraz jeszcze koszty samej polisy w ING ( około 1,5-2% rocznie ) co daje w sumie około 4-5% rocznie!!!! - jak ja mam na tym qurwa zarobić? Doradca pokazywał wykresy funduszy obligacji ( stopy zwrotu 9-12% ) tylko zapomniał wspomnieć o kosztach polisy ( jest jeszcze stała miesięczna opłata 10 zł oraz opłata za ryzyko zależnie od wieku i oczywiście opłata za zarządzanie 2% rocznie ) oraz o ryzyku jakie za sobą niesie inwestowanie w obligacje korporacyjne. Ciekaw jestem ile z firm które wypuściły obligacje korporacyjne zbankrutuje, ale co to obchodzi doradcę, przecież to nie jego pieniądze on ma zgarnąć prowizje z ING...
kinga44 / 46.204.207.* / 2013-06-11 20:18
ależ to są jego pieniądze, za wrobienie kogoś dostają sowite prowizje i świetnie im to szło od 2010r te różne polisolokaty, ale teraz ludzie zaczynają ujawniać te krętactwa, i za niedoinformowanie ludzie tracą ogromne pieniądze- OMIJAĆ ICH WIELKIM KOŁEM...
aleksander.ru / 37.30.228.* / 2013-05-29 19:54
Nie polecam. Zwrócilem sie do open dla tego ze nie moglem zalatwic kredytu w banku. Jak dla mnie takie firmy istnieją po to zeby rozwiązac trudne sprawy, ale nie! Pani Aleksandra Pająkowska z oddzialu w Gdyni powiedziala ze mam zaczekać 2-3 dni ibędzie juz wiedziala czy mozemy cokolwiek zalatwić. Spotkanie odbylo się 10 maja, a dziś mamy juz 29 i nie tylko nie mam zadnej informacji, ale nawet jak dzwonie do placówki to ta Pani zawsze ma dzień wolny albo urlop. Mam zdanie ze open zalatwia tylko takie kredyty, które kazdy jest w stanie sam zalatwic w placówce banku. A
jezeli w banku odmówili to proponuje poszukać porządnego domu kredytowego-open nie pomoze.
Piotr Szymański / 178.56.235.* / 2013-07-06 09:11
Przykro mi, że nie jest Pan zadowolony z usługi naszego doradcy. Stwierdza Pan, że sądził, że "takie firmy (jak Open - przyp.) istnieją po to zeby rozwiązac trudne sprawy" i ja podpisuję się pod tym w pełnej rozciągłości. Pisze Pan również, że ze strony doradcy OF zabrakło kontaktu po spotkaniu, że sam wykonał Pan kilka telefonów, ale nigdy nie mógł porozmawiać. Nie piszę Pan jednak, czy próbował ponownie po prostu podejść do oddziału. Zapewniam Pana bowiem, że każdy doradca Open Finance robi wszystko, żeby każdy Klient, który się do niego zgłosi otrzymał kredyt, którego poszukuje.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
gajba / 188.127.6.* / 2013-07-15 16:58
jako zadowolona klientka Open Finance mogę również dodać, że doradca Panu, ani nikomu innemu, zdolności kredytowej nie wyczaruje. u nas trzeba było temat rozciągnąć w czasie i kiedy w końcu uznaliśmy że możemy działać wróciliśmy do rozmów. na samym początku współpracy umawiałam spotkania z doradcą przez jego oddział. dziś mogę w każdej chwili zadzwonić do niego i przy kawie obgadać swoje dalsze zamiary. wzięliśmy kredyt za pośrednictwem Open, a co ciekawe gdy samodzielnie wnioskowaliśmy w tym samym banku i przy tych samych dochodach otrzymaliśmy odpowiedź odmowną.z czystym sumieniem polecę doradcę z Lublina bo inaczej nadal mieszkalibyśmy w wynajętym mieszkaniu.
Piotr Szymański / 178.36.47.* / 2013-07-30 08:15
Dziękuję za opinię :)

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
liberatorII / 82.160.131.* / 2013-05-23 06:42
I co panie doradco MICHALE ORLIK z tym zyskiem wypracowanym po dwóch latach w tzw. polisie LIBRA II. Gdzie ten zysk wypracowany od całości kapitału pomimo początkowej wpłaty 20%. Państwo polskie pozwala tak oszukiwać ludzi - jak długo jeszcze. Opłata likwidacyjna wyrokiem Sądu w Warszawie uznana została za nielegalną pomimo zapisu w OWU.
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-15 17:32
Produkt, o którym Pan wspomina (Libra II) został otwarty na okres znacznie dłuższy niż dwa lata, więc doradzałbym trochę cierpliwości. W tej chwili rozmowa o zyskach nie ma najmniejszego sensu.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Adi855 / 77.45.33.* / 2013-05-07 21:45
Odradzam wycisną jak...
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:28
Nasi doradcy, niestety, nie oferują wyciskanych soków, lecz uzyska Pan u nas fachową poradę z zakresu finansów. Jeśli jednak zależy Panu również na soku w pobliżu naszych placówek najczęściej znajduje się kawiarnia, w której można napić się świeżo wyciśniętego soku z owoców.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
mm35 / 5.173.31.* / 2013-04-27 14:15
Nie polecam. Korzystałem z usług tej firmy przy wyborze banku do wzięcia kredytu na zakup ziemi. Przy zakupie ziemi byłem dobrze potraktowany i faktycznie znaleziono mi dobrą ofertę kredytu. Za drugim razem przy poszukiwaniu banku na kredyt hipoteczny była już inna osoba w Open Finance i mi ewidentnie wciskała droższą ofertę. Samodzielnie znalazłem tańszą i lepszą dla siebie ofertę. Mam wrażenie że ci pseudo-doradcy po prostu naganiali klientów jakimś wybranym bankom. Na pewno nie szukali najlepszej oferty dla mnie. Więcej nie skorzystam z ich usług, nie mam do nich zaufania.
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-08-15 11:14
Doradcy naszej firmy nie otrzymują wyższego wynagrodzenia za polecenie określonego banku. Niezależnie od miejsca, w którym Klient podpisze umowę kredytową, doradca otrzymuje identyczne wynagrodzenie.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
doradca finansowy 2013 / 31.0.91.* / 2013-05-27 09:10
Witam wszystkich.
Nie polecam napewno Open Finance placówki w Gliwicach i ich pracowników ,bazują na niewiedzy klienta i wciskaja kity ludziom .Wielkie stosy papierów ,aby pokazac ludziom jak wiele formalności jest do załatwienia w bankach aby dostać kredyt a w żeczywistości wielki blew,żeby odstraszyć klientów .moje problemy zaczeły się w trakcie budowy ,brakło kasy bo kosztorys został zrobiony do D... ,Typek zadowolony że załatwił kredyt a ja muszę borykać się z problemem .
Polecam wszytkim,załatwiajcie na własną reke kredyt w banku, nie bójcie sie stosów papierów bo ich poprostu nie ma .W banku sami możecie wynegocjować warunki ,wysokość kredytu .
Ja osobiście żałuje że udałem się do open Ciu.. ,teraz mam wielki problem z zakończeniem budowy ,brakło mi kasy a oni maja na to poprostu wyje.... żeby ci pomóc.
yogi66 / 195.245.217.* / 2013-05-10 12:41
Zdecydowanie i w pełni świadomie przestrzegam wszystkich przed jakimkolwiek korzystaniem z usług OF: Wymienię tylko klika zastrzeżeń (korzystam z kilku firm tego typu i doświadczenia z OF są jak najgorsze):
- nigdy nie można się dodzwonić
- wciąż zmieniają się osoby obsługujące
- klient to dla nich wyłącznie dojna krowa i statystyka
- produkty (przynajmniej te, które analizowałem) są słabe i mocno niekorzystne dla klienta w porównaniu do konkurencji
- KONIECZNIE czytajcie skrupulatnie wszystkie OWU aby nie wmontować się w jakąś kabałę bo wtedy stracicie 30 do 40% pieniędzy a wszystko jak najbardziej legalnie i zgodnie z OWU.
- w mojej ocenie ofertę mają słabą, mocno naciąganą, kiepski serwis i utrudniony kontakt. Na rynku są lepsze oferty
Piotr Szymański / 178.56.235.* / 2013-07-06 09:23
Mógłbym prosić Pan o bardziej merytoryczne rozwinięcie kwestii niekorzystności naszych ofert dla Klienta? Jest to bowiem zarzut bardzo mocny i w mojej ocenie wysoce niesprawiedliwy. Idea działalności Open Finance jest skierowana w stronę Klienta. Dużo cenniejsze od jednostkowego zarobku wraz z Klientem jest dla nas Jego dobra opinia o naszej współpracy.

Będę zatem wdzięczny za merytoryczne pogłębienie Pana opinii.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Zniesmaczona / 78.28.30.* / 2013-04-09 22:09
Doradztwo Open Finance w oddziale w Suwałkach to najgorsze doradztwo z jakim się spotkałam. Pan Marcin P. lekką ręką stracił moje 35tys. i gdyby nie inna osoba w innym oddziale Opena to zostałabym bez 35tys. i bez mieszkania. A pan Marcin P. miał jeszcze czelność kłamać, że niby nie odbieram telefonów. Nawet nie miałknął, nie przeprosił, dosłownie miał gdzieś klienta i jego pieniądze. Na koniec doradził, żeby samemu dzwonić po bankach i coś wymyślać, bo on wiecznie jest na spotkaniach i szkoleniach. Ten pan jest do niczego i nawet szkolenia mu nie pomogą. Powinien sprzedawać patelnie a nie zajmować się cudzymi pieniędzmi. Panie Marcinie, w tym zawodzie chodzi o ludzką przyszłość a nie tylko o pana prowizję!
Piotr Szymański / 79.191.60.* / 2013-08-20 12:21
Szanowna Pani,

jest mi niezmiernie przykro, że nie jest Pani zadowolona z usług naszego doradcy. Proszę jednak nie tracić zaufania do naszej firmy. Jestem przekonany, że niedogodność jaka Pani spotkała jest odosobnionym przypadkiem, który nie powinien się przydarzyć i z całą pewnością nie wydarzy się w przyszłości.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Jacko213 / 88.135.165.* / 2013-04-04 14:48
Mam takie pytanko czy aby ta paścio..firma nie jest powiązana z`` Premium internet serwice`` a teraz gdy dobiera się do nich prokuratura zmieniona na``Online solution pro gmbh``lub też ``kalfas marketing``?. Bo te adresy takie podobne do siebie .....
FILANTROP211 / 109.196.87.* / 2013-03-25 15:00
Tylko podstawione karły mogą wygłaszać pozytywne opinie o Open Finance. To podłe towarzystwo faryzeuszy powinno już dawno stanąć przed sądem. Śliny szkoda na takich doradców,ale koniec jest już bliski. Nasz Wieszcz St.Wyspiański miałby im coś do powiedzenia - " Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się jeno sznur"
gość 2 / 89.70.44.* / 2013-03-21 23:46
kurde nie wiem skąd te złe opinie..od jakiegoś czasu korzystam z usług open finance w Głogowie i jak na razie współpraca z nimi układa się bez zarzutu.doradca jest kompetentny, ma dużą wiedzę i wszystko jest ok.
dede345 / 83.25.87.* / 2013-05-28 20:46
no to chyba jesteś pracownikiem open fajans
kinga44 / 46.204.13.* / 2013-04-12 22:24
ja korzystałam z pseudodoradcy z Lubina, nieżle mnie wkręcił w lucro- nic nie mówiąc o opłatach likwidacyjnych i za zarządzanie przez 10 lat, do tego na lokacie Negocjator też chcieli mnie skubnąć ale się doliczyłam i reklamowałam w Warszawie. Nie wierzę, że ten z Głogowa przechodził inne szkolenie bo nic by nie zarobił. Pozdrawiam
nie dla idiotow / 89.67.54.* / 2013-03-27 11:23
hahaha widać, ze pracujesz u nich. wiem, ze sa ludzie zatrudniani, ktorzy maja robic "dobre imie"
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 13:39
Zapewniam Pana, że jedyną zatrudnioną i pracującą w Open Finance osobą, która wypowiada się na tym forum jestem ja. I nikt nie płaci mi za "robienie dobrego imienia" Open Finance, a co najwyżej za wyjaśnianie wszelkich nieporozumień, które zrodziły się wśród Klientów lub potencjalnych Klientów Open Finance w związku z niemerytoryczną krytyką, której tutaj pod dostatkiem.

Niestety, wielu z nas nie może oprzeć się pokusie skorzystania z pozornej anonimowości, którą zapewnia Internet, do bezpodstawnego szkalowania innych. Jeśli ma Pan jakieś merytoryczne podstawy do krytyki konkretnych działań doradcy naszej firmy, proszę o podzielenie się ze mną Pana opinią. Proszę jednak wybaczyć brak chęci do podjęcia rozmowy jeśli jedyne co będzie miał Pan do zarzucenia to wyśmianie pozytywnych opinii poprzez insynuacje, że każde dobre słowo pochodzi od pracownika Open Finance.

Liczę na rzeczową dyskusję.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

---------------------------------

Online Ekspert Open Finance
#Lolo / 178.42.55.* / 2013-03-25 11:53
Czyżby mniej klientów w oddziałach Opena? Widzę, że już doradcy zaczęli poprawiać opinie o firmie a może szef wam kazał... :) - nie martwcie się i tak wam już nic nie pomoże, to że jest to gówniania firma już każdy wie, kto tam był i stracił pieniądze, niebawem dostaniecie wezwania do sądu, pozwy zbiorowe są już przygotowywane...
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:30
Przychylam się do prośby użytkownika 'Michałka' - proszę o merytorycznie rozwinięcie Pana krytyki naszych usług. Chcielibyśmy znać powody, przez które nie jest Pan zadowolony z naszych usług, aby wyeliminować je w przyszłości.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

_________________________

Online Ekspert Open Finance
michałek / 89.76.55.* / 2013-06-19 23:42
A może jakiś konkret zamiast tylko, że to wielkie gie? Ja posiadam od paru lat produkt inwestycyjny Pareto i póki co miałem szczęscie do wzrostu indeksów. Po otrzymaniu listów rocznicowych zrozumiałem, że wskaźnik ukf, który znajduje się przeważnie na minusie to opcja, która bank wykupuje i która jest zmienna. Według moich obliczeń i informacji z listów rocznicowych, zrozumiałem, że ukf ,,zejdzie się'' z wartością indeksu przez te wszystkie lata w ostatnim dniu produktu. To niełatwe zjawisko pomógł mi też wyjaśnić doradca. Wydaje mi się, że właśnie o to wszyscy psioczą - o minusowy wskaźnik. Jak rozłożycie produkt na czynniki pierwsze, zorientujecie się, że to czysta ekonomia - opcja - wskaźnik ukf. Patrzcie tylko na wskaźnik indeksów - to wasz zysk. Mam nadzieję, że da Wam to do myślenia...
iiiii / 78.9.153.* / 2013-03-24 17:30
I ja się zastanawiam o co chodzi. Ja mam swojego we wrocławiu przy pl. grunwaldzkim, korzystałam z jego pomocy kilka razy i nigdy mnei nie zawiódł. Nie iwem może to chodzi o czasrny pr
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:31
Serdecznie dziękuję za Pana opinię. Cieszę się, że jakość naszych usług spełniła Pana oczekiwania.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
MaciekO / 82.160.131.* / 2013-03-22 23:00
Ściemniasz stary jak z nut. Podaj konkretne przykłady tych dobrych usług. Jezeli jeszcze nie wtopiłeś to tylko kwestia czasu. Wkrótce to sobie uświadomisz. Nie ma uczciwych doradców w OPEN FINANCE. Ta banda przekrętów nie siedzi w oddziałach dla Ciebie i czeka żeby Ci pomóc za darmo, tylko mydląc oczy wpuścić Cię w bagno i przy tym nieżle oskubać.
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 13:44
Pozwolę sobie odbić piłeczkę i poprosić o nazwiska tej "bandy przekrętów siedzących w oddziałach Open Finance, którzy skubią i wpuszczają w bangno". Według mnie system prowizyjny, jaki funkcjonuje w nie tylko naszej firmie, powoduje, że doradca jest wręcz zmuszony do działania na korzyść Klienta, ponieważ tylko wtedy sam osiąga korzyść (prowizję). Nasze usługi są bezpłatne, a Klient na żadnym etapie nie jest zobowiązany do zawierania kredytu za naszym pośrednictwem. Nasze usługi opieramy na obustronnym zaufaniu - my doradzamy, Klient w rewanżu składa wniosek za naszym pośrednictwem, umożliwiając nam uzyskanie od banku prowizji za polecenie. Te wszystkie insynuacje, że Klient jest tylko narzędziem do wyciągnięcia kasy, są nie tylko niesprawiedliwe, co nawet zwyczajnie niesmaczne.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

---------------------------------

Online Ekspert Open Finance


Pozdrawiam, Piotr Szymański

---------------------------------

Online Ekspert Open Finance
nika34 / 83.22.165.* / 2013-03-21 09:47
Naciągacze! Założyłam lokatę na 2 lata (20 tys.), przewidywany zysk to min 9%, zarobiłam 35 zł.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:34
Szanowna Pani,

nasi doradcy przedstawiają oferty lokal spośród dostępnych na rynku ofert lokat bankowych. Jeśli nie jest Pan usatysfakcjonowany z zysku z lokaty serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą produktów strukturyzowanych umożliwiających osiągnięcie większego zwrotu zainwestowanego kapitału.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
kajja / 62.87.247.* / 2013-03-18 11:47
Ja mogę moił tylko w samych pozytywach. Z mężem poszliśmy do open finance na Placu Grunwaldzkim 23, trafiliśmy na specjalistę, który dokładnie wyczuł o co nam chodzi i czego potrzebujemy, dzięki czemu po miesiącu sprawa była załatwiona.
kinga44 / 46.204.58.* / 2013-06-11 20:24
jestem w szoku czytając taką pozytywną opinię chyba to ktoś z najbliższej rodziny pracuje, czytam o tej placówce na wrobieni w Getin i oczom nie wierzę.. ale gratuluję!
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 13:50
Sama idea portalu, o którym Pani wspomniała wyklucza możliwość pojawienia się tam pozytywnej opinii o kimkolwiek. Nie sugerowałbym się zawartymi tam opiniami, tym bardziej, że są one anonimowe - tak samo zresztą jak autorzy samego portalu. Polecam raczej samemu przekonać się o niesprawiedliwości tych opinii, udając się do najbliższego oddziału Open Finance.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

---------------------------------

Online Ekspert Open Finance
treser800 / 109.196.87.* / 2013-03-18 15:24
może chodziło o kupno psa
giliaa / 195.22.98.* / 2013-03-17 19:34
ktos wie jakim oni sa pracodawca? slyszalam ze calkiem dobrze sie tam pracuje, a jestem wlasnie w trakcie zmiany pracy i zastanawiam sie wlasnie nad open finance
Wiktor! / 83.9.142.* / 2013-03-19 13:55
Właśnie były u nich zwolnienia grupowe, jak lubisz oszukiwać to możesz tam aplikować tylko pamiętaj że są już pozwy zbiorowe przeciwko tej firmie...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: