Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ostateczne odliczanie

Ostateczne odliczanie

Money.pl / 2007-09-10 07:20
Komentarze do wiadomości: Ostateczne odliczanie.
Wyświetlaj:
cinek / 2007-09-10 07:45 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Azja całą czerwona, jak jeszcze wyciągną "teczki" na RK czy Solorza to klapa.
Krzych / 2007-09-10 07:59 / Płoteczka na forum
witam
Giełdy w Azji tracą przez spadek PKB Japonii i zatrudnienie w USA
10.09.2007 06:49
Opublikowanie skorygowanych danych, wskazujących na spadek PKB Japonii w 2. kwartale, spowodowało w poniedziałek rano szybką obniżkę notowań na giełdzie w Tokio.
Jeszcze większy, prawie 3-proc. spadek zanotowała w poniedziałek rano główna południowokoreańska giełda w Seulu, tu jednak główną przyczyną było ogłoszone w piątek pogorszenie sytuacji na rynku pracy w USA, co wywołało obawy na całym świecie.
W poniedziałek agendy rządowe Japonii poinformowały, że po korekcie okazało się, iż w okresie od kwietnia do czerwca b.r. produkt krajowy brutto Japonii obniżył się o 0,3 procent, gdy tymczasem początkowo szacowano, że wzrósł o 0,1 procent.
więcej pb.
jak takie dane będą dalej napływały to 3400 nie do obrony , tylko niecałe 3% a myślałem o zakupie na tym poziomie:)
cinek / 2007-09-10 08:04 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Czy mi się wydaje, czy Chiny na +?
yayurek / 2007-09-10 08:13 / Kompulsywny looser na forum
ja widzę całą Azję na plus: Shanghai +, Indonezja +, Hang Seng Enterprises +, gdzie ta czerwień? ach ci kontraktowcy na short
Krzych / 2007-09-10 08:10 / Płoteczka na forum
detal:)
cinek / 2007-09-10 08:12 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Detal, ale zawsze fajnie jak na całej czerwonej stronie błyszczy coś zielonego :)
tafcik-real / 2007-09-10 07:42 / portfel / Gracz Giełdowy
Bardzo pozytywne myslenie panie Pawle, oby sie potwierdziło...
shrej / 78.88.228.* / 2007-09-10 09:14
ha ha
wladyslaw / 2007-09-10 07:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Rano zapewne ta granica zostanie przekroczona.


Myślę, że do 18 września o obronie poziomu 3500 punktów nie ma nawet co marzyć.
cinek / 2007-09-10 07:20 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Epoka przed Balcerowiczowska, rozumiem iż tęsknisz do tego:
1.W spożywczym tylko ocet. W szkole średniej robiliśmy sobie jaja stając przed zamkniętym sklepem, po godzinie kolejka sięgnęła 40 osób mocno zainteresowana co „rzucą”.
2.Kolejki po sprzęt AGD, po lodówkę marki Donbas stałem (z dyżurami nocnymi) 7 miesięcy.
3.Kolejki po meble, po zestaw wypoczynkowy kolejka (z dyżurami nocnymi) 1,5 roku.

Wyjazd za granicę (np. do NRD) to jak teraz na Karaiby. A maluch (126p.) to dopiero było marzenie.
Jazgar / 2007-09-10 08:16 / Bywalec forum
Do Cinka . Ty pamiętasz tylko tyle , ja wcześniejsze , i dużo wcześniejsze , było trochę lepiej niż opisujesz , np . po ślubie z moją dziewuszką , stać nas było na wynajęcie sublokatorki, kupno używanego samochodu m-ki Warszawa, potem na zakup mebli do mieszkania które dostaliśmy z komunalki (ADM) itd . w sklepach bylo aszystko , to była epoka wczesnego Gierka , ALe to wszystko bylo , minęło i nie warto do tego wracać , nie warto wracać do niczego, Jakiekolwiek patrzenie wstecz przynosi tylko szkody , to samo myśle o różnych teczkach , rozliczeniach, wspomnieniach , wypomnieniach. Zamknąć i nigdy nie wracać , Patrząc do tyłu próbujemy iść naprzód???? możemy się tylko przewrócić . BYLO MINĘŁO I NIE WRÓCI każdemu kto patrzy wstecz należy się co najmniej nagana. żeby nie powiedzieć mocniej. JA mam w d , calą przeszłość , za malo dni mi zostalo żebym na nią marnowal czas i energię .
Jazgar / 2007-09-10 08:18 / Bywalec forum
przepraszam za błąd : w sklepach bylo wszystko ( po prostu literówka)
cinek / 2007-09-10 08:22 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Warszawa? Miałeś Warszawę? To już wszystko jasne, wiadomo kto jeździł Warszawami
Jazgar / 2007-09-10 08:32 / Bywalec forum
Tak , kupiłem używaną garbuskę , za calych 10 000 , fajne bylo auto. , jeśli posądzasz mnie o partyjność to się mylisz. ale to i tak nie ma znaczenia , było , minęło , nie wróci , Ważne jest tylko to co będzie , Ważna jest tylko forsa, i przyszlość.
g1962 / 2007-09-10 08:51 / Tysiącznik na forum
idąc tym tropem zapytajcie się rodziny na co ich było stać w 1939 i tak dalej wstecz
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy