Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

oszukani przez EUROFORCE z Bolton???

oszukani przez EUROFORCE z Bolton???

Mariusssss / 82.28.103.* / 2011-10-10 01:53
Piszcie na prscotland @ btinternet. com trzeba dac lekcje tym -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Wyświetlaj:
Przemek mazury / 109.243.70.* / 2012-11-09 18:19
Witajcie napiszcie jak jest naprawde w tej firmie . Niewim czy przyjąc ich oferte , chcialbym zarobić , zostawiam w dom zone wciązy z siedmioletnią córka . czy jest jakaś mozliwoś znaleść taką prace ale bez tej agencji. Jestem z Mrągowa , jak możecie wyślijcie esemesa 605 735 822 .Pozdrawiam Mazury
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
jajajjaja / 164.127.62.* / 2013-01-13 14:23
daj sobie spokoj z ta agencja bo szkoda twojej rodziny!powiem tak to najgorsze ch******* jakie istnieja, firma to porazka a ludzie w niej pracujacy to oszolomy ktorzy poki na tobie zarabiaja to czasami maja przeswity w glowie!jesli powinie ci sie noga w pracy wywala na ciebie dupe o kase bedziesz musial sie upominac i dzwonic do nich bez przerwy mimo ze za kazdym razem bede cie trzymali w swiadomosci ze oni sie do ciebie odezwa!!!!nie warto!!!za zadne pieniadze nie ryzykuj, bo bedziesz stratny tak jak ja...kilka tysiecy!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
zbyh / 178.23.109.* / 2012-11-25 13:13
olej tą oferte znajomy pojechal zdal testy i miesiac siedzi bez pracy wstyd mu do domu wracac
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
nowyfilip / 135.196.104.* / 2012-11-12 10:30
Przemek,

Jesli masz noz na gardle i nie boisz sie spartanskich warunkow to jedz, do tego musisz wiedziec ,ze jest test wiec nawet jesli masz kwalfikacje i doswiadczenie to nie zawsze znaczy ze dostaniesz prace. Oni sciagaja zazwyczaj okolo 80% wiecej pracownikow niz maja miejsc by upenic sie ,ze pokryja wszystkie miejsca za pierwszym razem. co znaczy ,ze jesli maja 5 miejsc to na test przyjedzie 8 do 9 ludzi!

Zalezy do jakiego zaklady trafisz i jak sie spodobasz to bedzie robota a jak nie to bedziesz sobie musial kupic bilet powrotny.

Wszyscy co byli a testach zgodza sie ze mna, ja bylem kilka miesisiecy temu bylo nas 8 na 4 miejsca czterech dostalo prace a czterech do domu! kazdy z nas zrobil test bez problemu. Zybyszek mi powiedzial pozniej ze tak naprawde mieli tylko cztery miejsca a szef zawsze kaze sciagac im wiecej ludzi .

Dalej juz zostawie bez komentarza, pozatym te zle komentarze ktore sa na necie nie biora sie z nikad, a caly temat trwa juz od 2007 roku ponad 5 lat. zmieniaja sie ludzie a frma taka sama. i to nie jest wina polakow ktorzy tam pracuja bo oni pewnie tak sao wykorzytywani sa jak taicerzy czy szwaczki.

Zrobisz jak uwarzasz, oczywiscie jesli ich zapytasz czy to prawda zaprzecza i beda klamac.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
sadamcza / 87.105.212.* / 2012-10-20 11:40
witam,ostrzegam wszystkich przed tą firmą!
Jestem wykalifikowaną szwaczka,umiejącą szyć na różnego rodzajach maszyn(zarówno skórę jak i materiał).
Pracowałam przy szyciu tapicerki oraz przemyśle ciążkim w Polsce oraz Holandi,znam angielski.
Przyleciałam do Uk z obietnicą zarobków 7 funta netto,potem okazało się się że płaca to najniższa krajowa.
Do tego kazano mi zbierać jakieś paragony za żywność na min.50 funtów tygodniowo,wypełniać jakąś książeczkę a potem wysyłać do urzędu skarbowego(nie mam pojęcia po co)twierdzono że w ten sposób więcej zarobimy.
Z tymi testami dla szwaczek to nieprawda,ja nie miałam absolutnie żadnego problemu żeby go zdać!ale wiem że przyjeżdzają tam ludzie którzy kompletnie nie nadają się do szycia,albo kłamią w cv jakie to oni nie mają doświadczenie.
Słyszałam nawet że niektórzy potrafią podrobić świadectwo pracy!
Ogólnie praca była,zakład nienajgorszy ale poczułam się oszukana fałszywymi obietnicami(no i te paragony-niektórzy wybierali ze śmietnika-wiem że to straszne ale tak było),więc mi się to nie opłacało , postanowiłam się nie szarpać i zrezygnować.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
ababcdcd / 135.196.104.* / 2012-10-24 10:19
Dlaczego mnie to nie dziwi ???

Ta agencja tak pracuje , zmusza pracownikow by byli zatrudnini na systemie umbrella, poniewaz nie musi placic za nich zadnych skladek i to co powinna odprowadzac zostawia dla siebie.Tak jak ktos napisal poprzednio ten system to tylko opcja a nie przymus, i wedlog angielskiego prawa pracy i wszystkich regulacji jakie dotycza agencji pracy, firmy nie maja prawa tego narzucac!

Moja droga z 7 funtow wyslo tobie minimum poniewaz sama oplacalas sobie wszystke skladki pracownicze i oczywiscie te za pracodawce.

Po przepracowaniu pelnego roku podatkowego moze sie zdarzyc ,ze HMRC (angielski urzad podatkowy) skontaktue sie z Toba i zarzada doplaty do podatku> pozatym nie sadze bycice mogli starac sie o jaies benefity! Nawet jesli da wam sie jakis uzyskac w koncu urzad dowie sie ze pracujecie na tym systemie i odprowdzacie bardzo male ubezpieczenie i moze nakazac zwrot calego dofinansowania.

Jesli ktos zan jezyk moze bardzo latwo dowiedziec sie co i jak, natomaist zdesperowani pracownicy Ktorych zmusza sytuacja w polsce do wyjazdu nie maja wyjascia i pracuja - trudno sie dziwic!!!

Nie dajcie sie nabic w butelke - poznajcie swoje prawa!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
maly294 / 31.52.223.* / 2013-10-19 15:09
to jest wszystko prawda tez tam pracowałem i niepolecam nikomu chyba ze chcecie w długi popasc przemyslcie to
prawniczka / 135.196.104.* / 2012-10-10 12:03
"KHWDBDIBQEFPQHF" zgadzam sie z Toba , ta agencja jest malo profesionalna bo tacy ludzie tam pracuja, owszem praca jest, placa jak placa, jesli ktos sie zgadza na warunki to jego sprawa! Paradoksalny fenomen euroforce jesli o takim wogole mozna tu mowic polega na tym ze sciagaja tu ludzi ktorzy nie maja zielonego pojecia o angielskim prawie pracy, no bo niby skad ???

Tapicerzy , szwaczki , stolarze nie maja zielonego pojecia na czym polega sytem UMBRELLA i ,za tak naprawde nie musza sie na to godzic. Podstawowym systemem plac jest przeciez system PAYE gdzie pracodawca odprowadza nalezyty podatek i pracownik oplaca sobie wszystkie skladki zdrowotne i emerytalne tak jak to powinno byc, przy tym nalezy mu sie uropl platny i inne benefity. Pracownincy prawdopodobnie nie maja pojecia ,ze maja prawo byc wlasnie zatrudnini w systemi PAYE i zostajo im narzucone warunki UMBRELLA gdzie pracodawcatak naprawde nie ponosi zadnych kosztow z zatrudniniem pracownika - no prawie zadnych! Praca na umbrell to prawie martwy okres w zyciu gdzie nie sa oplacane swiadczenia. Caly koszt zwiazany z zatrudnieniem pracownika ponosi pracownik oplacajoc podatek Employee and employer (ten ostatni na systemie PAYE prawidlowo powinien byc oplacany przez pracodawce )Benefity dla firmy zatrudniajac pracownika naw systemie UMBRELLA sa niesamowite mianowicie cala kwota ktora powinna zostac odporowadzana do HMRC z tytulu swiadczen pozostaje w kieszeni agencji, wiec mozna sobie tylko wyobrazic jakie to sa profity dla przykaladu jesli palcimy pracownikowni minimum tak kwota to okolo 2.00 funta od kazdej przepracowanej godziny plus to co agencja ustala z firma czyli srednio jakies dodatkowe 2.00 funta od kazdej godziny . Latwo mozna sobie policzyc ze na systemie UMBERELLA agenja zaraabia okolo 100% wiecej na kazdej przepracowanej godzinie .

Coz, wiele by mozan o tym napisac, pamietajcie jednak ze pracownik ma prawo wybotu na jakim systemie chce pracowac , system umbrella to tylko opcja nnie koniecznosc, a firmy ,ktore zmuszaja do pracy w tym systemie lamia prawo !

Dlatego tez firma ,ktora tak postepuje jest nieprofesionalna , a kontaktowac sie beda poki bedziecie dla nich zarabiac kasiorke. Jaka wszedzie.

Smiesza mnie tylko ludzie ktorzy tak naprawde flustracje wyrzucaja napolskojezycznych pracownika , nie oni ustalaja polityke firmy i nie na nich trzeba sie skupiac., ciezko tez zarabiaja na chleb i nie maja zapewne latwej pracy a zwlasza w euroforce .

Nie wypowiadam sie krytyczie uwazam ,ze musi to byc indywidualna decyzja kazdego z potencjalnych kandydatow ,ktorzy przyjezdzaja do UK .

Zaczrpnijcie troszke informacji i niekoniecznie u zrudla firy do jakiej przyjezdzacie , poznajcie swoje prawa zanim cokolwiek podpiszecie to nie polska !

Pozdrawiam serdecznie .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
J. D. / 164.126.30.* / 2012-10-10 11:16
Witam;) Już od 3 miesięcy pracuje przez Euroforce i jestem bardzo zadowolony... Jak przyjechałem na miejsce dostałem mieszkanie, w banku pomogli mi załatwić wszystko.Praca fajna, możliwe nawet nadgodziny... Jeżeli tylko chcecie pracować na pewno będziecie zadowoleni;)Chyba że ktoś ma dwie lewe ręce i jest leniem lepiej niech zostanie w domu... Polecam Wszystkim. Pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
maly585 / 31.52.223.* / 2013-10-19 15:18
facet nabiją cie w butelke zobaczysz to sa złodzieje i oszusci
eda774 / 2.98.186.* / 2012-11-28 14:06
to nieprawda ja pracowałam przez 4 miesiącezmuszano mnie do pracy po 60h tygodniowo a zarabiałam najnizsza krajowa po opłaceniu pokoju gdzie nas mieszkało 4 osoby iza dojazd do pracy.zostawało mi 40 f na miesiąc.niepolecam nikomu tej agencji lepiej sidzcie w polsce.ja jurz wróciłam iwole pracowa c w polsce za 1600 brutto i jestem z rodziną
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
KHWDBDIBQEFPQHF / 92.40.254.* / 2012-10-07 16:02
Witam wszystko ładnie pięknie mam prace mam mieszkanie mi się udało ale widzę że przywożą chłopaków do pracy a nie mają ich gdzie zakwaterować jak zdasz testy ok zaczynają szukać Ci pokoju czy to ok moim zdaniem nie . Błażej , Zbyszek są ok chcą dobrze tylko nie wiele mogą jak chce ktoś tu próbować to polecam ale trzeba mnieć inną opcje w rękawie tak w razie czego a jak nie zdasz testów to odwiozą cię za pierwsze leprze lotnisko nie ważne czy masz z niego połączenie do polski i kiedy mają to gdzieś ale cóż taka ich praca . jeżeli chodzi o konto to mnie umówili w innym mieście bo tam polka w banku pracuje a inszurans to nie mam i nie mogę się doprosić żeby tylko mnie p.Zuzanna umówiła nie odbiera tel . a na sms odpisała mój problem agencja jest spoko jeżeli umiesz pracować z resztą poprostu ty sam musisz se poradzić . Mi też przez tel. mówili że wszystko mi załatwią ale w realu Błażej czy Zbyszek nie zajmują się tym a i nie mają wpływu na .TA AGENCJA JEST MAŁO PROFESJONALNA ALE PRACE ZAŁATWIA .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
h.b. / 2.96.137.* / 2012-09-01 16:24
ludzie !!!co wy wypisujecie?myślę ,że jeżeli ktoś ma zastrzeżenia co do tej agencji to sam sobie jest winny ,nie radzicie sobie w pracy, a potem żale do agencji ,jeśli pracodawca jest zadowolony z Ciebie to na pewno będziesz miał(a) kontrakt, trzeba na początku czytać umowę .ja jestem bardzo zadowolona z agencji EUROFORCE ,pomogli mi we wszystkim ,łącznie z mieszkaniem ,do którego mnie nawet przywieżli,dzięki niej mam pracę ,jestem już od tygodnia na kontrakcie .EUROFORCE-dziękuję bardzo serdecznie za wszystko ,pozdrawiam ,jak również polecam wszystkim waszą firmę ...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
plkpj / 94.116.20.* / 2013-02-07 18:53
Chyba jesteś na etacie w tej zafajdanej firmie , że tak piszesz, bo nawet ci co mają pracę, to klną na czym świat stoi, bo nic się nie zgadza a dodzwonić się do kogoś to jak wygrać w Lotto.
Wiem co piszę bo sam pracuję przez nich - psu na budę ta firma.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
guzia / 90.205.228.* / 2013-02-04 20:08
niech nie pisza ci ktorzy siedza i pracuja- W -agencji a nie dla agencji,porazka
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
kjkhjhj / 164.127.62.* / 2013-01-13 14:29
a ty kto Zbysiu.....
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Birmingham / 135.196.104.* / 2013-03-01 13:28
Zbysiu jest za glupi zaby cost takiego napisac! Pewnie to ktos inny z pseudo agencji Euroforce, dziadostwo to takie jakie bylo takie i jest moze nawet gorsze! Pracuja u nas ludzie przez ta firme i powiadam wam ze to co sie dzieje to nadaje sie na reportaz TVN! Czlowiek nie jest czlowiekiem dla tych wyzyskiwaczy a jak sie cos nie podoba to wymienia ciebie na nowy nabytek z polski! I tak bez konca!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
upholster / 135.196.104.* / 2012-12-20 14:23
Jaka umowe ?? Pracujac przez agencje nie ma zadnej umowy ! wypelniasz tylko swoje dane na karcie rejestracyjnej i to tyle, pozatym jeli pracujesz przez umbrella to formalnie nie jestes pracownikem tego dziadowskiego euroforcu. Wszystko to wielka lipa i sciema! tam gdzie ja pracuje przywoza chlopkaow i dziewczyna na szwaczki co jakis czas i zawsze przwoza ich wiecej niz maja miejc pracy, firma wybiera tych ktorzy sie spodobaja a reszta ja bagaz jest odwieziona na lotnisko i to wszystko!

Prawda jest taka ze jesli nie beda mogli zarobic na tobie pieniedzy to po co im jestescie potrzebni?? Odpowiedz est prosta i bardzo logiczna!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
polak1984 / 77.101.108.* / 2012-10-10 22:44
czlowieku nie jest tak nie zalatwili mi nic zebym nie znal ang to bym byl w dupie sa to nie kompetentni ludzie!!!!!!!!!!!!!!111
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
M.T. / 188.223.56.* / 2012-09-27 20:36
Witam. Ja też nie mam zastrzeżeń co do agencji. Przyjechałam kilka tygodni temu i po zdaniu testu szycia od razu przeszłam na kontrakt. Kasia załatwiła mi mieszkanie, konto w banku, wyjaśniła wszystko dokładnie co znajduje się w kontrakcie(nie znam języka angielskiego za dobrze) i służyła pomocą zawsze jeśli było to konieczne. Podkreślę, że też jechałam w ciemno, bo nie wiedziałam co mnie tu czeka ale całą drogę do Anglii była ze mną w kontakcie, odebrała mnie z dworca i zawiozła do Hotelu. Co do mieszkania to woziła nas do kilku, żeby wybrać najlepsze i nie drogie na start. Szczerze polecam agencje Euroforce. Mi się udało i mam nadzieję, że wam też się uda:)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
bnlklmlnk / 94.116.20.* / 2013-02-07 18:57
Ha ha ha a to się uśmiałem. Teraz już wiem dlaczego w agencji nie odbieraja telefonów - bo wszyscy siedzą na necie i piszą z******** posty żeby tylko wybielić firmę.

Takich bzdur już dawno nie widzialem :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
adam3625 / 2012-08-15 22:03
witam co wy za głupoty wypisujecie !!!ja przyjechałem do uk parę miesięcy temu i nie moge złego słowa powiedzieć o pracownikach EUROFORCE Zbyszek,Błażej i pani Kasia nie tylko pomogli mi w załatwieniu pracy ale również w założeniu konta w banku,w znalezieniu domu,numeru ubezpieczeniowego.Nie znałem języka i on mi w wielu sprawach pomogli !!!!!!!!!!wiec polecam wam tę agencję i nie słuchajcie tych głupot!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
dorota.pp17 / 82.9.40.* / 2012-06-28 12:20
Witam. Dlaczego wszystkie zła składacie na pracownikach Pawle, Zbyszku i innych pracownikach? oni wykonują swoją prace, myślę że te opinie powinny być kierowane pod adresem menagera to ten człowiek jest oszustem i kłamcą.Ja też pracowałam pod agencją Euroforce było wiele niejasności ale to właśnie Paweł i Zbyszek starał się je wyjaśnić i oni wysłuchują nasze żale.Jedyne ich błędem jest to że pracują w nieodpowiedniej firmie.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Dorotka610 / 2.97.98.* / 2012-04-02 00:06
Witam,przykre opinie czytam i mysle ze czesc przesadzona.Ja osobiscie pracowalam 6 miesiecy przez agencje Euroforce obecnie bez problemu przeszlam na kontrakt.Agencja nalezycie wywiazuje sie z umowy ,zobowiazan .Wypada dodac ze oni mnie znalezli w Preston, zaproponowali test ,i prace w Bolton.Test przeszlam pozytywnie (wykfalifikowana szwaczka)aczkolwiek pracy nie podjelam gdyz bylo mi za daleko.Euroforce tz.anglik Liam,polacy p. Zbyszek i Pawel znalezli mi w ciagu tygodnia prace w Preston firma nosi nazwe Plumps.Ja jestem zadowolona.Mieszkam 5 lat w angli i jest to moja najlepsza , nalepiej platna praca mysle ze juz na stale.Jestem fachowcem i chyba w tym sedno.Ci co sie skarza moze nie do konca znaja swoj fach,byc moze trafili na "zlych" ludzi.Obecna ekipa jest bardzo profesjonalna.Mialam farta ze trafilam do Euroforce.Zycze wszystkim Wesolych Radosnych Swiat Wielkanocnych Dorota
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
polak1984 / 77.101.108.* / 2012-10-10 22:42
jeden na 20 jest zadowolony a gdzie 19 !!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
anulasytula / 78.8.100.* / 2012-05-11 00:58
Dorotko,czy mogłabym pogadać na priv z Tobą ? Bardzo mi zależy.Proszę napisz na GG 1695123 Anka
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
polak1984 / 77.101.108.* / 2012-10-10 22:40
jestem przez ta agencje w angli 2 tygodnie i powiem szczeze nie jest to kompetentna firma jak boga kocham nie jest warta tego aby nawiazac z nia jaki kolwiek kontak ludzie nie wiezcie im prowizorka nic wiecej zal mi ich tapicerzy to nie zwiezeta!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Zachariasz / 81.130.76.* / 2012-01-07 14:36
WITAM OD ROKU MIESZKAM W DOVER. ZAJMUJE SIĘ TRANSPORTEM WIEC NA BRAK PRACY NIE NARZEKAM. JEDNAK JAKIS CZAS TEMU PRZYJECHAL DO NAS ZNAJOMY Z WIELKA NADZIEJA ZE UDA MU SIE WRESZCIE W UK ODLOZYC PARE GROSZY NA WYKONCZENIE DOMU. NIESTETY JEDYNE CO ZNALAZL TO PRACA NA SALATKACH:/ JAK TAM JEST PEWNIE WIELU Z WAS WIE:] CIAGLE CZEKANIE NA TELEFON I PRACA MAX 3 MOZE 4 DNI W TYGODNIU. CZESTO ZASTANAWIAMY SIE GDZIE MOZNA POJSC SPYTAC O PRACE. JEDYNE CO MI DO GLOWY PRZYCHODZI TO OPROCZ TYCH WLASIE SALATEK. BOXY W DOVER, GOMEZ SLYSZALEM JESZCZE O JAKIEJS PRZETWORNI RYBNEJ ALE NIE WIEM GDZIE TO JEST. MOZE KTOS CHCIALBY PODRZUCIC JAKIES POMYSLY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH RODAKOW Z POLSKI CZEKAM NA JAKAS ODPOWIEDZ I POLECAM SWOJE USLUGI:)LOTNISKA, PRZEPROWADZKI, WYJAZDY DO POLSKI I Z POLSKI
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
ArturBdg / 2.221.64.* / 2012-01-28 12:16
Witam wszystkich ktorzy interesuja sie praca przez Euro Force jestem pracownikiem w jednej z firm gdzie Polscy pracownicy przyjmowani sa przez Euro Force co do oszostw zgadzam sie jak najbardziej za kadencji tego typa bo inaczej go nie mozna nazwac Pawla naprawde wszyscy byli oszukiwani na pieniadze poprostu nie dostawali wyplat takich jakich im sie nalezalo a to wszystko za sprawa Pawla o ksywie Boczek...co do uwag na dzisiejszy dzien firma Euro Force probuje odbudowac swoja renome za posrednictwem odbudowy swojego logo firmowego co do uwag na dzien dzisiejszy pracownikow ktorych znam z Euro force ktorzy pracuja w mojej firmie dostaja wynagrodzenia odpowiedni i bez zadnych opciec...ten Polski typ ktory okradal swoich rowiesnikow zostal zwolniony za oszukiwanie ludzi ktorzy sie skarzyli...to wszystko co moge podpowiedziec w zwiazku tej firmy twoj wybor nalezy do Ciebie...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
NIEoszukana / 81.130.68.* / 2011-11-17 12:39
A Ciebie Mariusssss kto tak strasznie skrzywdzil i jak? Bo nie dajesz zadnych konkretnych argumentow. Nazwac oszustem mozna kazdego. Obrazanie innych zawsze tak latwo przychodzi. A chlopaki z agencji robia co moga zeby znajdowac innych ludziom prace. Wszyscy tu przyjezdzamy w jednym celu - zeby pracowac. I chlopaki robia wszystko zeby te prace zapewnic. Nie ma w agnecji zadnych oszustow, klamcow, zlodziei, itp. Za to sa ciezko pracujacy ludzie na takich niewdziecznych nierobow jak Ty.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy