Forum Polityka, aktualnościKraj

"Otoczenie premiera wykazało słabość"

"Otoczenie premiera wykazało słabość"

Money.pl / 2009-05-09 12:43
Komentarze do wiadomości: "Otoczenie premiera wykazało słabość".
Wyświetlaj:
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-09 12:43
a jakby stoczniowcy coś podskoczyli to nikt już więcej na pisobolszewię, z nimi związaną, by nie zagłosował.
axxel / 83.143.213.* / 2009-05-09 15:49
stoczniowcy byli potrzebni w tamtym czasie, aby dzisiejsze prawdy których boli , z grzeczności nie wspomne gdzie, mogli mówic i pisac ze stoczniowcy to pisbolszewia.
Epitetami łatwo się rzuca.. szczególnie tym ktorym w tamtym czasie trzęsły sie gacie , jak to zwykle pentakom.
To ciekawe gdy wieje wiatr histori, jednym rosna skrzydła innym przybywa w gaciach, ale tak to juz jest :).

Reasumując, czy wg "PrawdaKtóraBoli" stoczniowcy byli dobrzy w tamtym czasi, a teraz to nie .. teraz to są pisbolszewią?

Ewentulanym plujacym oznajmiam, ze nie jestem strona w waszym politycznym sporze, jestem jedynie zewnetrznym obserwatorem.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-09 16:40
gdzie napisałem, że stoczniowcy są pisobolszewią?
Jeżeli mi wskażesz to miejsce to cię ozłocę.
A w/g mnie niestety, o ile gospodarka po 89 się jakoś zreformowała to związkowcy już nie. Mają bardzo dużo władzy - zwłaszcza w tej stoczni - ale odpowiedzialność za błędy zarządzania wskazanych przez nich ma ponosić państwo czyli ja. Nie jest to postawione na głowie? Kto zarządzał i zarządza stocznią gdańską i z czyjego namaszczenia to można sobie w internecie poczytać.

Najnowsze wpisy