Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk o pozytywnym romantyzmie. I o stoczniach

Tusk o pozytywnym romantyzmie. I o stoczniach

Money.pl / 2009-05-09 13:52
Komentarze do wiadomości: Tusk o pozytywnym romantyzmie. I o stoczniach.
Wyświetlaj:
Pol^^ / 213.158.196.* / 2009-05-09 21:13
Tylko się tu pokaż - pechowy, chamski gnojku - czekamy.
JB / 2009-05-09 18:13
Niech ten tusek lepiej robi to co obiecywał a nie kombinuje jak tu nam dokuczyć.
pozo / 217.132.33.* / 2009-05-09 17:54
"- Polska potrzebuje dzisiaj pracy, zdrowego rozsądku, energii, optymizmu, ludzi innowacyjnych - " - TEN PAJAC NIE ROZUMIE, ZE WYMAWIAJAC TE SLOWA ZAPRZECZA SAM SOBIE? BEDAC LENIEM, PODEJMUJAC DECYZJE WBREW ZDROWEMU ROZSADKOWI, MAMIAC SWOJA GAWIEDZ WYBORCZA CZCZYMI OBIETNICAMI I OTACZAJAC SIE NIEUDACZNIKAMI NADAL PROBUJE ROBIC W BALONA LUDZI? CO ZA BLAZEN !!!
Polska / 213.134.135.* / 2009-05-09 15:34
rudy myśli że cała Polska to tuskomatołki:) Tukomatołki do boju:)
brzdądz / 83.29.232.* / 2009-05-09 13:52
Powstaje POLSKA ZJEDNOCZONA PLATFORMA OBYWATELSKA - Wałęsa z Ganleyem uderzają z cała mocą - W UNII PANIKA i ZAMIESZANIE - LIBERTAS idze JAK BURZA - ROOODZI SIĘ NOOOOOWEEE HUUUURAAAAA - DOŚĆ FIKCJI HIPOKRYZJI i ZAKŁAMANIA !!!
Bjustolog / 90.129.104.* / 2009-05-09 14:23
Ta ryża chłopina, Mc Donald z Póltuska /bez urazy zacni mieszkańcy tego grodu/ ma mniej więcej blade pojęcie jedynie o czymś co się kopie czyli o piłce /nie mylić z tyłkiem/, chociaż kopy w jego miejsce gdzie wieją wiatry o podejrzanej woni to ci on dostanie i to nie raz aż nie będzie mógł biedaczyna siadać, za te swoje marne kłamstewka i zajmowanie się wyłącznie szczuciem opozycji. Marny to człowiek i cała ta "ekipa" P odwórkowej O rganizacji. Byłem za nimi ale więcej tego błędu nie popełnię, cholera, banda POpapranych szmaciarzy !!
młodzian22 / 85.222.86.* / 2009-05-09 14:52
onet.pl ok wp.pl ok ale tutaj co robią tacy ciemniacy, myślałem że motłoch który popiera PIS można spotkać na głównych serwisach.
Bo jeżeli coś byście się interesowali treścią choćby tego portalu to wasze pretensje okazały by się nieuzasadnione.
taki tam / 87.205.69.* / 2009-05-09 17:40
Młodzian22 - jak na klasycznego tuskomatołka przystało, powołujesz się na coś, czego nie znasz, w tym wypadku na treść tego portalu.
Pomijając już fakt, że treść może mieć artykuł, a nie portal, w wypadku portalu może chodzić natomiast o charakter, i tak nie będziesz w stanie wykazać co w tej treści się nie zgadzało z tym, co napisał twój przedmówca, którego słowa tak radośnie próbowałeś zanegować.
młodzian22 / 85.222.86.* / 2009-05-09 18:42
przepraszam za niedopisanie chodziło mi o ukierunkowanie tegoż serwisu w stronię gospodarczo-finansową. Czyli treść artykułów zabarwiona jest akurat tego typu informacjami. Nie jestem w stanie zrozumieć waszej sympatii do pana jarka który nie zna się na gospodarzeniu, tutaj plan antykryzysowy czy związki i stocznie.
Nie chce mi się wypisywać tego wszystkiego bo nie wiem czy tu jeszcze ktoś siedzi na tym artykule.
kawas / 99.230.54.* / 2009-05-09 15:14
to ty jestes ciemniakiem, zdrajca i bezmozgiem - naprawde wez czleku zakumaj - uzyj analogii - kim jest Tusk i swita ?? - zacznij od przesledzenia ich zyciorysow - chyba ze ty tez jestes starym komuchem, antypolakiem... w takim razie trace czas.... Proponuje, zacznij od Nocnej Zmiany - to ci rozszerzy swiatopoglad i moze cus tam zakwitnie w globie z wielkim echem..:)
Polska / 213.134.135.* / 2009-05-09 15:45
młodzian22 -- Tuskomatołek czy idiota?
młodzian22 / 85.222.86.* / 2009-05-09 18:45
czy to są jedyne wyjścia które występują w twoim modelu świata??? Jeżeli tak to jesteś ubogim w doświadczenia człowiekiem.:)
Bjustolog / 90.129.104.* / 2009-05-09 15:37
taki elemencik tuskowej układanki jak właśnie młodzian22, zaślepiony z klapkami na oczach, z zabranym na kretyński rozkaz wodzusia dowodem osobistym babci albo dziadka, musi jeszcze sporo mleczka wypić aby rozszerzyły mu się horyzonty, jeżeli w ogóle to możliwe, niektórzy pozostaną ślepi i głusi /czytaj głupkami/ do końca swego marnego żywota. No cóż taka ich dola. Może rzeczywiście znamienny film pt. Nocna Zmiana wyleczy, podleczy młodzianka22, tam pięknie jest pokazany, kędzierzawo owłosiony wówczas słońce Peru i marihuany Tusk jak knuje razem z komuchami jak by tu obalić najzacniejszego premiera, mec. Olszewskiego /pamiętam jak Wałęsa wtedy bredził, że ten rząd chciał go internować !! - no ale takie debilizmy może pleść tylko on/.
No młodzian22 rozszerz trochę klapki na oczach i koniecznie zobacz ten film, większość powinna go obejrzeć, a niektórzy na okrągło, znakomite lekarstwo, odtrutka na czołówkę POpaprańców /tam ich rodowód/. Jest jeszcze jeden "pułkownik" bardzo warty obejrzenia czyli "Plusy dodatnie, plusy ujemne" Polecam.
młodzian22 / 85.222.86.* / 2009-05-09 19:09
NOCNA ZMIANA???? Człowieku co ty mi podsuwasz każdy mądry człowiek powinien najpierw zobaczyć kto jest twórcą tego filmu, przecież to Jacek kurski i reszta tej bandy, nie warto tego oglądać bo film nie jest obiektywny, a zadaniem filmu jest kształtowanie opinii publicznej, dla korzyści samych twórców. To jest doprawdy żałosne, aha zachowaj sobie swój wielkopański styl wypowiedzi, dla siebie, zapewne próba pokazania swojej wyższości intelektualnej zawiodła ponieważ słoma i tak z butów wystaje... Bardzo chętnie mógł bym podyskutować jeszcze ale nie wiem gdzie. O ile ktoś byłby w stanie zmienić moją orientacje polityczną to ok. Ale życzył bym sobie jakiegoś względnego poziomu intelektualnego rozmówcy, obrzucanie gównem nic nie da jedynie pogrąża rzucającego. Jeśli chodzi o mój wiek to cóż wykazujesz się sporą ignorancją, mam nadzieję że mój przypadek to był jedynie wyjątek, bo nie wróży to zbyt dobrze o tobie. Pozdrawiam:)
Wcześniejsza emerytka / 87.105.145.* / 2009-05-10 15:05
A właśnie, ze warto zobaczyć Nocną Zmianę - dopiero wówczas zobaczycie co to Tusk i Wałęsa! Do dzisiaj Tusk postępuje identycznie jak w 1992 roku. Pozdrawiam
młodzian22 / 85.222.86.* / 2009-05-09 19:10
aha wejdę tu jeszcze za jakiś czas sprawdzić czy jakaś riposta się pojawiła.
Gall# / 213.158.196.* / 2009-05-09 21:36
do @młodzian22. Riposta?! Mam wrażenie, że @kawas chce Ci pomóc a nie walczyć z Tobą. Jeśli nie podejmiesz pewnego wysiłku intelektualnego - tylko będziesz bezkrytycznie łykał to g-o z SBckich mediów pozostaniesz butnym matołem... - wszystko od Ciebie zależy chłopie.
kaczordonald / 86.140.26.* / 2009-05-10 10:31
Racja.Nikt nie kaze mlodzianowi popierac Pis.Bo i po co?.Nie lykac g-a tylko myslec.

Najnowsze wpisy