Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Papież z diodami, papież na olej

Papież z diodami, papież na olej

Misiek / .* / 2005-04-29 07:47
Komentarze do wiadomości: Papież z diodami, papież na olej.
Wyświetlaj:
SLon / .* / 2005-05-18 12:20
Wystarczy nie kupować. Nie kupować tego chłamu! Chytry dwa razy traci, więc... (przy okazji fiskus też nie zarobi :)Ludzie, opamiętajcie się. Jan Paweł II nie to nam wpajał i... nic do was nie dotarło. Nic.
chrizilla / .* / 2005-05-10 15:23
O nie tylko my takie zdolniachy.Niemiaszki i chtre bawarczyki papieskie ciastko sprzedawały już na drugo dzien,kufle z Brnrdyktem ,piwo "papieskie"i speck=jalne trasy wycieczek turystycznych Wszystko da się sprzedać o ile znajdą się tacy co kupią a wiec pretensje do kupujących nie do producentów To tak jak z reality show gdyby nie było ogladaczy nie byłoby tych co je produkują
Mika / .* / 2005-05-05 08:56
Misiek , gratuluję wytrwałości i własnego zdania mimo kubłów wody wylanych na Pana głowę. Pozdrawiam. Jest Pan cool .
Misiek / .* / 2005-05-02 11:07
Naprawdę chcę kupić takiego papieżyka, przeglądam właśnie strony internetowe, może nawet przed Częstochową, zamówię przez internet.
redspan / .* / 2005-05-02 01:04
"Idę o każdy zakład, że lada moment kolorówki, które są wydawane jako dodatek do prezerwatyw(...)pojawią się w folii z figurką Jana Pawła II. "Panie autor, co to za tekst??? Chwytliwy, ludzie czytają i o to w tym interesie chodzi, ale że porównanie jest bezczelną prowokacją to już dziennikarza nie interesuje.
Antydewot / .* / 2005-05-01 22:06
Ludzie , nie dziwcie się . Kiedyś były imprezy zwane odpustami . Sprzedawano ludowi dewocjonalia , jakieś piłeczki na gumce , spinki do włosów . i inne pier..ły połączone z modłami . A wszystko po to , by ludzie mogli mieć odpuszczone grzechy.Trzeba było zobaczyć te tłumy dewotek i dewotów. Wszystko jest na sprzedaż ,wszystko można kupić - to tylko kwestia ceny.
rerum19 / .* / 2005-05-01 19:30
Spodziewałem się że jakiś polski biznesmen stwierdzi że na śmierci Karola Wojtyły się zarobi .W mediach podajże na tvn27 było coś w tym stylu"Wyślij sms'a o treści Karol Wojtyła , żeby się dopisać do listy kondolęcyjnej 2.44 zł + vat " ,ale żeby ceramiczne kaganki ... Podzielam zdanie autora .
Skorpionix / .* / 2005-04-30 22:39
Zgadzam się z autorem. Dobrze, że powstał taki artykuł.Teraz Polacy pokazują swe prawdziwe oblicze. To żenujące, smutne i przykre. Z pobudek zgodnych z tym w co wierzył zmarły Karol Wojtyła jak i pobudek historycznych, jestem dumny z faktu bycia polakiem. Jednakże z takich powodów jakie opisuje autor artykułu a także widzianych na codzień żałosnych zachowań wielu polaków, zasłaniających się krzyżami i dyndającymi różańcami po to aby na każdym kroku móc czynić zło i chełpić się tym, wstyd mi, bardzo mi wstyd że jestem polakiem.Nie tego chciał Jan Paweł II. Za życia cierpiał i teraz widząc to co robią jego ukochani rodacy nadal cierpi. Niczego nie zrozumieliśmy. Niczego.
redspan / .* / 2005-05-02 00:54
nie wydaje mi się że ludzie odmawiający różaniec (cyt:"zasłaniających się krzyżami i dyndającymi różańcami ")wystawiają tego typu przedmioty na aukcjach. Nie przesadzajmy z tego typu opiniami bo są niedorzeczne. Pan zbytnio generalizuje.
Narya / .* / 2005-04-30 20:54
Popieram, ja również jestem zgorszona faktem, że jest tylu ludzi, którzy próbują ubić interes na śmierci Ojca Świętego
eliza_radom / .* / 2005-04-30 19:46
o podaży decyduje popyt,czyli kupujący-gdyby społeczeństwo polskie zaczęło myśleć o przesłaniu papieża, a nie o tandetnych figurkach z Nim na pokaz, nie byłoby zalewu pseudo-dewocjonaliów. Sami jesteśmy winni masowej produkcji tej szmiry,bo sami ją kupujemy...
Topór / .* / 2005-04-29 16:02
Pomysł jest dobry zwłaszcza że żyjemy w kraju przepełnionym dewotkami i świętoszkami, którzy wystawiaja swoja wiare na pokaz. Wiec nie walczmy tylko sie przystosujmy i odpowiedzmy na ich potrzeby.
teodoryk / .* / 2005-04-29 15:30
W Wyborczej kilka dni temu widziałem zdjecie tzw. misia papieskiego w papieskich "szatach pontyfikalnych" z napisem na łapce, ze to Benedykt XVI :( Misiek, kup sobie go....
Ziele / .* / 2005-04-29 13:10
No i mamy kamyk do ogórdka wszelkiej maści ideologów, mówiących o tym jak bardzo nauka Papieża wpłynęła na umysły Polaków.Najpierw pozorne pojednanie kibiców piłkarskich a teraz doskonale sprzedające się buble z podobizną Papieża które każdy prawdziwy Polak musi mieć.Im więcej zgromadzonych bubli tym większe uwielbienie dla Jana Pawła II.Czekam na więcej ...
Miki / .* / 2005-04-29 11:19
Misiek ,gratuluję gustu. Jan Paweł II był skromnym człowiekiem. Moim zdaniem takie gromadzenie bubli jest zjawiskiem typowym i nie ma nic wspólnego z kultem tej osoby. A ponieważ wszystko jest na sprzedaż , ludzie produkują , co się da , bo ktoś musi utrzymać ich rodziny. Złaszcza ,że jest popyt , to musi być podaż. Ale estetyka niektórych przedmiotów to temat na inną dyskusję.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy