Forum Polityka, aktualnościPolityka

Partie nie są gotowe na wybory

Partie nie są gotowe na wybory

Money.pl / 2007-08-28 19:53
Komentarze do wiadomości: Partie nie są gotowe na wybory.
Wyświetlaj:
kpiarz / 83.7.176.* / 2007-08-28 19:53
Jak to PiS nie jest gotowy? A tak siechwalili, że wybory wygrają bez problemu. Ja już nic z tego cyrku nie rozumiem:) Szkoda słuchać tego błazna, który premierem się zowie. On chyba nie zna zanaczenia słów i sam nie wie co wyplata publicznie z resztą:) KPINA i tyle!
Kariatyda / 87.207.159.* / 2007-08-29 05:25
Ten, o którym Pan pisze to dużej, to dużej klasy cwaniaczek polityczny, ale tym razem przedawkował i pójdzie na dno razem z tym swoim chłoptasiem od sprawiedliwości. Kiedy jednak jako pierwszy z pierwszych rozpoczął kampanię wyborczą, kręci z Rydzykiem i ma żelazny elektorat pań w podeszłym wieku w charakterystycznych nakryciach głowy, może te wybory "przypadkowo" wygrać. Dlatego dziwię się Tuskowi, że tak przebiera nogami i już chce do władzy. Oby się nie naciął ! Trzeba dać pisiulom zarządzić się na śmierć, powołać komisje śledcze i wyczyścić pole polityczne, rozpocząć w jednym czasie ogolnobnarodową kampanie wyborczą, a wtedy wybory będą miarodajne.
Sztajer80 / 87.207.159.* / 2007-08-29 05:48
Rzeczywiście, może wygrać wybory, jak do Sejmu wejdzie tych
40 posłów Rydzyka z pierwszych miejsc na listach, jakie dostaną od pisiaków. Czy ktoś nad tym nie panuje, dlaczego Kościół to toleruje ? Mamy już państwo wyznaniowe, czy dopiero będzie. W Turcji wybory prezydenckie wygrał człowiek, którego żona chodzi publicznie w chuście (dobrze, że nie w kompletnym czarczafie !), ale jak przedobrzy i odejdzie od zasad państwa świeckiego, to armia w jedną noc zrobi porządek.
Obserwuję, co sie dzieje, a gdy potwierdzą się moje najgorsze przypuszczenia, to wyjadę stąd gdzieś daleko, do normalnego kraju, bo nie zniosę tu żyć.

Najnowsze wpisy