Forum Forum finansoweKarty

paysafecard-opinie

paysafecard-opinie

Obelix / 2010-03-26 10:49
Używam od jakiegos czasu do płacenia w sieci paysafecard. Jak narazie jestem zadowolony, szczegȯlnie jeśli chodzi o sklepy zagranicze z inna walutą. Ciagle sie jednak zastanawiam, czy taka forma jest rzeczywiście lepsza od płacenia inna metodą np. kartą, jak wy macie zdanie? Co jest np. bezpieczniejsze?
Wyświetlaj:
juniorkr0 / 188.146.36.* / 2018-04-14 15:24
Kupiłem kody na 400 zł w żabce i jak chciałemcje wydać w grze to pisało że Piny zostały zablokowane ,,ze wszględów bezpieczeństwa" i 400 zl szlak trafił
Ktoś wie co to są te tajemnicz ,,powody bezpieczeństwa??
fsocietyy / 178.42.115.* / 2018-09-10 20:24
Czy kody zostały odblokowane? Mam ten sam problem
Monika_aa / 85.237.167.* / 2018-07-13 09:23
Mam problem z zamknięciem konta, bo widnieję środki, 10 zł. Napisałam o zwrot środków, minęło już 15 dni roboczych i cisza. Dzwonię na infolinię i nikt nie odbiera. Konto muszę zamknąć do sierpnia, bo później będą naliczać opłaty, 20 zł (takiego dostałam maila). Co robić?
orikfok / 84.10.156.* / 2018-02-19 10:07
Cos w tym jest ze zarabiaja na naiwniakach. Platnosc mozna robic tylko podajac login do mypasafecard, czyli defacto musisz zaladowac kupony do mypaysafecard. A tam w dowolnym momencie blokuja ci legalnie kupione kody i zadaja scanu historycznych kuponow (nikt ich przeciez nie archiwizuje po zaladowaniu albo zuzyciu tylko wyzuca, bo po kiego zbierac zuzyte paragony). No i teraz ni h***, nie masz szans na odblokowanie i odzyskanie kasy za ostatnio zaladowany kupon. Tresc maila od paysafecard odpowiadajacego na prosbe odblokowania pinu, po tym jak skan dowodu i tego pinu zostal juz do nich wyslany: Drogi Użytkowniku,

serdecznie dziękujemy za zapytanie.

Prosimy o przesłanie jednego niemodyfikowanego zdjęcia ostatnich 5 kuponów paysafecard, które zostały załadowane na konto my paysafecard obok dowodu osobistego.
Prosimy również o zdjęcie dowodu tożsamości obok twarzy.
Pliki nie mogą przekraczać rozmiaru 5 MB.

Serdeczne pozdrowienia

Twój zespół paysafecard

my PLUS is your plus!
my PLUS, nowy program lojalnościowy my paysafecard, oferuje Ci sensacyjne korzyści: czekają na Ciebie fantastyczne Rewards, wspaniałe oferty i wiele więcej.
Już teraz zaloguj się na swoim koncie my paysafecard i od razu skorzystaj z zalet my PLUS.
https://mypins.paysafecard.com/mypins-psc/login.xhtml
my paysafecard nagradza Cię za lojalność za pośrednictwem my PLUS.

Prepaid Services Company Limited
Floor 27, 25 Canada Square
Canary Wharf
London E14 5LQ, United Kingdom
Zarząd: Udo Mueller, Elliott Mark Wiseman, Ian Raymond Francis, Daniel Jay Chazonoff, Maximilian von Both
Rejestr handlowy: 5761861, Sąd handlowy: Londyn

Copyright © Paysafe Group Plc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firma Prepaid Services Company Limited została autoryzowana przez Urząd Nadzoru Finansowego Wielkiej Brytanii (Financial Conduct Authority (FCA)) zgodnie z brytyjskim ‘‘Electronic Money Regulations 2011’’ dotyczącym wydawania pieniądza elektronicznego i instrumentów płatniczych (nr rejestracyjny: 900021). paysafecard to zarejestrowany znak towarowy firmy paysafecard.com Wertkarten GmbH.
CzarnyOlo / 83.8.118.* / 2017-11-09 12:55
No niestety - kombinatorzy. Popełnili błąd wpisując mój adres i niestety nie mogę tego wyprostować - zaczęli żądać dosłania różnych dziwnych dodatkowych dokumentów, a pieniądze za kartę ( której jeszcze nie otrzymałem ) wpłaciłem, podejrzewam, że i to też stracę. Strasznie nieuczciwa i niekompetentna firma - gorąco odradzam.
Milady84 / 83.20.37.* / 2017-06-29 11:57
Ja również ostrzegam. Przy drobnych wpłatach może i ok, przy większych same nerwy i stracone pieniądze.
Kupowałam kupony na ich stronie VKW. Za pierwszym razem mi zablokowali, po wniosku o odblowanie kazali złożyć wniosek o zwrot. Po dłuższym czasie wysyłania dowodów wpłat, kopii dowodu i różnych innych dziwnych rzeczy w końcu oddali. Następnym razem jak chciałam większą ilość premium w grze kupić znowu blokada. Nauczona doświadczeniem złożyłam wniosek o zwrot. I tu moje zdziwienie jak dla odmiany teraz kazali złożyć wniosek o odblokowanie... Żeby było śmieszniej do takiego wniosku trzeba dołączyć 1no zdjęcie wszystkich kuponów wraz z dowodem -niezmodyfikowane. Przy kuponie ze sklepu może to nie problem. Ale przy kuponie wirtualnym z ich strony już trochę gorzej. Musiałabym chyba wydrukować każdy kupon,wyciąć go, ułożyć je razem z dowodem i pstryknąć fotkę. Znając doświadczenia z nimi to pewnie powiedzą, ze modyfikowane... W dodatku nie mam drukarki:)
W międzyczasie jak zablokowali te drugie, a chciałam koniecznie skorzystać z promocji w desperacji kupiłam kupony na allegro. I tu jeszcze zabawniej. 1wszy kupon zadziałał. To kupiłam jeszcze 2 od tego samego sprzedającego. I znowu blokada. Przy wniosku o zwrot załączyłam wirtualne kupony, ponieważ tylko takie sprzedający generuje. I tu zdziwko PSC odmówiło zwrotu, bo sprzedający nie jest ich autoryzowanym dystrybutorem. Ale, żeby było śmieszniej kupony generował legalnie i PSC kasę za nie dostało.
Moim zdaniem oni mają więcej zysku z zablokowanych kuponów niż z normalnej prowizji. Celowo blokują większe kwoty, często korzystających osób. I utrudniają ich odblokowanie, bo co rok z każdego takiego kuponu zabierają 20 zł. za utrzymywanie go aż do jego wyczerpania.
juniorkr0 / 188.146.36.* / 2018-04-14 15:26
Jeszcze tego nie wyprobowałem ale możnaby sprobować kupić np. 5 kuponów za mniejszą wartość np.20zł zamiast 100zł moze wtedy nie ukradną jakiś nedznych 20 zł
payticon / 31.0.66.* / 2022-07-20 16:02
Lepiej doladowac direct wtedy nie ma problemow
DDAS / 193.109.244.* / 2017-06-21 12:21
Ostrzegam przed Paysafecard!!! Potrafią bez żadnej przyczyny zablokować "ze względów bezpieczeństwa" zakupione legalnie kody. Żeby je odblokować żądają podania wszystkich danych osobowych łącznie z - UWAGA!!! - skanem Dowodu Osobistego. Do czasu podania wszystkich danych (łącznie ze skanem DO) nie udzielają żadnych informacji na temat przyczyn zablokowania środków.
Mimo iż żaden punkt ich regulaminu nie mówi o konieczności wylegitymowania się, a jeden z punktów wprost mówi o tym że nie zbierają danych osobowych, infolinia bez żadnych skrupułów spławia klienta nie siląc się nawet na podanie jakiejkolwiek podstawy prawnej swoich żądań.
Infernales / 212.7.222.* / 2019-03-24 13:12
prawda!!!! Musimy w końcu coś z nimi zrobić
Mkjk / 88.156.3.* / 2017-06-14 21:33
Zlodzieje. Doladowalem konto za 160zl, wydalem 140zl i mam 0zl w portfelu. Ostrzegam wszystkich.
Pomocy z tym!!! / 89.69.235.* / 2016-03-19 17:03
pomocy na paragonie mam 24 cyfry a musze wpisać 16 co jest?
Kozak33 / 178.37.14.* / 2017-03-27 19:22
Hallo co za zlodzieje zaladowalem za 50zl i mi pisze ze kod jest nieprawidlowo wpisany a wpisywalem ze 100 razy. Nie wiem co mam robic? Probowalem kuupic troche gloda do gry wwr.
autor5 / 89.78.152.* / 2015-09-08 12:41
beznadziejny serwis po 1:
-powiązane z nim strony typu kup-psc.pl sprzyja różnym malwersacjom, np. podczas różnego typu festiwali ludzie oferuje sprzedaż biletów i przez zapłatę przez kup-psc.pl, w momencie kiedy trafi się na oszusta co jest bardzo popularne, pomimo tego, że przy "zrealizowania kodu" portal używa konta bankowego i danych osoby, która go realizuje, nie udostępnia oszukanym osobom tych danych, i nie chce współpracować z policją aby dojść do osoby, która oszukała.
po 2:
- w momencie kiedy zablokujesz raz wpłacone pieniądze, jest to możliwe w momencie np. kiedy ktoś się zorientuje, że niekoniecznie otrzyma za opłatą co chciał, kodu nie można zrealizować (oferują to przy 20% prowizji notabene)... NIE MOŻNA TEGO ZROBIĆ BEZ KARTY PAYSAFECARD, która nie jest potrzebna do zrealizowania typowej operacji i nie jest taka informacja poprzednio nigdzie podana - jednym słowem PIEANIĄDZE PRZEPADŁY.

Bardzo niezaufany portal, nie wiem jakim cudem on funkcjonuje w świetle prawa szczerze mówiąc. PORTAL DO WYŁUDZANIA PIENIĘDZY
kornelia_machura / 2019-08-09 09:31
Uwaga kompletne dno a nie firma!!!!!!!!!!od 2 tygodni czekam na zwrot wpłaconeych 100zł, i codziennie wysyłaja email że mam wysłać skan dowodu z obu stron, dowód zakupu itd .
Ja codziennie wysyłam od nowa dokumenty, a te niedorozwoje znowu...prosze wysłac skan dododu itp.
Zablokowali konto,i oczywiście znowu "prośba" o dokumenty.
krótko mówiąć ZŁODZIEJE!!!
Kto ma ochotę na złożenie zbiorowego pozwu!?
Kazmierz / 83.31.110.* / 2015-12-17 20:18
te złodzieje okrwadli mnie na 150 zł i czekam na zwrot lecz raczej wątpie hehe gdy doładowałem konto zablokowali mi je....
Anonim804 / 77.253.248.* / 2016-01-09 14:34
napisz do supportu na email i napiszą co musisz zrobić ja napisałem i mi odblokowali :)
Autor1 / 90.149.101.* / 2015-07-22 21:54
Czekam na zwrot pieniędzy lub numeru już trzy miesiące jeżeli chcecie mieć same problemy i tracić non stop nerwy , załóżcie sobie konto u nich
Java / 83.24.166.* / 2015-08-23 21:10
to jest nienormalne, żeby firma finansowa nie miała call center czynnego w weekend. Kupiłam w piątek paysafecard - 2 sztuki, zablokowano je od razu ze względu bezpieczeństwa, nie mogłam ich użyći nimi zapłacić. Próbowałam od razu dzwonić - godz 14. włączała się sekretarka, nikt nie odbierał. Czyli dla nich weekend się zaczął dość wcześnie. Jestem ciekawa co dalej.....
Si Andres / 178.235.63.* / 2015-05-26 00:08
Ten serwis to jakiś cyrk. Support nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Pisałem 11 razy z prośbą o podanie przyczyny blokady mojego konta. Dopiero po 11 razie gdy pisałem już BARDZO chamsko i WYRAŹNIE o podanie PRZYCZYNY blokady, a nie sposobu odblokowania. Dodatkowo sama blokada mojego konta jest śmieszna. Konto zostało zablokowane z powodu twojego bezpieczeństwa, dlatego prosimy Pana o wysłanie nam swoich dokumentów czyli: Dowodu z obu stron i rachunku (np. za prąd). Pytanie za 100zł własnej roboty: Po co wam to? I jakie bezpieczeństwo? Niby co? Czeska mafia się mną zainteresuje? Jeśli chcecie stargać sobie nerwy pisząc z idiotami z supportu to polecam. Jeśli chcecie żyć w spokoju i nie denerwować się, załóżcie sobie konto bankowe. NIE POLECAM!
MarekStal87 / 195.3.153.* / 2017-09-07 13:16
Niestety to prawda :/ mam doświadczenia z czasów jak wdrażaliśmy tą płatność w sklepie..nawet partner biznesowy jest mało ważny... Stanęło na tym, że trafiliśmy na firme Paymenterio.pl i za ich pośrednictwem się komunikowaliśmy... zupełnie co innego
Anonim112 / 80.202.169.* / 2015-05-07 12:56
Powiem tylko raz banda złodzieji nic więcej , czekam na zwrot pieniędzy lub zmianę numeru karty który zakupiłem Przez internet od Miesiąca czasu , banda wyłudzaczy , Monaybookers polecam jedynie i Pay pall Pozdrawiam
oszukany100 / 89.67.155.* / 2014-08-07 20:10
Nie kupujcie tego gów...., strasznie oszukują, nie można wycofać środków, robią ogromne problemy, nie mają biura w Polsce i nic nie można załatwić, obsługa telefoniczna skandaliczna, wymijające odpowiedzi, udają że nie otrzymali maili. Wprost powiedzieli, że nie muszą zwracać niewykorzystanych środków, nie mają takiego obowiązku, to ich dobra wola. Absolutnie nie polecam tej śmiesznej i oszukańczej firmy.
wihel / 2010-12-22 22:20
Heheheheh Rewelacja!!!! Tez wlasnie to w ostatnich dniach zobaczylam na ich stronie internetowej, jednak warto hehehe regularnie odwiedzac paysafecard.com :D Chyba sie skusze i wezme udzial w tym konkursie. Moze i mnie Swiety Mikolaj odwiedzi. W kocnu bylam caly rok taka grzeczna :D :D :D Chociaz pewnie skonjczyc sie na tym, ze Mikolaj przyjdzie do innych dzieci, bo jakos nie mam szczescia do tego rodzaju konkursow :D ;) No ale coz zobaczymy.......

A Wy co sobie zyczycie od paysafecardowskiego Mikolaja heheh??? Ja chyba jakas gre lub film, a moze jakies bilety na koncert lub mecz... :D Jutro bede nad tym myslala ehheheeh ;D
wihel / 2010-11-30 23:08
Moze i faktycznie przypadkowo go skasowalas, potraktowalas go jako pierwsza lepsza reklame heheheheheheh a przeciez takowa nie jest. Lub jest jeszcze jedna mozliwosc. Nietsety newsletter paysafecard raz wyladowal u mnie w folderze SPAM. Wyglada na to, ze dzieje to tylko od czasu do czasu. I wlasnie dlatego postanowilam sobie, ze kiedy dluzej go nie otrzymuje , zagladam tam w celu odnalezienia paysafecardowskiego newslettera... :D :D :D

Takze polecam , bys zagladnela do folderu z wiadmosciami SPAM. A jesli go tam nie zanjdziesz i jestes pewna , ze go przypadkowo nie usunelas, to po prostu sprobuj sie jeszcze raz zameldowac na stronie paysafecard.

Mam nadzieje , ze ktores z opisywanych przeze mnie "rozwiazan" (jesli mozna to tak nazwac) zafunkcjonuje. Napisz, czy faktycznie byl on w SPAMie, tak to bede wiedziec czy ten przypadek dotyczy tylko mnie, czy tez innych :D Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
wihel / 2010-10-09 23:10
Zgodnie z waszymi zaleceniami/radami :P :P :P zarejestrowalam sie na tego paysafecardowskiego newsleterra, i musze przyznac, faktycznie warto!!! Stamtad pochodza najswiezsze informacje, i niektore z nich, jak chocby informacje o akcjach, czy konkursach, wygladaja bardzo interesujaco. Z tego co zauwazylam jest to faktycznie najlepsza mozliwosc dowiadywania sie o wszelkiego rodzaju nowosciach ze striny paysafecard, a chyba tego wlasnie o psc oczekujemy, czytaj ciaglego rozwoju i robienia kolejnych krokow do przodu!!! ;)))
Obelix / 2010-10-30 15:58
Co do nowości, próbowaliście już korzystać z lokalizatora przez telefon? Zastanawiam się, czy warto go sobie zainstalować

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: