Forum Forum finansoweKarty

paysafecard-opinie

paysafecard-opinie

skomentuj
Obelix / 2010-03-26 10:49
Używam od jakiegos czasu do płacenia w sieci paysafecard. Jak narazie jestem zadowolony, szczegȯlnie jeśli chodzi o sklepy zagranicze z inna walutą. Ciagle sie jednak zastanawiam, czy taka forma jest rzeczywiście lepsza od płacenia inna metodą np. kartą, jak wy macie zdanie? Co jest np. bezpieczniejsze?
Wyświetlaj:
czesc12323 / 213.92.131.* / 2021-01-28 12:45
Mam pytanie dotyczace bezpieczenstwa paysafecard. Wysłałem jak prosili skan dowodu z obu stron.
I mam pytanie czy były jakies wycieki danych lub cos? Mam sie czegos obawiac?
bok508 / 2020-10-06 20:19
Paysafecard to taka karta przedpłacona
H.Henryk / 46.134.133.* / 2020-09-23 11:09
Sprzedaż tych kart w sieci Żabka pod pozorem możności zaplacenia za zakupy w sklepach internetowych jest OSZUSTWEM. Na mojej karcie PAYSAFCARD, zakupionej przeze mnie w Żabce, jest napisane tak: "Wprowadzając 16-cyfrowy kod PIN paysafcard można łatwo i bezpiecznie dokonywać płatności w swoich ulubionych sklepach internetowych".
TO JEST OSZUSTWO.
Np. w Allegro nie wiedzą nawet, co to jest paysafecard.
Usiłowałem znaleźć choćby JEDEN JEDYNY sklep, gdzie mógłbym cokolwiek kupić za moje wydane na tę kartę pieniądze. ANI JEDEN SKLEP! nie obsluguje takiej platnosci. Złożyłem zapytanie na stronie PAYSAFECARD o adres do choćby jednego dowolnego sklepu, gdzie moglbym cokolwiek kupić, ale MNIE OLANO! Bo taki sklep nie istnieje.
Greg89986 / 5.184.247.* / 2021-06-27 11:18
Ogarnij się.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Heniek H. / 46.134.133.* / 2020-09-23 11:03
Sprzedaż tych kart w sieci Żabka pod pozorem możności zaplacenia za zakupy w sklepach internetowych jest OSZUSTWEM. Na mojej karcie PAYSAFCARD, zakupionej przeze mnie w Żabce, jest napisane tak: "Wprowadzając 16-cyfrowy kod PIN paysafcard można łatwo i bezpiecznie dokonywać płatności w swoich ulubionych sklepach internetowych".
TO JEST OSZUSTWO.
Np. w Allegro nie wiedzą nawet, co to jest paysafecard.
Usiłowałem znaleźć choćby JEDEN JEDYNY sklep, gdzie mógłbym cokolwiek kupić za moje wydane na tę kartę pieniądze. ANI JEDEN SKLEP! nie obsluguje takiej platnosci. Złożyłem zapytanie na stronie PAYSAFECARD o adres do choćby jednego dowolnego sklepu, gdzie moglbym cokolwiek kupić, ale MNIE OLANO! Bo taki sklep nie istnieje.
kornelia_machura / 2019-08-09 10:55
Uwaga kompletne dno a nie firma!!!!!!!!!!od 2 tygodni czekam na zwrot wpłaconeych 100zł, i codziennie wysyłaja email że mam wysłać skan dowodu z obu stron, dowód zakupu itd .
Ja codziennie wysyłam od nowa dokumenty, a te niedorozwoje znowu...prosze wysłac skan dododu itp.
Zablokowali konto,i oczywiście znowu "prośba" o dokumenty.
krótko mówiąć ZŁODZIEJE!!!
Kto ma ochotę na złożenie zbiorowego pozwu!??
Sebastian3373 / 37.47.128.* / 2019-08-26 16:20
Witam Ja od 2 miesięcy czekam za karta ta sama sytuacja 10 wysłanych skanów i te same e-maile
kornelia_machura / 2019-08-26 18:22
Nie oddadzą Panu. Oszukali już tak sporo osób (zresztą widać w poniższych opiniach).
ja byłam już u adwokata i złożyłam pozew przeciwko tej firmie do Sądu.
Ale zgłosiło się tez do mnie kilka osób więc poczekamy a potem złożymy jeszcze zbiorowy pozew.
Maks164836 / 5.184.8.* / 2019-01-28 12:46
Nie polecam korzystać z tego servisu. Zablokowali mi konto ze wzgledow bezpieczenstwa. Mija 3 tydzien od napisania im emaila.. Po tych 3 tyg odpisali mi

Szanowny Panie *****,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Informujemy, iż konto zostało zablokowane przez system bezpieczeństwa, na podstawie punktu 11 naszych Warunków Użytkowania.

Podejrzewamy, że załadowane na konto karty paysafecard nie zostały zakupione osobiście i nie pochodzą z naszego oficjalnego punktu sprzedaży (kiosku, sklepu).

Aby sprawdzić i zweryfikować sprawę, prosimy o podanie informacji na temat tego gdzie zostały zakupione karty paysafecard wczytane na konto.

Prosimy także o podanie informacji do jakich celów zostały te karty wpisane na konto (inaczej mówiąc: u którego z naszych partnerów planowano wykorzystać te środki i do jakich celów).

Prosimy o wyrozumiałość i wziąć pod uwagę to, że konto my paysafecard może być odblokowane tylko wtedy kiedy otrzymamy pełną informację na temat wyżej wymienionych pytań.

W przypadku wątpliwości lub dalszych pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Serdeczne pozdrowienia,
Twój zespół paysafecard
kornelia_machura / 2019-08-09 09:31
Uwaga kompletne dno a nie firma!!!!!!!!!!od 2 tygodni czekam na zwrot wpłaconeych 100zł, i codziennie wysyłaja email że mam wysłać skan dowodu z obu stron, dowód zakupu itd .
Ja codziennie wysyłam od nowa dokumenty, a te niedorozwoje znowu...prosze wysłac skan dododu itp.
Zablokowali konto,i oczywiście znowu "prośba" o dokumenty.
krótko mówiąć ZŁODZIEJE!!!
Kto ma ochotę na złożenie zbiorowego pozwu!??
patykrafal / 81.106.178.* / 2019-05-24 15:09
Lepiej zrezygnuj póki jeszcze nie straciłeś dużo kasy. Zakupiłem kod o wartości 200zł na stacji benzynowej. Dojechałem do domu chciałem go wklepać na stronie sklepu: komunikat, kod zablokowany ze względów bezpieczeństwa. Pół miesiąca z nimi mailowałem, przesłałem skan pierwszej strony dowodu osobistego jak chcieli (do dziś się zastanawiam czy dobrze zrobiłem), zdjęcie wydruku z kodem, nawet stacja mi druknęła z raportu kasowego potwierdzenie transakcji (wiadomo, paragon poszedł do kosza, bo myślę po co mi jak mam wydruk z kodem). Customer service stwierdził że muszę im dostarczyć dowód, że to ja zapłąciłem za kod. Się pytam jak? Nagranie z monitoringu z odpowiednim zoomem ze stacji. Dałem sobie spokój, trudno nauczka za 200 zł. Jak się w to bawisz, to moja dobra rada, gdzieś tam gierek do 20-30 zl. Wiecej nie radzę. Choć i nawet szkoda tych 20 zł gdyby się coś stało. A możesz być pewien że na pewno będzie taki dzień, że zechcesz użyć swojego kodu a tu będzie blok. Ucz się na cudzych błędach. Tak o to paysefcard zadbało o moje bezpieczeństwo. Od razu czuję sie lepiej
Czechu113 / 176.221.121.* / 2019-04-04 12:25
Tak jak wiele osób zostałem przez te firmę oszukany. PIN kart zablokowany bez powodu, obsługa klienta żąda zdjęcia dowodu tożsamości. Bez tego supprot odmawia jakiekolwiek pomocy. O tym, że na odpowiedz trzeba czekać tygodniami nie wspominam. Zwykły scam i jeszcze dodatkowo próba wyłudzenia danych osobowych. Odradzam korzystanie z ich "usług", chyba że chcecie stracić pieniądze, czas i nerwy.
Lukman881 / 81.190.154.* / 2019-01-08 20:33
Potwierdzam paysafecard to być może próba oszustwa i wyłudzenia danych.
W celu odblokowania środków żądają zdjęcia dokumentu tożsamości!!! Mając dane karty płatniczej i numeru telefonu może to grozić kradzieżą tożsamości, zaciągania na Wasze konto kredytów i dokonywania innych gorszych przestępstw!
Ostrzegam!
plama144 / 89.65.121.* / 2018-12-26 17:39
LoL to jakieś jaja ja synowi zakupiłem karty o wartości 220 zł do gry wykorzystał z tego 80 zł i zablokowali mu karty ze względów bezpieczeństwa.
Hehe teraz mam wypełnić formularz gdzie mam wrzucić . skan dowodu i łaskawie czekać aż odblokują. Ciekawe z jakiej racji wymagają skanu dowodu osobistego .
Sm4le / 62.141.215.* / 2018-12-03 19:33
nie wiem jak wy ale ja wpłaciłem kodem z biedry 3xpo 100 zł i je wykorzystałem w 2 grach na grze przeglądarkowej desert operatin i w telefonie na gierce empires i wszystko działało ale musiałem wpisać tymczasowy kod który otrzymywałem sms aby nikt nie korzystał z mego konta a kartę dostałem ale boję się ją aktywować bo chcą ksero D-O a to może być już coś nie tak w bankach tego nie żądają.
janusz890 / 91.223.64.* / 2018-09-27 10:50
polcam psc
juniorkr0 / 188.146.36.* / 2018-04-14 15:24
Kupiłem kody na 400 zł w żabce i jak chciałemcje wydać w grze to pisało że Piny zostały zablokowane ,,ze wszględów bezpieczeństwa" i 400 zl szlak trafił
Ktoś wie co to są te tajemnicz ,,powody bezpieczeństwa??
fsocietyy / 178.42.115.* / 2018-09-10 20:24
Czy kody zostały odblokowane? Mam ten sam problem
Monika_aa / 85.237.167.* / 2018-07-13 09:23
Mam problem z zamknięciem konta, bo widnieję środki, 10 zł. Napisałam o zwrot środków, minęło już 15 dni roboczych i cisza. Dzwonię na infolinię i nikt nie odbiera. Konto muszę zamknąć do sierpnia, bo później będą naliczać opłaty, 20 zł (takiego dostałam maila). Co robić?
orikfok / 84.10.156.* / 2018-02-19 10:07
Cos w tym jest ze zarabiaja na naiwniakach. Platnosc mozna robic tylko podajac login do mypasafecard, czyli defacto musisz zaladowac kupony do mypaysafecard. A tam w dowolnym momencie blokuja ci legalnie kupione kody i zadaja scanu historycznych kuponow (nikt ich przeciez nie archiwizuje po zaladowaniu albo zuzyciu tylko wyzuca, bo po kiego zbierac zuzyte paragony). No i teraz ni h***, nie masz szans na odblokowanie i odzyskanie kasy za ostatnio zaladowany kupon. Tresc maila od paysafecard odpowiadajacego na prosbe odblokowania pinu, po tym jak skan dowodu i tego pinu zostal juz do nich wyslany: Drogi Użytkowniku,

serdecznie dziękujemy za zapytanie.

Prosimy o przesłanie jednego niemodyfikowanego zdjęcia ostatnich 5 kuponów paysafecard, które zostały załadowane na konto my paysafecard obok dowodu osobistego.
Prosimy również o zdjęcie dowodu tożsamości obok twarzy.
Pliki nie mogą przekraczać rozmiaru 5 MB.

Serdeczne pozdrowienia

Twój zespół paysafecard

my PLUS is your plus!
my PLUS, nowy program lojalnościowy my paysafecard, oferuje Ci sensacyjne korzyści: czekają na Ciebie fantastyczne Rewards, wspaniałe oferty i wiele więcej.
Już teraz zaloguj się na swoim koncie my paysafecard i od razu skorzystaj z zalet my PLUS.
https://mypins.paysafecard.com/mypins-psc/login.xhtml
my paysafecard nagradza Cię za lojalność za pośrednictwem my PLUS.

Prepaid Services Company Limited
Floor 27, 25 Canada Square
Canary Wharf
London E14 5LQ, United Kingdom
Zarząd: Udo Mueller, Elliott Mark Wiseman, Ian Raymond Francis, Daniel Jay Chazonoff, Maximilian von Both
Rejestr handlowy: 5761861, Sąd handlowy: Londyn

Copyright © Paysafe Group Plc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firma Prepaid Services Company Limited została autoryzowana przez Urząd Nadzoru Finansowego Wielkiej Brytanii (Financial Conduct Authority (FCA)) zgodnie z brytyjskim ‘‘Electronic Money Regulations 2011’’ dotyczącym wydawania pieniądza elektronicznego i instrumentów płatniczych (nr rejestracyjny: 900021). paysafecard to zarejestrowany znak towarowy firmy paysafecard.com Wertkarten GmbH.
CzarnyOlo / 83.8.118.* / 2017-11-09 12:55
No niestety - kombinatorzy. Popełnili błąd wpisując mój adres i niestety nie mogę tego wyprostować - zaczęli żądać dosłania różnych dziwnych dodatkowych dokumentów, a pieniądze za kartę ( której jeszcze nie otrzymałem ) wpłaciłem, podejrzewam, że i to też stracę. Strasznie nieuczciwa i niekompetentna firma - gorąco odradzam.
Milady84 / 83.20.37.* / 2017-06-29 11:57
Ja również ostrzegam. Przy drobnych wpłatach może i ok, przy większych same nerwy i stracone pieniądze.
Kupowałam kupony na ich stronie VKW. Za pierwszym razem mi zablokowali, po wniosku o odblowanie kazali złożyć wniosek o zwrot. Po dłuższym czasie wysyłania dowodów wpłat, kopii dowodu i różnych innych dziwnych rzeczy w końcu oddali. Następnym razem jak chciałam większą ilość premium w grze kupić znowu blokada. Nauczona doświadczeniem złożyłam wniosek o zwrot. I tu moje zdziwienie jak dla odmiany teraz kazali złożyć wniosek o odblokowanie... Żeby było śmieszniej do takiego wniosku trzeba dołączyć 1no zdjęcie wszystkich kuponów wraz z dowodem -niezmodyfikowane. Przy kuponie ze sklepu może to nie problem. Ale przy kuponie wirtualnym z ich strony już trochę gorzej. Musiałabym chyba wydrukować każdy kupon,wyciąć go, ułożyć je razem z dowodem i pstryknąć fotkę. Znając doświadczenia z nimi to pewnie powiedzą, ze modyfikowane... W dodatku nie mam drukarki:)
W międzyczasie jak zablokowali te drugie, a chciałam koniecznie skorzystać z promocji w desperacji kupiłam kupony na allegro. I tu jeszcze zabawniej. 1wszy kupon zadziałał. To kupiłam jeszcze 2 od tego samego sprzedającego. I znowu blokada. Przy wniosku o zwrot załączyłam wirtualne kupony, ponieważ tylko takie sprzedający generuje. I tu zdziwko PSC odmówiło zwrotu, bo sprzedający nie jest ich autoryzowanym dystrybutorem. Ale, żeby było śmieszniej kupony generował legalnie i PSC kasę za nie dostało.
Moim zdaniem oni mają więcej zysku z zablokowanych kuponów niż z normalnej prowizji. Celowo blokują większe kwoty, często korzystających osób. I utrudniają ich odblokowanie, bo co rok z każdego takiego kuponu zabierają 20 zł. za utrzymywanie go aż do jego wyczerpania.
juniorkr0 / 188.146.36.* / 2018-04-14 15:26
Jeszcze tego nie wyprobowałem ale możnaby sprobować kupić np. 5 kuponów za mniejszą wartość np.20zł zamiast 100zł moze wtedy nie ukradną jakiś nedznych 20 zł
DDAS / 193.109.244.* / 2017-06-21 12:21
Ostrzegam przed Paysafecard!!! Potrafią bez żadnej przyczyny zablokować "ze względów bezpieczeństwa" zakupione legalnie kody. Żeby je odblokować żądają podania wszystkich danych osobowych łącznie z - UWAGA!!! - skanem Dowodu Osobistego. Do czasu podania wszystkich danych (łącznie ze skanem DO) nie udzielają żadnych informacji na temat przyczyn zablokowania środków.
Mimo iż żaden punkt ich regulaminu nie mówi o konieczności wylegitymowania się, a jeden z punktów wprost mówi o tym że nie zbierają danych osobowych, infolinia bez żadnych skrupułów spławia klienta nie siląc się nawet na podanie jakiejkolwiek podstawy prawnej swoich żądań.
Infernales / 212.7.222.* / 2019-03-24 13:12
prawda!!!! Musimy w końcu coś z nimi zrobić
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy