Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PGP żali się na "czarny pijar". Twierdzi, że to element wojny o nowy przetarg na obsługę sądów

PGP żali się na "czarny pijar". Twierdzi, że to element wojny o nowy przetarg na obsługę sądów

Wyświetlaj:
wert414 / 93.175.74.* / 2016-01-06 21:30
BZDURY jeżeli będzie pracował od poniedziałku do środy to kto będzie roznosił listy w pozostałe dni. Facet mówi bzdury, ale teraz już wiem dlaczego listy z sądu idą tydzień a nie dwa dni.
Leon882 / 188.138.9.* / 2015-08-01 13:53
Widać że szczególnie młode osoby odchodzą od poczty polskiej. Takie akcje jak ta tylko pogorszą już złą amtosfre wokół poczty. Raczej powinna się zająć moim zdnbaniem reformą, tymm, by była lepiej kojarzona w społeczeństwei - a żeby tak było, musi być lepsza jakośc usług, niższe ceny i więsza innowacyjnosc. Jak wiemy, tymi cechami poczta polska się nei wyróżnia, wręcz przeciwnie, kojarzy się z zastojem, zacofaniem
Katarzyna1256 / 176.9.25.* / 2015-08-01 13:43
ja tak jak wielu moich znajomych już dawno zrezygnowałam z korzystania z poczty polskiej. Po prostu uważamy, że to zacofana instytucja, która nie przystaje do obecnych realiów. Dlatego czas dać szansę innym. Poczta polska miała swoej pięc minut, mogła je wykorzystać. Nie zrobiła tego, momo tak potężnych nakładów, jakie przeznacza sie na jej funkcjonowanie. te pieniądze jak widać jednak nie idą na rozwój
HenrykKamin / 198.51.75.* / 2015-07-30 17:43
Dziennikarze piszący nierzetelne artykuły i sprzyjający grupie kolesi - niestety tak teraz wygląda polska rzeczywistośc. Pozcta polska mogła by się przynajmneij próbować bronić w jakiś bardziej racjonalny sposób, zamiast dawać się wciągać w takie manipulacje. Wiadomo, że już od dawna to instytucja źle zarządzana, źle zorganizowana - naprawdę mieli sporo czasu, by się zmienić i przekierunkoać, unowocześnić. Nie wykorzystali tego
Kamilla123 / 178.18.17.* / 2015-07-30 17:39
naprawdę szkoda, że nie podaje się racjonalnych argumentów za dalszym funkjconowaniem poczty polskiej w tym kształcie. Widać, że teraz tylko pozostało stosowanie rozncyh kruczków prawnych, tylko po to, by bronić swoich kolesi. Niestety, to, co dzieje się w Poslce idzie w złym kierunku - zamsita wspomagać prywatnych przedsiębiorców, broni się nierentownego kolosa
anka154 / 81.89.96.* / 2015-07-30 17:36
Faktycznie żałosne jest to bronienie poczty polskiej przez kolesi. to ma być niby rzetelne dziennikarstwo? poczta polska powinna bronić się dając lepszą ofertę, lepsze warunki, nowoczesne usługi itd., przeceiż tak naprawdę ma na to kasy od groma, w tym z dotacji budżetowych. Ale wiadomo że te pieniądze sa inaczej rozdzielane, a placówki pocztowe działają jak działają , od lat nie widać zmian na lepsze
Maksymilian879 / 94.242.246.* / 2015-07-23 17:14
Poczta Polska na pewno wydaje dużo pieniędzy na czarny PR, mogę się założyć, że i w tych komentarzach również... moim zdaniem to wszystko jest ustalone przez osoby, które rządzą naszym państwem i pocztą. Żeby prywatna firma nie mogła być legalną konkurencją, bo poczta polska się przyzwyczaiła i myśli, że będzie po wieki wieków rządziła, a nie potrafią na czas dostarczać listów i paczek, nawet jak zapłaci się więcej. Jak dla mnie to siara!!!
Marcin149 / 176.10.104.* / 2015-07-29 17:07
Jak dla mnie myślę identyko. Poczcie pomagają miliony pompowane z państwowych pieniędzy, więc może robić sobie co chce. I tak ci, którzy są tam teraz szefami i kierownikami, którzy nie mają w większości podstawowych kompetencji, to za kilka lat zmienią pracę i nie poniosą żadnych odpowiedzialności za swoje działania i za to, że pieniądze zostaną np. źle wydane, czy za to, że firma się nie rozwija. W innej korporacji to taki kierownik szybko by się dowiedział, gdzie jest jego miejsce, skoro nic nie robi i tylko bumeluje. Jestem za liberalizacją usług pocztowych.
tobiasz616 / 37.30.104.* / 2015-07-23 16:09
ale przeciez punkty pocztowe z pp nie rówżnia sie niczym od klasycznych spożywczaków, wiec w czym problem
ochmaton / 213.158.222.* / 2015-07-23 15:56
najbardziej godziła w renome in postu gazeta wyborcza, ktora jak juz sie mozna bylo wielokrotnie przekonac, tez nie grzeszy fachowym dziennikarstwem. Tendencyjne wypowiedzi i artykuły sponsorowane to ich chleb powszedni. Poczta potrafi namieszac i ma duze popracie "kolegów w sejmie"
jurbas18 / 188.146.96.* / 2015-07-23 15:53
rozumiem czesc zarzutów ale z drugiej strony układy poczty polskiej wcale nie sa takie jasne. Oczywiscie ze poczta robi wszystko co moze byleby tylko zdyskredytować konkurenta i w trakcie całego okresu wybierania zwyciezcy podkładali straszne świnie.
jerzy46 / 46.169.52.* / 2015-07-22 19:04
Z mojego doświadczenia wynika, że realizacja poprzedniego przetargu wygranego przez INPOST przerósł możliwości tej spółki . Przede wszystkim należy mieć na względzie brak wykwalifikowanych doręczycieli (zdarza się, że przesyłki polecone z sądu były wrzucane bezpośrednio do mojej skrzynki na listy), niewłaściwy sposób awizowania przesyłki (tylko jedno awizo, od czasu do czasu wrzucane do niewłaściwej skrzynki) i mała liczba punktów, w których można odebrać przesyłkę. W 45 tys. mieście przesyłki mogę odbierać w punkcie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oddalonym o ok. 2,5 km. Tymczasem w odległości 500 m od domu mam 2 placówki pocztowe.
Organizator przetargu może określić w dowolny sposób wyboru oferty. Wystarczy pamiętać, że nie tylko cena się liczy.
waldecki / 84.10.194.* / 2015-07-22 18:19
ich dostarczyciele korespondencji zwłaszcza tej polecenej ecale się nie fatygują do odbiorcy tylko od razu do skrzynki wrzucaja awizo bi im tak wygodniej a ty pózniej biegaj szukaj kiosku czy biedronki ,żeby odebrac korespondencję to pgp to totalna porażka i śmiech na sali
Paul86 / 46.204.245.* / 2015-07-22 18:01
Z mojej perspektywy, a codziennie odbieram korespondencję sądową, wszystko działa już dobrze pod prywaciarzem.
wmk / 79.184.69.* / 2015-07-22 18:31
A ja tydzień temu zamówiłem coś z dostawą InPostem. Wtorek - zamówienie. Środa - "twoja przesyłka jest już w oddziale docelowym, wkrótce odbierze ją doręczyciel". I tak do kolejnego wtorku, kiedy doręczyciel wreszcie się zjawił.
Prawda moja / 87.204.22.* / 2015-07-22 17:55
w biznesie efekt.. znaczy ja latam helikopterem a wy rowerem... on coś do poczty ma.. zlecenie fajne jest byłem ,jak wylądowałem w szpitalu to się okazało, że wypłaty brak.. ot i psikus.. szkoda, że ludzie zgadzają się na takie traktowania.. bo jakby nie znalazł ludzi na zlecenie to by się nie wychylał.. :P i z biznesu nici...
Irena1025 / 93.105.236.* / 2015-07-22 17:44
Możecie mnie tu zminusować, ale jak mi przyszło polecony z sądu odbierać raz w kiosku, a drugi raz w sklepie Społem (razem z chlebem, jajkami itd.) to mnie szalg trafił. Kto mi da gwarancję, że pani kioskarka czy pani sklepowa nie narobi głupich plot na mój temat widząc list z sądu? Byłam świadkiem w drobnej w końcu sprawie, a panie patrzyły na mnie jak na przestępcę. Pracowników poczty, przynajmniej tak było, obowiązuje tajemnica służbowa - tajemnica korespondencji. Ktoś wygrał przetarg i zarobił kupę kasy, a z obywatela robi się kpiny. Poczta Polska ma swoje wady, ale wolę ją z jej wadami niż plotkarską panią z kiosku.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy