Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Pierwsze kroki MILIONERÓW

Pierwsze kroki MILIONERÓW

Krzysztof J. / 94.254.178.* / 2010-04-28 22:04
Znajomi zaprosili mnie ostatnio na spotkanie, o którym mówili, że jest to Forum Niezależności Finansowej. Na sali było ok 30 parę osób, a przy ekranie stał wielki plakat "Kuźnia Milionerów". Nie do końca dopytałem, co mnie czeka, więc przyglądałem się z dystansem, jak prowadzący przygotowuje się do odpalenia prezentacji.

Przyznam, że wiele informacji było mi znanych, ale trener ciekawie prowadził wykład i wszyscy z uwagą do końca słuchali (chociaż w połowie ogłosił przerwę i powiedział, że jeśli dla kogoś to jest oczywiste lub go nie interesuje, to może bez skrępowania wyjść - nikt jednak nie wyszedł).

Było to przedstawienie pewnych idei osiągania wolności finansowej, ale też parę patentów, z których od razu można skorzystać (np. w zakresie metod inwestowania przy zastosowaniu dźwigni finansowych, czy finansowania nieruchomości - parę fajnych inspiracji i nie tylko). Widziałem jak ludziom otwierały się oczy, gdy trzepał patentami jak z rękawa i mówił, że to oczywiste, że tak trzeba robić. Tylko ludzie tego nie wiedzą. Bo gdyby to wiedzieli, to by przecież tak robili... no niby prawda.

Jeśli kogoś zaciekawił temat, to polecam. Zapisy na kolejne szkolenia są przez stronę www.kuznia-milionerow.info - są bezpłatne w różnych miastach Polski, ale wymagają rejestracji.

Firma, która je organizuje na co dzień zajmuje się szkoleniami i ma taką misję edukacji finansowej społeczeństwa, współpracuje też z GPW przy organizacji eventów. Ma też płatne szkolenia, do których oczywiście zachęca, ale na zasadzie wypełnienia dobrowolnej ankiety (słyszałem raczej dobre opinie o tych szkoleniach).

Jeśli ktoś nie ma zbyt rozległej wiedzy o inwestowaniu, to polecam te spotkania. Parę osób na sali przyznało się też, że jest doradcami finansowymi i przyszli, bo im się podoba idea takiej edukacji - chcą przysyłać tu swoich klientów, aby im się łatwiej z nimi pracowało. Ciekawe podejście:).

~Krzysiek~
czterej pancerni / 95.41.213.* / 2010-08-08 16:11
Krzysiek!
Nie wstyd Ci naganiaczu jeden!?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy