Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS chce powrotu kary śmierci

PiS chce powrotu kary śmierci

baloon / 2011-11-28 08:47
PiS chce powrotu kary śmierci w naszym kraju, ugrupowanie to uważa, że tylko dzięki temu będzie możliwa pełna ochrona obywateli, politycy PiS mówią, że powinno się odbyć z tego tytułu referendum, jak byście się w takim opowiedzieli, za czy przeciw?
Wyświetlaj:
Botycki / 212.106.24.* / 2011-12-11 20:26
Ma być! Zacząć od zbrodniarzy, uzurpatorów i zdrajców stanu, którzy dziś piastują najwyższe stanowiska państwowe.
baka26 / 2011-11-28 11:22
Jestem za zmianą naszego kodeksu karnego, bo niektóre kary zupełnie są nieadekwatne do popełnionego przestępstwa, poza tym to często ofiara u nas jest na pozycji straconej, a nie oprawca, ale z karą śmierci bym się wstrzymała, bo wielokrotnie też jest tak że skazywana jest osoba niewinna, poza tym dla przestępcy kara śmierci może być wybawieniem, jeśli miałby resztę życia spędzić w więzieniu w tej samej celi, niechby wyglądało to tak jak w Stanach, gdzie karę dożywotniego więzienia można dostać kilkakrotnie...
daro1234 / 83.5.236.* / 2011-12-11 19:20
Jestem za powrotem kary śmierci ! dlatego że jak słyszę w telewizji że pedofil wychodzi z wiezienia za gwałt na czterech chłopcach i znowu wraca do wiezienia za jakiś czas tez za gwałty na chłopcach to szlak mnie trafia że będziemy utrzymywać takiego psychopatę za nasze podatki to lepiej go zlikwidować!!!Strach mnie ogarnia że przy następnym wyjściu tego pedofila z wiezienia ofiarą może być mój SYN :( Dlaczego jesteśmy nie chronieni przez nasz wymiar sprawiedliwości ?czy my jako obywatele jesteśmy tylko od płacenia haraczy na utrzymywanie Zabójców,pedofil,sadystów,gwałcicieli.Jestem pewien że jak wróci Kara śmierci to przestępczość spadnie :)
anteczka / 2011-11-28 11:09 / Bywalec forum
i bardzo dobrze, jak najbardziej jestem za kara smierci!

Najnowsze wpisy