Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS chce zamknąć Sejm dla skazanych

PiS chce zamknąć Sejm dla skazanych

skomentuj
Wyświetlaj:
komunista / 79.187.37.* / 2007-08-20 11:04
dość już Leppera w Sejmie !

Ziobro celnie uderzył w majątki mafijne przepisywane w rodzinki ! ale się jazgot podsniósł. A jaki aktywny zacząl byc Kaczmarek atakując Ziobrę. Kaczmarek to taki Stępień z TK. PiS nie ma szczęścia do kadr.
Kaczmarek przyjął ofertę premiera od Hojarskiej, Leepera i Łyżwińskiego. Co za cudak !
dryfuj janusz dryfuj z biegiem rzeki tak jak .....
Zdzich / 2007-08-21 20:57 / Bywalec forum
Od kiedy członek PZPR jest wrogiem PiS! Podaję skróconą listę przjaciół z PZPR!
Granice hipokryzji aparatczyków pisowskich, powinny w końcu zostać podsumowane faktami. W żadnej partii z wyjątkiem SLD nie jest tak czerwono. Żaden rząd z wyjątkiem SLD nie powołał tylu byłych pezetperowców na urzędy. Co im nagle przeszkadza Kaczmarek.

Prezentowane poniżej życiorysy nie zawierają cienia insynuacji, pomówień, obelg i tym podobnych, zawierają suche fakty. Każdy z Panów prezentowany poniżej, był związany z partia PZPR lub jej przybudówkami, tudzież działał na rzecz PRL, a obecnie pracuje dla PiS.

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości w rządzie PiS. członek PZPR do jej końca. Skazywał w stanie wojennym, między innymi Bronisława Komorowskiego za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał m.in.: 'demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc m.in., że nie jest on narodem wolnym i niepodległym'.
2. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych w rządzie PiS. PRL-owski prokurator od lat 70-tych. Obecnie oskarżony przez śląska Alexis(tej od Blidy) o branie łapówek w aferze węglowej.
3. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR i pracował na nomenklaturowym stanowisku sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika
4. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu w rządzie PiS- członek PZPR w latach 1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB.
5. Ryszard Siewierski- były Komendant Główny Policji za rzadów PiS- członek PZPR do końca (1990
6. Karol Karski posęł PiS, radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej. Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
7. Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
8. Andrzej Aumiller- były Minister Budownictwa w rządzie PiS- zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
9. Anna Kalata - były Minister Pracy i Polityki Społecznej członek PZPR i SLD.
10. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej w rządzie PiS - przez 20 lat należał do PZPR, członek Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie.
11. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia w rządize PiS(członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
12. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR, powołana głosami PiS
13. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska w rządzie PiS, były członek PZPR, a w rządzie Leszka Millera główny inspektor ochrony danych osobowych.
14. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu w rządzie PiS. W latach 80 członek PRON. Figuruje w materiałach służb specjalnych PRL jako tajny współpracownik o kryptonimie `Mieczysław'
15. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej w rządzie PiS - był do samego końca członkiem PZPR.
16. Krzysztof Czabański, mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. `Sztandaru Młodych' i `Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
17. Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR. 25.
18. Ojciec znanych dwóch polityków wykładowca na Politechnice Warszawskiej szkolący partyjnych aparatczyków, na dwuletnich kursach marksizmu leninizmu.
19. Ojciec znanego `Uczciwego' ministra I sekretarz PZPR w komitecie w Krynicy Górskiej.
http://www.matka-kurka.net/post/?p=915
skomentuj

Najnowsze wpisy