Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS obsesyjnie dąży do wszechwładzy

PiS obsesyjnie dąży do wszechwładzy

Money.pl / 2006-05-11 11:23
Komentarze do wiadomości: PiS obsesyjnie dąży do wszechwładzy.
Wyświetlaj:
Slawek / 83.17.24.* / 2006-05-12 13:13
Tusk ma racje. A PISiakom po prostu brak merytorycznych argumentow na swoja obrone. Dlatego tak sie szamocza. WSTYD!
z nad Wisły / 81.210.19.* / 2006-05-12 08:48
Panie D.Tusk (et consortes), już dość \
4poland / 83.17.92.* / 2006-05-12 08:38
Tusk traci darmową tubę propagandową telewizje Dworaka. Z naszych abonamentów była promowana PO i jej liderzy w TVP. Teraz wreszcie sie to skończy, jest sens płacić abonament. Jak do tej pory to platforma nic nie zrobiła poza gabinetem cieni. A z budżetu na pensje PO poszło juz ponad 15 milionów złotych.
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-05-12 08:26
Tusk stwierdził w wywiadzie tvn24 że PO chce wygrać wybory samorządowe, parlamentarne i prezydenckie i jak to nazwać, zarzuty mają zawsze w podtekście taką prawdę że kto czego chce to zarzuca to innym
DA / 195.225.68.* / 2006-05-11 18:50
A z jakiej mafii ten Tusk jest? Bo nioe jestem chyba na bieżąco...
Cóz począć. Niektórzy całe rzycie ciężko pracują aby wszystko spieprzyć i .. im się udaje. Tu brawa dla Tuska. CZego się nie dotknąl obracało sie w chlew.
Działał przy "rosyjskiej ruletce okrągłego stołu" i co - sami widzicie,
Potem debatował z Lechem (Bolek) i Strażakiem jak naprawić kraj usuwając Olszewskiego - i pozwolił służbom specjalnym i kolesiom działac przez kilkanaście lat i zżerać nas kraj razem z jego mieszkańczami.

Potem utworzył SKL i nic z tego nie wyszło. Bo niby z czego?

Potem współtworzył PO i niestety dupa. Miał być ruch społeczny, nie żerujący na państwowe pieniądze. I co? A toże teraz PO to partia, która jak inne jest na naszym garnuszku. Kolejna porażka.

A ostatniej jesieni przegrał wszystko co było do wygrania.

Więc kto i po co nadal go wspiera??!!! Pewnie Ci, którzy nażarli się w ostatnich kilkunastu latach i nie chcą nadal odejśc od stołu.
LP / 83.135.158.* / 2006-06-04 11:12
Czytając Twój komentarz odnosze wrażenie że po za płytkim bablaniem Ty sam nic sobą więcej nie prezentujesz.
Pochwal no Ty się co Ty robisz na swoim "podwórku" aby wpłynąć na inną świadomość polityczną która wpływałaby na polityków Twojego OKręgu ,udowadniając że to co robią nie odbywa się bez uzgodnień społecznych . Czy kiedyś odwiedziłeć biuro poselskie Twojego Okręgu ?,Czy wiesz jaką rolę uzgodnien powinno ono prezentować w stosunku do Obywateli TEGO REGIONU?,.Ilu obywateli Twojego regionu jest -daży zaufaniem autorytatywnie dalej przedstawiciela tej władzy,a co jest powodem że wielu jest niezadowolonych?Jaką Ty widzisz swoją role w tworzeniu innej świadomości przeciętnego polskiego Obywatela który nie poddawałby się MANIPULACJą czy kościelnym czy fałszywych polityków karierowiczów.Od tej świadomości uzależniona jest FORMA POLITYKI którą się później piowadzi.To polityka świadomości tz .MAKRO i MIKRO.
Wysoka świadomość poszczególnych obywateli wpływa na polityke regionu a ta na polityke państwa.
Np. DOTACJE z Uni Europejskiej -jakie są szanse i dla jakich grup w Twoim regionie.Jak funcjonuje system informacji tworzący szanse dla ilu osób.Za tworzenie takiej a nie innej polityki odpowiedzialni są CI POLITYCY bezpośrednio w Twoim Regionie.Blokowanie informacji albo ,albo nie nadanie jej właściwej rangi to też Forma KORUBCJI z ich strony, gdyż Oni są odpowiedzialni za tworzenie polityki lokalnej za co otrzymują dodatkowe wynagrodzenia rzędu kilku tyś zł,o czym nie wszyscy wiedzą.
Niejednikrotnie ograniczającej się tylko do tworzenia "polityki wspierania rodzinnego interesu".
Tego typu UKŁADóW nie przerwie się po przez USTAWY czy tworzeniem CBS a tylko po przez wpływanie na świadomość przeciętnego Obywatela pokazując mu jego szanse jako prawa z których musi zkożystać aby być zadowolonym.
Jo / 213.158.197.* / 2006-05-11 21:00
DA - czy to nie sklonowany Realista?
Czlowieku - najpierw naucz sie myslec, potem polskiego, a na koncu wypowiadaj sie.

To ze Tusk cierpi, bo przegral, to jego problem. Ale to, ze PiS i prezydencik-debilek nie wszystkich Polakow (jak latwo wywnioskowac z jego przemowien, nieczuje sie on prezydentem zwolennikow opozycji) maja kompleks wladzy, i zrobia wszystko zeby utrzymac sie zloba, to jusz problem narodowy.
A co do historii - Kaczorki najpierw ukradly ksiezyc, a ten im dal drapaka (ciekawe kiedy go za to rozlicza?!), to potem pchali sie do koryta przy kazdej nadazajacej sie okazji. Tylko poza tym pchaniem im nic nie wychodzilo, wiec zalozyli swoja partie, obiecali "durnemu narodowi" gruszki na wierzbie - i terazryj w koryto na pare lat. A ze za cene siedzenia na piedestale wciagneli na szczyty najwiekszych oszolomow i zlodziei w historii polskiej polityki (Samoobrona i LPR) - to taki wypadek przy pracy ... takie ich Prawo nam rozkazywac, i Sprawiedliwosc zawsze musi byc po ich stronie!!!
Wapniak / 83.28.110.* / 2006-05-11 12:11
Która to partia, by tego samego nie robiła? Więc po co te p........? Treść tych postów jest przerażająca....
a / 80.48.97.* / 2006-05-11 12:10
Muszę Cię niestety zmartwić.
Nowa władza nikomu nie zabierze majątków, nikogo nie puści w skarpetach, będziesz taki biedny jaki byłeś, a twój sąsiąd, któremu zazdrościsz, kupi sobie nową brykę.
Nowi nie dopuszczą ludu do władzy, a ty możesz sobie kupić piwo i patrzeć przez okno jak faceci w krawatach wożą niezłe laski w swoich klimatyzowanych autach.

I tyle twojego,mój ty chłopcze
Realista / 195.238.227.* / 2006-05-11 12:43
Tylko moja droga literko "a" ja właśnie jeżdżę taką bryką w każdym tygodniu z inną blondyną i niestety dla ciebie noszę też krawat.
Ale jak będziesz łagodna i prześlesz swe zdjęcie w celu weryfikacji facjaty może i ty się załapiesz.
a / 80.48.97.* / 2006-05-11 12:51
Ty drogi Realisto, jak sam napisałeś, czyścisz kible, a wiadomo, kto czyści pod celą kible. To wyjaśnia twoje zainteresowanie moją skromną osobą. W tej sytuacji nie dziwię się, że nie idzie ci z kobietami i co tydzień próbujesz z nową
Realista / 195.238.227.* / 2006-05-11 13:17
O idzie, idzie, malutka literko "a".
a / 80.48.97.* / 2006-05-11 13:29
No wysil chłopcze swój intelekt, idzie, idzie, co to za odpowiedź.
Postaraj się trochę w przerwach z blondykami ty mój wielgachny "kibelmaczo"
Realista / 195.238.227.* / 2006-05-11 14:49
Widzę, że "a" chce robić za ryżową rzaem z PółTuskiem.
Tylko czy też ma ryży łeb.
Realista / 195.238.227.* / 2006-05-11 11:23
Przecież Wildstein nie jest w żadnej partii, a że ma poglądy niezależne i nie pokrywające się z jedyną słuszną linią "elyt" to już nie pasuje PółTuskowi.
Ten mydłek po prostu mnie rozśmiesza.
Myślę, że ten ryży łeb już nic nie wymyśli i nadaja się jedynie do czyszczenia mojego kibla.
LP / 83.135.158.* / 2006-06-04 11:36
Widze że chodziłeś do szkoły o bardzo niskim poziomie.
Nie nauczono Cię Zasady że w państwie demokratycznym / a Polska takim jest/ nikomu nie wolno zabronić się wygłupić albo wykazać się swoją niedojrzałością.
Jakie są daksze konsekwencje nie będę CI tego tłumaczył to powinieneś sam "nadrobić "aby nie płacić "FRYCOWEGO".
Zdziwiony / 212.244.187.* / 2006-05-11 12:10
Czy wszyscy zwolennicy PIS'u kierują się nienawiścią do ludzi mających odmienne poglądy?
borówka / 83.22.215.* / 2006-05-11 11:29
Brawo! Kto chce wiedzieć jak wygląda "odnowa moralna" dowie się po przeczytaniu postu (haha) Realisty. Ale to początek ;IV RP dopiero nastała.
Realista / 195.238.227.* / 2006-05-11 11:53
Nie jestem ani za IV ani za III RP, lecz za tym aby mydłki i szczoty ryżowe służyły do tego co powinny.
w / 194.39.218.* / 2006-05-12 16:59
Realisto oświeć mnie i napisz trochę o kwalifikacjach menedzerskich p. Wildsteina predysponujących go na stanowisko prezesa TVP. Czekamy...
bea / 83.22.215.* / 2006-05-11 12:16
Pisząc takie głupstwa pokazujesz jeno ,że jesteś produktem propagandy "miłości" polskojęzycznych mediów z Torunia ,czyli nikim, drogi chłopcze.

Najnowsze wpisy