Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS się upiera: Pomnik musi powstać

PiS się upiera: Pomnik musi powstać

Money.pl / 2010-08-13 11:05
Komentarze do wiadomości: PiS się upiera: Pomnik musi powstać.
Wyświetlaj:
Gall# / 178.181.40.* / 2010-08-15 20:30
I powstanie w swoim czasie. Spoko, najpierw powywieszamy zdrajców, później postawimy pomnik :-)
KOJOTUS69 / 88.90.254.* / 2010-08-15 17:36
Won z kretynami,fanatykami,i innymi idiotami ludzie chcą normalnie żyć i w du...ie mają co stanie przed pałacem i czy coś stanie.Jak zwykle przesada jak nie ulice pomniki,tablice ,nazwy szół itp.,itp papieża to teraz kiepskiego prezydenta jednak idioci górą.WSTYD,WSTYD i zgroza do kąd ten kraj zmierza.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-13 19:23
za KAMIENNE TABLICE – powieść Wojciecha Żukrowskiego, wydana w 1966. Nie cieszyła się szczególną popularnością. Od kilkunastu dni jest to bestseller nie do zdobycia. Ulubiona lektura słuchaczy radia Ojca Toruńskiego i PiS-u ze swoim elektoratem.
rozumiejący / 79.174.195.* / 2010-08-13 18:58
może jednak należy poczekać, jak się rozwiną problemy kardiologiczne Bronisława K., a następnie będzie można upamiętnić przedmiotowe ofiary i dodatkowo jeszcze jedną, tym razem chrobliwej i nieuleczalnej arytmi pikawki,
Elendir / 2010-08-13 18:20 / Łowca czarownic
Coraz wyraźniej widać że jest to głównie polityczna inicjatywa. Inne pobudki odgrywają drugorzędną rolę.
Gall# / 178.181.212.* / 2010-08-13 17:42
SB-cka swołocz i ich TW próbują dyskredytować śp. Prezydenta; jego pamiątki są dla takich Tusków solą w oku - wyrzutem sumienia.
Jeszcze po śmierci boją się Lecha Kaczyńskiego, bo ten szlachetny człowiek i szczery patriota uosabiał wartości, których te szumowiny są zaprzeczeniem
Cześć Jego pamięci!
OlKa_oO / 77.236.15.* / 2010-08-15 08:17
o rany, Gall#, ty weź idź się lecz bo zrobili Ci wodę z mózgu ;/ może powinni nazwać w ogóle KAŻDĄ ulice w Polsce ul. sp szlachetnego lecha, i stawiać mu pomniki pod każdym budynkiem?? a może zmienić nazwę z "Rzeczpospolita Polska" na "Rzeczpospolita Kaczyńskiego"?? Mało wam już tablic?? Jeszcze na Wawelu stanie, pomnik na Powązkach...no i w ogóle pochowek na Wawelu to powinien wam w zupełności wystarczyć...to i tak za dużo;/ Lepiej spieprzaj dziadu do szpitala i główkę leczyć....;/;/
tade / 83.2.33.* / 2010-08-13 18:20

bo ten szlachetny człowiek i szczery patriota

gdzie, kiedy to znalazłeś chodzi mi o szlachetny i patriota.
A Rosiewicz kiedyś tak śpiewał chyba to znasz:
Rusz się tłum na dworze.
A ty leżysz jak nieboże.
Mowie: wstań, bo będzie gorzej!

których te szumowiny

zgadza się
hawus / 85.134.162.* / 2010-08-13 15:05
pomniki, tablice, cos za duzo tego, przypomina mi to czasy komunizmu
Gall# / 178.181.236.* / 2010-08-13 17:59
Tak, jest wiele podobieństw. Za komuny partia stronników Moskwy też zwalczała pamięć o naszych bohaterach narodowych - o Katyniu nie wolno było nawet mówić.
Wtedy jak teraz "w dobrym tonie" było kłamstwo a za wasalizm i tuszowanie zbrodni na polakach, partia rządząca cieszyła się sympatią Kremla.
jurgen009 / 2010-08-13 14:27
Mamo, mamo, brzydki Bronek Zajął dzisiaj Leszka domek! A to ja tam mieszkać chciałem! Po to ruskich pokochałem. Byłem miły, byłem grzeczny A ten naród niedorzeczny W kaczy tyłek dał mi kopa! Mamo, mamo, co za wtopa! Lecz ja jeszcze mu pokażę! Ja na Bronka się obrażę! Ja mu tego nie daruję! Jak się da to go opluję.
kaczaMANNA / 83.30.139.* / 2010-08-13 13:42
Pomnik kaczora przed pałacem? To przekonuje że kaczyzm to niebezpieczna GROTESKA.
ferdydurkee / 188.33.1.* / 2010-08-13 13:24
Postawcie ten pomnik Jarkowi przed jego domem, tak bardzo chce żeby stał przed domem najważniejszej osoby w państwie, a przecież on jest dla Polski najważnieszy. Megalomania to choroba którą należy leczyć, skutki lekceważenia objawów można znaleźć w niedalekiej przeszłości.
sfera2 / 2010-08-13 12:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prawdę mówiąc to nie sądzę, że PiS-owi zależy tak bardzo na postawieniu pomnika jak na robieniu zadymy przy pałacu prezydenta, to kara za przegrane przez Kaczyńskiego wybory. Popatrzymy tylko jak się wciekli, kiedy przeszła im koło nosa zadyma podobna do tej z 3-go sierpnia, podczas umieszczenia tablicy upamiętniającej zryw Polaków podczas uczenia tragicznej śmierci w smoleńskiej katastrofie Prezydenta Polski i osób mu towarzyszących..
Wiedzą, że tak naprawdę nie zgodzą się na żaden, jako mało godny, nawet jeśli konserwator zabytków upadnie na głowę i wyda zgodę na dostawienie drugiego pomnika obok już stojącego. PiS "nie chce złapać królika tylko go gonić".
Psychoza jaka opanowała Kaczyńskiego doprowadziła nawet do rozłamu w kościele polskim. Ciekawe kiedy Polacy opamiętają się i przestaną poddawać się manipulacjom człowieka chorego z nienawiści.
Bankier_7 / 2010-08-13 14:25 / portfel / Punktator

Psychoza jaka opanowała Kaczyńskiego doprowadziła nawet do rozłamu w kościele polskim. Ciekawe kiedy Polacy opamiętają się i przestaną poddawać się manipulacjom człowieka chorego z nienawiści.

Idealnie to ująłeś - tego człowieka powinni nic innego tylko ubrać w kaftan i wsadzić do pokoju bez klamek - to jest człowiek chory umysłowo,który nic tylko widzi destrukcje,bo w tej destrukcji czuje się jak ryba w wodzie. Bez niego w tym kraju wszystko by wróciło do normy i nawet te wściekłe psy z pod znaku krzyża by sie rozpierzchły skąd wylazły...
wiktar / 90.179.136.* / 2010-08-13 12:07
Na mapach satelitarnych Google znaleziono wyraźny wizerunek dziwnej istoty na tle tafli jeziora Widzy. Na miejsce zdarzenia już wyjechała ekipa badawcza z Warszawy.
Jak widać na foto i video, opublikowanych na http://forumaboutgoogle.com , długość ciała zwierzęcia wynosi ponad 14 metrów!
xjasiux / 83.5.243.* / 2010-08-13 12:03
P***** z PiS'u nie upamiętnia tylkoco robi? Może zmienimy godło na "spadającą kaczkę" dla upamiętnienia Wielkiego Polityka...
eme / 83.5.94.* / 2010-08-13 11:54
Taki pomnik bylby solą w oku Bronia, rudego, mira zdzicha itp itd. Prezio bylby zniesmaczony gdyby musial codziennie jadąc posiedziec na swoim stołku mijac taki pomnik. Jemu nigdy nie postawią , nawet tablicy, no chyba ze gdzies w lesie przy pasniku gdzie odstrzeliwał zwierzęta. z napisem... odstrzelil ...saren..dzików...lisów itp itd.
woj_ciech80 / 2010-08-13 13:40
Właśnie to zwykła zazdrość, bo wie, że na pewno nie będzie prezydentem lepszym niż Lech, mimo, iż on też nie był mistrzem, ale Bronek od początku leci po równi pochyłej, chyba, że mu pomogą pr-owcy PO.
Siemianowice / 83.22.182.* / 2010-08-13 11:49
Zgoda, ale pod warunkiem, że będzie to kopiec w Instytucie Ziemniaka w Boninie. Tym samym oddamy też hołd najpopularniejszej roślinie okopowej w Polsce.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy