Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: To olbrzymia prowokacja

PiS: To olbrzymia prowokacja

Money.pl / 2006-09-27 12:11
Komentarze do wiadomości: PiS: To olbrzymia prowokacja.
Wyświetlaj:
8ka / 217.96.200.* / 2006-10-02 16:05
Moim zdaniem niewłaściwym jest wybieranie: czy to prowokacja czy korupcja. To była i prowokacja i korupcja. Sprowokowała rozmowy ( udając ,że się wacha) Beger, ale korumpował PIS ( załatwimy miejsca na liście itp. jak przyłączysz się do nas, a raczej nie odłączysz z Lepperem).
Król jest nagi. Przykro mi. Prawo i Sprawiedliwość - ładnie brzmi , ale nic nie znaczy.
Wojtech / 213.17.170.* / 2006-09-29 13:45
Prowokacja czy korupcja- to oceni społeczeństwo, które naocznie zobaczyło jak pracuje Rząd i Parlament.
KubaJ / 82.143.136.* / 2006-09-28 20:30
No fatalnie dali sie zrobić chłopaki tym awanturnikom i dwulicowym pozerom z PO i SamooBrony.
Jesli teraz to wszystko runie, to na dlugie lata stracimy szanse posprzątania WSI. Oni drugi raz do takiego zagrozenia swojego stanowiska nie dopuszczą...

Pisaki trzymajcie sie!
TW / 83.31.145.* / 2006-09-28 12:51
To Olbrzymia Mania Prześladowcza.
Już raz premier Suchocka poprzebijała im opony....
Kaftan i tyle.
Lepper też widział Talibów w Klewkach.
Może to w koalicji tak mają?
ta / 82.160.7.* / 2006-09-28 12:34
Typowe i wyolbrzymione do granic absurdu pieniacto PO, SLD, Samobr. i mediów związanych z tymi gremiami ! Panowie czas na opmięntanie. Potrzeny jest kubeł wody na głowy tych opluwaczy, którzy sami niczego porządnego do tej pory nie zrobili ale potrafią skutecznie przeszkadzać i stosować hipokryzję!
TW / 83.31.145.* / 2006-09-28 12:53
Ma Pan na myśli PiS oczywiście, bo poza awanturami i zamieszaniem, rzeczywiście niczego nie zrobili
AntyPO-pulista / 212.244.189.* / 2006-09-28 08:59
A ja popierałem PiS bo jego polityka gospodarcza zwiększa popyt wewnętrzny (bez zwiększania inflacji), z którego ja korzystam i na którym zarabiam jako typowy niewielki przedsiębiorca. Kiedyś rozwinę ten temat, ale teraz w skrócie: proponowany przez PO-pulistów podatek liniowy zwiększyłby nie inwestycje a popyt zewnętrzny na dobra luksusowe bo większość naszej biednej klasy średniej zyskałaby rocznie kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych - pieniądze zbyt śmieszne na inwestowanie, ale w końcu po latach wyrzeczeń dobre na lepszy samochód i wczasy np. na Bali... Obecne propozycje PiS-u zwiększania kwot wolnych od podatku spowodują, że większość takiego jak ja biznesu nie wskoczy na wyższy próg podatkowy i to mi na razie wystarczy a... a koszula zawsze bliższa ciału i lepsze to coś konkretnego PIS-owskiego niż PO-skie gruszki na wierzbie. Zresztą ponoć „small” biznes gremialnie nie popiera PO, czy to was PO-puliści nie zastanawia?

Natomiast NIENAWIDZĘ PiS-U za jego politykę kadrową - rzekomo twardy i silny premier ulega przeróżnym „zasłużonym” ze swej partii, zasłużonym, ale często skrajnie niekompetentnym. Tworzy się dla nich, naszym kosztem, stołki gdzie się da, mnożąc sekretarzy stanu a nawet zbędne ministerstwa, tak by ich niekompetencja nie była zbyt groźna dla gospodarki... Myślę że ten balast wcześniej czy później zatopi PiS - powtórzę tutaj to co mówią wszyscy: CEL NIE MOŻE UŚWIĘCAĆ ŚRODKÓW. Takich ludzi kompletnie nie nadających się na swe stołki jak np. Lipiński czy Maciarewicz, kiedyś (jeszcze kilkanaście lat temu to słowo było w użyciu) określano mianem „mydłek”... Lipiński powinien polecieć ze stołka nie tylko za to, że obiecał wywrzeć presję na niezawisły (rzekomo) sąd by zmienił wyrok na Panią B., ale za skrajną nieudolność - bo skoro „osoba o wielkim ciele a małym rozumku” wyprowadziła go w pole, to co z nim zrobią bardziej inteligentni przeciwnicy...

P.S. W pełni zgadzam się w pozostałym sprawach ze świetnym, „myślącym” głosem „Zrozpaczony Polska” - gratuluję.
TW / 83.31.145.* / 2006-09-28 12:56
Nie dostrzega Pan tego jak PiS niszczy klasę średnią i ruinuje gospodarkę? Trudno.
Wystarczy minus za politykę kadrową.
Ja osobiście poza piękną ideologią wypisaną na sztandarach nie dostrzegam ABSOLUTNIE niczego pozytywnego.
zombi / 83.17.92.* / 2006-09-28 14:25
człowieku co ty bredzisz!

tu masz niżej doktrynę swojego lidera. Naucz sie na pamieć. Żal mi ciebie jak tak cierpisz.
„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać”
TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/
zombi / 83.17.92.* / 2006-09-28 14:25
człowieku co ty bredzisz!

tu masz niżej doktrynę swojego lidera. Naucz sie na pamieć. Żal mi ciebie jak tak cierpisz.
„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać”
TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-09-28 08:55
Spotkanie Tuska z Leperem Leper atakuje swój rząd wszystko budzet zapowiada wybory zostaje usunięty wiadomo jak bedzie przebiegać szukanie większości w sejmie Leper wyjeżdza Beger wspólnie z TVN którego stosunek do PiS jest znany od prowokacji z wysłaniem samochodu przez ministra do pomocy osobie prywatnej jest gotowa do negocjacji. Brawo Beger jet wielką patryjotką obnarzyłą technikę którą wszyscy znają pamiętacie grupę Jagielińskigo gdzie był wtedy redaktor Morozowski ta uczciwa kobieta z nie mogła już patrzeć na ten wyśmiewany rząd w którym są jeszcze ministrowie z Samoobrony pokazała dla Polski nagranie. Gratuluje i proponuje wybory które powinny sie odbyć w lutym br, tylko przez zachłanność Kaczora się nie odbyły. Napewno te wybory pozbawią PiS poparcia i wraca prywatyzacja podatek liniowy i już otwarta przyjażń SLD PO i Wałęsy. Mamy przed sobą wspaniałe lata rozwoju i wzrostu Polski w siłę Proponuje Olejniczaka na premiera SLD ma wspaniały program a Tuska na prezydenta będziemy mieli super stosunki z Niemcami Tak nam dopomóż bóg
ta / 82.160.7.* / 2006-09-28 12:40
Jeśli już BÓG to chyba ten przez małe "b" rodem z Moskwy ! Kacyk pozostanie kacykiem ...
wmichna / 2006-09-28 07:34
Zgoda, to państwo trzeba już naprawiać po waszych nieudolnych rządach.
Zawłaszczyliście to państwo metodami korupcji, pomówień i zwykłego chamstwa.
NIe ma prawa, a o sprawiedliwości można tylko pomażyć.
Przez rok nie zrobili nic, ale skłócili wszystkich z wszystkimi, tłumacząc bezszczelnie, że to jest nam potrzebne. Precz z obłudą, fałszem i krętactwem.!
wojcher / 2006-09-27 20:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Za chwilę orędzie premiera.
Założęsię, że tradycyjnie winna będzie PO. Stawiam dobrą flaszkę. Kto wchodzi?
tatko / 2006-09-27 21:04 / Tysiącznik na forum
To więcej niż pewne....Tego należało się spodziewać...IV RP wykitowała, a ten dalej bredzi
krzyhoo / 83.26.133.* / 2006-09-27 20:01
Cóż. Policja ma prawo do zakupu kontrolowanego, to i wyborcy poprzez jedyne pozostające w ich ręku narzędzie tj. media powiedzieli 'sprawdzam'. A tu patrzecie - nie Prawi i Sprawiedliwi a Przestępcy i Skorumpowani, w dodatku tłumacza się jak małe Kazie, że ich sprowokowano do powiedzenia prawdy. Dziękujemy, przy urnach potwierdzimy
Zrozpaczony Polska / 83.21.251.* / 2006-09-27 19:52
Boże, jak ta Polska nisko upadła, że ratować ją, albo pognębić może taka osoba jak Begerowa, ktora publicznie zdolna jest powiedzieć, że seks lubi jak koń owies oraz opowiadać p******* o k******** w oczach. Partia, która powinna być rozwiazana z racji na skupianie samych aferzystów i złodziei, przestępców którzy dostali się do Sejmu dzięki oszustwom z listami popierającymi, w których Beger umieszczała ludzi zmarłych przed kilku laty, może teraz grozić czy wybawiać kraj, a pseudonaukowcy wypowiadają się o jej obywatelskiej postawie. Na takiego
pseudonaukowca szkoda śliny aby go opluć. Kretyni bohaterkę robią z tej begerowej. Nie, nie jestem zwolennikiem PISu, ale to co robi teraz opozycja sprawia,
że pójdę głosować i głos oddam na PIS, ponieważ Tusk
i złodzieje z SLD stali się w jednym dniu przyjacielem Leppera i Begerowej i w tej sytucji staqwiam ich w jednym rzędzie. Robienie z Begerowej bohaterki, ktora tą prowokacją zarobiła u Tuska na pomnik bohaterki polski był by śmieszny gdyby nie było takie żałosne ze strony opozycji. Jeśli o mnie chodzi, wolę oby isniała korupcja polityczna niż takie okradanie kraju, którym zasłynęla PO. Oszustka Begerowa wrzeszczy łapać złodzieja. Ludzie taż to paranoja. Nie nigdy nie oddam głosu ani na kompletnie pozbawionych honoru POwców, ani na zlodziei z SLD, a Samoobrona powinna być rozwiązana ze wzgłędu na zrzeszanie przestępców i złodziei.
TW / 83.31.145.* / 2006-09-28 13:02
Tusk przyjacielem Leppera?!?
Kolego chyba Cię pogięło!
PO złodzieje? Proszę o fakty, a nie populistyczne pomówienia.
Co do honoru, to różnimy się w tej kwestii. Nie mogę się go dopatrzeć w działaczach PiS, natomiast dam wiele przykładów honorowych zachowań ludzi z PO.
ta / 82.160.7.* / 2006-09-28 12:45
Ponieważ piszesz słusznie to będziiesz miał wrogów. Tym jednak się nie przejmuj bo to azjatycka mentalność pogrobowców Moskali teraz się ujawnia!
niepłaczkiedyodjadę / 83.14.239.* / 2006-09-28 07:41
No nie mam słów ! PiS kilka miesięcy kochał się z Samoobroną Leppera i Begerowej, a ten idiota pisze, że będzie głosował na PiS, bo teraz - po zerwaniu i pokazaniu przez wyrzuconą kochankę na czym ten związek polegał - "Tusk i złodzieje z SLD stali się w jednym dniu przyjacielem Leppera i Begerowej".
PiS daje plamę po plamie, a twardy elektorat kretynów w rodzaju "Zrozpaczony Polska"(??!) deklaruje głosowanie na PiS, bo winę za te plamy oczywiście ponosi PO.
Czy normalny człowiek może to pojąć ?
Papcio Chmiel / 213.140.56.* / 2006-09-27 16:57
Atomek wykopał Tytusa, bo ten za dużo robił małpich figli, jak to małpa. Więc Tytus pojechał po banany, żeby się trochę przewietrzyć. Nie minął tydzień i już w kraju owies uderzył do głowy...

Atomek zapomniał, że Tytus ma małpi rozum i małpi spryt. Atomek podobno taki inteligentny, a zapomina, że czarne jest czarne. Potem się dziwi, że świat się kołysze.
No to po co tańczył z małpą? Tajemnica...

A Romek, jak to Romek - nic nie rozumie...

Co za banda pajaców.
aktyw / 80.53.244.* / 2006-09-27 16:28
podobno Pis powołal urzad do walki z korupcją
zna ktos moze ich adres e mail

moze tak wyslemy im doniesienie o przestepstwie
mir / 80.53.244.* / 2006-09-27 16:20
przekupstwo i stołki

oni chyba prosza o powtórke wydazeń Węgierskich w polskim wydaniu
jkar / 2006-09-27 18:46
Chyba tak. Warto sie nad tym zastanowic i przejac inicjatywe. Wyewalic na zbity pysk zlodzieji
dzeku / 213.186.91.* / 2006-09-27 16:18
Prowokacja, czy nie dali się chłopcy wpuścić. Gdyby bili mniej zarozumiali, butni i mądrzejści, to może zachowaliby czujność rewolucyjną. Z takimi głupkami i bufonami nie zwyciężyłby ani komunizm, ani faszyzm, a trzeba pamiętać, że na początku także te nurty polityczno-ideologiczne dochodziły do władzy metodami tzw demokratycznymi ( demokratycznymi na tamte czasy ). W każdym razie, głupków u władzy nie potrzebujemy. Idźdźcie pisaki podp.... znowu księżyc albo coś łatwiejszego. Nauczycie się, zmądrzejecie, to znowu przy jakichś wyborach dostaniecie szansę zrobić skok na Polskę. Może wtedy Wam się uda.
jkar / 2006-09-27 18:54
Mysleli ze Beger glupi baba z samoobrony da sie kierowac,a tu prosze jak ich wykierowala.
Smiech na sali,co w tym kraju sie dzieje
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy