Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: To olbrzymia prowokacja

PiS: To olbrzymia prowokacja

Money.pl / 2006-09-27 12:11
Komentarze do wiadomości: PiS: To olbrzymia prowokacja.
Wyświetlaj:
xx / 80.68.236.* / 2006-09-27 12:43
Przecież na filmie widać wszystko, jak można twierdzić, że to jest prowokacja ludzi którzy nie chcą zmian. To wy nic nie robicie aby cokoliwek zmienic.
MN / 80.51.231.* / 2006-09-27 12:36
Dzięki Wam Panowie Kaczyńscy nawisko Beger przejdzie do historii i to właśnie jest niewybaczalne. A lubiłem Was przecież.
Szkoda, że po latach będziemy pamiętać tylko Beger. A tyle dobrego mogliście zrobić
obserwer / 80.53.244.* / 2006-09-27 16:29
tak dla ciebie gdybyś wstapi w ich szeregi.
dobry / 62.111.155.* / 2006-09-27 12:35
Problem by nie istniał gdyby polski system prawny zmuszał wybranego posła do złożenia mandatu w chwili zmieniania przynależności partyjnej, a na jego miejsce powołanie kolejnego z listy.
Jestem za tym aby wszyscy posłowie musieli zapłacić na rzecz np. domów dziecka za zmianę orientacji po wyborze do obu izb polskiego parlamentu. Maniera zmiany orientacji jest jawnym brakiem szacunku dla wyborców.
A co do komentarza dzisiejszej obrony wczorajszych rewelacji przez PIS to - polskim politykom brakowało i brakuje nadal klasy i tak podkreślanego przez LPR honoru.
Nie próbujcie uczyć naszych dzieci takiego jego odmiany, bo się Piłsudski w grobie przewraca.
zdenek / 2006-09-27 12:30 / Tysiącznik na forum
nikt nie zauważa że już raz gdy próbowano zlikwidować WSI Tusk razem z Pawlakiem i spółka obalali rząd.
zdenek / 2006-09-27 12:36 / Tysiącznik na forum
obecne reakcje mediów gdzie WSI czuje się jak u siebie.
są jak żywcem wyjęte z archiwów , tyle że Olszewskiego zastąpiono kaczyńskim.
maa / 2006-09-27 13:02 / Tysiącznik na forum
Zdenku, nikt Ci nie udowodni, że białe jest białe, a czarne czarne, prawda?

Dla mie Olszewski i Kaczyńscy z kompanią to PZPR-bis. Chodzi oczywiście o inteligentniejsze skrzydło, oczywiście - Cyrankiewicz, Ochab, Kania, Jagielski.
Przy tym założeniu to, co się stało wczoraj, nie jest żadnym zaskoczeniem
ws / 83.31.31.* / 2006-09-27 13:23
Słuchaj "maa" nie mąć w głowach. Nawet jeśli sam masz zmącone, to zrób rachunek sumienia. Najprawdopodobniej nie chodzisz do kościoła, więc się i nie spowiadasz. Twoje prawo. Ale może zgłoś się do psychologa na rozmowę? Ja mógłbym Ci pomóc. Czuję to, ale nie przez to forum. Musisz sam sobie pomóc.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-27 14:02
do ws: Ojojoj widzę, że nie tylko mnie chcesz nawracać. Ludzie mamy tu mesjasza! Ja go będę zagadywał, a niech ktoś zadzwoni na 999. Sezon na schizofrenię już się zaczyna.
ws / 83.31.31.* / 2006-09-27 14:58
Możesz zadzwonić bezpośrednio na mój numer: 00. Inaczej wc. Tam dzwoń, albo j..mi po rynnie. Przepraszam, że Ci tak dosadnie odpowiadam, ale do ludzi trzeba rozmawiać w ich języku, żeby zrozumieli.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-27 17:45
Do ws: Sfrustrowany jesteś, wiem trzeba Cie po głowie pogłaskać, przytulić. Może masz trudne życie, albo poważne problemy. Nie wiem, nie znam Cię. W każdym razie merytorycznie się z tobą nie pogada. Ja do Ciebie nic nie mam, bywaj!
czater / 2006-09-27 12:11 / Tysiącznik na forum
'Nie mamy do czynienia z „polityczną korupcją”, tylko z „prowokacją mającą na celu zatrzymanie procesu naprawy państwa” - twierdzą posłowie PiS, którzy chcą, aby kulisy tej prowokacji zbadała komisja śledcza.' jak to jest ta naprawa to super, moze jeszcze zrobimy zawisze i ziobro szefami komisji plus kurski w tej sprawie to wyjdzie ze winny jest dziadek Tuska z II WS
czater / 2006-09-27 12:11 / Tysiącznik na forum
'Nie mamy do czynienia z „polityczną korupcją”, tylko z „prowokacją mającą na celu zatrzymanie procesu naprawy państwa” - twierdzą posłowie PiS, którzy chcą, aby kulisy tej prowokacji zbadała komisja śledcza.' jak to jest ta naprawa to super, moze jeszcze zrobimy zawisze i ziobro szefami komisji plus kurski w tej sprawie to wyjdzie ze winny jest dziadek Tuska z II WS
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy