Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS wygrywa w gminach, PO w sejmikach

PiS wygrywa w gminach, PO w sejmikach

Money.pl / 2006-11-13 15:35
Komentarze do wiadomości: PiS wygrywa w gminach, PO w sejmikach.
Wyświetlaj:
diuk / 83.17.92.* / 2006-11-14 13:51
Haniu, razem z Markiem powiedźcie warszawiakom jak kupuje się 100 metrowe mieszaknia za 2 tys. zł (20 złotych za metr kwadratowy) , Koledzy partyjni Marka juz ten patent sprawdzili w zatoce świń, teraz pora aby odkryć tajemnice przed wyborcami platformy przynajmniej ! Wreszcie ktos obrotny będzie w Warszawie. Haniu jeszcze powiedz warszawiakom kogo wprowadzisz do Ratusza z ludzi Marka ? Czy będzie Barański naczelny Trybuny ?
dlapolski / 83.17.92.* / 2006-11-14 09:40
PiS trzyma się mocno. Rozliczymy łobuzów i złodzieji. Na razie Magdalenka nie będzie rządzić. Juz wkróce doczekamy sie nowej ustawy o przpadku mienia korupcyjnego i mafijnego na rzecz skarbu państwa. Koniec ze złodziejskimi fortunami. Teraz nale`ży oczekiwać przy tej ustawie stokrotnie większego nacisku, szaleńczych ataków, wściekłej agresji. Juz widzę te tytuły w wyborczym śmieciu i telewizji Milana. Lisowczycy będą toczyć pianę z pyska podnosząć wielkie larum. Ten bat walnie was po krzyżu. Młode pokolenie otrzyma do władania sprawiedliwe i uczciwe państwo.
dlapolski / 83.17.92.* / 2006-11-14 09:40
PiS trzyma się mocno. Rozliczymy łobuzów i złodzieji. Na razie Magdalenka nie będzie rządzić. Juz wkróce doczekamy sie nowej ustawy o przpadku mienia korupcyjnego i mafijnego na rzecz skarbu państwa. Koniec ze złodziejskimi fortunami. Teraz nale`ży oczekiwać przy tej ustawie stokrotnie większego nacisku, szaleńczych ataków, wściekłej agresji. Juz widzę te tytuły w wyborczym śmieciu i telewizji Milana. Lisowczycy będą toczyć pianę z pyska podnosząć wielkie larum. Ten bat walnie was po krzyżu. Młode pokolenie otrzyma do władania sprawiedliwe i uczciwe państwo.
maa / 2006-11-13 22:01 / Tysiącznik na forum
Ciekawe ile Panowie maja lat, żeby tak oceniać dialog Grongiewicz-Waltz i Borowskiego. Czy byli Pan na tyle dorosły za komuny, by świadomie to pisać?

Ja byłem. Z komunistami bardziej kojarzy mi się PiS. Z komunistami epoki Gomółki.
Za Gomółki, jak słusznie ktoś zauważył, Kaczyńskim - wtedy licealistom brakowało tylko krzyża i zapewne trochę przeszkadzała "wieczna przyjaźń z ZSRR.

Obecni SLD-owcy gniliby za Gomółki i Gierka w więzieniach za "rewizjonizm".
Kaczyscy i ich dwór robili by karierki. Mało spektakularne, cichutkie, ale i bezpieczne: jak sędzia Kryże, czy dr L. Kaczyński lub prok. Wassermann. Do PZPR z powodów "pryncypialnych"(?) by sie nie zapisali, ale bezpieka by ich nie ruszała, bo i dlaczego?
marek19-53 / 83.24.5.* / 2006-11-13 23:49
Dostatecznie dużo. 53. Studia skończyłem w 1975. Maturę robiłem jak padał gomółka.

Cytuję Pana :"Czy byli Pan na tyle dorosły za
komuny, by świadomie to pisać?" Tak, byli na tyle dorosły (gdze Pan się uczył pisać?)

Obecni SLD-owcy, oczywiście ci nieco starsi (Olejniczak to zasłona dymna) znakomicie się mieli za Gierka. Za gomółki też. Proszę wskazać jednego, któremu krzywda się działa. lub dzieje. Choćby jednego, który za Gierka lub Gomóły gnił w więzieniu.

Weźmy na tapetę legitymację N0. 1 w SLD. Licealista za Gomóły, niedokończony student za Gierka, minister u Jaruzela.

To co Pan chrzani, snuje przypuszczenia, to stek bzdur. Temu co aktualnie robi Gronkiewicz (włażąc d. Borowskiemu) przeciwstawia Pan domniemanie działania Kaczyńskich 30 lat temu.
Wieczną przyjaźń zapisał w konstytucji Gierek a nie Gomóła. Z wiedzą też jest Pan na Bakier.
Swoją drogą nie słyszałem, by Gronkiewicz przecistawiała się "wieczystej przyjaźni z ZSRR".
obserwator / 2006-11-13 19:17 / Tysiącznik na forum
Już myślalem, że dużo wiem ale okazało się że życie potrafi zaskoczyć niesamowicie, myśle że każdego myślącego obywatela. Miałem okazje z bliska oglądać wybory i uczestniczyć w liczeniu glosow, działo się w nadwarciańskim duzym mieście, gdzie jest wspaniale jezioro maltańskie i nie tylko. Co było dla mnie zaskoczeniem, dość duża liczba glosow pustych, bez zakreślonego znaku x na listach do sejmiku, co zaświadcza o tym , iż wyborcy nie wiedza jakie znaczenie ma sejmik i dlatego na nikogo nie głosowali >> nie zdarzyło to się na pozostałych listach wyborczych. Domniemam , że wyborcy kierowali sie totolotkową sympatią dla poszczegolnych partii a nie wiedza merytoryczna jak dzialają i po co są sejmiki. Jest to smutne, i podawane komunikat, y że Platforma zwyciężyla w sejmikach o niczym nie zaświadcza, bo totolotek jest nieprzewidywalny. Zatem Platforma będzie miała trudne zadanie i mam nadzieję że w przeciwieństwie do posłów dietetycznych w ilości 100 posłów nareszcze wspolnie z nowymi przedstawicielami do sejmiku pokażą co potrafią. Mam nadzieję, że nie będzie to wieczne utyskiwanie i krytykowanie, także pokazywane twarze będa pokazywane z natury a nie modelowane komputerowo bez zmarsczek ze skóra nastolatek , a słowa będa prawdziwe a nie zapętlone jakby wirowała mętna woda żeby wszystko ukryć.
Wielokrotnie krytykowałem Platformę za nieróbstwo i mam nadzieje, że dopiero teraz wyborcy tak prawdziwie pochylą się nad Platformą i prawda okaże się zabójcza dla dzialaczy Platformy. Chcialbym sie mylić, bo moja pomyłka >> to bedzie dobre dla Polski, a dobro Polski jest najważniejsze.
Chciałby podkreślić, że podziwiam dobra poznańską organizację wyborow, są logistycznie dobrze przygotowane i przeprowadzone, wymaga to dużego wysiłku zarówno od pracowników samorządowych jak i służb porządkowych wlącznie z policją. Na każdym kroku napotykalem się na życzliwą i uśmiechnietą twarz, wszystkich z ktorymi mialem okazję zetknąć się zarowno w lokalu wyborczym jak i przy procedurach pobierania i zdawania materiałów wyborczych >> Dziękuję serdecznie.
Ivv / 84.10.84.* / 2006-11-19 14:43
Nie zapominajmy, że PO składa się z członków dwóch wsławionych złodziejstwem partii AWS i UW. Zresztą jej członkowie z Piskorskim na czele już pokazali co potrafią (afera mostowa i inne). Tylko patrzeć jak ci co zagłosowali na Platformę zapłaczą gorzkimi łzami nad swą naiwnością, tudzież krótką pamięcią. Dotyczy to zwłaszcza Warszawy. Ale nieuczkom potrzebna jest kolejna nauczka aż pamięć im się polepszy.
czater / 2006-11-13 16:14 / Tysiącznik na forum
Marcinkiewicz lize juz Borowskiego w Wawa :) i co na to Ci wszyscy ktorym SLD kojarzy sie z koministmai tid. teraz SLD dobre?
rybka / 2006-11-13 17:49 / Tysiącznik na forum
Słyszałem wypowiedzi Gronkiewicz i Marcinkiewicza. Kurcze, obydwoje z Borowskim to prawie kumple. Z ich relacji wynika, że więcej ich łączy, niż dzieli :)
Czekać, kiedy Marcinkiewicz powie, że tak w duszy to jest komunistą, ale przez przypadek trafił do PiS-u.
marek19-53 / 83.24.5.* / 2006-11-13 20:54
Na razie napotkałem w komentarzach jedynie lizusowską wypowiedż Gronkiewicz. I natychmiastową reakcję Borowskiego - tak, ale pod warunkiem.... Gra się rozpoczęła. Tusk szykuje wazelinę a Gronkiewicz będzie ją aplikowała Borowskiemu i ..... . Powszechnie chyba wiadomo co się robi po posmarowaniu wazeliną.
ĄĆ / 212.244.61.* / 2006-11-14 10:09
To moralność Kalego - jak P. Gronkiewicz właziw d. Borowskiemu ( dość delikatnie ) to to jest coś strasznego, a jak P. Marcinkiewicz robi to samo ( i to mniej delikatnie - a to choćby z tego powodu, że całe jego środowisko pluje na SLD cały czas ) to raczy Pan nawet nie zauważyć. I po co panu to chadzanie ....i tak nic Pan z niego nie wyciąga - a tam mówią np. o belce we własnym oku i źdźble w czyimś oku...
rybka / 2006-11-14 06:48 / Tysiącznik na forum
Jak Marcinkiewicz zaczął wymieniać, z czym z Borowskim mają "po drodze", to brakowało mi tylko wspólnej drogi do domu. A jacy to koledzy. A w "Kropce nad i" zaczął od tego, że on zawsze tak myślał i teraz nie kłamie dla zdobycia elektoratu.
kszyhoo / 83.26.238.* / 2006-11-13 15:35
zakładając że takie wyniki się ostaną, to na szczeblu gmin i województw wygrywa PO zblokowane z PSL (nie mówiąc o ew. wsparciu wrednych post-komunistów i Onyszkiewicza), a PiS może jeszcze marzyć o powiatach, ew. sam wyjdzie blokowac drogi z Lepperem w poszukiwaniu śladów LPRu na zderzakach wielkiej polityki.
ps. pozdrowienia dla wyznawców kohabitacji SO-LPR-PiS

Najnowsze wpisy