Forum Polityka, aktualnościKraj

Piskorski: Zarzuty wobec mnie - polityczne

Piskorski: Zarzuty wobec mnie - polityczne

Money.pl / 2010-01-14 14:53
Komentarze do wiadomości: Piskorski: Zarzuty wobec mnie - polityczne.
Wyświetlaj:
dr Kildare / 89.76.93.* / 2010-01-16 00:58
Pan Piskorski ma na swoim koncie - przekręty, Sfałszował zaświadczenie o wygranej w kasynie by zalegalizować dochody niewiadomego pochodzenia ( 5 mld starych złotych). Na swoją obrone przywołał prawo - po 10 latach sprawa się przedawniła i kto o tym wspomina - pójdzie pod sąd.
W jednym ma rację - obecnie jest to sprawa polityczna. Politycznie ważne jest by ludzie w przeszłości " z powodzeniem" nieuczciwi byli odsunięci od władzy.
Nie sądzę by obawiał się, że będzie " człowiekiem z zarzutami" . To nie są zarzuty tylko przestępstwa przedawnione.
sceptyk / 2010-01-14 16:06 / Tysiącznik na forum
Na szczęście po wywaleniu Kamińskiego CBA przestała być policją polityczną, tylko uczciwie tępi korupcję.
Dr kildare / 89.76.93.* / 2010-01-16 01:04
Odp... od PiSu! Odp... od Mariusza Kamińskiego.
Słoń a sprawa polska... Nie odwracaj uwagi od artykułu trollu!!
Spójrz na fotkę, na tą wielce sympatyczną twarz pana Piskorskiego i spróbuj sam siebie przekonać, ze wyziera z niej skromność, uczciwość i troska o dobro wspólne.
sdsdsdsd / 85.237.173.* / 2010-01-18 22:27
Haha ...to spójrz gdzieś na twarz twojego wodza kartofla .... te oczęta szukające rozumu.
anotilosos / 213.108.114.* / 2010-01-14 15:43
Moze i cos w tym jest :).
Od jakiegos czasu, PO stosuje taka taktykę, czyli taktyke zarzutów.
Nie istotne czy sa to zarzuty prawdziwe, wazne ze sa, a to dla gry politycznej ma znaczenie.
Sadze jednak, ze w Polsce ludzi uzywajacych rozumu jest wiecej niz takich którzy tego rozumu nie uzywają.
Ta nie wypowiadajaca sie wiekszosc to niekoniecznie owce.
Oj moga sie jeszcze pijarowcy na Polkach i Polakach przejechać
JanuszPOlikot / 2010-01-14 14:53 / Tysiącznik na forum
Co to nowa strategia Platformy zamiast nagonki na PIS to nagonka na PISkorskiego ????

Piskorski masz rację CBA to PISowski styl w wykonaniu POpaprańców !!!!

Najnowsze wpisy