Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pitera nie chce do komisji hazardowej

Pitera nie chce do komisji hazardowej

Money.pl / 2009-10-16 08:07
Komentarze do wiadomości: Pitera nie chce do komisji hazardowej.
Wyświetlaj:
życzliwy / 83.12.11.* / 2009-10-20 11:34
To Wy macie problem i nawet o tym nie wiecie.
Właśnie wyśmiewanie działań Pitery świadczy o tym jakie macie pojecie o korupcji.
W dalszym ciagu nie rozumiem co byłośmiesznego w tym,że zrobiła raport i wytchnęla urzednikom panstwowym ich mernotę. Zakupienie na kartę złużbową przez wysokiego urzędnika dorsza za 10 zł , czy płynu do kapieli za 6 zł świadczy o tym,że wybraliśmy do parlamentu i potem do rządzenia tym krajem ćwoków i ludzi w swej mentalności nieuczciwych. Kiedyś mówiono od kamyczka do rzemyczka.
Najpierw dorsz za 10 zł , potem prywatna kolacja w restauracji a potem
dowód wdzięczności za załatwiemie czegoś. Tak funkcjonuje ten mechanizm.
Ja też mam kartę słuzbowa i do głowy by mi nie przyszło co kolwiek prywatnego nia zapłacić. Raczej prywatną zapłacę coś służbowego i potem rozliczę fakturę w firmie. Użycie słuzbowej karty do prywatnych zakupw jest nie uczciwe , prostackie i świadczy o poziomie tego człowieka.Ale w tym społeczeństwie mało kto to rozumie. Tu sie nie lubi ludzi którzy coś soba reprezentuja coś potrafią. Każdy ćwok może opluć ,rzucić kamieniem i ujdzie mu to sucho wystarczy żę opluje tego co nie jest utyskujaca lajzą i nieudaczikiem.
Gdyby ktoś dokładnie wysłuchał wypowiedzi Pitery i zastanowił się nad tym to przyznał by jej dużo racji. Choć czasem jak każdy się myli.
Tu uwaga potrzebne minimum inteligencji wrodzonej.
acomitam / 83.11.102.* / 2009-10-19 06:36
Gdyby głupota była lżejsza od powietrza.... itd. W przypadku Pitery należałoby jeszcze dodać do głupoty brak wstydu i przyzwoitości.
Pi..szczyk Tera..z / 78.8.41.* / 2009-10-18 18:34
Za Komuny był obywatel Piszczyk -taka przyglupiasta łajza grana przez Wojciecha Pokorę , no a teraz mamy posłankę na rzadowym etacie;za friko i koko.....
historyk / 89.77.150.* / 2009-10-17 21:36
niech Julia siedzi w rządzie będzie śmieszniej może za dwa lata opracuje ustawę, pobije rekord 4 lata nad prostą ustawą, ciekawe czy ustaliła kto jej spalił samochód bo tak dwa lata temu się produkowała, poziom intelektualny ma jak w sam raz może być wizytówką łelit
prawda czasu prawda ekranu / 78.8.55.* / 2009-10-17 07:18
Przedtem bylo TKM - a Tera są my;Julia Pitera
elazzepterahydromonolith / 83.10.13.* / 2009-10-16 23:47
boże, chroń POLSKĘ przed ta kobietą
Julia w kozim rogu / 78.8.43.* / 2009-10-16 21:59
Największą nieprawidłowością w strukturach obecnej władzy -jest jeszcze niezdymisjonowana Julia - co nieco - minister.W komisji musiałaby śledzić siebie samą ,samą siebie przesłuchwać i co masakryczne : samej siebie słuchać! A to = GMO - PO.
wek / 83.31.74.* / 2009-10-16 19:29
Cały kraj, śmieje się z tej "flądry"......co Ona ma na tego Donka, że trzyma w tym nierządzie taką tragikomedię ????
lezdrub / 79.185.95.* / 2009-10-16 14:02
Julka. Tylko się nie zastrzel jak dostaniesz wezwanie na komisję śledczą.
lezdrub / 79.185.95.* / 2009-10-16 13:59
Widisz Julka. teraz tobie będa szukać dorsza.
A co bedzie, jak znajdą rekina????
socjali / 88.199.162.* / 2009-10-16 13:17
jest na te wszystkie bolączki poniżej sposób - wzór daje baskijska ETA - politycy którzy się nie sprawdzali (z punktu widzenia ETA czy jest on słuszny to już dyskusyjne) szli do odstrzału - dosłownego odstrzału.
Taka selekcja - Rywin odsiedział 2 lata ale nikogo nie sypnoł - czapa,
arch / 2009-10-16 12:21 / Tysiącznik na forum
Skoro tak -To ja dla siebie poproszę seks , a koniowi loda zafunduje
Smutny / 194.237.142.* / 2009-10-16 11:59
"Julia Pitera nie chce pracować w sejmowej komisji śledczej, która ma zająć się wyjaśnianiem kulisów afery hazardowej."

No tak, co by miala robic polonistka w komisji? ;) Nie dziwie sie ze ta pani sie czuje niekompetentna. Dziwie sie ze czula sie na tyle kompetentna zeby objac jakiekolwiek stanowisko w rzadzie.
polikarp / 79.188.238.* / 2009-10-16 10:48
25 rocznica bestalskiego mordu na ks. Jerzym Popiełuszko, dlaczego Tusk nie zapyta sie Kiszczaka, ulubieńca salonu Magdalenkowego, kto kazał zabić księdza ?
dlaczego Mazowiecki nie zapyta sie swojego byłego podwładnego, właśnie Kiszczaka, kto kazał zabić księdza ?
Jaki to problem dokonać aktu sprawiedliwości wobec k. Popiełuszki, górników z Wujka, Przemyka, Pyjasa i całej reszty zamordowanej podaczas władztwa nad Polską Kiszczaka i Jaruzelskiego.

Biora wysokie emerytury w nagrodę.
Magdalenk twardo stoi na straży wymyślonej Legendy !
FirezeuG / 2009-10-16 12:53 / Tysiącznik na forum
I kolejny wątek ni przypioł ni przyłatał.

Panie i Panowie, czy możecie sobie darować już tą kwestię czy będziecie sobie żyły podcinać żeby was ta krew nie zalewała o której piszecie poniżej. Sprawa była i minęła. Mi to przypomina sprawę Pana Olewnika. Niewielu zainteresowanych a kwestia się ciągnie jak flaki z olejem.

Mnie osobiście nie interesuje co się stanie z prowodyrami tych działań. Ostatecznie żyjemy w kraju chcrześcijańskim i zostawiam to ich sumieniom.
kiko66 / 78.131.144.* / 2009-10-16 18:43

Panie i Panowie, czy możecie sobie darować już tą kwestię czy
będziecie sobie żyły podcinać żeby was ta krew nie zalewała o
której piszecie poniżej. Sprawa była i minęła. Mi to
przypomina sprawę Pana Olewnika. Niewielu zainteresowanych a
kwestia się ciągnie jak flaki z olejem.

Mnie osobiście nie interesuje co się stanie z prowodyrami
tych działań. Ostatecznie żyjemy w kraju chcrześcijańskim i
zostawiam to ich sumieniom.

Jak ktoś Ci zamorduje dziecko ,to ciekaw jestem czy też będziesz skory zostawić sprawę sumieniu mordercy.
Aż szkoda czytać takie p*******.
sceptyk / 2009-10-16 14:56 / Tysiącznik na forum
Masz rację.
Jedyny zainteresowany nie żyje od wielu lat.
Po co się tym zajmować?

Wybierzmy przyszłość, co nie?
Żeby nikt nigdy nie wytykał zbrodni rządzącym, jak nie przymierzając chorzy z nienawiści kaczystowscy siepacze.
Żeby władza mogła bezkarnie mordować, kraść i oszukiwać, prawda?
Dopóki oczywiście nie dotrze do takich bałwanów jak ty, że ciebie TO TEŻ BEZPOŚREDNIO DOTYCZY.
Właśnie brak kary dla zbrodniarzy i złodziei rozzuchwala Zbysiów, Rysiów, Grzesiów i Donków.

Nieucziciw najpierw starają się zabić pamięć.
FirezeuG / 2009-10-16 15:59 / Tysiącznik na forum
Po pierwsze to wypraszam sobie "bałwana", a jako że zima już za oknem to ulep sobie takiego i przyklej swoje zdjęcie.

Zbrodnie trzeba wytykać ale i karać zaraz po jej dokonaniu, inaczej żadna kara nie jest kształcąca. Rozliczać więc trzeba tu i teraz, a nie za ćwierć wieku.

Co zmieni jeśli teraz osądzą takiego dziadka. Oczywiście rodzina Ks Popiełuszki będzie się radować jak zobaczą takiego osobnika wtaczanego na wózku inwalidzkim do sądu. Będą wniebowzięci jak wystawi się mu wyrok dożywocia (czyli realnie jakieś 5 lat więzienia bo potem już odleci w zaświaty).

Ponadto zapytam cię człowieku olbrzymiej inteligencji czy Kiszczak lub Jaruzelski pociągnął za spust? Wydaje mi się że nie, a jako że każdy decyduje sam za siebie to trzeba osądzić dokładnie tego kto to zrobił (personalnie). Więc kolejne pytanie: czy ten człowiek żyje? Tego nie wiemy.
Ale odrazu pojawia się pytanie: według jakiego prawa? Przecież codziennie korzystamy z zasady że PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ. Więc rozumiem że moralność pani Dulskiej jest jak najbardziej na topie.

Wedle twojego toku rozumowania to dzisiaj powinniśmy poszukiwać i sądzić (już pośmiertnie) sprawców potopu Szwedzkiego lub ewentualnego mordercy Mieszka I. Kierując się jednak tą logiką to powinieneś raczej postulować ukaranie rządzących ówczesnym ZSRR bo to im byliśmy podporządkowani, a mam nadzieję że nie zapomniałeś o tym mądralo.

Od razu informuję że kiedy to się stało to mialem 4 latka wiec nie jestem "umoczony" ani "komuch". Proponuję ci więc pamiętać a tych zdarzeniach i wyciągnąć wnioski, ale przestań już otym czytać i oglądać bo do niczego konstruktywnego to nie doprowadzi.
klucznik_Gerwazy / 77.253.144.* / 2009-10-17 12:01
Dobry jesteś. Hitler i Stalin też nie pociągali za spust. To chyba znaczy, że byli aniołami.
sceptyk / 2009-10-16 17:06 / Tysiącznik na forum
Twój długi i nudny, ale polit-poprawny wywód zmusza mnie do przyznania ci racji.
Nie jesteś bałwanem.

Jesteś zwyczajnym głupkiem.
ena207 / 83.6.242.* / 2009-10-16 16:33
Ty zaś "mądry" człowieku proponujesz anarchię. Bo wyobraź sobie, że wszyscy zbrodniarze i przestepcy są puszczani wolno, w imię mylnie rozumianej przez ciebie milości chrześcijańskiej (choć śmiem watpić, że ty w cokolwiek wierzysz), o co w obecnym stanie praworządności nie bedzie kłopotu. I co? I mamy anarchię. Bo każdy następny wiedząc, że nie zostanie za swój niecny czyn osądzony, będzie uprawiał bezprawie, jak jego poprzednicy. Mało tego. Idąc twoim tokiem myślenia, niepotrzeny był proces norymberski, bo po pierwsze osądzano nie w chwili popełnienia zbrodni, tylko w późniejszym czasie, a po drugie, przecież osądzani często nie czynili zbrodni, o które ich oskarżano własnymi rękoma, lecz za pomocą swoich podwładnych, Po co zatem było ich osądzać? Myślę, że z ciebie jest albo nieprzeciętny cynik, który dopuszcza się celowo prowokacji, aby w duchu śmiać się ze swoich dyskutantów, albo określenie sceptyka ma w twoim przypadku wyśmienite zastosowanie.
lezdrub / 79.185.95.* / 2009-10-16 13:56
Ciekawe, gdy by ci syna zabili czy tylko byś czekał na osąd Boski.
Z punktu wiary obowiazkiem wierzacego jest przebaczyć, co nie oznacza ze nie ma prawa walki o prawdę i wymierzenie kary.
Kara prowadzi do zbawienia.
FirezeuG / 2009-10-16 16:00 / Tysiącznik na forum
Z pewnością bym nie siedział z założonymi rękami ale równiez nie zaineresowywał by tą kwestią całego społeczeństwa.
sceptyk / 2009-10-16 17:07 / Tysiącznik na forum
A co byś robił tymi NIE ZAŁOZONYMI rękami?
Wygrażałbyś całemu światu, czu błogosławiłbyś po chrześcijańsku zabójców?
karopauli / 2009-10-16 11:32 / Bywalec forum
Tusk sie nikogo nie bedzie pytal, on prowadzi poprawna polityke i broni pana Mazowieckiego, ktory w latach 50-tych
podpisal sie pod wyrokiem na 12 ksiezach katolickich razem z pania Szymborska, ktora zwalczala kler i byla za aborcja a teraz dostala nagrode Nobla(tak sie trzeba ustawic, to tylko w RP jest mozliwe). Wymienic trzeeba jeszcze twor Magdalenki
jakim jest Lech Walesa, ktory boi sie PIS-u jak diabel swieconej wody, bo oni go zdemaskowali. To on sprzedawal Polske komunistom.. szkoda nerwow. Ile razy o tym mysle to krew mnie zalewa. Oni wszyscy teraz sie popieraja bo jada na tym samym wozie.
Smutny / 194.237.142.* / 2009-10-16 12:03
Mnie tez zalewa. Masz jakis pomysl co zrobic? Chetnie bym z tym skonczyl juz. Niestety zbyt duzo gier i ksiazek SF podpowiada mi tylko sposoby zwiazane z duzo iloscia broni oraz odpowiednio liczna grupa ludzi.. Poza tym wydaje mi sie ze poki co wszelkie inne srodki zawiodly. Pozdrawiam.
karopauli / 2009-10-16 12:34 / Bywalec forum
Nic nie zrobisz, dopoki lud bedzie wierzyl w bajki, ktore sie im podaje np. w TVN i innych
mediach zkomunizowanych. Ludzie nie jarza nie umieja wykorzystac swojego intelektu.
Przemoc to nie na czasie.
PIS Tusk osmieszyl posrod ludzi mlodych(dla nich to obciach).
Potrzebny jest nowy i pelen mlodych(trzezwo patrzacych) ludzi ruch.
Ludzi mlodych, bo oni nie maja zapapranej przeszlosci. Zyjacej innymi wartosciami.
Dla ktorych kasa to rzecz poboczna itd.
xer / 62.179.0.* / 2009-10-16 11:49
Skąd Wy macie te wszystkie informacje?
karopauli / 2009-10-16 12:22 / Bywalec forum
czytaj odpowiednie ksiazki i prase zagraniczna telewzje tez.
W TVN i GW tego sie nie dowiesz(oni dostali od Magdalenki licencje na oslone SALONU).
Smutny / 194.237.142.* / 2009-10-16 12:02
Z gazet, z wiadomosci, z internetu, z ksiazek, z historii, z zycia, z wywiadow.. Poszukaj sam - duzo znajdziesz na ten temat (podalbym literature, niestety moje informacje pochodza tylko z gazet, wywiadow telewizyjnych oraz internetu. Ale na pewno ktos sie znajdzie kto Ci poleci dobre ksiazki na ten temat. Mozesz zaczac od "Magdalenka - transakcja epoki")
gdgcf / 77.236.2.* / 2009-10-16 13:57
TYLKO INTERNET
sceptyk / 2009-10-16 10:31 / Tysiącznik na forum
Ja rozumiem panią Piterę, że nie chce.
W końcu będąc w komisji straci możliwość dorobienia niezłych pieniędzy z wykładów o tym, jak walczyć z korupcją prowadzonych jak świat szeroki: od Brukseli, przez Gabon, Seszele, Polinezję, Australię, Argentynę aż po Kalifornię i Waszyngton.

Wszędzie, gdzie są pieniądze zagrabione podatnikom, są też przekręty i korupcja. Więc wszędzie da się sprzedać temat "jak walczyć z korupcją".

W końcu w samym temacie mamy wyjaśnienie, że chodzi o WALKĘ, a nie ZWALCZENIE.
@@@}}}} / 79.188.238.* / 2009-10-16 10:50
ostatnie miejsce egzequo z Rumunią w hodowli korupcji w UE.
To wielki zaszyt dla młodziaków wybierających Tuska.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy