Forum Polityka, aktualnościKraj

PJN o AntyKomor.pl. Chcą zmiany prawa

PJN o AntyKomor.pl. Chcą zmiany prawa

Money.pl / 2011-05-22 15:00
Komentarze do wiadomości: PJN o AntyKomor.pl. Chcą zmiany prawa.
Wyświetlaj:
~Kris / 2011-05-22 19:51 / Tysiącznik na forum)
A ja myślę, że ten bat na zdziczałych internautów powinien koniecznie zostać!

Codziennie czytam na forum wpisy składające się wyłącznie z wyzwisk. Takie wpisy, to nie żadna swoboda wypowiedzi, bo żadnej wypowiedzi tam nie ma. Ludzi, którzy wyzbyli się szacunku dla innych, a przede wszystkim dla siebie samych i swoich własnych słów, należy ścigać i karać, bo oni upodlają nasz język, i nasz kraj.
Oszolomowaty / 89.229.85.* / 2011-11-26 09:31
Myślisz pewnie o publicznej wypowiedzi "alkoholik i cham" Palikota, durniu Wałesy, moralnych karłach Sikorskiego i dzisiatkach tego typu publicznych wypowiedzi naszych "elit" . Mam może ci wymienić strony które pluły i siały jadem na Lecha Kaczyńskiego (oprócz stron tyPOwych - ONET-u?, TVN24, WP.pl) ? Tyle tylko, że PIS nigdy nie używał służb specjalnych państwa do walki z ograniczaniem słowa, a jest określany jako "faszyzujący", natomiast PO posługuje się tą instytucja ograniczając wolność słowa w sposób nagminny (przecież Komorowski to niedowład umysłowy w garniturze i temat taki do żartów , ze aż się prosi - już POkazano Polakom niedwuznacznie czym grozi śmiech z Komora). Nie mówiąc już o szaleńczej liczbie podsłuchów (na pewno nie Mirowi i Zbychowi je podłożono).
man13 / 2011-05-22 18:54 / Tysiącznik na forum
Polska to dziwny kraj…….
a PJN to nie PiS?
pipiripi / 89.78.251.* / 2011-05-22 18:16
hmm... dziwne
poprzedniego prezedenta brał w obronę, że taki był nieszanowany i znieważany
a teraz wolności słowa się domaga ?
WOLNOŚĆ SŁOWA TO PODSTAWA EUROPEJSKIEJ DEMOKRACJI !!! / 83.5.102.* / 2011-05-22 15:00
........ I BARDZO DOBRZE ... WOLNOŚĆ SŁOWA TO PODSTAWA ... KAŻDY "PUBLICZNY ELEMENT" MUSI MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ FAKTU, ŻE ZWYKŁY SZARAK MOŻE BEZSTRESOWO SKOMENTOWAĆ JEGO POCZYNANIA W INTERNECIE ...
lllll / 77.255.105.* / 2011-05-22 18:34
Problem w tym, że oni chcą "wykasować" też art. 212. Czyli każdy będzie mógł jeździć po każdym bez żadnych konsekwencji, a to nie będzie fajne. Drodzy Panowie (i Panie )z PJN, prawa nie zmienia się "bo wiatr zawiał". Ciekawe co by mówili gdyby ktoś zjeździł Poncyliuszowi. Mistrzowie legistlatywy.;-)

Najnowsze wpisy